• w temacie Pan Sikorski jest Polakiem?

  W: Polityka
  Tak Pan Sikorski jest Polakiem, tylko nie popiera średniowiecza i ciemnoty PiS. To inteligentny człowiek i do was nie pasuje.
 • w temacie Szczekanie UE-niemieckiej................

  W: Hydepark
  taie Po diabła Faraon podpisywał Traktat Lizboński ?
  Ale Pisiory już nie pamientają, że traktat podpisał brat dyktatora? Nie fraj? Już nie pamiętasz, prawda?
 • w temacie Szczekanie UE-niemieckiej................

  W: Hydepark
  Przecież ta manifestacja miała ciche przyzwolenie PiS. To dlaczego nie zostały im zabronione niesienie takich transparentów? A policja nie robiła nic, w tym zakresie?
 • w temacie Dokąd będziemy ponosić skutki sprzedajnej polityki platformy?

  W: Polityka
  ~czytałem czytałem artykuł pod tytułem Dokąd będziemy ponosić skutki sprzedajnej polityki platformy?
  Czytając odniosłem wrażenie, że autor ma mentalność średnoowieczną i jest godny politowania. To typowy fanatyk PIS-u, o wiadomych poglądach. Jako dowód manifestacja z 11- listopada, to wszystko wyjaśnia.


 • w temacie Czy ten PiS jest na prawdę tak durnowaty jak zawsze o nim myślę?

  W: Polityka
  Ale oni chcą władzy wiekuistej, zatem to jest dla nich problemem. Bardzo wkurza ich, że Unia prubuje ich przyprowadzić do porządku. Tylko, jak zachód wtrącał się i pomagał Polsce w walce z komuną, to wtedy nie przeszkadzało. Przecież PiS to co za gorszego, niż komuna.
 • w temacie Unio, jaka nienawiść?!

  W: Polityka
  To jeszcze nie wszystko, a oddawanie moczu, po muzeum wojska polskiego, a chamskie okrzyki i przekleństwa? A pobicie na ziemi 12- kobiet, szarpanie kopanie, a jedna poparzona racą. Niektórzy byli może spokojni, ale ich wizerunek ucierpial, na wskutek faszystowskiego zachowania ich kolegów. Dawniej mówiło się, że ZOMO kogoś pałowało, ale przecież, niektórzy unikali bicia, ale opinia ugrupowania zawsze idzie w świat i widzi się rzeczy złe. Takie zachowanie, to wstyd dla narodu polskiego.
 • w temacie Z BRAKU MERYTORYCZNYCH ARGUMENTÓW NA SWOJĄ RACJĘ.

  W: Polityka
  Zawsze można i tak, ale do czasu, w końcu Unia zrobi swoje i tyle. Takie postępowanie i ignoracja przyspieszają konsekwencje. Unia nie musi likwidować granic, wystarczy izolacja gospodarczą. PiS celowo kpi sobie z Unii europejskiej, bo chce Polskę wyprowadzić. A te sądowi jest to obojętne, bo i tak są przy żłobie. PiS jest wkurzony przynależnością do Unii europejskiej, bo chce rządzić samodzielnie i robić z Polakami, co chce. Przecież Kaczyński musi dokonać zemsty na Donaldzie Tusku i opozycji. Dlaczego chce sądy partyjne i władzę absolutną. Biedny naród Polski. Unia ma prawo ingerować, dopóki Polska należy do wspólnoty, bo tam nie potrzebują nasistów, nacjonalistów i ludzi bez tolerancji dla drugiego człowieka i jego poglądów. Kiedyś trzeba będzie walczyć, o wolność.
 • w temacie Niemcy ...a może wybudujemy Polakom pomnik?

  W: Polityka
  Dlaczego wy żyjecie jeszcze na pograniczu średniowiecza i ll wojny światowej. A może marzy się Pisowi wojenka, jak nie mordować i prześladować,, lewaków " to może wojna z Niemcami lub Rosją. Jeśli masz żonę to żyjecie przeszłością, czy przyszłością? Bo jeśli miałbym kogoś kto żyłby przeszością, to wolałbym się rozstać. Tacy ludzie są nie do życia. Niemcy mają mniejsze zdolności do budowy pomników, niż PiS.