• Viktor Orban przyjmie uchodzców pomimo smutku pisowskich serduszek i TVP - PiS info

  W: Polityka
  Pojawiają się przekłamania na forum, iż to rzekomo Orban nie przyjmie uchodzców islamskich, bo zachodnią prasa, o tym nic nie pisze. Nic bardziej mylnego, ponieważ Węgry już przyjęły około 1000 uchodzców islamskich. Węgry w dalszym ciągu będą przyjmować uchodzców, ale pod warunkiem, że będ za sami decydować kto zostanie zakwalifikowany. Moim zdaniem jest to słuszne posunięcie, ponieważ mogą sabie wybrać np : biedne dzieci, czy kobiety, a takie osoby nie stanowią zagrożenia terrorystycznego. Nie przepadam za uchodźcami, ale nie toleruję fanatycznego kłamstwa i dziecinnych interpretacji fanatyków PiS. Orban po raz kolejny sprzedał PiS, a pocieszenie się dziecinnymi argumentami jest po prostu śmieszne.
 • CENTRALIZACJA WŁADZY W TOKU !!

  W: Polityka
  Na całego trwa centralizacja samorządów terytorialnych, na razie dotyczy dekomunizacji- czyli zmianę ulic na familię Kaczyńskich. Ponad 50 rond, ulic, alej jest już imieniem Kaczyńskich. Ustawy są tak skonstruowane i interpretowane, że samorządy nie mają nic do powiedzenia. Oczywiście jest to wbrew samorządom narzuconą wola PiS. Często te miejsca nie są związane, ani z PiS-em, ani z Kaczyńskimi. Nawet są ulice matki Kaczyńskich - Jadwigi. Jeszcze zostali dziadkowie, babcie, kuzyni, bratanica i cała familia będzie w komplecie.Niebywałe prawda?
 • Ucichła cienka riposta posła Czarneckiego ?

  W: Polityka
  Nie wiecie, co się z nim dzieje? Troszkę kasy straci, bo był wiceprzewodniczącym Parlamentu europejskiego. Czyżby to go tak uspokoiło. Cztery frakcje domagają jego wyrzucania. Przecież poseł był znany z cienkiej riposty nawet w telewizji TVN. Ma tyle ciekawych jednoznacznych wypowiedzi, n których w Unii się wyznali. Szkoda, bo miałem niezły ubaw., a tak to poseł straci poczucie humoru.
 • A JRDNAK ISTNIEJE FASZYZM !!

  W: Polityka
  Tym razem faszyści rozłożyli swoje banery na Jasnej Górze w Częstochowie. Nazywają ich kibolami, to nie znaczy, że nie są Poakami, a nazewnictwo nie zwalnia ich z przyzwoitości moralnej. W Częstochowie odbyła się msza kibiców, a po niej odbyła się bitwa. Obywatele RP w odpowiedzi na banery nacjonalistyczne, rasistowskie rozłożyli swoje, nawołujące do miłości i przyzwoitości chrześcijańskiej. Ale ich banery zostały spalone i zdeptane i jak twierdzą uczestnicy doszło do nietykalności cielesnej. Policja twierdzi, że przybyła na pomoc, a uczestnicy twierdza, że policja przybył po fakcie. Czyżby znowu przyzwolenie władzy? Tak wygląda oblicze katolików, zaraz po mszy biją bliźniąt i nawołują do nienawiści. Fakt skrytykował kardynał Nycz.
 • ,, GŁUPI LUD WSZYSTKO KUPI" AUTOR JACEK KURSKI - PODOBNO BREXIT

  W: Polityka
  Olbrzymie wydatki na Sylwestra pod Tatrami wybitny prezes Jacek Kurski nie przejmuje się wydatkami. Spółka TP SA otrzymała kredyt z funduszu reprywatyzacji w wysokości 800 mln. Piosenkarz rocko- polo otrzymał olbrzymia kasę za jedną piosenkę. Wydatki były olbrzymie, bo sięgały 100 mln. Podobno Kurski do końca stycznia ma się brekxitować. PiS już chyba tego nie kupi. Przeliczam te wydatki na ilość ton mirabelek.
 • SOJUSZNIK PIS VIKTOR ORBAN PRZYJMIE UCHODZCÓW

  W: Polityka
  Jest oświadczenie Orbana, który twierdzi,. Iż przyjmie uchodzców islamskich. Stawia tylko jeden warunek, że Węgrzy będą decydować kto zostanie przyjęty. Adam Bielan PiS w TVN 24 w kropce nad i ,, znaczenie różnimy się z hierarchami kościelnymi". Kardynał Nycz, prymas Polski arb. Polak jasno wyrazili się, że należy przyjąć wybranych uchodzców. Kard. Nycz wyraźnie stwierdził, że nam pomogli, a my nie chcemy pomóc innym. Wygląda na to, że PiS jawnie ignoruje wolę kościoła katolickiego, bo ma własny Rydzyka. PiS nie przyjmie imigrantów do Polski, zatem kara jest nieunikniona. Oczywiście karę zapłaca Polacy, a nie PiS. Orban po raz kolejny zrobił PiS w konia. Nie wiem czy się smiać, czy płakać, bo jest to wszystko żałosne.
 • JAK NIE KOCHAĆ TELEWIZJI TVN ?

  W: Polityka
  Kilka kanałów telewizji TVN bierze udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Zbierają pieniądze na ratowanie życia i zdrowia ludzkiego - Polaków. Monika Olejnik i inne dziennikarki i dziennikarze czynnie pomagają Orkiestrze. Ten szlachetny czyn jest popierany przez ludzi dobrego serca i kochających wszystkich ludzi. Owsiak wykonuje pracę za nieudolny rząd polski. Ponieważ życie ludzkie jest najważniejsze !!! TVP PiS info milczy i daje obraz rzeczywistej nienawiści do Polaków, to takie chrześcijańskie i pisowskie. Jeszcze w swoim życiu nie spotkałem człowieka z PiS, który miałby dobre 💓 serce.
 • POLSKIE KOBIETY WALCZĄ O WOLNOŚĆ - PODOBNIE JAK ISLAMSKIE

  W: Polityka
  PiS dąży do całkowitego zniewolenia polskich pań, mają one służyć do prokreacji według woli Kaczyńskiego. Jeszcze przed wyborami Krzysztof Szczerski mówił, że Polska będzie państwem wyznaniowym. Zatem PiS-u nie interesują czyjeś poglądy, czy przekonania religijne, lub przynależność do innych wyznań. Zatem gdzie ta wolnosć i demokracja, o której PiS informuje Unię europejską. Dlaczego ateistka ma kultywować katolickie wartości. Trzeba być barbarzyńcom i okrutnym człowiekiem, żeby kazać kobiecie rodzić dziecko z góry skazane na śmierć, jeśli tego nie chce. Czym się różni państwo islamskie od polskiego?? Tam też kobieta nie ma żadnej wartości. No może tym, że pisowcy nie podkładają jeszcze ładunków wybuchowych wyznawcom innych religii i ateistom.
 • JUTRO GRA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY JURKA OWSIAKA

  W: Polityka
  To wspaniały dobry uczynek dla polskich dzieci i polskiego społeczeństwa. Miło popatrzeć, jak matki że łzami w oczach dziękują Jurkowi, za uratowanie życia dziecka. Oczywiście dzięki zakupionej aparaturze do szpitali. Podziękowania należą się też dla wspaniałych ludzi, którzy tak licznie uczestniczą w imprezie. To wydarzenie spektakularne i musi takie być, aby zachęcić ludzi do uczestnictwa. Żałosne jest zachowanie większości fanatyków PiS, którzy opluwają Jurka Owsiaka. Może kiedyś przyjdzie nagroda za tak podłe zachowanie.
 • MISTRZ BARZO CIENKIEJ RIPOSTY - POSEŁ CZARNECKI ZOSTANIE WYRZUCONY

  W: Polityka
  Sprawa dotyczy pełnienia funkcji wiceprzewodniczącego Parlamentu europejskiego. Powodem jest jest obrażanie oraz wypowiedzi antyeuropejskie. Ostatnio nazywał europosłankę Różę Thun sxmalcowniczkq i pozostałych posłów PO zdrajcami. Wkrótce formalne decyzje.,, Czarnecki nadal będzie pozostanie posłem i będzie obrażał posłów, ale nie będzie pełnił tej zaszczytnej funkcji" - mówi przewodniczący Europarlamentu. Faktem jest, że Czarnecki udzielał wypowiedzi medialnych, antyeuropejskich nacechowanych cienką ripostą - jawnie sprzeciwiał się Unii europejskiej i kpił z niej, na niskim poziomie. Oczywiste jest, że nie ma sensu, żeby człowiek nienawidzący Unii jej przewodził - to była tylko kwestia czasu. To samo zrobią z Polską i przyznawaniem funduszy z kasy zapomogowo pożyczkowej. No to burżujska władza PiS będzie przyciskać lud w biedzie i nędzy - podobnie jak za PZPR. ,, Dobra zmiana PiS".