• DLACZEGO CORAZ BARDZIEJ CZŁONKOWIE RZĄDU PIS KŁAMIĄ

  W: Polityka
  Wszyscy członkowie rządu posłowie zaprzeczali, iż Narodowy Fundusz nie ma nic wspólnego z rządem, a teraz wszyscy twierdzą zgodnie, że jednak rząd zlecił spółce ,, Solvere" reklamy billbordowe upodlające sądy. A rząd zlecił to byłym dyrektorom i doradcom pani Szydło, czyli właścicielom firmy ,, Solvere" Annie Plakiewicz i Piotrowi Matczakowi. Te osoby były bardzo zaangażowane w pijar i przygotowanie wyborów PiS. Czyżby była to nagroda, za zasługi i działalność dla PiS i pani premier Szydło? Czyli PiS rozdaje profity swoim członkom, za lojalność i zasługi. A przy okazji kłamiąc narodowi prosto w twarz, jak można wierzyć takiemu rządowi i posłom PiS?
 • ZAMIAST UE - PIS POKOCHAŁ ONZ

  W: Polityka
  Witold Waszczykowski- nawet dla ONZ odkrył nowy cudowny ląd San Escobar. Coraz więcej ciepłych słów i kontaktów, a prezydent Duda stwierdził, że nie ma się, co śmiać z egzotycznych krajów. Ale ONZ się już nie będzie tak doić kasą, jak Unia europejska. Czego zatem oczekuje PiS adorując ONZ, czy tylko chodzi o handel? Pewnie tak, ponieważ za wrogość i naruszenie cywilizowanej praworządności zostaniemy seperowani. A zatem pozostanie owocna współpraca z krajami trzeciego świata.

  BRAWO PIS ,, DOBRA ZMIANA"
 • KTO JEST JESZCZE W PIS-SIE OPRÓCZ KOMUNISTÓW?? PRZECZYTAJCIE

  W: Polityka
  Powszechnie wiadomo, że w PiS są komuniści na eksponowanych stanowiskach, tacy, jak Berczyński itp? Ale kto jeszcze? Otóż przedstawiam Wam wybitną postać PiS, która zajmuje eksponowane i zaszczytne stanowisko zastępcy dyrektora wydawnictwa IPN, a jest nim pan Arkadiusz Wingert. Ten człowiek prowadził oficynę wydawniczą, która między innymi wydała 4- książki Davida Irwinga-angielskiego historyka. David Irwing - kwestionował Holokaust, a za sprawy bydgoskie w 1939- winił Jana Pawła II. Obozy Hitlerowskie i Auschwitz Birkenau porównywał do Disneylandu. Był ścigany za działalność antypolską i antysemityzm. Czyż taki człowiek, który wydawał, takie książki nie przeszkadzał prawakom i rządowi PiS??? A może to rodzina, któregoś ważnego członka PiS??
 • ŚWIAT UPARTYJNIONUCH SĄDÓW PRZEZ PIS- WIDZIANY OCZAMI POSŁA MULARCZYKA

  W: Polityka
  Poseł na Twitterze potwierdza i straszy, że opozycja będzie zamykana. Unika kontaktu z dziennikarzami, ucieka i ignoruje pytających, o doprecyzowanie wypowiedzi z portalu społecznościowego. Ale oczywistym jrst, że oto chodziło Kaczyńskiemu, aby mścić się na opozycji Tusku i uzyskać władzę wiekuistą z 500+. Ale istnieje jeszcze naród, którego nie da się kupić, za 30- srebrników. Być może naród zacznie mocno spacerować.
 • TRUDNO ZNALEŹĆ NAUKOWCÓW NA TEORIĘ SMOLEŃSKĄ MACIEREWICZA

  W: Polityka
  Mnóstwo specjalistów powołanych przez komisję smoleńską Macierewicza rezygnuje, ponieważ nie chcą sobie zrujnować dorobku naukowego. A Macierewicz szuka chętnych do złożenia podpisu pod swoimi hipotezami. Ostatnio znalazł specjalistę z zachodu Franka Taylora, ale ten zapytany, czy zrezygnował, odpowiedział, że niczego nie zaczął. Do członków komisji, którzy zrezygnowali, lub uciekli po cichu, zrobią dziennikarze, lub kontaktują się przez portale społecznościowe, ale wszyscy życzą,, szczęść Boże", ale żaden nie złoży podpisu. Ostatnio zrezygnowało ośmiu, ale szaman przyjmuje wciąż nowych. Pewnie Macierewicz zostanie sam ze swoją hipotezą, ale są pieniądze, to trzeba je wykorzystać, a podatnik zapłaci.
 • ALE ROSJA MA FAJNE HELIKOPTERY

  W: Polityka
  Ale Macierewicz woli śliwki w czekoladzie dla wojska kupić. To wielki patriotami człowiek rozbrojenia narodowego. Powinien otrzymać pokojową nagrodę Nobla. Prawda pisiorki?? Czy może kłamię?? PiS ma nadzieję, że Rosjanie nas nie odwiedzą, ale gdyby nawet chcieli, to musieliby zabić Amerykanów, a zatem mamy goryli, którzy mogą za nas zginąć. Szkoła, że to tylko fantazja.
 • CZY PO 24- WRZEŚNIA BĘDĄ SPACERKI?? -BO PIS DO KOŃCA UPARTYJNI SĄDOWNICTWO

  W: Polityka
  Dnia 24- września roku pańskiego 2017, prezydent ogłosi zawetowanie, a znowelizowane przez siebie. To prezydent Duda przejmie kompetencje te, które miał mieć minister Ziobro. Przypominam, że prezydent wywodzi się z PiS i prawdopodobnie jest posłuszny dalej małemu, wielkiemu prezesowi. A zatem PiS postawił na swoim i będą sądy upartyjnione. Jeszcze pozostaną wolne media i już PiS może gnębić naród. A więc ciekaw jest czy będą spacery wdów ubeckich, komunistów, mord zdradzieckich i kanalii, w wieku 20- 30 lat?? Te słowa oznaczają słuchanie ludzi i poszanowanie Polaków przez PIS, bo PO nie słuchała ludzi.

  Pozdrawiam kanalie i mordy zdradzieckie, komunistów w młodym wieku.
 • STARCZYŁOBY NA OSIEM LAT OŚMIORNICZEK DLA RZĄDU

  W: Polityka
  W wyniku moich obliczeń, to za aferę billboardową można by kupić ośmiorniczek na 8-lat dla rządu PiS. Czyli uznać nalży, iż prawaki PiS, jak robią przekręt to konkretny. Ale ich fanatykom, to nie przeszkadza, bo dają im 500+ na prokreację. A gdyby podliczyć rozbite limuzyny i Misiewczów, oraz inne przekręty, to starczyłoby na 200- lat mirabelek. Co znaczy wyprać narodowi mózgi??
 • POLITYCZNA NUDA- TYLKO KIM DZONG BAWI SIĘ BOMBAMI WODOROWYMI

  W: Polityka
  PiS - jest zajęty wojną z opozycją, naród kocha PiS, za pieniądze. Nikt prawie nie zauważa zagrożenia dla Polski, jakie może spowodować dyktator, szaleniec, prawak, patriota Kim Dzong. Przecież ten człowiek dąży do zagłady całej ziemi. A ostatnio twierdził, że Japonia zniknie z powierzchni ziemi, po USA zostaną ciemności i kupa prochu. Idiotyczne śmieje się restrykcji gospodarczych i wszystkich mocarstw światowych. Oto do czego prowadzi dyktatura, fanatyzm, prawactwo, nacjonalizm i szaleni dyktatorzy, którzy głupio się śmieją. Może być to przestrogą dla naszych prawackich polityków.
 • CZY PRAWAKI CHCIELIBY WOJNY Z ROSJĄ I NIEMCAMI

  W: Polityka
  Myślę, że waleczni radykalni prawacy pragną wojny i zemsty na Niemcach i Rosji i na części liberalnego narodu, czyli opozycji, oraz Donaldzie Tusku. Co powoduje takie chęci i totalną nienawiść? W moim przekonaniu, to dobrobyt, a przyroda robi swoje, czyli domaga się naturalnej selekcji. Generalnie sytuacja na świecie zmierza do trzeciej wojny światowej i zagłady. Trzeba pozwolić, żeby PiS uderzył na te znienawidzone państwa i sytuacja sama się rozwiąże.

  Pozdrawiam wszystkich rozsądnych.