• w temacie Jeżeli ateiści są szczęśliwsi z tego tytułu że nie wierzą to po co tu siedzą i się żalą wszystkim

  W: Religia
  ~gosc1
  cyklpo a powiedz co zawdzięczamy krk chyba jedynie palenie na stosach i wciskanie ciemnoty okradanie ciemnych ludzi z kasy i gwałty na dzieciach tych tępych ludzi, dzięki ateistom mamy postęp w nauce wiemy, że choroby powodują mikroby, a nie złe duchy jak to krk uczył w średniowieczu wiemy że pioruny to wyładowania atmosferyczne, a nie gniew Boga, a deszcz to skroplona para wodna, a nie łzy Boga, tak właśnie krk uczył w średniowieczu i jeszcze co dobrego zawdzięczamy ateistom mianowicie to, że wiemy, że ziemia nie jest płaska tylko kulista i że krąży wokół słońca a nie na odwrót, a krk niczego nie zawdzięczamy po za ciemnotą i zacofaniem!! Już wiesz co dobrego zawdzięczamy ateistom rozwój nauki i medycyny a krk zawdzięczamy 0 czyli nic!!
  Jest zupełnie na odwrót. To Kościołowi zawdzięczamy rozwój nauk a nie ateistom. To Kościół budował szkoły i uniwersytety, to Kościołowi zawdzięczają swoją wiedzę astronomowie i lekarze a nie ateistom. O tym że szczepionki powodują demonizm to uczyła twoja sekta, podobne jak i to że transfuzja czy przeszczepy powodują zmianę osobowości i są szkodliwe. To w twojej sekcie wyższe wykształcenie nie jest mile widziane... I to w twojej sekcie pedofilia jest zjawiskiem powszechnym...
  po 1 krk to mafia i sekta po 2 są ŚJ po studiach i nawet uczą w szkołach i jeszcze jedno te uniwerki budowali ludzie świeccy a klechy przejmowali nad nimi kontrolę aby móc ciemnotę wciskać!! ŚJ szczepią dzieci a jedyną, a już jak pisałem nie tylko ŚJ odmawiają przetaczania krwi!! i nie wiem skąd ty masz te niusy że ŚJ nie przeszczepiają organów i nie szczepią dzieci!!
 • w temacie ewolucja czy stwarzanie

  W: Religia
  ania1972 Witam. Kiedyś mój ojciec móWił "z głupim nie pogadasz a że smarkatym nie najesz sie"i pomimo upływu lat uważam to za prawdę po tych wypowiedziach
  Trochę logiki.. ziemia zawieszona jest na niczym -księga Hioba spisana Ok1500 lat Pne
  Po drugie jezeli mące cokolwiek w głowie bo odczuwam ze pustkę to jak coś ozywionego może powstać z czegoś nieozywionego. Teoria Darwina idzie od lamusa 😊😊i to juz poglad naukowców. ☺ więc radzę wiecej czytać. Zdobywac wiedzę.
  dobrze to napisałaś
 • w temacie Czy istnieją dwie prawdy?

  W: Religia
  ~gosc1
  cyklpo
  ~gosc1
  Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałem. Nie śpiesz się. Może kilka razy. Mam nadzieję że w końcu zrozumiesz co napisałem. Nie śpiesz się, jak za pierwszym razem nie zrozumiesz to spróbuj kilka razy przeczytać to co napisałem. A dopiero potem odpisz bo jak na razie twoja odpowiedź pod moim postem jest zupełnie bez sensu... Żeby ci ułatwić powiem że mówię o chrześcijańskiej Trójcy a nie tej w którą wierzą śj.
  miałeś mi pokazać słowo trójca w Biblii i nie pokazałeś więc trójcy nie ma!!!! tak jak miało nie być imienia Boga w Nowym testamencie z wyjątkiem PNŚ pokazałem ci 3 przekłady z Bożym imieniem w NT to teraz ty pokaż Mi w Biblii słowo trójca !!! nie ma więc więc trója katolicka to Izis Horus set czyli IHS!!!!!!!!
  Czy ty jesteś tak głupi czy tylko udajesz? Prosiłem byś przeczytał kilka razy to co napisałem jak nie rozumiesz i dopiero wtedy byś odpisał ale to dla ciebie za trudne? Gdzie Trollu napisałem że zacytuję słowo Trójca z Biblii? No gdzie kłamco? Potrafisz oszuście zacytować? Napisałem wyraźnie:
  " Po pierwsze Trójca jest dość dobrze opisana w Biblii tylko Biblię trzeba znać. Trójca oznacza iż jest Jeden Bóg. Jezus, Duch Święty i Bóg Ojciec to JEDEN Bóg. I na każde z tych rzeczy jest uzasadnienie w Biblii. Staram się pisać tak prosto jak to możliwe by nawet osoba o ograniczonej inteligencji mogła to pojąć. "
  Naprawdę jesteś tak głupi że tego nie rozu miesz? Nie chcesz poznać Biblii tylko wolisz Trollować? Mogę udowodnić że to co napisałem jest prawdą. Chcesz trollu? Czy dalej będziesz kłamał i wił się jak wąż? Chcesz poznać prawdę zawartą w Biblii? Uwierzysz w nią? Czy nadal będziesz wolał wierzyć Strażnicy a Biblię odrzucisz? Wiem że jesteś opóźniony więc przeczytaj kilka razy to co napisałem zanim odpowiesz.
  pokaż mi słowo trójca to uwierzę i nie nazywaj mnie trollem gdzie jełopie jest napisane że Jezus i odciec to ta sama osoba i duch święty jest Jezusem
  tylko mi nie pokazuj zafałszowanego przez krk że słowo Było Bogiem w Jana 1:1 pokaż mi słowo gdzie Jezus mówi że jest w trzech osobach nie pokażesz bo sam Jezus zaprzecza swojej Boskości !! pokaż mi słowo trójca nie pokażesz bo nie ma i to ty kłamiesz i będę cię nazywał kłamcą dopóki mi nie pokażesz słowa trójca w Biblii i tego że Jezus mówi że jest duchem świętym pokaż mi że Jahwe i Jezus to ta sama osoba !!!!
 • w temacie ewolucja czy stwarzanie

  W: Religia
  pintapalec Piotr22 Patrząc na wszechświat na to jak pięknie i mądrze został skonstruowany jednoznacznie można stwierdzić że jest to dzieło stwórcze Boga
  "Albowiem jego niewidzialne przymioty — jego wiekuista moc i Boskość — są wyraźnie widoczne już od stworzenia świata, gdyż dostrzega się je dzięki temu, co zostało uczynione, tak iż oni są bez wymówki; "Rzym. 1:20, 

  Tylko na planecie Ziemia ,te wszystkie kataklizmy w przeszłości i obecnie ,trzęsienia ,potopy,zarazy,wojny nie będę wymieniał więcej ,uważasz za wspaniałe dzieła boskie ??A co do wszechświata ,to te wszystkie komety i planetoidy które Ziemi zagrażały w przeszłości (wyginięcie prawie całego życia w przeszłości) i teraz uważasz za wspaniałe dzieło stworzone przez jakiegoś boga..?? A na koniec to że na Ziemi jedne stworzenia mordują drugie stworzenia i je zjadają to też uważa za boski cud stworzenia ?? Gdybym wierzył w boga, to raczej bym stwierdził, że ten wszechświat, stworzył boski sadystyczny hipokryta i morderca psychopata.. Bóg stworzył piękny świat i doskonały ale to my go niszczymy, a to że Ludzie odeszli od Boga no to niech cierpią jedynie ewolucjoniści uważają że dinozaury wyginęły 64 miliony lat temu jednak wielu naukowców takich były nauczyciel fizyki dr. Kent Hovind i naukowcy kreacjoniści, że dinozaury wyginęły w potopie jaki miał miejsce 4660 lat temu, Hovind i jego koledzy z których wielu jest profesorami uważają, że przed potopem nie było drapieżników, i że niedługo Bóg naprawi to co zniszczył człowiek, i tak jak mówi dr. Hovind nie będzie śmierci i uważa że da się to udowodnić naukowo!!
 • w temacie Jeżeli ateiści są szczęśliwsi z tego tytułu że nie wierzą to po co tu siedzą i się żalą wszystkim

  W: Religia
  ~gosc1 pintapalec ~gosc1 pintapalec ~gosc1 pintapalec
  Poczytaj sobie historię o tych waszych katolickich papciach ateistach,bo chyba nawet nie znasz życiorysów i historii, swoich ateistycznych watykańskich szamanów ze swojej sekty..
  Nie naszych tylko waszych. skoro to ateiści to można poznać jaki poziom reprezentują wasi papieże. Mnie to nie interesuje podawałem kilka przykładów jacy są ateiści. To wystarczy by uznać iż ateizm jest zbrodniczą ideologią.No widzisz sam siebie i takich jak ty wyznawców ośmieszasz . Posądzasz ateistów o zbrodnie ,.Przecież to ty posądzasz ateistów o zbrodnie. To ty tu o nich wypisujesz... chyba że wypisujesz tu o ich zbrodniach bo pochwalasz zbrodniczą ideologię ateistyczną... co wcale by mnie nie dziwiło. W końcu ateizm w odróżnieniu od większości religii nie zabrania zabijać, gwałcić, kraść...Podaj mi przykład gdzie wychwalałem ateistycznych zbrodniczych rzymskokatolickich papieży,A więc nie popierasz waszych ateistycznych papieży? Potępiasz przedstawicieli ateistów? To dobrze. Najwyższy czas uzmysłowić sobie że ateizm to zbrodnicza ideologia. Nawet taki fanatyk nienawidzący chrześcijan uzmysłowił sobie że za większość zbrodni odpowiadają ateiści. A potrafisz może podać co dobrego zawdzięczamy ateistom? Czy może od razu uznamy że ateistom zawdzięczamy tylko to co złe? a powiedz co zawdzięczamy krk chyba jedynie palenie na stosach i wciskanie ciemnoty okradanie ciemnych ludzi z kasy i gwałty na dzieciach tych tępych ludzi, dzięki ateistom mamy postęp w nauce wiemy, że choroby powodują mikroby, a nie złe duchy jak to krk uczył w średniowieczu wiemy że pioruny to wyładowania atmosferyczne, a nie gniew Boga, a deszcz to skroplona para wodna, a nie łzy Boga, tak właśnie krk uczył w średniowieczu i jeszcze co dobrego zawdzięczamy ateistom mianowicie to, że wiemy, że ziemia nie jest płaska tylko kulista i że krąży wokół słońca a nie na odwrót, a krk niczego nie zawdzięczamy po za ciemnotą i zacofaniem!! Już wiesz co dobrego zawdzięczamy ateistom rozwój nauki i medycyny a krk zawdzięczamy 0 czyli nic!!
 • w temacie Czy istnieją dwie prawdy?

  W: Religia
  ~gosc1 cyklpo ~gosc1 polanka3 ~gosc1
  OK. Czyli piszesz o czymś o czym nie masz kompletnego pojęcia. Zwykły bezmyślny bełkot... Spróbuję cię trochę uświadomić to może nie będziesz już bełkotać i się kompromitować. Po pierwsze Trójca jest dość dobrze opisana w Biblii tylko Biblię trzeba znać. Trójca oznacza iż jest Jeden Bóg. Jezus, Duch Święty i Bóg Ojciec to JEDEN Bóg. I na każde z tych rzeczy jest uzasadnienie w Biblii. Staram się pisać tak prosto jak to możliwe by nawet osoba o ograniczonej inteligencji mogła to pojąć. Pisząc że w Biblii nie ma nic o Trójcy zwyczajnie, standardowo, jak zwykle kłamiesz. Mogę podać ci wersy zarówno o tym że jest JEDEN Bóg jak i to że Jezus jest Bogiem, Duch Święty jest Bogiem i Bóg Ojciec jest Bogiem. Ci trzej JEDNO są. Jeśli zaś chodzi o różaniec to rozumiem że modlitwy Ojcze nasz i zdrowaś Mario po prostu wywołują u ciebie niepokój. To zrozumiałe u satanistów, rozumiem cię. Wyznawcy szatana zawsze będą protestować przeciwko modlitwom chrześcijańskim.
  Nie wiem dlaczego uważasz że Jezus odrzucał modlitwę na pokaz. Codziennie chodził do świątyni i tam się publicznie modlił...Widocznie to ty nic nie pojmujesz...nie występuje trójca w Piśmie Świętym.
  Bóg nazywa Jezusa Synem, a Jezus nazywa Boga Ojcem.
  Jest przecież tylko jeden Bóg i jeden pośrednik - Syn Boży.
  Przecież ty i martwą figurkę na krzyżu czcisz jak Boga, wbrew zakazom Bożym.
  Ty, będąc pod wpływem szatana, chcesz przypisywać to innym.
  Czyż to nie herezja, że odrzucasz wolę Bożą i naukę Jezusa.
  Przecież to Jezus powiedział - jeśli się chcesz modlić, to módl się w ukryciu, a Bóg widzi w ukryciu i odda tobie....im te słowa Jezusa wskazują, że jest jeden Bóg.
  Tak powiedział syn boży...czyżbyś Mu nie ufał?
  Jeszcze powiedział - nie módlcie się na rogach ulic, w świątyniach aby na pokaz...czyż poganie tak nie czynią?
  a więc promujesz modlitwę w stylu pogańskim modląc się przed wizerunkami, a Boga spychając na margines...czyż to nie jest czysty wizerunek szatana?
  Cóż... czyli Jezus codziennie modląc się w świątyni pokazywał że jest sługą szatana... rozumiem iż jako zwolenniczka szatana próbujesz jakoś innych zwabić do swojej sekty ale się nie ośmieszaj. W Biblii jest modlitwa zarówno w samotności jak i publicznie. Jak myślisz po co apostołowie się wspólnie spotykali? Jak myślisz po co były świątynie? A może nie myślisz... jeżeli tak to i nic dziwnego że i Trójcę odrzucasz... miałeś mi pokazać słowo trójca a nie pokazałeś i odpowiedz mi logicznie " jak potrafisz" na po co i do kogo się Jezus modlił dlaczego Jezus mówił że posłał go Ojciec, i dlaczego nawet w 1 Kor 11:3 pisze że GŁOWĄ JEZUSA JEST BÓG jak mi logicznie i podaj chociaż 1 werset ze słowem trójca !! Przeczytaj sobie jeszcze raz to co napisałem. Nie śpiesz się. Może kilka razy. Mam nadzieję że w końcu zrozumiesz co napisałem. Nie śpiesz się, jak za pierwszym razem nie zrozumiesz to spróbuj kilka razy przeczytać to co napisałem. A dopiero potem odpisz bo jak na razie twoja odpowiedź pod moim postem jest zupełnie bez sensu... Żeby ci ułatwić powiem że mówię o chrześcijańskiej Trójcy a nie tej w którą wierzą śj. miałeś mi pokazać słowo trójca w Biblii i nie pokazałeś więc trójcy nie ma!!!! tak jak miało nie być imienia Boga w Nowym testamencie z wyjątkiem PNŚ pokazałem ci 3 przekłady z Bożym imieniem w NT to teraz ty pokaż Mi w Biblii słowo trójca !!! nie ma więc więc trója katolicka to Izis Horus set czyli IHS!!!!!!!!
 • w temacie ewolucja czy stwarzanie

  W: Religia
  Piotr22 Patrząc na wszechświat na to jak pięknie i mądrze został skonstruowany jednoznacznie można stwierdzić że jest to dzieło stwórcze Boga
  "Albowiem jego niewidzialne przymioty — jego wiekuista moc i Boskość — są wyraźnie widoczne już od stworzenia świata, gdyż dostrzega się je dzięki temu, co zostało uczynione, tak iż oni są bez wymówki; "Rzym. 1:20, 

  no zobacz pierwszy rozdział księgi Rodzaju
 • w temacie Jeżeli ateiści są szczęśliwsi z tego tytułu że nie wierzą to po co tu siedzą i się żalą wszystkim

  W: Religia
  pintapalec ~gosc1 pintapalec
  Poczytaj sobie historię o tych waszych katolickich papciach ateistach,bo chyba nawet nie znasz życiorysów i historii, swoich ateistycznych watykańskich szamanów ze swojej sekty..
  Nie naszych tylko waszych. skoro to ateiści to można poznać jaki poziom reprezentują wasi papieże. Mnie to nie interesuje podawałem kilka przykładów jacy są ateiści. To wystarczy by uznać iż ateizm jest zbrodniczą ideologią.No widzisz sam siebie i takich jak ty wyznawców ośmieszasz . Posądzasz ateistów o zbrodnie ,a jednocześnie ty i tobie podobni pielgrzymujecie do tych ateistycznych katolickich papieży do Watykanu i całujecie ich w te pazerne i zboczone łapska.I modlicie się do tych watykańskich papieży..I to jest prawda, że te religie ogłupiają i robią z normalnych ludzi zabobonnych idiotów,przykładem jesteś ty.. krk to hipokryci
 • w temacie Czy jesteśmy poddanymi Watykanu?

  W: Hydepark
  NARODZIK Moim zdaniem My Polacy nie jesteśmy , ale rząd PiS ze swoimi Toruńskimi fanatykami leży przed Watykanem krzyżem , to widać i słychać .

  Eskobarus Pierdolnikus niestety 87% Polaków nałogowo chodzi do kościołów i jest w nałogu bredni krk