• w temacie fotel do masażu

W: Babskie sprawy
    nie mam, ale moja babcia ma taka nakładkę na fotel, która masuje (mozna tez na tym lezec) i szczerze mowiac nie wiem czy to dziala - nie czuje sie po tym jak po prawdziwym profesjonalnym masazu, a na takowe jezdze raz na pare miesiecy do Primavery Spa. Uczta dla duszy i ciala :)
  • w temacie Zaskakujące - alergia ma i swoje dobre strony!

ah ci naukowcy ze Stanów, zawsze coś "odkryją". Czy w to wierze to nie wiem, ja mam alergię na sierść kotów i staram się raczej unikać tego co powoduje reakcje alergiczne więc chyba nie przekonam się o zbawiennych skutkach alergii :D
  • w temacie Bóle kręgosłupa- co radzicie?

zdecydowanie basen i masaże - ja raz na parę miesięcy jadę nie do żadnej kliniki ale do spa - tam nie dość że profesjonalnie mnie wymasują to jeszcze uczta dla zmysłow i ładuję w ten sposób baterię psychicznie :) Ja sobie jezdze do Primavery Spa nad morzem i moge polecic kazdemu.
  • w temacie Stosuj dietę! bo jesteś tym co jesz

zdecydowanie się z tym zgadzam - jest sie tym co się zje, ja po sobie widze jak moja skóra się zmienia pod wpływem tego co jem - gdy przez jakis czas jem niezdrowo od razu stan skóry się pogarsza, to samo dotyczy włosów i paznokci!
  • w temacie Jak poradzić sobie z chandrą?

Tak, raz na parę miesięcy (zwłaszcza podczas miesięcy jesienno-zimowych) lubię sobie zasponsorować wypad do spa, mam sprawdzone jedno nad morzem - Primaverę i po prostu tam ładuję baterie na nastepne miesiące. Działa :)
  • w temacie jak skutecznie schudnąc?

ja bym się nie katowała jakimiś wymyslnymi dietami, według mnie klucz do DŁUGOTRWAŁEGO schudnięcia to racjonalna dieta, trochę ruchu, dbanie o skórę i ciało, pielęgnacja, a od czasu do czasu zasponsorowanie sobie zabiegów pielęgnacyjnych w dobrym Spa. Raz na kilka miesięcy sobie jezdze do Primavery Spa i jestem bardzo zadowolona.
  • w temacie Zielona herbata - hit czy kit ?

jestem przekonania, że zielona herbata faktycznie ma dobre własciwosci, na pewno jest duzo zdrowsza niż zwykłe herbaty i nie jest to chwyt marketingowy. Pewnie konkretne firmy walczą, żeby pić właśnie 'ich herbaty' ale na pewno nie dotyczy to wlasciwosci konkretnie zielonej herbaty.
  • w temacie Gdzie kupić parasol?

W: Hydepark
    No ja na sprzęcie Quantuum pracowałam długo w studiu fotograficznym i bardzo sobie chwalę więc popieram to co piszesz ;) Porządny sprzęt i łatwy w obsłudze, co tez jest bardzo ważne.
  • w temacie fotografia studyjna- jaką blendę?

wobec tego najważniejsze będą lampy jakie dobierzesz i softbox, który pewnie Ci się przyda, a blenda też koniecznie jeśli chcesz się pobawić śwatłem i cieniem , na Twoim miejscu kupiłabym większą ale jak uważasz, jeśli nie robi Ci to różnicy finansowej to polecam większą. Przyda się też w plener!
  • w temacie Jak nie dać się oszukać przez biuro podróży

na pewno trzeba dokładnie czytać co się klika i podpisuje, przeczytać REGULAMIN (podstawa) i UMOWĘ (podstawa nr 2). Wszystko dogadać co do kwoty, zwracać uwagę na ubezpieczenie czy jest wliczone, transport, to co nam biuro zapewnia a co trzeba dopłacić we własnym zakresie.