• w temacie CHCĄ ANNĘ ZALEWSKĄ WYSŁAĆ RAKIETĄ NA KSIĘŻYC

  W: Polityka
  ~Banan
  buc1
  ~gość buc ty deklu napij się mleka i idź na spacer zamiast pisać brednie.
  To co tu robisz??? Czy ta forma wypowiedzi jest jedyną twoją ? Może zmień płytę ?? Wiem pisuarze, że moje wypowiedzi ci nie pasują, ale tak ma być.
  Kogo ty chcesz nabrać? Jesteś wyznawcą Kaczyńskiego.
  Tworzysz bzdurne tematy i wypisujesz głupoty aby zachęcić ludzi
  do głosowania na PiS. Gratuluję już parę osób do tego przekonałeś.
  Nie odwracaj pisuarze kota do góry ogonem jesteś po prostu śmieszny. Zwracam się do ciebie w znaczeniu męskim, bo nie mam czasu sprawdzić kim jesteś, tj imię nazwisko i adres i z jakiego numeru telefonu piszesz. Napisz mądry temat tchórzy, a nie pisz, jak szczur z gościa i nie obrażaj tych, którzy nie piszà po twojemu.
 • w temacie Zona pana prezydenta zabrala glos

  W: Religia
  PiS zawiódł Polaków inteligentnych, ponieważ nie jest pokorny, lecz chamski i arogancki. Zamiast tego wykazał się pychą i zachłannością ( im sié należało - Szydło z worka). Wszelkie wypowiedzi o tolerancji są po prostu śmieszne.
 • w temacie Zona pana prezydenta zabrala glos

  W: Religia
  Sisi1 Przyznaję się bez bicia..humor mam pod psem, ale jak cię czytam...ciśnienie mi jeszcze bardziej szaleje.
  Jesteś Polką mieszkającą w Niemczech (sama to napisałaś), zyjesz tam, to jest twoje miejsce tu i teraz! Ciągle jednak wpieprzasz się, komentujesz, oceniasz Polskę i wszystko, co w niej zyje.
  Zamiast komentować i oceniać wypowiedzi żony prezydenta...może zajmij się oceną sytuacji, wypowiedziami niemieckich polityków, a chociazby na obecną sytuację haniebnego mordu młodej Polki w Niemczech.
  Ma takie samo prawo oceniać, jak ty i ja, ponieważ jest Polką. A może kiedyś wróci, przede wszystkim los Polski nie jest jej obojętny. Faktycznie masz zły dzień - czy mąż cię zostawił, albo zdradził? Ty dawniej nie byłaś taka.
 • w temacie CHCĄ ANNĘ ZALEWSKĄ WYSŁAĆ RAKIETĄ NA KSIĘŻYC

  W: Polityka
  Air842 ~gość Air842 Kochany bucusiu 1 nie wierze Ci w zadne slowo....prawda jest widzialam p.Kaczynskiego niechlujnie umytego wlosy w nosie ,niedogolony i rece nie pierwszej czystosci w spodniach jak ma nie wiem bo nie jestem rozpustna)))) ale on jest sam i p.Pawlowicz tez moze sie kapac raz w sobote jak p.Kaluzynski Zygmunt..
  opowiem co sie p.Kaluzynskiemu przytrafilo ::: siedzial obok rezysera , a ten ciagle krecil nosem czesto zatykal nos chusteczka nos ,,a Kaluzynski pyta --no co sie czepiasz dopiero sie kapalem rezyser odpowiada --- to moze zmien mydloDekalog pkt. 8..przeciez ja Ciebie nie che zabic .. ani poddac Ciebie aborcji

  • Wykazalm wiele uprzejmosci w stosunku do Ciebie ,ale Ty dalej zachowujesz sie
   jak czlowiek dobrego gatunku

  moze my do siebie nie pasujemy to rozstanmy sie ,,zeby utrzymac Dekalog w zgodzie z wola Boga To może , jakieś urojenia z dekalogiem. Hahaha.

 • w temacie CHCĄ ANNĘ ZALEWSKĄ WYSŁAĆ RAKIETĄ NA KSIĘŻYC

  W: Polityka
  Air842 Kochany bucusiu 1 nie wierze Ci w zadne slowo....prawda jest widzialam p.Kaczynskiego niechlujnie umytego wlosy w nosie ,niedogolony i rece nie pierwszej czystosci w spodniach jak ma nie wiem bo nie jestem rozpustna)))) ale on jest sam i p.Pawlowicz tez moze sie kapac raz w sobote jak p.Kaluzynski Zygmunt..
  opowiem co sie p.Kaluzynskiemu przytrafilo ::: siedzial obok rezysera , a ten ciagle krecil nosem czesto zatykal nos chusteczka nos ,,a Kaluzynski pyta --no co sie czepiasz dopiero sie kapalem rezyser odpowiada --- to moze zmien mydlo Dobre Airko. Kaczyński nie ma żony i nie ma kto o niego zadbać. A Pawłowicz zapewne powiedziała, by sakramentalne ,, tak", ale on sié o nią nie stara.
 • w temacie CHCĄ ANNĘ ZALEWSKĄ WYSŁAĆ RAKIETĄ NA KSIĘŻYC

  W: Polityka
  ~gość buc ty deklu napij się mleka i idź na spacer zamiast pisać brednie.To co tu robisz??? Czy ta forma wypowiedzi jest jedyną twoją ? Może zmień płytę ?? Wiem pisuarze, że moje wypowiedzi ci nie pasują, ale tak ma być.
 • w temacie Platforma Obywatelska chce umiędzynarodowienia sprawy Stanisława Gawłowskiego.

  W: Polityka
  A dlaczego nie ? Władze PiS udowodnią przed sądem międzynarodowym oskarżenia, które przedstawiają. Przecież nie ma, co obawiać się prawdy !!! Sikorski, czy ty byś stanął przed sàdem składajàcym się z ludzi PO. Szkalowanie Polski będzie tylko wtedy gdy gdy ktoś fałszywie Polskę oskarży- czy tu ktoś fałszywie Polskę oskarża? PO nie wierzy sądom PiS- ja też. Przecież to jest proces polityczny przed wyborami, a jego celem jest podeptanie i wyłączenie z wyborów prominentnych działaczy PO.
 • w temacie GIGANTYCZNA AKCJA ABW W DZIERŻONIOWIE

  W: Polityka
  ajatoLach Niebezpieczna sytuacja?
  To może przytocz choć jeden przypadek stricte niebezpiecznej sytuacji stworzonej przez tych niby neonazistów? I nie powołuj się na Młodzież Wszechpolską albo ONR, bo choć to bojówki, to jednak nie nazistowskie.

  W związku z tymi niby nazistami jedyne niebezpieczeństwo stwarza póki co ABWehra i towarzyszące jej spółki.Oczywiście już podaję. Generalnie faszyzm ze swej istoty jest niebezpieczny. Tak zaczynało się w Niemczech, szczytne hasła rzekomo patriotyczne broniące niemieckiej rasy, a ci, którzy się przeciwstawiali byli prześladowani. Czy naśladowanie faszyzmu nie jest niebezpieczne?