ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (67)

 • w temacie Postanowiłem powrócic do zadawnych lat i wyszło - chyba zwariował dojny swiat...

  W: Polityka
  aliada Im dalej od katastrofy, tym mniejsze znaczenie mają fakty. Wystarczy tkany mozolnie przez osiem lat mit "Kaczyński wielkim prezydentem był", podparty Wawelem, pomnikami, nazwami ulic, a teraz pewnie i programami szkolnymi. No i wrakiem u Rosjan (czyżby Putin sprzyjał polskiej paranoi zamachowej? No niemożliwe. :)
  A Ty tu wyskakujesz z jakimiś tabelkami, pełnymi nudnych liczb. Może jeszcze powiesz, że LK tylko w latach wyborczych odwiedzał Katyń?...
  A uchowaj Panie. Po 20-tej byłoby ze trzydzieści tematów : smutna na forum zima staruszka komuszka. Fakt, że można by Staten fakt też przypomnieć. Zamiast tego, nawiązując do innego "męża stanu" Trumpa, przypominam sobie naleganie, by poddać badaniu głowę państwa. To było także w kontekście"{małpek" kupowanych hurtowo Amerykański się poddał, i jest kwit, że ma w pożąsiu z głową.
  Każdy pracodawca łakomy podobnych kwitów./ Naród dla takich jest przecież pracodawcą.
  W tej sytuacji nie jestem pewny czy patroni jakiejś ulicy, to nie byli alkoholicy?
 • w temacie Jezus Chrystus. Tylko w Nim nasze Zbawienie.

  W: Religia
  sosna177
  ireneo
  sosna177
  ireneo a nie lepiej było być przyzwoitym, uczciwym, empatycznym? No nie wiem, czy nawet Jezus coś zaradzi. może się mignąć i udać, że go nie ma.
  Nooo. Diabeł też tak myślął.....nareszcze Go dopadłem....nie żyje, umarł..hehehe.

  A On...trzeciego dnia Zmartwychwstał i żyje. Jego grób jest pusty.
  I co najlepsze.....On - Jezus, ma klucze piekła i śmierci....a diabeł leży i kwiczy.

  Bardzo chcę być miłą dla moich rozmówców....lecz oni są jak drzazga za paznokciem.
  Nie jestem grzeczniutka...potrafię odpalić:)....za co przepraszam:) ?
  A na głowę wyjść sobie....też nie pozwolę, szczególnie wtedy, gdy wiem na 100% , że mam rację.
  A dlaczego nie odpowiadasz na wskazówkę? Zachowujesz się jak utracjusz, który ostatnią szansę widzi w totolotku. W twojej sytuacji wskazane jest zachowywanie się zgodne z jego naukami. To ta szansa. Postem zaprzeczasz abyś znała owe nauki.
  Przeprosiłam....nie doczytałeś?
  Oczywiście, masz rację, tylko nie gram w totolotka.
  Przeprosiłaś? chyba za całokształt.
  Przeprasza sie za konkret. To jakaś kokieteria. Gdyby tak przed konfesjonałem dobrodziej zapytał - a przeprosiłaś córko? - tak, proszę ojca - a za co? - że potrafię odpalić...Drzazgi chcesz podpalać?
 • w temacie Dlaczego zazwyczaj modlitwy są nieskuteczne?

  W: Religia
  ~gosc1 No i co z tego że jestem głupi , ale jaki mądry komentarz zasuwam na necie ........???
  Z punktu widzenia osoby na wskroś wierzącej jest mi całkowicie obojętny stosunek do laicyzacji zachodnich..?? .Kręgi ateistów są tak niewyobrażalnie nudne że..??.Ateiści kiedy spuścicie cugle wiszenia przy religii i wypłyniecie na otwarte wody kreacjonizmu .?? Ateizm jest skazany na ślepotę gdyż jego wyznawcy nadal nie widzą na oczy działu : < Religia >?? Od nowego roku ateiści będą porzucać nagminnie swój ateizm .I bedom siem leczyć u stevena ?? Lewacy są leworęczni czy mi się tak zdaje że ja jezdem leworencznyj ?? . Jestem se mędrcem tylko nikt o tym nie wie .
  Duda lewak? ej, prawactwo jest ślepe.
 • w temacie jak długo jeszcze będziemy utrzymywać takie ofermy?

  W: Polityka
  Judas Będziemy utrzymywać dopuki naród nie zmądrzeje i nie pogoni na białe wydmy.

  Jak na razie nie znajduję żadnych oznak zmądrzenia.Towarzysz Jarosław dał sobie na to czas do 10 kwietnia. Czasem, od kilku dni coraz częściej myślę czy nie trafiła kosa na kamień i z pociągającego za sznurki sam jest zawieszony na ramce w rękach M70. Uzależnienie jakieś czy konieczność tajemnicza.
 • w temacie Jezus Chrystus. Tylko w Nim nasze Zbawienie.

  W: Religia
  sosna177 ireneo a nie lepiej było być przyzwoitym, uczciwym, empatycznym? No nie wiem, czy nawet Jezus coś zaradzi. może się mignąć i udać, że go nie ma.Nooo. Diabeł też tak myślął.....nareszcze Go dopadłem....nie żyje, umarł..hehehe.

  A On...trzeciego dnia Zmartwychwstał i żyje. Jego grób jest pusty.
  I co najlepsze.....On - Jezus, ma klucze piekła i śmierci....a diabeł leży i kwiczy.

  Bardzo chcę być miłą dla moich rozmówców....lecz oni są jak drzazga za paznokciem.
  Nie jestem grzeczniutka...potrafię odpalić:)....za co przepraszam:) ?
  A na głowę wyjść sobie....też nie pozwolę, szczególnie wtedy, gdy wiem na 100% , że mam rację. A dlaczego nie odpowiadasz na wskazówkę? Zachowujesz się jak utracjusz, który ostatnią szansę widzi w totolotku. W twojej sytuacji wskazane jest zachowywanie się zgodne z jego naukami. To ta szansa. Postem zaprzeczasz abyś znała owe nauki.
 • w temacie jak długo jeszcze będziemy utrzymywać takie ofermy?

  W: Polityka
  buc1 PIS przypisuje sobie zasługi, bo uchodzców nie ma dzięki nim
  Prawda jest taka, że uchodzców islamskich nie ma , bo nie chcieli przyjechać. Granic nie ma i nie ma takiej możliwości, żeby tych granic upilnować. Nawet gdyby były granice, jak dawniej, to i to byłby przemyt, jak wszędzie. Nawet z Korei północnej ludzie uciekają. To kolejna propaganda pijarowska tylko nieudolna.Nieudolność mizerot na etatach. Jestem pewny że dziś mamy co najmniej kilka setek nachodźców pod ich nosem. Może nawet na Nowogrodzkiej. Co za barany.