• w temacie Co robić u lekarza?

  W: Porady
  U okulisty na przykład czy stomatologa niekoniecznie ;)
  Cent48 z tego co mi wiadomo u lekarza trzeba się rozebrać.
 • w temacie Do ślubu bez welonu?

  W: Porady
  Właśnie wiem, że wcześniej welon symbolizował dziewictwo, a teraz jest to bardziej element tradycji. Ja właśnie chciałam postawić na coś mniej oczywistego jak na przykład kolorowe buty i chciałam zrezygnować z welonu. Myślicie, że moja sukienka nadal będzie się prezentowała efektownie? Może macie jakieś propozycje co oprócz toczku mogłabym wykorzystać aby trochę "uzupełnić" ten strój?
  ~gość Wiele kobiet marzy o ślubie, roztańczonych gościach, białej sukni i welonie. Dzisiaj już mało która pamięta, że symbolizuje on dziewictwo i decydują się na niego nawet Panny Młode, które wiele lat przed ślubem mieszkały ze swoim partnerem. Welon stał się już tylko efektownym dodatkiem do sukni.
 • w temacie Rodzinne gry planszowe

  W: Porady
  Czy jest to gra zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci?
  crasher polecam dobble - kupa śmiechu i wrzasku ale gra rozwija spostrzegawczość a po za wszystkim innym będziesz się śmiała..
 • w temacie Usuwanie zębów mądrości

  W: Hydepark
  Co jakiś czas i tak wykonuje się takie zdjęcia u stomatologa, ewentualnie co jakiś czas można to zrobić z własnej woli i wtedy na nich widać czy pojawiają się zalążki ósmych zębów czy też nie :) więc nie rozumiem problemu :)
  Soraya
  ciekawa34 Miałam na myśli zęby, które widać na prześwietleniu ale nie przebiły się jeszcze przez dziąsło :)
  Trzecie zęby trzonowe, czyli ósemki, wyrastają jako ostatnie zęby, zazwyczaj miedzy 17. a 25. rokiem życia

  Będziesz robić co i rusz prześwietlenia, by zobaczyć czy widać je na zdjęciu, ale nie przebiły się jeszcze przez dziąsło?
  Toż to chore.
 • w temacie Nowy rok nowa ja? - coroczny schemat

  W: Porady
  Dokładnie :)Lilith1 ciekawa34 Bardzo mnie cieszy, że wystarczy jeden błąd na klawiaturze z 2 na 3 i już wywiązała się rozmowa na mój temat. Niestety nie jestem ani kosmitką ani nic innego albo przynajmniej jeszcze tego nie stwierdzono ;)Jak to mówią "małe, a cieszy".
 • w temacie Usuwanie zębów mądrości

  W: Hydepark
  Właśnie dużo słyszałam o tym, żeby usuwać ósemki zanim zaczną się psuć bo trudno jest się do nich dostać podczas codziennego mycia zębów albo mogą stłoczyć inne. Dlatego pytam :) Lilith1 Soraya Czy uważacie, że powinno się usuwać ósemki jeszcze zanim wyrosną aby nie krzywiły one pozostałych czy czekać aż dopiero zaczną wychodzić?
  Jak można usuwać coś, czego jeszcze nie ma.? Można, jak najbardziej... razem ze szczęką.
  Ósemki? Jak zdrowe i nie sprawiają bólu to się je zostawia w paszczękach. Lepiej rozdrabniać strawę własnym uzębieniem, nawet połatanym i z przerywnikami co centymetr niż inwestować przedwcześnie w maszynkę do mielenia.
 • w temacie Usuwanie zębów mądrości

  W: Hydepark
  Miałam na myśli zęby, które widać na prześwietleniu ale nie przebiły się jeszcze przez dziąsło :)Soraya Czy uważacie, że powinno się usuwać ósemki jeszcze zanim wyrosną aby nie krzywiły one pozostałych czy czekać aż dopiero zaczną wychodzić?
  Jak można usuwać coś, czego jeszcze nie ma.?
 • w temacie Usuwanie zębów mądrości

  W: Hydepark
  Niestety muszę Cię zmartwić ale tak nazywają się ósme zęby, które z mądrością stety/niestety nie mają nic wspólnego :) ~hahaha Żeby mieć zęby mądrości, to trzeba mieć mądrość jak sie nie ma dobrze w głowie to takich zębów mądrości nie ma. I nie ma o czym dyskutować.
 • w temacie Nowy rok nowa ja? - coroczny schemat

  W: Porady
  Bardzo mnie cieszy, że wystarczy jeden błąd na klawiaturze z 2 na 3 i już wywiązała się rozmowa na mój temat. Niestety nie jestem ani kosmitką ani nic innego albo przynajmniej jeszcze tego nie stwierdzono ;)
 • w temacie Bukiet na ślub

  W: Hydepark
  Przymiarki będę miała dopiero na początku czerwca, a do tej pory będę musiała zdecydować się na kwiaty zarówno dla siebie jak i do kościoła :) Justyna260 W takim razie, odezwij się, jak już będzie sukienka.