• w temacie Radość w Gazecie : Polacy skazani ... wysokie wyroki

W: Polityka
    taie
    dzienpierwszy2
    taie
    dzienpierwszy2
    taie
    dzienpierwszy2
    taie Widze ze czytasz tylko Michnika i GW- daj spokój przecież on "kłamie"
    Ja to słyszałem w RadiuPiS !
    A podobno podawali wszyscy .
    Dziwię ci się (czytając twe wcześniejsze posty) myślałem ze tego "brukowca" się brzydzisz.
    Ostatnio czytam wszystko ...

Od Die welt , The Times , der spigel,. le figaro , aldżazirę ..jakieś gazety rumuńskie, węgierskie,
    szwedzkie...i cholera wie co jeszcze.

Przyczepiłem się do GW akurat... bo jej nie lubię.
    Wymienić tytuły to każdy potrafi - wystarczy poprosić wujka Google - tylko naucz się je jeszcze prawidłowo pisać "BYK NA BYKU"
    Oczywiście , że przez translator czytam...

myślisz , że znam 30 języków ???

No ...ładnie ...:D ;)

Piszę z pracy , nie mam czasu poprawiać tego ...podkreślonego na czerwono.

W każdym razie mój windows też podkreśla..
    Kiedyś się mówiło "Bujaj to las a nie nas " Al Jazeera " czytasz to pewnie i Radio Erewań" także.
    Czemu się wstydzisz że czytasz gazętę Adasia i jego obiektywne artykuły- dawno jej nie miałem w rękach to podpowiedz co warto tam przeczytać.
    Radio Erewń ???...dobry pomysł dlaczego nie ?

Ale najpierw odpowiedz mi dlaczego wydaje Ci się to dziwne ?

Tak powinien chyba robić każdy, kto chce rozmawiać o polityce ?

Czy nie ...?
    Skoro jesteś takim "erudytą" to powinien żeś wiedzieć że Al Jazeera i Radio Erewań to nie gazety a w dodatku to ostatnie było w nieistniejącym CCCP znane z wymyślonych wiadomości.
    Miej nauczkę - powinien żeś "wiedzieć co piszesz a nie pisać co wiesz"
    Przemyśl to.
    Nie jestem erudytoą, tylko czytam gazety przez translator...

Aldzazirę masz tutaj ...

http://www.al(...)ra.com/

po otwarciu , kliknij prawym przyciskiem myszki , o potem kliknij w "przetłumacz"

no i też będziesz.....erudytą
    ...Erudytą ?
    ;) :D
    O radiu erewań ty pisałeś....a ja miałem dopiero sprawdzić .

Pamiętasz ?

aliada dzienpierwszy2
    To skomplikowane...

Przyjmijmy dla świętego spokoju , że się martwią.

Jak widzisz , że przestępcami z wysokim wyrokiem, okazali się cyganie...

...to o nic innego mi nie chodziło..:) "Gazeta" jako jedna z nielicznych zamieściła wizerunki tych przestępców.
    Dzięki czemu czytelnicy mogli sobie wyrobić pogląd o ich przynależności etnicznej.

Wydaje mi się, że chcesz po prostu przyprawić gębę polonofoba (który "cieszy się" z polskich potknięć) każdemu, kogo z jakichś przyczyn nie lubisz.
    stosujęc Twoją ...albo może Waszą ...metodę dyskusji.

powinienem odpowiedzieć :

czemu kłamiesz ?!!

Przecież wizerunki przestępców w GW są częsciowo zasłonięte ?

Czemu o tym po prostu nie powiesz :

Widzxiałam wizerunki ...częściowo zasłonięte ??

taie dzienpierwszy2 taie dzienpierwszy2 taie Widze ze czytasz tylko Michnika i GW- daj spokój przecież on "kłamie"
    Dziwię ci się (czytając twe wcześniejsze posty) myślałem ze tego "brukowca" się brzydzisz.Ostatnio czytam wszystko ...

Od Die welt , The Times , der spigel,. le figaro , aldżazirę ..jakieś gazety rumuńskie, węgierskie,

Przyczepiłem się do GW akurat... bo jej nie lubię.Wymienić tytuły to każdy potrafi - wystarczy poprosić wujka Google - tylko naucz się je jeszcze prawidłowo pisać "BYK NA BYKU"Oczywiście , że przez translator czytam...

Kiedyś się mówiło "Bujaj to las a nie nas " Al Jazeera " czytasz to pewnie i Radio Erewań" także.
    Czemu się wstydzisz że czytasz gazętę Adasia i jego obiektywne artykuły- dawno jej nie miałem w rękach to podpowiedz co warto tam przeczytać.Radio Erewń ???...dobry pomysł dlaczego nie ?

Ale najpierw odpowiedz mi dlaczego wydaje Ci się to dziwne ?

Tak powinien chyba robić każdy, kto chce rozmawiać o polityce ?

Czy nie ...?

taie dzienpierwszy2 taie Widze ze czytasz tylko Michnika i GW- daj spokój przecież on "kłamie"
    Dziwię ci się (czytając twe wcześniejsze posty) myślałem ze tego "brukowca" się brzydzisz.Ostatnio czytam wszystko ...

Przyczepiłem się do GW akurat... bo jej nie lubię. - to gazeta ? ->الجزيرة.نتNie wiem w czym masz problem ...z tymi gazetami ?

taie dzienpierwszy2 taie Widze ze czytasz tylko Michnika i GW- daj spokój przecież on "kłamie"

Przyczepiłem się do GW akurat... bo jej nie lubię.Wymienić tytuły to każdy potrafi - wystarczy poprosić wujka Google - tylko naucz się je jeszcze prawidłowo pisać "BYK NA BYKU"Oczywiście , że przez translator czytam...

aliada dzienpierwszy2 aliada dzienpierwszy2 pokrzywa dzienpierwszy2 pokrzywa Nie udawaj. Były do Ciebie pytania wcześniej, na żadne nie odpowiedziałeś.powiesz o co ci chodzi...? czy tak będziesz mędził ...
    człowieku jestem w pracy ...:) Przeciez krótko odpowiadam.
    Twierdzisz, że czytasz wątek. Zadawano Ci wyżej pytania, na które nie było odpowiedzi z Twojej
    strony.
    Nie ma sensu ich powtarzać. No to miłego dnia ...:))Ja też pytałam... Mam jeszcze raz wkleić swój post?

Oczywiście żartuję. Ty rzeczywiście nie zwykłeś odpowiadać.Pytasz ..."skąd wiem , że się gazeta wyborcza cieszy , skoro o tym nie pisze ?"

No i co mam Ci odpowiedzieć ?

Nie widzisz tego, że to cyganie są przestępcami i media o tym nie piszą ?

Co z tego , że mają obywatelstwo polskie ?

Napiszesz historię od nowa ?

O tym , że przed wojną taborami przemieszczli się Polacy ?

I kradli kury po wsiach ?

Czy to jest prawda ?
    Piszą o tym wszyscy, nie tylko GW, która akurat nie pisze o nich per "Polacy".
    Czyli - wszyscy się "cieszą"? Z czego?

To skomplikowane...

Przyjmijmy dla świętego spokoju , że się martwią.

Jak widzisz , że przestępcami z wysokim wyrokiem, okazali się cyganie...

...to o nic innego mi nie chodziło..:)

taie Widze ze czytasz tylko Michnika i GW- daj spokój przecież on "kłamie"

Przyczepiłem się do GW akurat... bo jej nie lubię.

aliada dzienpierwszy2 pokrzywa dzienpierwszy2 pokrzywa Nie udawaj. Były do Ciebie pytania wcześniej, na żadne nie odpowiedziałeś.powiesz o co ci chodzi...? czy tak będziesz mędził ...
    Twierdzisz, że czytasz wątek. Zadawano Ci wyżej pytania, na które nie było odpowiedzi z Twojej
    strony.
    Nie ma sensu ich powtarzać. No to miłego dnia ...:))Ja też pytałam... Mam jeszcze raz wkleić swój post?

Oczywiście żartuję. Ty rzeczywiście nie zwykłeś odpowiadać.Pytasz ..."skąd wiem , że się gazeta wyborcza cieszy , skoro o tym nie pisze ?"

No i co mam Ci odpowiedzieć ?

Nie widzisz tego, że to cyganie są przestępcami i media o tym nie piszą ?

Co z tego , że mają obywatelstwo polskie ?

Napiszesz historię od nowa ?

O tym , że przed wojną taborami przemieszczli się Polacy ?

I kradli kury po wsiach ?

Czy to jest prawda ?

pokrzywa dzienpierwszy2 pokrzywa Nie udawaj. Były do Ciebie pytania wcześniej, na żadne nie odpowiedziałeś.powiesz o co ci chodzi...? czy tak będziesz mędził ...
    strony.
    Nie ma sensu ich powtarzać. No to miłego dnia ...:))