• w temacie PiS dla religianstwa i kołtuństwa

  W: Polityka
  Tu masz dużo racji, ponieważ na nich głosowali głównie ludzie kochający socjal. Zresztą za pieniądze Polak zrobi wszystko, nawet sprzeda wolność. PiS świetnie wykorzystał naiwność tych ludzi i wprowadza powoli dyktaturę, oraz zniewolenie narodu. Następny rząd może przebić PiS i dać 1000+Polska i tak jest krajem zadłużonym, a co tam parę miliardów więcej. Ale problem jest innej natury, ponieważ PiS się umacnia u władzy i myślę, że władzy nie odda i nie jestem pewien, czy odbędą się wybory. To jest problem.
 • w temacie PiS dla religianstwa i kołtuństwa

  W: Polityka
  troot65 Tak po prawdzie PiSiurki to są u mnie w dużym POważaniu, ale jakoś nie zauważyłem coby memele na gwałt zaczęli się rozmnażać w mojej okolicy...

  Też nie zauważyłem coby menele nagle zamiast pod całodobowy udawali się pod kościółek ;)))
  Pisiory to są twoi idole !!!!
 • w temacie PiS dla religianstwa i kołtuństwa

  W: Polityka
  troot65 To że PiSiurki są jacy są to fakt.. Ale co masz do biednych rodzin wielodzietnych z biedniejszych rejonów kraju?Sama jesteś na poziomie kołtuńskich PiSuarów. Uważasz, że bieda i wielodzietność to patologia?
  Nie troot to ty jesteś patologią.
 • w temacie LUDZIE RATUNKU!! - BO TORUNIU ZAMIESZKAŁ PRAWDZIWY SZATAN

  W: Polityka
  ~hihi
  buc1 troot65 ~różnica A ogon ma z przodu z czy z tyłu ?W bucowatej gębie zamiast języka ;)))A masz ochotę pisowski piesku, to porozmawiam z nim i będziesz miał prawaku do buzi.
  rznąłeś tu inteligenta, a okazałeś się.... zwykłym wulgarnym chamem :D
  Poczytaj kto zaczął, a potem oceniaj. Jestem cierpliwy do czasu.
 • w temacie LUDZIE RATUNKU!! - BO TORUNIU ZAMIESZKAŁ PRAWDZIWY SZATAN

  W: Polityka
  ~hihi buc1 troot65 ~różnica A ogon ma z przodu z czy z tyłu ?W bucowatej gębie zamiast języka ;)))A masz ochotę pisowski piesku, to porozmawiam z nim i będziesz miał prawaku do buzi.rznąłeś tu inteligenta, a okazałeś się.... zwykłym wulgarnym chamem :DA ty poczytaj sobie kto kogo zaczął obrażać? Założyłem temat taki żartobliwy, aby pożartować, a ten człowiek nie pisze na temat tylko mnie obraża. Zresztą nie tylko mnie, bo w innych tematach też obraża ludzi. A ja jestem spokojny do czasu.