• w artykule Kukiz: Kapusie platformiane - Hańba Wam!

  W: Fakty

  pisowski rzad to nie Polska. A przybudowka tego rzadu tym bardziej. Partia to nie panstwo. Demolujecie panstwo i pojdziecie za to pod sad, w odpowiednim czasie. Kukiz tez bierze pieniazki z Moskwy? A moze liczy ze pis odpusci mu nielegalnie przejete mieszkanie?

 • w artykule Premier Szydło reaguje na "skandaliczne" wydarzenia w PE

  W: Fakty

  ONRowcy dostali od Hitlera budynek na swoje biuro w Warszawie Bardzo zabiegali, aby utworzyć kolaboracyjny rząd. To są fakty historyczne. Nawet dla Hitlera widocznie to były zwykłe szumowiny więc kilku zamknął kończąc kolaboracje.Tak wygląda niechlubna historia ONR i faszystów w Polsce.

 • w artykule Rezolucja PE krytyczna wobec Malty

  W: Fakty

  PiS owcy chcą nas z Unii wyprowadzić, co miałoby dramatyczne konsekwencje. wszyscy są więc zdrajcami i powinni stanąć przed trybunałem stanu, a niektórzy przed sądem dla zwykłych rzezimieszków.

 • w artykule Rezolucja PE krytyczna wobec Malty

  W: Fakty

  Rząd PiS to nie Polska. Komuniści i faszyści mówili naród to partia, partia to naród. PiS niszczy państwo i wszelkie skargi na ich szkodliwe działania są ważne i potrzebne. PiS reprezentuje jedynie 3 miliony swoich wyborców a nie naród czy państwo polskie. PiS reprezentuje tą część Polaków którzy mają poglądy komunistyczne lub faszystowskie. Te totalitarne systemy wszyscy znają i ich nie chcą, ani w Polsce ani w Europie.