• w temacie WSPANIAŁA TELEWIZJA TVN UNIKNĘŁA KARY ZA POKAZYWANIE PRAWDY

  W: Polityka
  igor1964 Żałosna prowokacja.
  Tak jak żałosne są prowokacje tvnu, szczególnie ta jak grzebali po śmietnikach
  szukając butelek po piwie, które chcieli podrzucić policjantom.
  Tą są fakty kolego? A nie prowokacje. Widziałem uliczne protesty na własne oczy, a telewizja partyjne PiS info informowała, że kilku tej protestuje przeciwko ustawom sądowniczym. Zatem nikt mi wody z mózgu nie zrobi. A TVN pokazywała, jak było, bo widziałem obserwowałem osobiście. Nie masz, racji i tyle.
 • w temacie Wyższość zwierząt nad ludźmi?

  W: Hydepark
  To masz mądrego kolegę, bo w dzisiejszych czasach podstawą życia jest fałsz, hipokryzja, kłamstwo. Po za tym są wierne, prawdziwe i zabijają kiedy musza. Homo sapiens zabija masowo żwierzęta, część pożera, a resztę znajduje się w kosztach i przydrożnych rowach, rzekach itp. To jeden z przykładów, ale jest ich wiele.
 • w temacie Armia rosyjska uczy się jęz. polskiego?

  W: Polityka
  ~gruby Henio
  madox66 Hola, hola znają ten język dzisiejsi 40 latkowie +.OTK zna łacinie ew.szczatkowo angielski.
  Tobie przydałaby się powtórka języka polskiego z podstawówki.
  Widzisz to po sobie ?? Dużo ci brakuje do podstawówki.
 • w temacie Armia rosyjska uczy się jęz. polskiego?

  W: Polityka
  Muszą wiedzieć, jak prosić, o darowanie życia. A może Macierewicz przygotowywał ich do współpracy sojuszniczej z wielkim bratem rosyjskim. Jeśli zachód jest sly lewacki i ateistyczny? W Rosji jest prawosłaeie, podobną religia do katolickiej, ale nie do toruńskiej.
 • w temacie Czy to była jedna z przyczyn dymisji Macierewicza?

  W: Polityka
  Właściwie nic nie wiedziałem, o komisji. Oczywiście książkę Piątka czytam i włosy mi stanęły dęba. No gdyby to był ktoś z PO ??? Nawet jeśli jakaś komisja ustali współpracę z rosyjskimi służbami, to i tak Macierewiczowi włos z głowy nie spadnie dopóki PiS jest przy dyktaturze.
 • w temacie Właściwy człowiek na właściwym miejscu.

  W: Polityka
  Moim zdaniem zaparkował na właściwym dla siebie miejscu. A szarża zakończona wypadkiem? Podobno się przemieszczał służbowo !! No to zaprosiłem go do siebie, ale nie przyjechał. Skoro jeździ do wszystkich? Za rozbite limuzyny slużbowe kupiliby tony mirabelek. Dodam, że limuzyny nie były ubezpieczone.
 • w temacie Forum Interii zostało zdegradowane do poziomu chlewa

  W: Hydepark
  ~lol buc1 To forum opanowała tępa inteligencja PiS. Trudno jest napisać temat, który wygeneruje merytoryczną dyskusję. Większość kończy się tematem wtórnym, który jest pisany natychmiast po napisaniu tematu, wyżej. Oczywiście dotyczy tematów zamkniętych, a jeśli temat jest otwarty, to wtedy odbywają się chamskie wpisy fanatyków PiS. Najgorsza sytuacja panuje w tematach politycznych, ponieważ fanatycy PiS bronią swojej partii za wszelką cenę. Trudno się dziwić jeśli PiS zagwarantował im płatną prokreację kosztem wszystkich podatników. Dużo użytkowników forum z nich korzysta i stąd ta chamska walka. Najgorsze chamstwo jest wtedy gdy piszesz temat przeciwko PiS, a następny temat jest personalny, pisany z gościa przeciwko tobie i obraźliwy. Takie tematy powinny zostać natychmiast usuwane, bo ludziom na poziomie intelektualnym sprawiają olbrzymią przyjemność. Piszę ostre tematy, ale oparte na faktach prasowych, czy debatach telewizyjnych, ale nie personalne. Taki temat wywołuje furię i jestem obrzucany chamskimi epitetami. Oczywiście sprawa dotyczy też kolegów zalogowanych, którzy piszą przeciwko PiS. Jeśli fanatycy PiS piszą obraźliwe, poniżające fakty, o innych partiach staram się stanowczo i merytorycznie zaprzeczyć.Ty piszesz coś opartego na faktach? Chyba tych z TVNu które nic nie mają wspólnego z rzeczywistością. Jak ktoś jest na tym forum chamem to właśnie ty.
  Wystarczy że się z tobą nie zgadzam a ty już coś o pisowcach piszesz mimo że nim nie jestem.Przecież nie będę pisał na podstawie TVP- PIS INFO, bo tam jest totalne kłamstwo i opluwanie ludzi. Nie jestem tchórzem i nie piszę z gościa tematy obok, bo temat jest zamknięty i jest problem z obrażaniem, ponieważ trzeba by pisać z nocka. A tak to piszą tylko tchórze z PiS, z gościa i obraźliwe słowa. Z pewnością nie popierasz PiS? Tylko mam twoje IP i wiem kim jesteś i jakiego masz, nicka . Nie kłam człowieku, bo za tobą się dymi. Ty ty zakładasz te prostackie, obraźliwe tematy.
 • w temacie Forum Interii zostało zdegradowane do poziomu chlewa

  W: Hydepark
  To forum opanowała tępa inteligencja PiS. Trudno jest napisać temat, który wygeneruje merytoryczną dyskusję. Większość kończy się tematem wtórnym, który jest pisany natychmiast po napisaniu tematu, wyżej. Oczywiście dotyczy tematów zamkniętych, a jeśli temat jest otwarty, to wtedy odbywają się chamskie wpisy fanatyków PiS. Najgorsza sytuacja panuje w tematach politycznych, ponieważ fanatycy PiS bronią swojej partii za wszelką cenę. Trudno się dziwić jeśli PiS zagwarantował im płatną prokreację kosztem wszystkich podatników. Dużo użytkowników forum z nich korzysta i stąd ta chamska walka. Najgorsze chamstwo jest wtedy gdy piszesz temat przeciwko PiS, a następny temat jest personalny, pisany z gościa przeciwko tobie i obraźliwy. Takie tematy powinny zostać natychmiast usuwane, bo ludziom na poziomie intelektualnym sprawiają olbrzymią przyjemność. Piszę ostre tematy, ale oparte na faktach prasowych, czy debatach telewizyjnych, ale nie personalne. Taki temat wywołuje furię i jestem obrzucany chamskimi epitetami. Oczywiście sprawa dotyczy też kolegów zalogowanych, którzy piszą przeciwko PiS. Jeśli fanatycy PiS piszą obraźliwe, poniżające fakty, o innych partiach staram się stanowczo i merytorycznie zaprzeczyć.