• APELUJĘ DO ZWOLENNIKÓW PIS- WIĘCEJ PISZCIE O KALIFACIE I ISLAMIE

  W: Polityka
  Wtedy Unia europejska nie uzna was za rasistów. Piszcie, o kozach i z nienawiścią do tego narodu. Jeśli Unia was oskarży o rasizm, to zaprzeczycie, że rasistami nie jesteście. Ale hipokryzja? Ja nie mogę. Ciekawe czemu tak się martwicie, o kalifat w Niemczech i Francji. A może, by tak się martwić o siebie?? Rozumiem te wpisy są z miłości do tych narodów. Prawda??
 • POLSCY PATRIOCI ZOSTALI ZMUSZENI DO DEMONSTRACJI

  W: Polityka
  Myślę, że zostali zmuszeni do wzięcia udziału w tej demonstracji. Przecież widzieli, że uczestnicy tego przemarszu niosą transparenty obraźliwe i rasistowskie. Mogli opuścić taką demonstrację, a jednak tego nie zrobili. Przecież było słychać bardzo silne okrzyki nienawiści, chamskie i wulgarne. Napewno zostali zmuszenieni do udziału w tej demonstracji. Napiszcie proszę kto was zmusił do udziału w tej niechlubnej demonstracji???
 • ,,DOBRA ZMIANA" - MA JESZCZE ROZPIERNICZYĆ PAŁAC KULTURY

  W: Polityka
  Zastanawiam się, po co? Przecież PiS to samo, co PZPR więc pałac kultury powinni szanować. Tylko muszą tam coś wybudować, a może budynek w kształcie prezesa? Ale na służbę zdrowia nie ma pieniędzy!! Niech naród zdycha? Żadne państwo na świecie ( oprócz Islamu ) nie niszczy zabytków kultury. To Islamiści kilofami i ładunkami wybuchowymi zniszczyli zabytki swojej kultury, ponieważ Koran zabrania utrwalania wizerunku. Zatem PiS idzie w stronę Islamu. Ale nie liczcie na kasę z Unii europejskiej, bo wkrótce ją stracicie. Kiedyś Polacy zniszczą pamiątk pomniki i, po PiS- sie.
 • NIE PODZIELAM POGLADÓW PIS-U- CZYLI JESTEM NIEMCEM LUB ROSJANINEM!!!

  W: Polityka
  Jeśli ktoś tu na forum i nie tylko, ktoś napisze coś przeciwnego do poglądów PiS, to od razu zmieniają mu obywatelstwo. Czyli takie postępowanie śmiało można nazwać rasizmem do własnego narodu. Jestem oryginalnym Polakiem i dlaczego ja mam myśleć i postępować, jak średniowieczny PiS? Czy w tym kraju nie można mieć innego zdania, niż PiS?? Macie wyłączność na ten kraj, macie tylko poparcie własnego elektoratu, ale nie narodu. Czasem udaję Pisiora i kiedyś zapytałem znajomych, czy wyrżnęli by lewactwo, a oni odpowiedzieli mi tak,, jeśli taka byłaby wola kierownictwa, to bardzo chętnie". Oni nienawidzą ludzi, którzy mają inne poglądy i nie potrafią ich uszanować.
 • POSŁOWIE OPOZYCYJNI SĄ NIEGODNI REPREZENTOWAĆ POLSKĘ W EUROPARLAMENCIE, BO NIE REPREZENTUJĄ INTERESÓW PIS

  W: Polityka
  Posłowie opozycji są niegodni reprezentować interesy Polski, stwierdziła pani premier PiS. Ale to niby dlaczego posłowie opozycji mieliby reprezentować interesy PiS? To są posłowie opozycji i mają poparcie swojego elektoratu i to ten elektorat reprezentują. Taka była wola elektoratu, zatem tak się zachowali. Interesem normalnych Polaków jest, aby Polska była wolnym demokratycznym krajem. W tej Polsce mają prawo egzystencji wszyscy ludzie, niezależnie od poglądów politycznych i wyznaniowych, czy koloru skóry. Polska to nie tylko PiS. Posłowie PiS pokazali, jak w ich pojęciu wygląda demokracja? Ponieważ wyszli z sali obrad, zamiast uzasadnić merytorycznie swoje racje. PiS-u trzeba słuchać, a nie polemizować. Niestety tak można gnębić tylko własny naród i opozycję, ale Unia i jej mocarstwa sobie nie pozwolą. Tam nie prowadzi się debaty w nocy i nocami nie wydaje się ustaw. W Unii europejskiej prowadzi się debatę i wysłuchuje się wypowiedzi wszystkich. Tylko w Polsce tak się zachowuje rząd i cały PiS ignorując społeczeństwo i naród. ,, Będziemy słuchać narodu",, dość ignorancji władzy" to cytat haseł wyborczych Beaty Szydło i prezydenta Dudy. Pytam, co z tych słów zostało? Czy narodowe przemarsze siejące nienawiść, nawet do własnego narodu? Nie wierzę temu rządowi i tej partii, ten rząd to tragedia narodowa i wstyd.
 • TO NIEPRAWDOPODOBNE UNIA EUROPEJSKA NIE CHCE SŁUCHAĆ PIS-U !!!

  W: Polityka
  To przecież PiS ma zmienienić poglądy Unii i ma wprowadzić tam autorytarny rządy Kaczyńskiego. PiS ma wprowadzić teokratyczną religię toruñską, opartą o nienawiść do lewaków i ludzi inaczej myślących. Stało się inaczej Unią europejska zbuntowała się i nie chce słuchać PiS-u. Posłowie PiS- u zamiast bronić swoich racji, wychodzili. To przecież tchórzostwo, ale jak obronić dyktaturę, czym i jak udowodnić, że to nie dyktatura. Taka Polska Kaczyńskiego nigdy nie zostałaby przyjęta do Unii. Polska wkrótce zostanie izolowana i straci wszystkie dopłaty strukturalne. Ale najgorsze jest to, że Polska wieś posiada widły i narzędzia rolnicze. A rolnicy coś mówią, że do Warszawy pojadą, po dopłaty do PiS i nie wiem, czy pomoże policja i OTK. Pytałem na wsi, na PiS pójdą głosować tylko ci, co biorą 500+ i to nie wszyscy, ponieważ nie chcą rewolucji za te pieniądze. Wkrótce Unia wprowadzi art 7 i w ekspresowym tempie naród polski straci wszystkie dopłaty, naród nie PiS.
 • DZIŚ PARLAMENT EUROPEJSKI OBRADUJE NA TEMAT POLSKI

  W: Polityka
  Dziś od rana rozpoczynają się obrady Europarlamentu na temat Polski. Debata dotyczy wdrożenia art 7, w wyniku, którego Polska może otrzymać sankcje. Oczywiście sankcje będą dotyczyły nas obywateli, a nie rządu PiS. Rolniczy mogą stracić dopłaty strukturalne, utracimy teź wszelkiego rodzaje fundusze na rozstrzygnięcie i budowę infrastruktury komunalnej, tj fundusz na budowę i modernizację dróg i innych wydatków. Poseł Czarnecki się z tego śmieje i lekceważy to zagadnienie. Obrady mają być transmitowane przez TVN 24. Jest jest niemal pewne, iż po ostatnich wydarzeniach,, patriotycznych" sankcje otrzymamy i będzie prawdziwie,, dobra zmiana PiS, na ubóstwo.
 • WKRÓTCE CZEKAJĄ NAS DALSZE PODWYŻKI CEN W SKLEPACH

  W: Polityka
  Aktualnie były widoczne podwyżki masła i jajek, o około100%. Teraz szykują się dalsze podwyżki zwłaszcza żywności. Dotychczas szacuje się wzrost cen, o około 4O%. To oczywiście efekt 500+, skrucenie wieku emerytalnego, oraz szeregu działań i wydatków obecnych r ządów PiS. Teraz całe społeczeństwo społeczeństwo partycypuje w kosztach prokreacji dzieci. PiS nie sponsoruje tego przedsięwzięcia z własnych środków, lecz z pieniędzy podatników. Pani premier twierdzi, iż ubóstwo zostało zlikwidowane. To prawda, ale dla obywateli 500+, ale budżet pozostałej części społeczeństwa pogotszył się i to bardzo, ponieważ nie wszyscy mają prawo do 500+, a są to osoby samotne, nie mające dzieci, osoby starsze, młodzież, która jeszcze nie założyła rodziny, emeryci, renciści. To reszta społeczeństwa żyje na pograniczu skrajnej, za 200zł z Opieki społecznej. Ta część społeczeństwa otrzymała tylko podwyżki w sklepach od,, dobrej zmiany" PiS.
 • PREZYDENT STANĄŁ W OBRONIE DOBREGO WIZERUNKU POLSKI

  W: Polityka
  Prezydent w swojej wypowiedzi skrytykował marsz,, patriotów" w Warszawie i Wrocławiu. Prezydent zna słuszna definicję patriotyzmu i oddania dla ojczyzny i taką popieram. Rozumiem, że nie wszyscy tak myślą, jak ci którzy nieśli te rasistowskie hasła. Ale jest ich bardzo wielu w PiS-sie i tu na forum. Przecież tu na forum są tacy, którzy zakładają tematy broniące takich rasistowskich wartości i krytykują media, które pokazują prawdę i krytykują takie zachowanie. Czy to jest normalne, kłamstwo prosto w oczy. Prezydent powinien zakazać fanatykom PiS takich demonstracji.

  Z szacunkiem dla oponentów.
 • SKRAJNA RADYKALIZACJA RELIGII STAJE SIĘ NIEBEZPIECZNA

  W: Religia
  Islamiści zniszczyli swoje zabytki kultury, tłumacząc, że Koran zabrania utrwalania wizerunku ludzi i zwierząt, oraz obrazów życia. Tak interpretowany Koran pozwolił im na zbezczeszczenie swoich zabytków, które rozwalali nawet kilofami. Chora interpretacja Koranu pozwala im zabijać w imieniu i dla Allaha. W rzeczywistości każdą religię moźna dowolnie interpretować, nie słuchając przewodników duchowych, twierdząc, że uprawiają herezję. Niemiecki wehrmacht też miał napisy na pasach wzywające Boga. Ale wzywa się też do nienawiści, rasizmu i nacjonalizmu. Kiedyś opowiadał mi ksiądz taką historię, że kobieta przyszła zamówić mszę świętą w intencji, żeby zmarł sąsiad, ponieważ się z nim kłóciła. Dlaczego ludzie wzywają Boga do czynienia zła??