• w temacie DLACZEGO WIERZĄCY W BOGA SĄ TACY FAŁSZYWI I OBŁUDNI ??

  W: Religia
  Tak Bóg kocha ludzi, ale jego miłość jest barbarzyńska i przejawia się stworzeniem świata, w którym jest np: łańcuch pokarmowy, nienawiść, złość i okrucieństwo i cierpienie. Widać to Boga pasjonuje i to jest właśnie miłością. Ludzie dlatego wielbią pana, bo potrzebują takiej właśnie miłości (bata), a ci którzy nie potrzebują takiej miłości, to nie wielbią pana i są ateistami. Każda bajka zawsze dobrze się kończy, ta akurat życiem wiecznym w obiecanym raju. Oczywiście bajki wymagają naiwności i tacy ludzie też się znajdą.
 • w temacie Pomodlmy sie o dusze tego 16 letniego chlopca.

  W: Religia
  To tragedia młodego człowieka i dowód na umiłowanie cierpienia przez Boga. Wygląda, że pan bardzo kocha człowieka cierpiącego, bo dla niego to wspaniałe. Dramat i tyle.
 • w temacie ZNISZCZYŁ ŻYCIE I WIARĘ OŚMIU DZIEWCZYNKOM PONIŻEJ 15 LAT

  W: Polityka
  pintapalec A gdzie był ten porąbany bóg niby sprawiedliwy i miłosierny ( chyba dla swoich zboczonych pośredników)
  Bóg uwielbia cierpienie, przecież jeśli go stwórzył to chciał, żeby ten świat był właśnie taki. Przez cierpienie osiągamy zbawienie - twierdzi kościół katolicki.
 • w temacie Pozdrowienia z Tel Awiwu

  W: Hydepark
  Szalom Zbigniewie, jak miło, że zmartwywstałeś, bo cię tu już uśmiercili. Niektórzy odczuwali satysfakcję z tego powodu. Dobrze, że wrôciłeś. Jeśli mowa o sprzedaży Polski, to na 500+ i podobny socjal nie ma pokrycia w gospodarce, a PiS sukcesywnie zadłuża Polskę. Ale o przyszłość nikt się nie martwi, bo liczy się dobrobyt tu i teraz, oraz dziś. Fakt jest taki, że wszelkie uszczelnienia Vatu kiedyś się kończą i dawno się skończyły. Prawda jest taka, że, niektórzy mają królewskie życie, bo pracują na czarno na opluwanym zachodzie, a ich żony zwolniły się z pracy, bo ich przypadku pracować się nie opłaca. Niestety w przyszłości trzeba będzie wszystkie kredyty zwrócić, a PiS tak na prawdę zadłuża przyszłe pokolenia i obecną prokreację. Myślę, że już będziesz pisał na forum, bo coraz mniej normalnych ludzi. Jest tu duża ilość Pisowców plujących jadem piekielnym z gościa. Trzeba walczyć o prawdę i wolność ojczyzny. Pozdrawiam.
 • w temacie STAWIAM NA 2:O DLA JAPONII

  W: Polityka
  Kajetana Prawie zgadłam. Teraz będzie euforia i tłumaczenie że czasem się przegrywa a piłkarze byli całkiem dobrze przygotowani. Zero przemyśleń i samokrytyki....i liczenie na szczęście...

  Chyba zajmę się wróżeniem :D
  ;

  Jednak Polakom trzeba bata, bo przyciśnięci do muru potrafili zagrać, jako tako. Fakt myliłem się miałaś rację. Dobrze, że chociaż ten pożegnalny mecz zagrali z honorem.
 • w temacie Prezes na chorych kolanach

  W: Polityka
  Prezes na chorych kolanach i w dodatku takie spektakularne upokorzenie, które sam sobie nakręcił. To takie samobiczowanie.
 • w temacie USTAWA O IPN ZMIENIONA

  W: Polityka
  taie Kajetana Dobrze że zmienili, ale widać w tym "robienie loda Amerykanom", jak to kiedyś określił sikorski ;)Nie da się być "mediatorem" tocząc wojnę z jankesami i UE !
  A to obiecywał Morawiecki.
  Pokazali że na ustawę o pełnoletnich inwalidach 40 dni jest mało a ustawę o "Nowej historii" Sejm może uchwalić, senat zatwierdzić a p/o Prezydenta podpisać a nawet można wydrukować w 40 minut.
  To świadczy gdzie mają własny naród i z kim się naprawdę liczą -
  A za tą wcześniejszą ustawę to Kadi i jego zastępca powinni "dać głowę"No właśnie na ustawę IPN wystarczyło kilka godzin, łącznie z podpisem prezydenta. Ale obleciał ich strach, że stracą obrońcę.