• w artykule Baby boom spowalnia. Koniec efektu 500 plus?

  W: Biznes

  Oczywiście że tak. Gdyby chodziło o dzieci to pieniądze poszłyby na darmowe i dostępne przedszkola i żłobki. A co ma matka zrobić z dzieckiem po macierzyńskim jak nie ma zlobka?siedzieć w domu bez pensji, lub brać opiekunkę na którą ja nie stać? Woli nie rodzić albo skończyć na jednym dziecku.

 • w artykule Bezwarunkowy dochód podstawowy zastąpi socjalne wsparcie państwa

  W: Praca

  Belkot pseudoekonomisty. Juz 300 lat temu podobni 'znafcy' mowili, ze maszyny zabiora ludziom prace. Maszyny sie instaluje, gdy sa tansze niz zatrudnianie ludzi, a nie dla widzimisie 'znafcuf'. W bangladeszu jeszcze dlugo ulic nie beda sprzatac maszyny, chociaz w europie to robia od 50 lat. W normalnej gospodarce wszyscy ktorzy chca pracowac maja i beda miec prace. Teraz czy za 1000 lat.

 • w artykule Rząd dopłaci do przeróbki auta na LPG?

  W: Motoryzacja

  Przyganial kociol garnkowi. Filolog pisze niegramatycznie, a ekspert od motoryzacji nie ma pojecia o technicznych możliwościach przerobek aut i przyczynach wprowadzania kolejnych norm Euro.

 • w artykule Mularczyk: Zleciłem pięć ekspertyz dot. oszacowania strat Polski podczas II wojny światowej

  W: Fakty

  A ze zidetyfikowaniem ciebie pojdzie szybko, bo numer telefonu jest, a obraziles nie tylko mnie, ale wszystkich tych ktorzy uwazaja, ze temat odszkodowan jest szkodliwy dla Polski, i sluzy wylacznie interesom pis. Sa to miliony ludzi, w tym wielu takich ktorzy tracili swoich najblizszych na wojnie. Rowniez ci, ktorzy sami przeszli pieklo, byli masowo przeciwni rozgrzebywaniu tematow z przed 70 lat. Ja sie odnioslem do powszechnie dostepnych danych, ktore sie w zaden sposob nie zgadzaja z powszechnie powtarzanymi cyframi, ktore pochodza z ust Bermana, a ktore pokazuja, ze polska na tej hucpie moze wyjsc wylacznie jak zablocki na mydle, gdy ktos zacznie liczyc osoby i narodowosci, i ich majatki, bo to osoby tracily zycie i majatki a nie panstwa i to do konkretnych osob pojda ew odszkodowania.

 • w artykule Mularczyk: Zleciłem pięć ekspertyz dot. oszacowania strat Polski podczas II wojny światowej

  W: Fakty

  to czy znasz moje dane osobowe nie ma żadnego znaczenia, bo zwracałeś się bezpośrednio do mnie. podobnie, gdybyś obrażał osobę na ulicy której nie zbnasz. a to, że ktoś czuje się obrażony, bo piszę że etnicznych polaków nie mogły zginąć miliony, bo z danych GUSu wynika co innego? ktoś się probował odnieść do tych danych? najwięcej jadem plują ci, co zabitych żydów liczą jako polaków, ale praw do odszkodowań już nie chcą im przekazać.

 • w artykule Mularczyk: Zleciłem pięć ekspertyz dot. oszacowania strat Polski podczas II wojny światowej

  W: Fakty

  Super, czekam na kontakt. Wszystkie dane ktore podałem są z GUS. To IPN będzie musiał wyjaśnić co takiego podałem jako nieprawdę, a jesli ja będę się musiał przed kimkolwiek tlumaczyć, to obiecuję, ze wszystkim którzy w tym wątku obrazili mnie nazywając folksdojczem itp, będą mieli założone sprawy w sądzie. bez względu na to czy byli zalogowani czy nie, do niezalogowanych jest równie latwo dotrzeć, bo każy komputer zostawia unikalny ślad we wpisie.