• w temacie Lech Wałęsa zamieścił mema z przerobionym zdjęciem Jarosława Kaczyńskiego

W: Polityka
    pintapalec
    inka111
    ~Ada
    inka111
    ~gosc2
    Kajetana Nie przystoi....podpis rownie prosty i bez polotu.....a mimo to sama w nim prawda.

Mozna Kaczynskiego nie lubic i miec pretensje o to i owo. Podpis nie swiadczy o Kaczynskim tylko o autorze.
    Masz rację te słowa świadczą o ich autorze.
    Podpis to Cytat słów tego na zdjęciu. Słowa które powiedział kaczor ....wSejmie (!) świadczą o jego zaburzeniach umysłowych.
    Dziad powinien się leczyć jak nie może utrzymać nerwów na wodzy.
    A co byś powiedział gdyby to na Twojego brata pluli i bezcześcili ?
    Podaj przykład kto i gdzie Lecha Kaczyńskiego bezcześciś i na niego pluł.
    Nie pisz dziecino bzdur. A raczej przestań oglądać tvkura i zacznij myśleć. To tak niewiele ale dla ciebie może być za dużo.
    Kaczor ośmieszył się tym wyskokiem z "mordami zdradzieckimi " i zamordowaniem jego brata....najlepiej to zrzucić winę na innych. Ktoś musi być winny .....byle właśnie nie winowajca.
    Jakoś TV-Kura i pislamskie oszołomy religii smoleńskiej ,nie chcą pamiętać i chętnie by tą prawdę wykasowali.ale nie da się ..

Pismo min. W. Stasiaka, które wyjaśnia kto był organizatorem wylotu do Smoleńska:

„Warszawa, 5 marca 2010

Pan Bronisław Komorowski
    Marszałek Sejmu RP

Z upoważnienia Pana Prezydenta RP pragnę poinformować, że na uroczystości 70 rocznicy zbrodni katyńskiej w dniu 10.04.2010 w Katyniu Kancelaria Prezydenta RP organizuje przelot samolotu specjalnego. Obok Pana Prezydenta, w skład wchodzą przedstawiciele rodzin katyńskich, wojska, duchowieństwo, osoby zaproszone przez Pana Prezydenta. Liczba miejsc w samolocie jest ograniczona. Odpowiadając jednak na prośbę Pana Marszałka proponuje udostępnienie miejsc w samolocie dla 12 przedstawicieli parlamentu, po trzech z każdego klubu. W związku z koniecznością prowadzenia dalszych prac organizacyjnych proszę o przekazanie listy osób zgłoszonych na uroczystości.
    Władysław Stasiak”

I jeszcze kilka cytatów:

"Każdy kto będzie próbował zmienić miejsce lądowania prezydenckiego samolotu zostanie oskarżony o utrudnianie prezydentowi RP sprawowanie władzy."
    Jarosław Kaczyński

I przyszedł marzec 2010r, I w TVP pojawił się prezydent RP z wystąpieniem.
    Do sprawdzenia w archiwach TVP.

Oto co powiedział:

""Ja i moja kancelaria przygotujemy wizytę w Smoleńsku. Tusk i rząd mają się do tej wizyty nie wtrącać.""
    Lech Kaczyński.
    Teraz wszyscy są winni tylko nie prezes i jego brat..
    http://forum.(...)rg.html
    Dokładnie. Chciałby kaczor zatrzeć ślad swojego udziału ale nie da się. Dziwi mnie zachowanie oszołomów smoleńskich którzy pomimo oficjalnych dostępnych wszystkim pism dalej zrzucają winę na innych.
    To jest dokładnie tak jak napisał wcześniej Taie to szkoła złodziei ze Lwowa.
  • w temacie Dzisiejsze obchody święta wojska polskiego z maciarewiczem...dzien przed oficjalnymi

madox66
    buc1 Blandare51 22 sekundy tylko wytrzymalem sluchac patriotycznego belkotu szamana smolenskiego - i pomyslec ze jest ministrem wojny!Też dłużej nie wytrzymam, bo mam odruch wymiotny.

Pozdrawiam.
    Ja nawet tego nie ogladałem,wolałem pobyć z naturą.OTK to PISowskie ZOMO.
    Ja jak słyszę jego głos i widzę te rozbiegane oczy.....mam odruch .... jak większość .
    Od razu przełączam kanał.
  • w temacie W koncu koniec swiata

W: Religia
    buc1 Myślę, że koniec świata będzie, jak PiS przegra wybory, bo wtedy Jarosław, nie zbawi świata. A tylko On może to zrobić.
    A tak serio, to wszystkie znaki prowadzą do nikąd.O tak koniec świata dla wielu "myślących" inaczej wielbicieli jara będzie wtedy gdy PiS pójdzie na śmietnik historii, ich rządzący do kicia a z teorii wielkiego zamachu wyjdą nici.
    Wtedy ci "prawdziwi Polacy" powinni się spakować i wyjechać na San escobar i tam stworzyć kaczystan.
  • w temacie Lech Wałęsa zamieścił mema z przerobionym zdjęciem Jarosława Kaczyńskiego

taie inka111 ~Ada inka111 ~gosc2 Kajetana Nie przystoi....podpis rownie prosty i bez polotu.....a mimo to sama w nim prawda.
    Mozna Kaczynskiego nie lubic i miec pretensje o to i owo. Podpis nie swiadczy o Kaczynskim tylko o autorze.Masz rację te słowa świadczą o ich autorze.
    Podpis to Cytat słów tego na zdjęciu. Słowa które powiedział kaczor ....wSejmie (!) świadczą o jego zaburzeniach umysłowych.
    Dziad powinien się leczyć jak nie może utrzymać nerwów na wodzy.A co byś powiedział gdyby to na Twojego brata pluli i bezcześcili ?Podaj przykład kto i gdzie Lecha Kaczyńskiego bezcześciś i na niego pluł.
    Nie pisz dziecino bzdur. A raczej przestań oglądać tvkura i zacznij myśleć. To tak niewiele ale dla ciebie może być za dużo.
    Kaczor ośmieszył się tym wyskokiem z "mordami zdradzieckimi " i zamordowaniem jego brata....najlepiej to zrzucić winę na innych. Ktoś musi być winny .....byle właśnie nie winowajca.
    Tego właśnie uczyła Szkoła Złodziei we Lwowie
    "Jak cię ścigają krzycz ŁAPAĆ ZŁODZIEJA - pokazując w przeciwną stronę
    a jak cię złapią za rękę to krzycz że to nie twoja ręka"
    A to co powiedział tak długo powtarza że sam w to uwierzył.Jeszcze nie ma pewności kaczor czy tak jak on chciałby w to wierzyć inni też jak te barany uwierzą.
    Dlatego ciągle powtarza te farmazony od 88 miesięcy.
    Tych słuchających go jest coraz mniej i tu rodzi się panika... :)

~Ada inka111 ~gosc2 Kajetana Nie przystoi....podpis rownie prosty i bez polotu.....a mimo to sama w nim prawda.
    Mozna Kaczynskiego nie lubic i miec pretensje o to i owo. Podpis nie swiadczy o Kaczynskim tylko o autorze.Masz rację te słowa świadczą o ich autorze.
    Dziad powinien się leczyć jak nie może utrzymać nerwów na wodzy.A co byś powiedział gdyby to na Twojego brata pluli i bezcześcili ?Podaj przykład kto i gdzie Lecha Kaczyńskiego bezcześciś i na niego pluł.
  • w temacie NAWAŁNICE TO GNIEW BOŻY NA PIS

madox66]inka111 madox66 inka111 [cytat kogo=madox66 Jako Deista nie wierzę w takie bzdety,akurat Bóg zainteresował się pipidówą w borach Tucholskich.....jesteście śmieszni.Tak miało być i było,natura jest nieokiełznana.[/ cytat]
    Podaj 1 przykład czym zainteresował się bóg . Ani pipidówką ani Paryżem, Londynem ani innym miejscem na ziemi.Wiem że Bóg istnieje,nie ważne jak ma na imię ale uważam że ma głęboko gdzieś to co się dzieje na ziemi a Polska nie jest wyjątkiem.Jak to powiedziała Janda" Wierzę w Boga ale w jego naziemną obsługę niekoniecznie" I tego się trzymam szanowna Inko:))To przepraszam, ale nie rozumiem jego istnienia. Co to za bóg który chociaż jest podobno wszechmogący nigdy nie działa na korzyść tych którzy w niego wierzą ? Bo to co dzieje się na ziemi go nie interesuje? Dla tego śmieszy mnie tzw.Boże miłośierdzie,jakoś jej w Polsce na przestrzeni wieków nie widzę.Ano właśnie :)
  • w temacie Kocham się przebierać za kobietę.

W: Uczucia
    abce Dyskutujemy o transwerstytach - panach lubiących ubierać damska garderobę -ciuszki . Bardzo rzadko , któryś z panów spaceruje po ulicy w takim przebraniu . Czynią to w domu przed lustrem a nawet w tajemnicy przed domownikami. W czym problem ? Wg powyższego jak nazywać panie , które na co dzień chodzą w spodniach . Do pracy ubierają całe garnitury - spodnie , żakiet = marynarka , bluzka i krawat . Nawet panie zajmujące stanowiska a nawet wysokie stanowiska państwowe paradują w GARNITURACH - od dawna p.MERKEL a od nie dawna p. SZYDŁO . Jak to pogodzić ? Wprowadzić " RÓWNOUPRAWNIENIE " !!!Szkoci chodzą w spódniczkach, cały kler, arabi - chodzą w sukienkach. Więc równouprawnienie jakieś jest. Nie interesuje mnie jak kto chodzi ubrany. To jego sprawa. Choćby po ulicy.
  • w temacie Czy mozna nazwać prezesa ..tak jakoś brzydko ..cytując jego !

ireneo inka111 ireneo inka111 ireneo inka111 ireneo inka111 ireneo inka111 buc1 Jak nazwać? Już ci powiem, to dziadek, który dawno powinien pójść na emeryturę. Stary kawaler, który swojego życia nie ułożył, a chce układać nasze. To człowiek znienawidzony do życia i ludzi. Mści się na Polakach, za nieudane życie. Wszyscy starzy kawalerowie i stare panny tak mają. No może są, jakieś wyjątki, ale nie znam takich przypadków. Ma obsesję, na punkcie Tuska,.bo jest to jego rywal polityczny, z którym zawsze przegrywał.

Z szacunkiem.No właśnie czy ten kaczor nie powinien już spadać na emeryturę?
    Chociaż....na emeryturę idą ludzie pracujący a ten? Jaka to praca to grzanie krzesła w sejmie?
    Taka z niego niesamodzielna fujara że nawet sam nie robi zakupów. A w ogóle ciekawe czy on cokolwiek robi sam ? :))) Ups. Chyba nie będę wnikać .:)Ma emeryturę. jakieś 3000 brutto.Jest pOsłem na emeryturze? A takim jest zawsze. I był też przed emeryturą. Przecież to stajnie, owo pOsłowanie. Oryginalny nike jestem . Pawłowicz wydzierała się, że oni są z obory. A ten typek , szczęśliwie emerytury zawieszać nie musi, by doić z diety poselskie i przywilejów. Dojna zmiana. Bezczelność i nic więcej. Ale jakby ktoś zapytał to wszyscy tacy bogobojni..No właśnie. Szyszko z klęczek nie wstaje, gdy fotografują , a z proboszczem Polskę orżnęli na 40 tysięcy.. W podatku. Pewnie poszło pół, na pół.A jakże. I wszystko ze znakiem krzyża w tle.Nie tylko. Proboszcz szybko forsę ofiarował forsę bogu i skarbówka może mu skoczyć, o.Taaaa. To stary numer.Na pewno liczą na prowizję, kiedy się przekręcą po wszystkich przekrętach. W Biblii stoi, że bóg ma rzekę pełną najlepszego złota, więc miałby aż tak być pazerny. A może oni nie kumają tej Sagi?Jeden z tych wyższych rangą facetach w sukienkach przed śmiercią też marzył o prowizji wypłaconej póżniej ale strach przed piekłem nie dawał mu spokoju. Miał nadzieję że piekła nie ma (?) .
  • w temacie NAWAŁNICE TO GNIEW BOŻY NA PIS

madox66 inka111 madox66 Jako Deista nie wierzę w takie bzdety,akurat Bóg zainteresował się pipidówą w borach Tucholskich.....jesteście śmieszni.Tak miało być i było,natura jest nieokiełznana.Podaj 1 przykład czym zainteresował się bóg . Ani pipidówką ani Paryżem, Londynem ani innym miejscem na ziemi.Wiem że Bóg istnieje,nie ważne jak ma na imię ale uważam że ma głęboko gdzieś to co się dzieje na ziemi a Polska nie jest wyjątkiem.Jak to powiedziała Janda" Wierzę w Boga ale w jego naziemną obsługę niekoniecznie" I tego się trzymam szanowna Inko:))To przepraszam, ale nie rozumiem jego istnienia. Co to za bóg który chociaż jest podobno wszechmogący nigdy nie działa na korzyść tych którzy w niego wierzą ? Bo to co dzieje się na ziemi go nie interesuje?