• w temacie Podłoże konfliktu Polska-Izrael

  W: Polityka
  Napoleonie, w epoce, o której piszesz Polaka była krajem tolerancyjnym i chętnie zgadzała się osiedlanie się Żydów. W świetle dzisiejszych wydarzeń to chyba źle. Ale, co było, a nie jest nie pisze się w rejestr. Trzeba pokojowo rozplątać niepotrzebnie rozpętany przez PiS, dla potrzeb wewnętrznych - czyli umocnienia patriotyzmu przed wyborami. To dlatego, że innych sukcesów nie maja, oprócz 500+ i parę groszy wcześniejszych emerytur. O negatywach już nie wspomnę.
 • w temacie BUBEL PRAWNY I IDIOTYCZNA USTAWA :)

  W: Polityka
  taie Tu chyba zrobiłeś błąd ?
  To powiedziała Irena Zofia Romaszewska -
  A ja jestem ciekaw co mają do powiedzenia promotorzy tych "pseudo-prawników" od tej ustawy ?
  Chciałbym wiedzieć kto podpisał im dyplomy.
  A wypowiedź p/o premiera w Niemczech która miała złagodzić napięcie tylko je zaogniła.
  Tak masz rację sorry ;) miało być oczywiście Romaszewska, to mój cholerny słownik logiczny w tablecie. Czasami piszę w pośpiechu z braku czasu i są efekty:)
 • w temacie Popisal sie "historyk "Morawiecki.

  W: Polityka
  Mówił tez, że w Polsce jest ponad 700 oddziałów sądów, a jest chyba 360. Morawiecki mysli, że ma idiotów przed sobą.
 • w temacie CZY SENATOR TO PRZYKŁAD PISOWSKIEGO PATRIOTY.??

  W: Polityka
  Sikorsky
  buc1
  Sikorsky Na pewno sądy go uniewinnią. Na pewno ;)
  Podobnie, jak policjantów za Igora Stachowiaka. Też wszystko było spektakularne, a nikt nie został ukarany. Dlatego tak wierzę twojemu Pisowi.
  A co ma Stachowiak do tego?
  Czekaj na rozwój dalszych wydarzeń i nie opowiadaj głupot.
  Jak to nie? To nie rozumiesz tyle, że tak funkcjonuje sprawiedliwości w PIS? Człowiek niewinny nie żyje, a nikogo nie ukarano!! Myślisz że w przypadku Koguta będzie inaczej, a obrona przez partyjnych kolegów nie daje ci nic do myślenia?
 • w temacie CZY SENATOR TO PRZYKŁAD PISOWSKIEGO PATRIOTY.??

  W: Polityka
  GorolspozaTatyr buc1

  ,, Zabili go i uciekł" znasz takie powiedzenie? Jestem pewny, ze wszystko okaże się pomówieniem i sprawa ucichnie. Jeśli ma się zamiar być do końca, to należy być konsekwentnym do końca.Pożyjemy kolego
  - daj nam Boże -
  a wtedy zobaczymy i się przekonamy,
  bo przeca tego nie wiemy
  - nieznane są wyroki boskie.

  Niewątpliwie nie ma innego wyjścia. Ale kiedyś, jeśli się spełnia moje przepowiednie, to napiszę do ciebie i będzie ci głupio. A jeśli nie to ja wyjdę na durnia. Pozdrawiam.
 • w temacie CZY SENATOR TO PRZYKŁAD PISOWSKIEGO PATRIOTY.??

  W: Polityka
  ~gość buc1 buc1 ~gość Senator Kogut zrzekł się immunitetu i prokuratura może wszystkie czynności wykonywać dalej. Senat nie wyraził tylko zgody na aresztowanie co oczywiście było błędem jednak nie uchroni to Koguta na dłuższą metę jedynie do przyszłego roku czyli do wyborów w których startować nie będzie a mandat wygaśnie samoistnie więc plucie na PiS w twoim wykonaniu nie ma sensu jedynie świadczy o twojej ułomności która się objawiła w internecie. Podejrzewam, że w życiu prywatnym nie masz przyjaciół i rekompensujesz to sobie wypisywaniem pierdów w internecie. Normalni ludzie mający przyjaciół nie maja czasu na siedzenie tutaj całymi dniami jak ty i ireneo.Tak, tylko taki człowiek na wolności ma szansę matactwa. Nie rozumiem dlaczego nie dać prokuraturze pisowskiej. Czyżby nie wierzyli swojemu wymiarowi sprawiedliwości? Nie ma przyjaciół w PiS, a życie towarzyskie mam bardzo bogate. Jeśli ktoś napisze dotkliwą prawdę waszej partii PiS, to natychmiast staje się wrogiem i nie ma przyjaciół. A ty, co tu robisz?
  A do Ireneo ci bardzo daleko. Bardzo!!!Do ireneo i do ciebie na całe moje szczęście, mojej rodziny i przyjaciół.Nawet nie masz pojęcia, jak się cieszę, że nie jestem na twoim patriotycznym poziomie, bo życie moje byłoby nieszczęsne. Mam takiego jednego w rodzinie jak ty, ale nie utrzymuję z nim kontaktu. Trzymam się z daleka od Pisiorów.
 • w temacie CZY SENATOR TO PRZYKŁAD PISOWSKIEGO PATRIOTY.??

  W: Polityka
  GorolspozaTatyr Eeeeee kolego,
  kogo się czepiasz i dlaczego?
  Przeca PiSory nie przykryli dywanem Koguta
  ale PiSior-członka w trybie pilnym zawiesili
  i pozbawili senackiej komisji.

  Nie siedzi ale z bańkę kaucji czeka,
  aż bedzie sąd o jego winie orzekał.

  Co istotne
  - to dla POlszewii nowum -
  szef CBA ma święty spokój.
  ,, Zabili go i uciekł" znasz takie powiedzenie? Jestem pewny, ze wszystko okaże się pomówieniem i sprawa ucichnie. Jeśli ma się zamiar być do końca, to należy być konsekwentnym do końca.
 • w temacie CZY SENATOR TO PRZYKŁAD PISOWSKIEGO PATRIOTY.??

  W: Polityka
  buc1 ~gość Senator Kogut zrzekł się immunitetu i prokuratura może wszystkie czynności wykonywać dalej. Senat nie wyraził tylko zgody na aresztowanie co oczywiście było błędem jednak nie uchroni to Koguta na dłuższą metę jedynie do przyszłego roku czyli do wyborów w których startować nie będzie a mandat wygaśnie samoistnie więc plucie na PiS w twoim wykonaniu nie ma sensu jedynie świadczy o twojej ułomności która się objawiła w internecie. Podejrzewam, że w życiu prywatnym nie masz przyjaciół i rekompensujesz to sobie wypisywaniem pierdów w internecie. Normalni ludzie mający przyjaciół nie maja czasu na siedzenie tutaj całymi dniami jak ty i ireneo.Tak, tylko taki człowiek na wolności ma szansę matactwa. Nie rozumiem dlaczego nie dać prokuraturze pisowskiej. Czyżby nie wierzyli swojemu wymiarowi sprawiedliwości? Nie ma przyjaciół w PiS, a życie towarzyskie mam bardzo bogate. Jeśli ktoś napisze dotkliwą prawdę waszej partii PiS, to natychmiast staje się wrogiem i nie ma przyjaciół. A ty, co tu robisz?
  A do Ireneo ci bardzo daleko. Bardzo!!!