• w temacie POCZET KOŁTUNÓW POLSKICH

W: Hydepark
    Blandare51
    inka111
    Blandare51 Chyba też już można go do pocztu tegoż zaliczyć:

[image]0006HMT9NUD81IJ4[/image]

I tak długo się uchował:)
    Po ostanich jego wystąpieniach wszedł do pocztu pewnym krokiem..... Na stałe!
    Zasłużył się....że tak napiszę kołtuństwem w olimpijskim stylu.
  • w temacie Wybory MKOIL ,dotychczasowy szef ,kontra Rysiu Czarnecki..127-1

W: Polityka
    madox66
    taie
    madox66
    taie
    madox66 taie Niezbyt często to robię ale sprostuję - Nie MKOIL a PKOL nie 127-1 a 137 - TKO (rzucił ręcznik)Bardzo dziękuje za sprostowanie....i co Esik łyso ci? Twój idol byl chyba we wszystkich partiach jakie istniały na Polskiej scenie politycznej.
    Kogo pytasz ?
    A rzekłem słówko do Esika,bo jak zwykle mundry jest.
    Esika ? Kolegę miałem kiedyś Ecika ale Esik ?
    Starzy userzy tego forum zwykli tak nazywać "cyferkę" albo "pana datę" jak tam soie wolisz,to taki y szef byłej "sfory"...ale jego kolesie do partyzantki zeszli i pozostał chłopina sam....i tak błąka się nieboga....
    Haha.w....dokładnie tak musiało być. Jedna niezbyt mądra nazywała go guru ich sfory. Że taki niby mądry i elokwentny. Nie wiem może za krótko tu jestem,bo jak na razie z tą elokwencją jego się nie spotkałam. Być może już zdążyła zwietrzeć.....tyle lat tu jest to i zrozumiałe.
  • w temacie POCZET KOŁTUNÓW POLSKICH

W: Hydepark
    Blandare51 Chyba też już można go do pocztu tegoż zaliczyć:

[image]0006HMT9NUD81IJ4[/image]

I tak długo się uchował:)

irusiowj inka111 inka111 1916 Nie było żadnych wyborów bo Czarnecki sam zrezygnował z ubiegania się o stanowisko.

Ale życzę ci więcej takich tematów :DE....guru pisowskiej gawiedzi ....poczytaj trochę i uzupełnij wiedzę.
    Wybory owszem były . Brał w nich udział ww Czarnecki i były prezes PKOL. I po sromotnej klęsce znowu 137:1 wycofał się poseł pisu.

:))) Widać są jeszcze normalnie myślący ludzie i kaczysław ma swoje granice :)

Cieszy mnie to niesamowicie :)Poprawiłam wynik. Chociaż 27:1 czy 137:1 to mała różnica :) zawsze to przegrana.
    Oni na to patrzą inaczej. Potrafią z każdej przegranej wyjść zwycięsko. Przecież zawsze sobie gratulują, choć tu sport, więc udział się liczy:)Potem poseł Czarnecki powie że to zwycięstwo a to było tylko taktyczne zagranie. Przywitał go prezes już z kwiatami? Powinien mu dać kociaka pluszaka na pocieszenie.

taie inka111 1916 Nie było żadnych wyborów bo Czarnecki sam zrezygnował z ubiegania się o stanowisko.

Ale życzę ci więcej takich tematów :DE....guru pisowskiej gawiedzi ....poczytaj trochę i uzupełnij wiedzę.
    Wybory owszem były . Brał w nich udział ww Czarnecki i były prezes PKOL. I po sromotnej klęsce znowu 27:1 wycofał się poseł pisu.

Cieszy mnie to niesamowicie :)Przykre dla ciebie ale ma rację - walki nie było - był Techniczny nokaut (ang. technical knockout, TKO)Walki nie było....po wstępie wiadomo było że nie ma szans. Liczy się fakt, że startował i szykował się na o stanowisko.
    Jego rezygnacja to ostatnia reakcja przed biletem zwrotnym jaki dostała broszka.

inka111 1916 Nie było żadnych wyborów bo Czarnecki sam zrezygnował z ubiegania się o stanowisko.

Wybory owszem były . Brał w nich udział ww Czarnecki i były prezes PKOL. I po sromotnej klęsce znowu 137:1 wycofał się poseł pisu.

Cieszy mnie to niesamowicie :)Poprawiłam wynik. Chociaż 27:1 czy 137:1 to mała różnica :) zawsze to przegrana.

1916 Nie było żadnych wyborów bo Czarnecki sam zrezygnował z ubiegania się o stanowisko.

Wybory owszem były . Brał w nich udział ww Czarnecki i były prezes PKOL. I po sromotnej klęsce znowu 27:1 wycofał się poseł pisu.

Cieszy mnie to niesamowicie :)
  • w temacie Jak się pozbyć pnia?

W: Porady
    irusiowj inka111 irusiowj inka111 Lilith1

[image]0006J2B2OPLVMJQ6[/image]

[image]0006J2B6X9GJB02A[/image]

Stary, sprawdzony sposób. One sobie poradzą nawet z pokaźnym drzewem.Oszzzzz.....No nie przy obiedzie !
    Jakoś i dla mnie niezbyt apetyczne. Rozwiazanie pozornie skuteczne, bo co kiedy załatwia pniaka? Pa, Pa, my państwu już dziękujemy tu nie poskutkuje:) Można nawet dach nad obiadem stracić.Dach....obawiam się że i po obiad by sięgły:) A wtedy żarty by się skończyły.Ha, Ha, pewnie i tak bo to że wszystko, Więc nie jest to takie latwe jak myśleli w Australi kiedy trawa zaczęła ich przerastać. króliki sobie sprowadzili, a gdy te zaczęły zaludniać się w tempie pioruńskim, zaczęły się schody. W efekcie zostały im drapieżne sfory dingo. Chyba lepiej darować pniakowi. Można go jakoś wkomponować w teren a może i wykorzystać? Trochę wyobraźni i stolik albo kwietnik można z niego zrobić :) bez małego, wiecznie głodnego robaszka. (Hmmm....niesprawiedliwość taka......mały zje wszystko a gruby nie jest)

irusiowj inka111 Lilith1

Stary, sprawdzony sposób. One sobie poradzą nawet z pokaźnym drzewem.Oszzzzz.....No nie przy obiedzie !
    Jakoś i dla mnie niezbyt apetyczne. Rozwiazanie pozornie skuteczne, bo co kiedy załatwia pniaka? Pa, Pa, my państwu już dziękujemy tu nie poskutkuje:) Można nawet dach nad obiadem stracić.Dach....obawiam się że i po obiad by sięgły:) A wtedy żarty by się skończyły.

Viper1964 inka111 Lilith1

Mrowkow się lekasz kobieto?Eee...ogólnie nie mam nic do nich.....nawet mnie rozczulają. Takie malutkie i takie pracowite, ale te na zdjęciu to przecie termity.