• w temacie PiS jest za mało stanowczy!!!

  W: Hydepark
  ~best A poco. Sam może stać się zwierzchnikiem Prawdziwego Kościoła Polskiego. Sobecka może wtedy nawet mianować swoją gosposia.
  Jestem Królem
 • w temacie Francuzi wydadzą eseje antysemickie , które Niemcom, w latach 30-tych, wydawały się podłe i...

  W: Polityka
  buc1 ,, A wszystko przez wolnośç słowa", zatem wolnoßć słowa należy niezwłocznie ograniczyć i to nie tylko we Francji, ale w Polsce ??? Prawda? Taki jest cel tego tematu? W tym temacie możemy znaleźć usprawiedliwienie dla polskiego rasizmu i antysemityzmu, bo przecież jeśli francuskiemu poecie wolno, to nam Polakom nie!! Dniu, któryś, ciągle piszesz, usprawiedliwienia rasizmu, antysemityzmu, faszyzmu w zachodniej prasie. Ewidentnie widać, iż szukasz, usprawiedliwienia dla postępowania fanatyków PiS i swoich poglądów. Ale takie usprawiedliwienie możesz znaleźć na Węgrzech w Rosji, Korei północnej, Kubie, Wenezueli itp, ale nie w świecie zachodnim. Napisz wprost, że chcesz ograniczenia wolności słowa i rasizmu.
  Cześć
 • w temacie jak napisać maila do wykładowcy?

  W: Porady
  ~ponton buc3 ~123 Na pewno żadne, Szanowna Pani. Panie, pozdrawiam itd!! zorientuj się najpierw, jaki ma tytuł, bo pracownicy uczelni są na tym punkcie PRZEWRAŻLIWIENI, coś o tym wiem.. ;) Jedno drugiego nie wyklucza.
  Może być Szanowny Panie Profesorze skąd u ciebie taki poziom kultury? <szok> Odcinam się od pierwowzoru ;)
 • w temacie "Będziemy mieli niedemokratyczne państwo bezprawia" ( )

  W: Polityka
  ireneo ~lol Blandare51 KarolP12 No proszę, proszę, zacząłeś słuchać biskupa. Gdyby chodziło o kogoś innego to byłaby to oznaka wychodzenia z ateistycznego zidiocenia. No ale to jest biskup Pieronek. Czyli żadnego wyjścia nie ma. Jest opadanie w dół. W odroznieniu do religiantow, ateisci otwarci sa na wszystkie prawdy. Dzieki temu jest postep i technologiczny i cywilizacyjny!Głupszej rzeczy nie słyszałem od dawna.większej głupoty jeszcze nie czytałemPrzeczytaj swoje posty
 • w temacie jak napisać maila do wykładowcy?

  W: Porady
  ~123 Na pewno żadne, Szanowna Pani. Panie, pozdrawiam itd!! zorientuj się najpierw, jaki ma tytuł, bo pracownicy uczelni są na tym punkcie PRZEWRAŻLIWIENI, coś o tym wiem.. ;) Jedno drugiego nie wyklucza.
  Może być Szanowny Panie Profesorze
 • w temacie Sikorski ostro o Kaczyńskim

  W: Polityka
  buc1 Włącz media pisowskie to zobaczysz prawdziwa retorykę opluwania. TVP INFO to mistrzowskie media w opluwaniu i poniżaniu suwerena inaczej myślącego, niż PiS.Nie oglądam telewizji ale słyszałem że w tym specjalizuje się tvn
 • w temacie Tadzik jeszcze raz

  W: Hydepark
  Próbuję policzyć kolce ale się pogubiłem pod sam koniec
  więc muszę zacząć od początku.