• w temacie szybkowar jaki wybrać?

  W: Hydepark
  Dzięki za propozycje, ale chętnie poznam tez inne opcje. O philipiaku słyszałam, że robi dobre produkty. Ostatnio miałam zaproszenie na pokaz ale nie mogłam pójść i nie skorzystałam z niego.A oni poza pokazami to sprzedają gdzieś też swoje produkty?
 • w temacie Garnki

  W: Porady
  Czytałam, że philipiak ma garnki wysokiej jakości, ze stali szlachetnej. Jeśli tak, to gdzie sa one produkowane?
 • w temacie Wakacje - kupujecie ubezpieczenie?

  W: Hydepark
  Skorzystała, ze strony Compensy i zamówiłam sobie tak ubezpieczenie na podróż do Grecji. Za 7 dni, dwie osoby dorosłe wyszło jedynie 83zł w pakiecie standardowym.
 • w temacie Wakacje - kupujecie ubezpieczenie?

  W: Hydepark
  jakubko86 Sprawdź sobie ofertę Compensa Voyage. To dobra oferta ubezpieczenia podróżnego. Polecam, bo sam z niej korzystam wyjeżdżając na wakacje.
  Jakubko86 a ile takie ubezpieczenie kosztuje?
 • w temacie Dobre Garnki Jakie?

  W: Hydepark
  ~Angela Jeśli kogoś stać to może sobie kupić garnki philipiaka. Są wykonane ze stali szlachetnej i mają długoletnią gwarancję, ale niestety ich wadą jest to ile kosztują. Z drugiej strony jakość i design mają jednak swoją cenę.
  Słyszałam, że naczynia philipiaka do tanich nie należą, ale za to można liczyć na bardzo dobrą jakość i długą gwarancję. Orientuje się ktoś na ile udzielają gwarancji?
 • w temacie Programy popularno-naukowe w TV

  W: Hydepark
  Świetnie, że pojawiają się takie kanały dla dzieci jak DaVinci Learning, choć i nie tylko dla nich. W końcu moja córka może obejrzeć bardzo interesujące programy edukacyjne, np. Co, jak, gdzie? Dowiedz się! czy Marvi Hammer. Ja zresztą tez mam swój ulubiony program - E².
 • w temacie Księgowość w Tax Care

  W: Hydepark
  AgataJ Dziękuję bardzo za radę, bo w końcu wiem co mam po kolei zrobić. :) A mam jeszcze dwa pytania. Czy za porady księgowe mają dodatkową opłatę? I o co chodzi z tą optymalizacją? Przewija się co chwilę to słowo w wielu miejscach, a przyznam, że nie bardzo wiem o co chodzi.
  Agata z porad księgowych możesz skorzystać za darmo w zakładce 'Księgowa radzi". Co do optymalizacji to są to czynności zmierzające do obniżenia kosztów prowadzenia firmy, np. z jakich ulg podatkowych skorzystać czy w co i kiedy zainwestować, aby obniżyć należny podatek. Mam nadzieję, że nie co rozjaśniłam Ci ten temat.
 • w temacie wyposażenie mieszkania- kuchni

  W: Porady
  Pani Marto a gdzie odnajdę salony marki philipiak? Proszę o informację, bo chętnie obejrzałabym wasze produkty na żywo.
 • w temacie Zwykłe papierosy czy e-papieros?

  W: Porady
  [cytat kogo=draksi88]Spoks. kupiłem go w relay za stówkę bez zeta. Sprawdź też w necie bo widziałem taniej to zaoszczędzisz na dodatkowe wkłady.


  Dzięki za informacje - 99zł to nie dużo. A właśnie, jak z cenami wkładów do tego vype?
 • w temacie Zwykłe papierosy czy e-papieros?

  W: Porady
  draksi88 Nie chce się wcinać w dialog ale nowością to może vype był w grudniu kiedy go wylukałem i zakupiłem. Porządna e-fajka!A ile taki kosztuje i gdzie zakupić można? Podasz takie informacje?