• w temacie egzema na dłoniach leczenie domowe

  W: Porady
  ~hyjek Mam ten sam problem.. szczególnie zimą sprawy się nasilają. Może to jeszcze nie egzema, ale dłonie są czerwone, schodzi skóra i często pieką. Olej rycynowy na egzemę? Spróbuję, czy i u mnie da radę
  złagodzi świąd. Poza tym maśćhttps://www.a(...)c=aw.ds
 • w temacie egzema na dłoniach leczenie domowe

  W: Porady
  Tez to miałam. Mi pomogła maść triderm - steryd niestety.
  Dodatkowo pamiętaj o częstym myciu dłoni, najlepiej w szarym mydle.
 • w temacie PIsiory nie wspomogą szpitali !!!!

  W: Polityka
  podpis
  rafal333 cham ~gość Przegracie wybory, właśnie przez takich ludzi jak ty. Dzielicie naród, siejecie nienawiść, niezgodę i głupotę w Polsce. Polacy tego nie lubią. PO i Nowoczesna są skończone. Z to kochają PiS plując na niego bo tak jest w moim mieście i robi to sflustrowany elektorat PiS. Ale nie wszyscy co należa do PISu są tak nieczuli i uważam,że bardzo dużo ludzi należacych do tej partii daje i to dużo na WOŚP.
  Frajerów nigdy nie zabraknie! Jedni dają naciągać się na autostradach na złoto, inni na wnuczka, jeszcze inni na biznes charytatywny.
  Nie powinno byc takiej presji, jak ta od Owsiaka.
 • w temacie Niewyobrażalna, ale cicha i nie tak szumna, jak Owsiaka - działalność charytatywna Koscioła...

  W: Religia
  Blandare51 iiiiiii Blandare51 Wszystkie sprawozdania WOSP sa dostepne, tak jak bilanse, sprawozdania spolek prawa handlowego. Przegladalem. Wszystko klarowne, jasne.... A pomoc Caritasu pewnie jest... ale tajna..... Dlatego wybieram jawnosc i cos tam dorzuce, jak co roku orkiestrze... Moze w tym roku wiecej .....Przecież sprawdzane jest wszystko sprawozdanie finansowe CARITAS jest jawne!

  Nie wiem czy wiesz co to jest sprawozdanie finansowe? Nie broszurka informacyjna sporzadzona przez Caritas..... Sprawozdania finansowe spolek sa badane przez bieglych rewidentow (dla spolek akcyjnych i innych podmiotow powyzej jakiegos pulapu obrotu).....Akurat ogromna część przychodów Caritasu jakies 64procent, to nie gotówka tylko pomoc materialna - głównie z unijnego programu.
  Zatem, te dwie organizacje działają po prostu inaczej i inaczej sie w związku z tym rozliczają.
  Owsiak ma jasno złożone, że pieniądze idą na wyposażenie oddziałów dziecięcych i zapewnienie odpowiedniego sprzętu "mobilnego" (mam na myśli np. pompy insulinowe). Caritas za to ma wiele różnych akcji w mnóstwie sektorów - a to dożywianie, a to ofiary wojny. Jak na moje nie ma najmniejszego sensu porównywanie działalności obu. A tak naprawdę nie ma sensu porównywać działalności jakichkolwiek organizacji charytatywnych.
  Owsiak ma jasno złożone, że pieniądze idą na wyposażenie oddziałów dziecięcych i zapewnienie odpowiedniego sprzętu "mobilnego" (mam na myśli np. pompy insulinowe). Caritas za to ma wiele różnych akcji w mnóstwie sektorów - a to dożywianie, a to ofiary wojny. Jak na moje nie ma najmniejszego sensu porównywanie działalności obu. I nie ma sensu porównywać działalności jakichkolwiek organizacji charytatywnych.