• w temacie Co wierzącym przeszkadza w...

W: Hydepark
    MarekAureliusz
    hektor888
    WednesdayTEN
    hektor888 (...) Może sam kosmitą jesteś i akceptacji poszukujesz?
    Ty też jesteś kosmitą, pamiętaj o tym...
    Sam to wymyśliłeś czy ktoś ci pomagał? Bo do napisania takiego długiego tekstu to was tam z pięciu być musiało:):):):):):):)
    TEN jest na tyle błyskotliwy, że Jego świadomość była zobligowana do użycia
    krótkiego i prostego zdania, któremu nie sprosta Twój iloraz. TEN potwierdził
    przypuszczenie, że nie potrafisz się odnieść merytorycznie do tekstu, bo tekst
    tak prosty, że aż niezrozumiały dla Ciebie. Przedkładaj jakość nad ilość i
    pamiętaj o tym... na przyszłość :-D
    Błyskotliwość szanownego TEN w poście powyżej ale twoja jest niewiele lepsza bo z tego co pisał niewiele zrozumiałeś a co najwyżej zinterpretowałeś po swojemu niezgodnie z jego intencją.

WednesdayTEN
    hektor888
    WednesdayTEN
    hektor888 (...) Może sam kosmitą jesteś i akceptacji poszukujesz?
    Ty też jesteś kosmitą, pamiętaj o tym...
    Sam to wymyśliłeś czy ktoś ci pomagał? Bo do napisania takiego długiego tekstu to was tam z pięciu być musiało:):):):):):):)
    Hektorem umysłu to ty raczej nie jesteś :>

Jeśli mieszkasz w Polsce, to możesz być Polakiem. Jeśli żyjesz na planecie Ziemia która to w Kosmosie się znajduje = jesteś kosmitą.

Czyżbyś wstydził się tego, że jesteś kosmitą? o_0
    Czy ty rozumiesz znaczenie słów które używasz małe wyjaśnienie:
    Kosmita, obcy – hipotetyczny przedstawiciel inteligentnej formy życia pozaziemskiego.https://pl.wi(...)Kosmita
    Człowiek jest mieszkańcem kosmosu ale nie kosmitą i co ty na to "Hektorze umysłu"?

Ps. Zanim zaczniesz pouczać innych sam się dokształć.

WednesdayTEN hektor888 (...) Może sam kosmitą jesteś i akceptacji poszukujesz?Ty też jesteś kosmitą, pamiętaj o tym...Sam to wymyśliłeś czy ktoś ci pomagał? Bo do napisania takiego długiego tekstu to was tam z pięciu być musiało:):):):):):):)

Lilith1 hektor888 Skąd takie absurdalne tezy w jakiś obłęd popadasz?
    Nie znalazłeś głupszej formy prowokowania katolików?
    Atak na katolików przy użyciu kosmitów:):):)
    Niewiele bzdetów mnie na tym forum zaskakuje ale Tobie się udało.
    Ps. Może sam kosmitą jesteś i akceptacji poszukujesz? Słyszałam, że kosmici są katolikami. Te wszystkie wizyty UFO miały na celu zapoznanie się z katechizmem, chrzest i pozostałe sakramenty. Papież na razie nie informuje wiernych, żeby nie było paniki i rozruchów. Wielu wyświęconych księży znika gdzieś bez śladu. Oni są na misjach na odległych planetach gdzie krzewią wiarę. Kosmici mają za mało pojazdów międzygalaktycznych, żeby wszystkich chętnych dostarczyć na ziemię, a naszych tam niewielu. Dlatego wszystko odbywa się w tajemnicy. Planuje się otwarcie seminariów na planetach zamieszkałych przez kosmitów.

Kosmici też mają uczucia..."Szacun" za fajne poczucie humoru.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Ps. Jak byś miała jakiś kontakt z tymi kosmitami daj znać:):):):)

MarekAureliusz hektor888 MarekAureliusz hektor888 Skąd takie absurdalne tezy w jakiś obłęd popadasz?
    Ps. Może sam kosmitą jesteś i akceptacji poszukujesz? Twierdzisz zatem, że nie jesteś kosmitą ? i przy tym jesteś pewien,
    że poza ludźmi na ziemi... w kosmosie jesteśmy na 100% sami ?
    Miej na uwadze to, że nie twierdzę, że gdzieś tam sąsiadują z nami
    hm... Plejadanie :D ale chodzi tylko o przypuszczenie, a jeśli szydzę,
    to tylko z tego, jak niektórzy stawiają pewniki. Po prostu, ciężej mi wierzyć
    w to, że w bezmiarze wszechświata jesteśmy sami. Masz jakiś dowód na to,
    że jesteśmy sami ? Chętnie się z tym zapoznam :)Sorki ale mam wrażenie że sam się nakręciłeś i nie możesz przestać.........
    Jestem wierzącym katolikiem i jak dla mnie co druga planeta może być zamieszkana co mi to ma przeszkadzać (nawet lepiej będę miał gdzie na wakacje się wybrać) a skąd przyszło tobie do głowy że niby twierdzę że jesteśmy sami lub nie?Co za głupie pytanie. Naprawdę jesteś tak infantylny, czy ukończyłeś
    jakąś szkołę trollowania ? Wróć do swojego pierwszego posta i sam
    sobie odpowiedz. A propos prowokacji... to, że Twój iloraz i percepcja
    mentalności, (o ile jesteś wstanie w ogóle to zrozumieć) jest efektem
    religijnego okaleczenia, nie oznacza, że ziemia jest płaska i że na krawędzi
    czai się Oceanus, którego tak bardzo bali się moi (dzielni na lądzie) legioniści.
    Cóż, nawet zawodowym żołnierzom udzielały się przesądy, podobnie jak
    Tobie, (że poza Tobą i Biblią nie ma nic na tym świecie, a co dopiero we
    wszechświecie ?) Hektor, to wielkie imię, więc daruj sobie takich tekstów.

Jestem wierzącym katolikiem i jak dla mnie co druga planeta może być
    zamieszkana co mi to ma przeszkadzać (nawet lepiej będę miał gdzie
    na wakacje się wybrać)

I to by w zasadzie wystarczyło, ale widocznie
    byłeś pod wpływem niewłaściwego ducha.

Synu, w temacie jest słowo (wierzący), zaś wierzący, to także Twoi
    bracia z innych odłamów. Jako chrześcijanin pamiętaj, że wierzący,
    to też inne wyznania. Niestety, zawsze wiara wrasta w strukturę osobowości
    danej jednostki, nawet takiego herosa jak Hektor i stąd całe zamieszanie
    i zdanie, że teraz, to każda planeta dla Ciebie może być zamieszkana.
    Widzisz... tak głupia teza, że sam ją przyjmujesz i zniżasz się do mojego
    poziomu ? Uniżenie w tym przypadku, to progres ? :)
    "OJCZULKU" ja nie napisałem że prowokujesz tylko katolików ale piszesz na polskim forum w którym to kraju ludzie wierzący są w zdecydowanej większości są katolikami więc w pewien sposób moje określenie było uprawnione.
    Nie masz argumentów to czepiasz się szczegółów ale mniejsza o większość.......

"Co za głupie pytanie. Naprawdę jesteś tak infantylny, czy ukończyłeś
    jakąś szkołę trollowania ? Wróć do swojego pierwszego posta i sam
    sobie odpowiedz. A propos prowokacji... to, że Twój iloraz i percepcja
    mentalności, (o ile jesteś wstanie w ogóle to zrozumieć) jest efektem
    religijnego okaleczenia, nie oznacza, że ziemia jest płaska i że na krawędzi
    czai się Oceanus, którego tak bardzo bali się moi (dzielni na lądzie) legioniści.
    Cóż, nawet zawodowym żołnierzom udzielały się przesądy, podobnie jak
    Tobie, (że poza Tobą i Biblią nie ma nic na tym świecie, a co dopiero we
    wszechświecie ?) Hektor, to wielkie imię, więc daruj sobie takich tekstów."

Piszesz tak jak byś żył w Średniowieczu a ludzie postrzegali świat tylko poprzez pryzmat niewiedzy i religii której nawet dobrze nie znali to lekko żałosne......
    Świat i ludzie się rozwijają podróże w kosmos są możliwe ale obce formy życia to ciągle tylko hipotezy wiara nie skupia się na tych hipotezach więc jakiekolwiek gdybanie w tym temacie jest według mnie po prostu głupie dlatego że próbujesz przedstawić ludzi wierzących jako ciemniaków i tyle w temacie.

MarekAureliusz hektor888 Skąd takie absurdalne tezy w jakiś obłęd popadasz?
    Ps. Może sam kosmitą jesteś i akceptacji poszukujesz? Twierdzisz zatem, że nie jesteś kosmitą ? i przy tym jesteś pewien,
    że poza ludźmi na ziemi... w kosmosie jesteśmy na 100% sami ?
    Miej na uwadze to, że nie twierdzę, że gdzieś tam sąsiadują z nami
    hm... Plejadanie :D ale chodzi tylko o przypuszczenie, a jeśli szydzę,
    to tylko z tego, jak niektórzy stawiają pewniki. Po prostu, ciężej mi wierzyć
    w to, że w bezmiarze wszechświata jesteśmy sami. Masz jakiś dowód na to,
    że jesteśmy sami ? Chętnie się z tym zapoznam :)Sorki ale mam wrażenie że sam się nakręciłeś i nie możesz przestać.........
    Jestem wierzącym katolikiem i jak dla mnie co druga planeta może być zamieszkana co mi to ma przeszkadzać (nawet lepiej będę miał gdzie na wakacje się wybrać) a skąd przyszło tobie do głowy że niby twierdzę że jesteśmy sami lub nie?

Skąd takie absurdalne tezy w jakiś obłęd popadasz?
    Ps. Może sam kosmitą jesteś i akceptacji poszukujesz?
  • w temacie Zauważyłem ostatnio zmianę narracji totalnej opozycji .Przeszli z Polski Kaczystowskiej na...

W: Polityka
    XXXXXXXXXXXXXXX hektor888 ...chciałbyś każdemu w usta włożyć własne słowa i na siłę do głowy wcisnąć swój tok myślenia.
    Pozdrawiam.Czy ty pieprzony matole nie rozumiesz że ja czekam na TWOJE a nie własne słowa?!
    TY a nie ja masz odpowiedzieć na pytanie JAK NAZYWA SIĘ KRAJ... ITD.
    Przestań zdziwiać i wreszcie się wysil.
    Nie trawię debili !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Żal mi cię idź się leczyć.
  • w temacie Zauważyłem ostatnio zmianę narracji totalnej opozycji .Przeszli z Polski Kaczystowskiej na...

XXXXXXXXXXXXXXX hektor888 Każdy ocenia innych poprzez obraz siebie i te twoje teksty najbardziej świadczą o twoim poziomie a raczej o jego kompletnym braku przykre to niestety.Odpowiedz mi szczerze.
    Dlaczego nie umiesz dać jednoznacznej odpowiedzi na wprost zadane pytanie?
    Co cię powstrzymuje skro tak pewien jesteś że kraj w którym żyjesz jest krajem wolnym?
    Przecież nawet gdybyś powiedział najgorszą z definicji to zawsze masz argumenty żeby swojej tezy bronić!

Tak bardzo dziwi że w świetle tego co wyżej napisałem mam cię za zupełne zero?Jest mi to obojętne za kogo ty mnie masz ale twój brak jakiejkolwiek kultury wyklucza cię z grona osób z którymi warto wymieniać poglądy a forum temu właśnie służy szkoda że tego nie rozumiesz a za to chciałbyś każdemu w usta włożyć własne słowa i na siłę do głowy wcisnąć swój tok myślenia.
    Pozdrawiam.

taie hektor888 taie hektor888 taie XXXXXXXXXXXXXXX taie Boi się - prawda moze być bolesna - to może ja odpowiem na swoje pytanie (ja się nie lękam)
    Totalitaryzm (dawniej też: totalizm, z łac. totalis – cały, całkowity) – system rządów (reżim polityczny), w którym państwo posiada całkowitą kontrolę nad społeczeństwem i stara się kontrolować wszystkie aspekty życia publicznego i prywatnego na tyle, na ile jest to możliwe.Wybacz ale nic tobie zostało zadane to pytanie ;)
    To heros powinien odpowiedzieć ;)))Ależ nie widzisz że on się tego boi jak diabeł Twardowskiej ?
    Miej litość nad nim - wystarczy że Hektor się w grobie ze wstydu przewraca.Hektor nie może się w grobie przewracać bo został spalony na stosie po swojej śmierci takiej prostej rzeczy nie wiesz?Niesamowite - w starożytnej Grecji działała inkwizycja ?
    I tobie zabrała wiedzę co to jest przenośnia - wróć do Gimnazjum.To nie miało nic wspólnego z inkwizycją tam był po prostu taki zwyczaj.
    Pozdrawiam.Dziwne a w "nowej historii" pisali że go najpierw pławili w Bosforze ! https://pl.wi(...)Hektor_(syn_Priama)