• w temacie WALCZYLIŚMY I ZWYCIĘŻYLIŚMY

  W: Polityka
  Judas
  madox66 Przypuszczam że ci nieszczesnicy będą i tak schodzić się pod tym nowym pomnikiem.Z Prezesem albo nie ale na pewno będą dalej ciągnąć tą sekte Smoleńską.Szkoda tylko że nikt nie pojawił się w miejscu katastrofy i pooglądal sobie zarosnietego chwastami pobojowiska.
  Dla pisiora odwiedzenie miejsca tragedii konno aboli pieszo z pielgrzymką graniczyłoby z obłędem/
  Mohery miały autobusy za darmo, żeby była dobra frekwencja.
 • w temacie WALCZYLIŚMY I ZWYCIĘŻYLIŚMY

  W: Polityka
  Mohmed
  Judas
  Blandare51 Mit Smolenska dobiega konca. Na tym micie ta mala pokraka doprowadzila do wygrania pisu w wyborach... Kto jest w stanie teraz pozamiatac po nich?
  Sekta smoleńska skazana na zagładę powiadasz?

  Co te grupki smoleńskich oszołomów będą robić bez swej wiary, błąkać się bez celu jak bezpańskie psy z rzadka ujadając podkuliwszy ogon?
  Pasowałbyś do nich, nawet mógłbyś zostać prezesem razem z bucem.
  Pod względem obłędu dorównujecie a nawet przebijacie.
  Nie opowiadaj, bo ślinisz się na temat Smoleńska. Pragniesz modlitwy moherowej, prawda? Nie wstydź się i przyznaj się.

 • w temacie WALCZYLIŚMY I ZWYCIĘŻYLIŚMY

  W: Polityka
  Mohmed madox66 Przypuszczam że ci nieszczesnicy będą i tak schodzić się pod tym nowym pomnikiem.Z Prezesem albo nie ale na pewno będą dalej ciągnąć tą sekte Smoleńską.Szkoda tylko że nikt nie pojawił się w miejscu katastrofy i pooglądal sobie zarosnietego chwastami pobojowiska.

  Dołącz do nich bo pieprzysz o tym smoleńsku więcej od Macierewicza
  Przecież ty pasujesz do nich, jak ulał, z tą obsesją na temat Islamu.

  Nie lubię kóz i ich nie obracam.
 • w temacie Czy ofiary katastrofy smoleńskiej można uznać , że " poległy " ?

  W: Polityka
  ~GRABARZ PL UWAŻAM, ŻE W TAMTYCH TRUDNYCH CZASACH- GDY RZĄDZIŁ ,,,,,TEORETYCZNY" RZĄD KOALICYJNY PO-PSL A POLSKA GOSPODARKA BYŁA ,,KAMIENI KUP Ą"- (PO)LEGLI. TERAZ, GDY POLSKA ODZYSKUJE ZNACZENIE, MAMY REALNIE POLSKI RZĄD I POLSKA GOSPODARKA STAJE SIĘ SILNA... MOŻNA MÓWIĆ, ŻE POLEGŁA PLATFORMA. NIECH JEJ ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE.TAK PIS ODUDOWUJE PRYWATNĄ GOSPODARKĘ. ODBUDOWA POLEGA NA USZCZELNIENIU PODATKU VAT I GNĘBIENIU PRZEDSIĘBIORCÓW PRYWATNYCH, WYNIKU, KTÓREGO POLEGLO OK 100 FIRM PRYWATNYCH - OD POCZĄTKU BIEŻĄCEGO ROKU. INNOWACYJNOŚĆ ODBUDOWY GOSPODARKI PRZEZ PIS POLEGA RÓWNIEŻ NA PEŁNIENIU FUNKCJI, NA EKSPONOWANYCH STANOWISKACH W SPÓŁKACH SKARBU PAŃSTWA. ODBIUDOWA POLEGA NA ZARABIANIU 100 DO 150 TYŚ ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE. ODBUDOWA PRZEJAWIA SIĘ RÓWNIEŻ W NAGRODACH DLA MINISTRÓW. W TYCH ZAKRESACH PIS POCZYNIŁ SKOK CYWILIZACYJNY, JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO. A WIZERUNEK POLSKI NA ŚWIECIE JEST WPROST REWELACYJNY.
 • w temacie Czy ofiary katastrofy smoleńskiej można uznać , że " poległy " ?

  W: Polityka
  slow buc1

  Tak, bo po prawicy siedzieli patrioci z PiS ( lepszy sort).Jak siedzieli po prawej to rzeczywiście polegli.
  Ale gdyby jakiejś komisji wpadło do głowy, że od teraz strony samolotu liczy się stojąc twarzą do ogona, to niestety wszystko runie w pył. I będą tymi którzy zginęli.To jest po prostu cyrk. Wszak nie można mówić o polecaniu, podczas braku dowodów na zamach. A gdyby to był zamach, to byłoby ofiarami zamachu, lub zbrodni politycznej, ale nadal nie uprawnione jest stwierdzenie ,, polegli".