• w temacie bawarka - czy pijecie?

W: Hydepark
    abce
    olianka Nienawidzę bawarki. Kompletnie mnie odstrasza wizja mieszania herbaty z mlekiem. Mleko owszem, ale tylko do kawy lub owsianki! Znam jednak wielu zwolenników, ba, ludzi, którzy wręcz rytualnie piją swoją bawarkę codziennie. Nie wiem, czy dobrze, ale jakoś bawarkę kojarzę z terenami górskimi.
    Bawarka jest znana od dziesiątek lat i jest napojem pożywnym
    Nie rozumiem tylko jak można czegoś nienawidzić a nie znając tego !
    Mnie powinnaś zrozumieć :)
    Ja znam bawarkę i jej nie lubię.

Bawarka u nas to u Anglików biała herbata. Chociaż jest też po prostu biała herbata nie zabielana mlekiem.
  • w temacie Temat zagadka. Ze znajomosci przepisow ruchu.....

Blandare51
    Dusia31 Zakaz wyprzedzania dotyczy pojazdów silnikowych.Zatem ani a, ani b nie jest prawidłowa.:))
    Gość opowiedzial trafnie:

"Jeśli to mężczyźni mają odpowiedzieć dobrze, to pewnie chodzi o to, że to fajna rowerzystka i spokojnie można przez te trzy kilometry sobie popatrzeć.

Rowerzystę można też poprosić lub sprowokować w jakiś sposób do zatrzymania się na poboczu."
    Jakby na to nie spojrzeć to z mojego punktu widzenia ;) zastosowałbym odpowiedż B.
    Chociaż fakt, jest na co popatrzeć:)
  • w temacie JUTRO GRA WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY JURKA OWSIAKA

W: Polityka
    Viper1964
    buc1
    Viper1964 Dobra masz juz 19 punktow teraz wykladaj kase.
    Napewno dam, bo to słuszny cel . Kiedy mogę sam znaleść się w szpitalu, a jeśli nie to komuś pomogę.
    Sluszny i szczytny a ile dasz?Ja ci proponuje tyle co punktow za temat dostaniesz?Ja nic nie dam bo na wsi jestem aktualnie a tu wolontariusze nie dotra.Uwazam tez ze to wstyd ze wladze tego kraju nie daja kasy na to co Jurek daje.Sa od tego jak d...a od sr...aTak dbaja o ten kraj NAROD ,niedlugo ludzie zaczna w kolejkach umierac.Nie jestem takim jak ty optymista ale zdopingowac zawsze moge to co?Tyle kasy ile punktow?
    Każdy kto tylko chce może dać coś od siebie:) na Allegro są licytowane rzeczy na rzecz WOŚP . Nawet nie trzeba z domu wychodzić:) pewnie będą czynne jakieś linie telefoniczne, gdzie za SMS będzie pobierana „cegiełka”.
    Jak się chce - można :)

Blandare51 egle inka111 egle inka111 Ja skorzystałabym z opcji B.

Czy jest prawidłowa? Nie wiem, ale na pewno nie jechałabym 3km za rowerzystą ;)ja bym zaproponowała rowerzyście podwózkę.. niech się nie męczy te 3km... :)

a tak serio, to ja bym się zanim wlokła... ale też nie mam pewności, czy to dobre rozwiązanie :) :)Z tą podwózką to dobry pomysł, ale ja nie biorę autostopowiczów. I niestety jak widać nie jestem cierpliwa :) poza tym nie lubię tracić czasu:)

Może i mandat by na mnie potem czekał....No cóż.rozsądna jesteś i dobrze :)

ja kiedyś wzięłam.. jechałam z koleżanką z Bytomia do Rybnika i taka sierota mi się trafiła. Myślę sobie z koleżanką jestem, to wezmę go... po kilku kilometrach, patrzę, a on na łapach czarne, skórzane rękawiczki. A to lato było... !! wymieniłyśmy porozumiewawcze spojrzenia, a chłopak spokojnie zabawiał nas jakimiś historyjkami... po 15 km poprosił by go wysadzić, bo znajomi gdzieś mają czekać... tyle lat wstecz, a ja te rękawiczki wciąż mam przed oczyma :DPolska to bezpieczny kraj... ale z autostopowiczami trzeba byc ostroznym...
    [image]00074K9UNM9FCIGU[/image]Ano właśnie.

egle Blandare51 egle Blandare51 egle inka111 Ja skorzystałabym z opcji B.

Czy jest prawidłowa? Nie wiem, ale na pewno nie jechałabym 3km za rowerzystą ;)ja bym zaproponowała rowerzyście podwózkę.. niech się nie męczy te 3km... :)

a tak serio, to ja bym się zanim wlokła... ale też nie mam pewności, czy to dobre rozwiązanie :) :)Nie wiem, czy te 3 km to pod gore czy z gorki.... Kiedys byl filmik na youtubie z zakonnica....Ty.. no trzeba było od razu, że to e - bike ....

ale mnie teraz naszło... zakaz wyprzedzania przez 3km i widoczność na km? gdzie ta droga jest?To pytanie egzaminacyjne, zapewne to teoretyczna droga w teoretycznym pytaniu.... ale odpowiedz bedzie z rzeczywista droga w tle.... (a z filmiku to zwykla damka)....tak czy tak, cieszę się, że prawko mam w kieszeni, a błąd w odpowiedzi może mnie jedynie mandat kosztować :DEeee jedyne co by Cię czekało to tylko zwiedzanie okolicy w żółwim tempie. Przepisów nie złamałabys przecież :)
    Ja nie pamiętam co tu jest zgodne z przepisami.
    Zobaczymy jutro :)

egle inka111 egle inka111 Ja skorzystałabym z opcji B.

a tak serio, to ja bym się zanim wlokła... ale też nie mam pewności, czy to dobre rozwiązanie :) :)Z tą podwózką to dobry pomysł, ale ja nie biorę autostopowiczów. I niestety jak widać nie jestem cierpliwa :) poza tym nie lubię tracić czasu:)

Może i mandat by na mnie potem czekał....No cóż.rozsądna jesteś i dobrze :)

ja kiedyś wzięłam.. jechałam z koleżanką z Bytomia do Rybnika i taka sierota mi się trafiła. Myślę sobie z koleżanką jestem, to wezmę go... po kilku kilometrach, patrzę, a on na łapach czarne, skórzane rękawiczki. A to lato było... !! wymieniłyśmy porozumiewawcze spojrzenia, a chłopak spokojnie zabawiał nas jakimiś historyjkami... po 15 km poprosił by go wysadzić, bo znajomi gdzieś mają czekać... tyle lat wstecz, a ja te rękawiczki wciąż mam przed oczyma :DTe rękawiczki brzmią przerażająco. Chyba by mi się potem śnił.
    Na pewno gdybyś jechała sama nie zabrałabyś go.
    Pomagam ludziom jak mogę, ale sorry nikogo nie zabieram. Po prostu się boję.

egle Blandare51 egle inka111 Ja skorzystałabym z opcji B.

a tak serio, to ja bym się zanim wlokła... ale też nie mam pewności, czy to dobre rozwiązanie :) :)Nie wiem, czy te 3 km to pod gore czy z gorki.... Kiedys byl filmik na youtubie z zakonnica....Ty.. no trzeba było od razu, że to e - bike ....

ale mnie teraz naszło... zakaz wyprzedzania przez 3km i widoczność na km? gdzie ta droga jest?Tej wyścigówki to chyba nie dałabym rady dogonić :)
    Widziałam to kiedyś w tv. Siostra jest super !

egle inka111 Ja skorzystałabym z opcji B.

Może i mandat by na mnie potem czekał....No cóż.

Blandare51 inka111 Ja skorzystałabym z opcji B.

Czy jest prawidłowa? Nie wiem, ale na pewno nie jechałabym 3km za rowerzystą ;)Jak napisalem - prawidlowa odpowiedz pojawi sie jutro.... cierpliwosci....Ok. Czekamy czekamy do jutra :)