• KLER KSZTALTUJE POLSKĘ

  W: Polityka
  Kler domaga się zaostrzenia prawa aborcyjnego, to powoduje protest kobiet, których łona zostają upaństwowione. Polska kobiety nie mają prawa stanowienia o sobie i swoim ciele, a teraz odbierane jest im prawo przerwane ciąży eugenicznej i wady płodu, które na daje szans życia dziecku i powoduje śmierć dziecka zaraz po urodzeniu. Posłowie PiS natychmiast po apelu zabrali się za zaostrzeniem prawa. Powstaje pytanie dlaczego kościół np : nie żąda zaostrzenia prawa dla pijanych kierowców, którzy też powodują śmierć bezbronnych ludzi na ulicy? Dlaczego podczas nauki w szkole dzieci mają rekolekcje w kościele? - twierdzą oburzone Panie. Dodam, że jest to zgodne z prawem. Czy Polacy będą zmuszani do wiary i kultywowanie wartości katolickich pomimo, że są ateistami, lub wyznawcami innej religii. Myslę, że nigdy w życiu !!!
 • CZY NARODOWCY CHCĄ WOJNY ???

  W: Polityka
  W Polsce jest dobrobyt i siły roznoszą narodowców chcą walczyć, to widać. Czyżby odzywały się geny walecznych praprzodków z plemion, które ciągle walczyły. Są nastroje nienawiści o dużej skali przeciwko Rosji, Niemcom, Żydom, Ukraińcom i o tych ostatnich będzie mowa. Przed ambasadą ukraińską w Warszawie odbyła się demonstracja pod tytułem,, to jest banderowska szmata", spłonęły portrety ukraińskich zbrodniarzy. To banderowska szmata mówi prezes Ruchu narodowego Robert Winnicki, który stoi na czerwono- czarnej fladze Ukrainy. Domagają się rewizji haniebnej polityki Ukrainy, a podczas pikiety zostały spalone portrety Bandery, Szuchewycza. Na Ukrainie też rosną nastroje antypolskie, na ostatnim marszu Ukraińcy krzyczeli,, niech Polacy doznają takiej rzezi, by nigdy tu nie wrócili" - mowa o Lwowie w odpowiedzi na wcześniejsze rządania młodzieżówki , że Lwów ma być polski. PiS rozpętał wojnę na wielką skalę ze wszystkimi sąsiadami, to buduje nienawiść, która przejawi się w wojnę, której Polska nie wygra nawet z Ukrainą. Fakt, że dawno nie było wojny, więc być może musi być, ponieważ po wojnie zwykle następuje pokój, bo ludzie doznają potwornego cierpienia i mają dość agresji. Może przyroda domaga się naturalnej selekcji?
 • PiS BARDZO DOBRZE SOBIE RADZI Z DOJENIEM BUDŻETU

  W: Polityka
  Tym razem dojenie było dla Trybunału Konstytucyjnego. 1,6 miliona dla pracowników przrznaczyla Julia Przyłębska, dotyczy od początku kadencji do chwili obecnej. Nagrody otrzymało 133 pracowników TAK, którzy pracowali, bez większych przerw. Średnio otrzymali po 13 tyś złotych. Sędziom wypłacono też trzynastki- czyli dodatkowa trzynasta pensję i w przypadku Julii Przyłębskiej było to 29 tys, zł. Dane pochodzą z poniedziałkowego ,, Faktu". Dobrze sobie żyje prawicowo- burżujska władza, a emeryci otrzymali po 25 zł, co nie pokryło podwyżek w sklepach. TK służy tylko do przytakiwanie rządowi i partii PiS. To jest wyjątkowo ciężka praca dla Trybunału. Brawo PiS ,, dobra zmiana".
 • WŁADZA OSTRO TŁUCZE AUTA

  W: Polityka
  Kolejna kolizja limuzyny rządowej. Tym razem limuzyna marszałka Kuchcińskiego uderzyła w barierki, ale marszałka nie było w samochodzie. Poli na uznała to zdarzenie za kolizję drogową. Nie Wiecie, czy została jeszcze, jakąś sprawna i nie bitą limuzyna? Ile to już to mirabelek? Władza szaleje, bo ściąga VAT, to kasa jest bez ograniczeń.
 • PRZEŚLADOWCA TRZASKOWSKIEGO ZNISZCZYŁ WYPOŻYCZONE AUTO

  W: Polityka
  Jak podaje ,, Wprost" Michał Dzięba zniszczył wypożyczony samochód za ćwierć miliona złotych. Samochód Porsche wypożyczył w wypożyczalni pod koniec roku, bo potrzebował reprezentacyjny samochód aby wyglądać na poważnego inwestora. Samochód miał zwrócić po Stronie, ale przedłużył umowę do końca stycznia br.roku. Za wypożyczenie samochodu nie zapłacił i zwodził właściciela kolejnymi telefonami , że pieniądze już w drodze. Gdy właściciel przybył na miejsce, to zobaczył totalną demolkę samochodu, Dzięba oddał kluczyki, ale zgubił dowód rejestracyjny. Właściciel wycenił straty na 40 tyś złotych. Zaczęły do niego wpływać pisma z policji, która żąda podania kto korzystał z tego samochodu. Michał Dzięba odkąd oskarża Trzaskowskiego o narkotyki i branie łapówek stał się bohaterem prawicy. ,, Wprost" obiecuje dalsze przygody bohatera prawicy.

  Temat z dedykacją dla Sikorskiego z forum.
 • DZIŚ KOLEJNA NIEDZIELA - POLACY MASOWO RUSZYLI DO KOŚCIOŁÓW

  W: Polityka
  Sam chwilę temu walnąłem 100zl t tacę. Pewny kościół ludzi, modlą się zamiast kupować w sklepach. Brawo PiS ,, dobra zmiana" która umacnia wiarę i zamožność duchowieństwa. Był projekt PiS w sprawie wolnych piątków, ale na razie przepadł na komisji z powodu spadku PKB. Pełno samochodów przy kościołach, dobre rozwiazanie. Brawo PiS !!!!
 • CZY CHCECIE ABY O TADEUSZ RYDZYK ZOSTAŁ PAPIEŻEM POLSKI ?

  W: Polityka
  Wieku Polaków nie zgadza się z papieżem Franciszkiem, zwłaszcza pod względem przyjmowania uchodźców, oraz małżeństw niesakramentalnych itp. Wszyscy doskonale wiemy, że odpowiadające wartości części społeczeństwa głosi w swoich mediach o Tadeusz Rydzyk, przywódca duchowy partii PiS. Ośmielam się zauważyć, że są to dość zasadnicze różnice w interpretacji przykazań Bożych i adhortacją papieża Franciszka, oraz innych papieży. Zatem, czy nie czas najwyższy, na rozdział kościoła Polskiego z Watykanem i wybór na papież Polski Tadeusza Rydzyka. Przecież nie może być przywódcą papież, z którym nasi duszpasterze nie nie zgadzają i życzą mu śmierci, a społeczeństwo popiera ich poglądy. Niektóre panie nawet twierdzą, że Chrystus był Polakiem. Proszę nie traktować tego, jako żart, czy złośliwość, to bardzo poważna sprawa. W przepowiedniach jest, że w Polsce będzie papież, a stolicą apostolską zostanie Licheń. Czy chcecie mieć o Tadeusza Rydzyka papieżem ???
 • ABP METROPOLITA KRAKOWSKI SKRYTYKOWAŁ KS. PROF EDWARDA STAŃKA, KTÓRY MODLIŁ SIĘ O ŚMIERĆ PAPIEŻA FRANCISZKA

  W: Polityka
  Ks. Edward Staniek podczas homilii powiedział, iż modli się ,, o szybkie odejście papieża do Domu Ojca"papieża Franciszka. Kazanie księdza wywołało duże kontrowersje. Ks. Staniek sprzeciwiał się papieżowi, w sprawie błędnych poglądów, na otwarcie się na muzumanów , oraz żyjących w stanie grzechu śmiertelnego. Do słów duchownego odniósł się metropolita krakowski.,, Z ogromnym bólem żalem przyjąłem wiadomość o słowach, jakie pod adresem ojca świętego wypowiedział niedawno Edward Staniek podczas homilii u sióstr felicjanek w Krakowie". Napisał w swoim oświadczeniu abp Marek Jędraszewski, a opublikowala je Katolicka Agencja Informacyjna. Właściwe słowa na właściwym miejscu- upomnienie dla duchownego, który chce być mądrzejszy od papieża Franciszka.
 • CZY ANTYSEMITYZM I RAZIZM JEST OZNAKĄ TOLETACJI

  W: Polityka
  Mamy tu na forum wypowiedzi rasistowskie, antysemickie pisane z wielką serdecznością w swej nienawiści do innych. Jednocześnie stosowane są zwroty odwołujące się do wartości chrześcijańskich i katolickich. Czy hipokryzja już sięgnęła zenitu? Przecież to chore społeczeństwo, które adoruje nienawiść do innych ras ludzi mianując się katolikami. Czy to powrót do średniowiecza, a ewolucja zatrzymała się u pewnej grupy ludzi? A może chodzi o to, żeby grać na ludzkich emocjach i celowo stawiać kraj w obliczu zagrożenia przez inne narodowości. Takie zachowania może mieć swój cel - jaki ? Odpowiedź jest prosta, aby ulicy się przy władzy, albo, żeby władzę przejąć. Wtedy pojawia się grupa nacjonalistyczna, rasistowska, która wybawi nas przez inwazją innych ras, która w istocie nigdy nam nie zagrażała. Co się nie robi dla zdobycia, lub utrzymania władzy. Wystarczy siać strach, nienawiść i ksenofobię, a potem obietnicami wyborczymi ratować kraj.
 • JAKIEJ CHCIELIBYŚCIE POLSKI

  W: Polityka
  Osobiście chciałbym Polski wolnej od reżimu dyktatury i fanatyzmu politycznego i religijnego. Moim marzeniem jest ojczyzna, która szanuje obywateli, a urzędnicy wiedzą, że suweren płaci im za porządną pracę. Człowieku powinien mieć wartość i mieć prawo do protestów, bez przywilejów dla zwolenników kierującej władzy. Rząd nie powinien być ignorancki i chamski w stosunku do obywateli. Prawo nie może być pisane przez władze dla potrzeby chwili w celu umocnienia się przy władzy. Przedstawiciele prawa powinni reprezentować cały naród, a nie tylko jedną partię. Niestety są tu forumowicze, którym marzy się silna władzai bat na społeczeństwo- czyli dyktatura i autorytaryzm. Z demokracji kpią i jej wartości mają za nic. Bywa i tak, że ktoś zmienia poglądy dla kobiety, bo ona uwielbia PiS i bat. Obecnie prawo jest tworzone ad hoc na potrzeby władzy wiekuistej PiS. Czy Polacy potrzebują silnego zniewolenia przez PIS i bata? Czy wolności demokracji i poszanowania człowieka?
  Proszę o Wasze opinie i zajęcie stanowiska.