• w temacie Protest z Youtube będzie w wielka niedzielę oraz 6 dni po wielkiej niedzieli

  W: Hydepark
  ~gość Jak można takie głupoty wypisywać. Czy autor tego postu był kiedyś w szpitalu?Czy ty wiesz,
  jak dzieciom , poza zdrowiem brakuje jakiejkolwiek rozrywki? Co w tym złego, że dzieci będa
  oglądać tv, tam są bajki, kreskówki, piosenki..Mają się umartwiać bo jakiś nawiedzony tak sobie
  wymyślił?
  jak jesteś taki dobry to weź psa, zasuwaj do szpitali, niech się dzieci oderwą choć na chwilę od
  zmartwień.Weź pacynki, zabawki i baw te biedne dzieci, a jak nie, to odczep sie od telewizorów.
  Widocznie nigdy nie byłeś dzieckiem potworze!!!!
  Nie denerwuj się autorem, on już od dłuższego czasu tłucze tutaj te same kacapoły. Pewnie w domu nie ma do kogo gadać to się produkuje w internecie :)
 • w temacie Związek osoby wierzącej i niewierzącej

  W: Uczucia
  Znam historię gdzie wierząca dziewczyna odrzuciła zaloty faceta i wytłumaczyła to sprawami religijnymi. Ale nie wiem czy na pewno o to chodziło, być może po prostu nie odwzajemniała jego uczuć. Myślę, że jeśli dwie osoby faktycznie coś do siebie czują to nie powinno być tego typu przeszkód. Z drugiej strony, jeśli ktoś gorliwie wierzy i całkowicie podporządkowuje życie religii to może i faktycznie będzie miał problem z niewierzącym partnerem. No bo skoro w związku życzy się drugiej osobie dobrze, a życie bez boga to grzech no to robi się zgrzyt...
 • w temacie Minister PiS powiedziała to o dzieciach.

  W: Polityka
  Nie powiedziałbym żeby w klasach integracyjnych ktoś kogoś opóźniał. Natomiast dzieciaki o specjalnych potrzebach faktycznie mają gorzej bo nie ma programu dostosowanego do ich możliwości i obowiązuje je ten normalny program który im często nie służy. One muszą na siłę podciągać się do reszty dzieci i to dla nich często okropna męczarnia. W klasie integracyjnej całą grupą dzieci o specjalnych potrzebach zajmuje się tylko jeden nauczyciel wspomagający, a jeden człowiek nie jest w stanie ogarnąć grupy np. 6 dzieciaków. z których każde ma inny rodzaj trudności w nauce.
  Problem polega jednak też na tym, że są dzieci dla których szkoły specjalne to złe miejsce, a normalne też im nie służą. Co wtedy z nimi zrobić? Tego nie wie nikt i nikt się nie interesuje ich problemem.
  Edukacja specjalna w Polsce niestety bardzo mocno kuleje.
 • w temacie Jak albo czym zlikwidować klej po naklejce na nowym talerzyku.?

  W: Hydepark
  A na pewno moczyłeś porządnie? Czasem to trzeba i parę godzin albo nawet najlepiej na noc zostawić. Z innych sposobów to gdzieś czytałem o paście z sody i oleju albo nawilżenia samym olejem takiej naklejki i zostawienia na parę godzin, ale tego nie próbowałem.
 • w temacie jaka treść pozdrowień

  W: Hydepark
  Wznowienie kontaktu można zacząć od zapytania "co tam słychać? dawno nie rozmawialiśmy". Możesz też napisać zgodnie z prawdą, że chcesz wznowić kontakt bo Ci zależy na kontakcie. Ja bym się nie bawił w subtelności tylko napisał tak to wprost. Będziesz wiedzieć czy on też chce kontaktu w ogóle. Nie ma co budować znajomości na niedomówieniach i pozorach.

  Przepraszam za offtop, ale @Jiraya, lubisz Naruto czy avatar i nick to przypadek? :P
 • w temacie Zagrajmy w rozsypankę

  W: Hydepark
  Fajna gra, dawno nie rozwiązywałem anagramów.

  Odpowiedź to KOSTKA

  Moja rozsypanka EISMZLE

 • w temacie Placki ziemniaczane z czym najlepiej smakują?

  W: Porady
  Placki ziemniaczane są fajnym dodatkiem do burgerów. Co prawda wzbogacają je kalorycznie aż za bardzo, ale to jest bardzo smaczne połączenie. Znam to co prawda tylko z dań restauracyjnych, ale na pewno w warunkach domowych też można takie przygotować i powinny być smaczne.