• w temacie Z BRAKU MERYTORYCZNYCH ARGUMENTÓW NA SWOJĄ RACJĘ.

  W: Polityka
  Zawsze można i tak, ale do czasu, w końcu Unia zrobi swoje i tyle. Takie postępowanie i ignoracja przyspieszają konsekwencje. Unia nie musi likwidować granic, wystarczy izolacja gospodarczą. PiS celowo kpi sobie z Unii europejskiej, bo chce Polskę wyprowadzić. A te sądowi jest to obojętne, bo i tak są przy żłobie. PiS jest wkurzony przynależnością do Unii europejskiej, bo chce rządzić samodzielnie i robić z Polakami, co chce. Przecież Kaczyński musi dokonać zemsty na Donaldzie Tusku i opozycji. Dlaczego chce sądy partyjne i władzę absolutną. Biedny naród Polski. Unia ma prawo ingerować, dopóki Polska należy do wspólnoty, bo tam nie potrzebują nasistów, nacjonalistów i ludzi bez tolerancji dla drugiego człowieka i jego poglądów. Kiedyś trzeba będzie walczyć, o wolność.
 • w temacie Niemcy ...a może wybudujemy Polakom pomnik?

  W: Polityka
  Dlaczego wy żyjecie jeszcze na pograniczu średniowiecza i ll wojny światowej. A może marzy się Pisowi wojenka, jak nie mordować i prześladować,, lewaków " to może wojna z Niemcami lub Rosją. Jeśli masz żonę to żyjecie przeszłością, czy przyszłością? Bo jeśli miałbym kogoś kto żyłby przeszością, to wolałbym się rozstać. Tacy ludzie są nie do życia. Niemcy mają mniejsze zdolności do budowy pomników, niż PiS.
 • w temacie DZIŚ PARLAMENT EUROPEJSKI OBRADUJE NA TEMAT POLSKI

  W: Polityka
  ppppx
  ppppx My, obywatele zawsze jesteśmy zakładnikami demokracji.
  Czy to ta władza, czy poprzednia, płacimy za błędy rządzących.
  Przypadki "aferalne" typu Amber Gold, prywatyzacja to jedna bajka i jeden ze sposobów dostania w skórę za działania rządu.
  Inna bajka to sankcje, które ktoś musi przegłosować, wcześniej głosujących ktoś inny musi przekonać. Demokratycznie wybrany polski rząd powinien bronić swoich racji. Ale demokracja to jest też to, co się nie podoba obecnym przeciwnikom rządu. Ich zdaniem w Polsce mamy sytuację, w której głupia większość przegłosowuje zdrowy rozsądek. Taka sama sytuacja może wystąpić w parlamencie europejskim, ostatecznie tam również są demokratycznie wybrani deputowani.
  W tej sytuacji winę za sankcję - poprzez analogię do sytuacji w Polsce - ponoszą tylko i wyłącznie członkowie lobby i przekonani przez te lobby deputowani.
  Zastanówmy się wspólnie, kto jest członkiem tego lobby i szukajmy winnych tam gdzie są, a nie chłopców do bicia.
  Faktycznie ten rząd jest demokratycznie wybrany, ale z demokracją nic nie wspólnego. W zapowiedzach przedwyborczych nie było mowy, o teokracji, czy dyktaturze i autorytaryźmie. Przemarsz młodzieżówki PiS pokazał, jakie plany ma PiS i na to zgody narodu nie ma. Myslę, że PiS większości w narodzie nie ma, jedynie w sejmie i senacie. Teraz w wyborach( o ile będą) weźmie udział dużo większa ilość ludzi, niż w poprzednich. Myslę, że PiS zostanie rozliczony przez suwerena. Ale koszty zniszczeń i dobrego wizerunku na świecie, zapłacimy my społeczeństwo.
 • w temacie Polonistka od siedmiu boleści 'pogżebała' język polski

  W: Polityka
  No popatrz, jakim ty jesteś zdolnym polonistą. Nawet bardziej zdolny, nie twój idol Kaczyński, bo idol mówi zamiast włączać, to on mówi ,,włączać" A Polskę już prawie pogrzebał. Jest jeszcze paru inteligentów w PiS.
 • w temacie Faszyzm narodził się wśród chrześcijan?

  W: Hydepark
  Wiesz, bardzo dziwię się Polakom. Przecież to naród, który wraz z Żydami najbardziej ucierpiał od faszyzmu niemieckiego. To naprawdę dziwne, że niektórzy naśladują ich hasła i rasizm. Doprawdy to niezrozumiałe. Jedynym wytłumaczeniem jest to, że są to ludzi młodzi, którzy nie doznali oczywiście okrucieństwa faszyzmu. Zatem łatwo nimi manipulować.
 • w temacie Skąd w Polsce biorą się faszyści ?

  W: Polityka
  sarna Judas best74

  Jeżeli "najźlejszy" Polak jest złem, to czym są niemieckie bestie, które tylko przez przypadek nie spalili twoich przodków żywcem w jakiejś stodole lub nie przerobili na mydło i abażur do lampy!!!!!!! Okazuje się że to jednak polskie bestie paliły w stodołach -choć tam obowiązywał bezwzględny zakaz palenia.

  Dobrze że przed spaleniem demontowali drzwi od stodół, przyjemniej polskie lotnictwo miało na czym latać.Dobrze, że zmieniłeś nick na Judas, pasuje do ciebie jak ulał, wypisz wymaluj cały ty.A myślałem, że jesteś taka wspaniała.
 • w temacie Skąd w Polsce biorą się faszyści ?

  W: Polityka
  best74 buc1 No, a ty skąd się wziołeś? Popieram twój wpis, bo są w Polsce faszyści i nacjonaliści? Przemarsz był wspaniały. Ale myślę, że ci nacjonaliści są specjalnie tolerowani przez PiS, dla poprawy notowań wyborczych. Możesz mnie zapytać, dlaczego? Odpowiedź jest prosta : głosujecie i popierajcie PiS, bo tylko my jesteśmy w stanie obronić was przed Niemcami, Rosjanami, Żydami, Islamem itp. A przemarsz świadczy, o determinacji i sile tej partii. To dlaczego jest sztucznie wywoływana wojna z całym światem, żeby jedynie słuszną partią PiS, patriotycznie mogła ratować Polskę. Taka propaganda skutecznie trafia do prostego elektoratu PiS, na wsiach i mało wykształconego ludu. A mnie best74- lata, nie wciśniesz kitu, wybacz sorry. To twoje pokolenie ma tak zacofane i ksenofobiczne poglady, dla was jeszcze ll wojna się nie skończyła. Mam takich ludzi, w twoim wieku w rodzinie i tak mówią, jak ty, ale to jest starcza nienawiść do świata, spowodowana bliskim odejściem z tego świata. Znam takiego, co mówi, że car Rosji był bohaterem. Walcz zatem z Niemcami, a potem może z Rosją, best 74- lata. Wiek ma swoje prawa.Słuchaj fryc, polscy patrioci, lub nacjonaliści to nie są niemieckie bestie, które mordowały dzieci, starców, ciężarne kobiety i ludzi w pełni życia w obozach śmierci, paląc ich nawet żywcem. Nie porównuj polskich patriotów do niemieckich bestii!!!!!!!!!Polscy patrioci z niemieckimi hasłami? Jesteś zabawny dziadku Polski. Człowieku, przecież hasła typu: nacjonalizm, faszyzm, mają znaczenie międzynarodowe i z każdych narodów znaczą to samo. Czy ty niosłeś te wspaniałe transparenty. a czy ty oddawałeś mocz na muzeum wojska polskiego? Czy tak postępują patrioci z PiS?