• w temacie WAŻNE. Planowano zamach na Jarosława Kaczyńskiego. Interweniuje ABW!

  W: Polityka
  scarycat
  ~scarycat
  scarycat
  tom100 Wrogowie Polski - ciekawe kto ich opłaca
  Jak to kto? RAS i Kaszubski Ruch Narodowy opłacają Niemcy. To jest już udowodnione.
  Powstanie PO finansowała niemiecka CDU.

  Zdziwiony? W dziennym świetle to wszystko wydaje się nieprawdopodobne. Nieprawdopodobne rzeczy dlatego są nieprawdopodobne, gdyż są prawdopodobne tylko w ciemności.
  No to trzeba wybudować Bunkier 20 metrów pod ziemią , pod Biurem na Żoliborzu , Prezes by miał tylko zaufane sekretarki , bo kobiety przeważnie są wierne i nie planują zamachów , tam by se Prezes siedział i zarządzał . Od czasu do czasu by wychodził na spacer po ogrodach nad kancelarią . Dzielny oddział ochotników Macierewicza jak by trzeba było odznaczyć to nad kancelarią by trza było wybudować alejki spacerowe , gdzie Prezes by odznaczył bohaterów pogłaskał po twarzy złapał za ucho takiego bohatera z WOT -u i było by bezpiecznie i familijnie .
  Wal się lewacki zboczeńcu!
  Masz kocie rozdwojenie jaźni?
 • w temacie stary człowiek i morze ...

  W: Uczucia
  ~Kawa Jak czytam o silnym i zwartym społeczeństwie, to mnie coś trafia :)
  Informacja o tym, ze powszechne jest oddawanie ludzi do hospicjów i domów starców jest przesadzona. W rodzinach, które uważam za normalne, czyli tam, gdzie jest miłość i empatia, nic takiego się nie dzieje. Moja babcia do końca życia była w domu. Spędziła tylko cztery ostatnie dni w szpitalu. Ciocia, chora na schizofrenię również. Obie były kochane i szanowane do końca.
  Prawda.
  Do hospicjów zwykle trafiają osoby które wymagają fachowej opieki lub są w stanie w jakim ich rodzina nie ma możliwości sobie poradzić.
 • w temacie Zawsze lubiłem Zbigniewa,

  W: Polityka
  Soraya inka111
  Masz rację to nie wasza NACJA.
  Hołdys czy Holland to ludzie którzy pracują - nie są bezrobotnymi i nieudacznikami co dostają 500+

  "Żrą wasz chleb" ....No większej bzdury dawno nie czytałam.
  Ty...pisior przestań brać te prochy bo wali ci w dekiel. Nie wygląda to dobrze.Holland Od 1981 pracuje na Zachodzie, początkowo w Niemczech i we Francji, a od lat 90. w Stanach Zjednoczonych. Obecnie (2008) mieszka we Francji, w Bretanii...dlaczego zatem Polakom narzuca jak mają żyć?
  A dlaczego bierze się pod uwagę w wyborach głosy Polaków mieszkających na całym świecie?
  Holland pomimo że pracuje za granicą jest Polką . Może tego nie zauwaźyłaś?
  Ma prawo mieć własne zdanie i nikt oprócz pisiorów nie NARZUCA POLAKOM jak mają żyć.
 • w temacie Psy kontra koty

  W: Hydepark
  Ja mam psa. Kota nigdy nie chciałam. Wszystko zależy jak się wychowa psa czy kota. Znam 2 właścicielki kotów rasy majkun. Jeden wychodzi z panią na spacer. Bez smyczy. Ona siedzi na ławce a on chodzi dookoła niej. Kot kontaktowy, lubi się bawić. Tylko boi się małych dzieci. Co właściwie nie jest dziwne. A drugi-dzikus. Może raz w swoim życiu był na trawie przed domem. W szelkach. Nawet do weta go nie wożą, tylko zamawiają wizytę w domu. Jak ktokolwiek do nich zajrzy kot nie zbliża się, ucieka . Siedzi na schodach i tylko obserwuje.
  Więc jak widać wszystko zależy od właścicieli kotów.
  Co do psów to wszyscy wiemy jakie są.
 • w temacie Zawsze lubiłem Zbigniewa,

  W: Polityka
  ~GOSC No cóż, nasz obywatel ale nie nasza NACJA, musi być taki wredny, zgodnie trendami zresztą:P a Holland to lepsza? Oni tak mają, żreją nasz chleb ale pluć muszą bo inaczej się uduszą:PPPMasz rację to nie wasza NACJA.
  Hołdys czy Holland to ludzie którzy pracują - nie są bezrobotnymi i nieudacznikami co dostają 500+

  "Żrą wasz chleb" ....No większej bzdury dawno nie czytałam.
  Ty...pisior przestań brać te prochy bo wali ci w dekiel. Nie wygląda to dobrze.
 • w temacie Zawsze lubiłem Zbigniewa,

  W: Polityka
  ireneo inka111 On napisał to co myśli 3/4 Polaków .

  :)smutne to, że tylko tylu jest myślących.3/4 to i tak dużo. Ale tym myślącym nikt nie może kazać głosować ani myśleć tak jak chce I Sekretarz KC PiS.
  Stado baranów nie musi myśleć...mają tylko przytakiwać i się rozmnażać. Nawet pracować nie muszą. Trochę to przerażające.
 • w temacie Zawsze lubiłem Zbigniewa,

  W: Polityka
  zbigniew1933 inka111 On napisał to co myśli 3/4 Polaków .

  :)Widocznie i te 3/4 schamiało przy garstce pisowskich oszołomów, którym od chamstwa daleko.Taaa. Pisiory począwszy od kaczora a skończywszy na forumowych to chodząca Kultura i Obycie. Tak prawdziwe jak ich Prawo i Sprawiedliwość.
 • w temacie Czy wyobrażacie życie bez gazu?

  W: Hydepark
  Blandare51 "Czy wyobrażacie życie bez gazu?" - Nie mogę sobie wyobrazić z gazem... bo od czterdziestu lat gazu nie mam.... i już mieć nie będę.... Śpię spokojnie, trochę więcej wydaję pewnie choć mam dwie prądowe taryfy, starając się zużywać gro w tej tańszej.....Ja tez od 15 lat żyję bez gazu. Woda ciepła miejska, w kuchni wszystko na prąd, auta na benzynę. Hmmm....jedyny jaki jest to ten w zapalniczce:)
  Więc brak gazu mnie nie przeraża, ale brak ropy naftowej już tak.