ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (67)

 • w temacie Czy Jarosław Kaczyński ma szanse przewodniczyć Uniii?

  W: Polityka
  Sisi1
  Eegle


  ale dlaczego mam nie mieszać wszystkich polityków? znaczy jeden może bajdurzyć i będzie mu to przez lata wypominane, a drugi bajdurzy, by korzyści z tego wyciągać i mam mu to zapominać?
  sk
  Głowny temat dotyczy p. Kaczyńskiego i obecnego przewodniczącego Unii - p. Tuska
  Przeczytałem temat. Autor zainteresował się przymiotami I sekretarza, które kwalifikowałyby go na tak zaszczytną i odpowiedzialną funkcję w Świecie.
 • w temacie Czy Jarosław Kaczyński ma szanse przewodniczyć Uniii?

  W: Polityka
  Sisi1
  ireneo


  Lepszy od towarzysza z Ciemnogrodzkiej. Z braku papieskich całował komtura toruńskiego. Jeszcze chciał jakiegoś kmiotka ale tamten skromnie wyrwał łapę sprzed obślinienia.
  co się nie zrobi dla kariery, co się nie zrobi. Jarek był zawze wierzący, a to jest róznica.
  Tusk, niestety, też. Dlatego nadal mamy święte krowy, choć miało nie być. Trudno jednak wymagać dotrzymania obietnic od katolika.
 • w temacie Czy Jarosław Kaczyński ma szanse przewodniczyć Uniii?

  W: Polityka
  Sisi1 ireneo

  po niemiecku ślubu nie wziął. co się nie zrobi dla kariery. Nawet papieża po rękach całował. :D:D:Lepszy od towarzysza z Ciemnogrodzkiej. Z braku papieskich całował komtura toruńskiego. Jeszcze chciał jakiegoś kmiotka ale tamten skromnie wyrwał łapę sprzed obślinienia.
 • w temacie Czy Jarosław Kaczyński ma szanse przewodniczyć Uniii?

  W: Polityka
  Sisi1 Tusk przyznawał w wywiadach, że w domu kolędy śpiewało się po niemiecku
  D.Tusk - "Niemieckiego Nauczyła Mnie Babcia"

  ładnie, że nauczyła go kolęd. Brzydko,że babcia Kaczyńskich dopuściła do ich poczęcia bez ślubu kościelnego
 • w temacie Czy Jarosław Kaczyński ma szanse przewodniczyć Uniii?

  W: Polityka
  Sisi1 Eegle

  szczerze tylko debil by nie przyjął :). z drugiej strony, co się czepiamy, ja pamiętam, że Kaczyński zarzekał sie, że jak jego brat zostanie prezydentem, to on nie będzie premierem. Kazio najlepiej pewnie pamięta, ile te słowa znaczyły.

  a o Macierewiczu pamiętasz? tez miał nigdy nie zostać ministrem wojny czy tam pokoju

  takie bajdurzenie, czasem dla uspokojenia opinii społecznej, czasem dla ukręcenia lodów. I szczerze, to bardziej negatywnie oceniam słowa Kaczyńskiego czy Szydło o Macierewiczu, bo miały służyć ugrywaniu głosów naiwnych wyborców.

  Tusk nic już do ugrania nie miał, choć może gdyby wcześniej przewidział, gdzie wyląduje, to tak by Platformy nie rozwalił...Nie mieszajmy wszystkich polityków.
  Co do p. Tuska. Zył sobie, zył, bez kościelnego ślubu, nikomu tym nie wadził, nikt niczego od niego nie żądał, aż.....z daleka stanowisko zobaczył, podrapał się po głowie i " "Tak" przed ołtarzem powiedzieli sobie dopiero podczas gorącej kampanii prezydenckiej 2005 roku, co uznane zostało za koniunkturalizm." Kolędy tez po polsku zaczął spiewać.po niemiecku ślubu nie wziął.
 • w temacie Czy Jarosław Kaczyński ma szanse przewodniczyć Uniii?

  W: Polityka
  Eegle no to jest właśnie ta największa porażka Jarka, którą przykrywa tymi wzniosłymi przemowami i pomnikami. Tak głośno na tym stołeczku krzyczy i tak wiele ppłąci, by głośno jego imię skandowali, a tu wciąż nikt jego kandydatury nie proponuje. Miałby on chęci, oj miał. Może by nawet odmówił, dla pokazania, jaki to on niezależny jest! ale, usłyszeć, że ktoś jego nazwisko proponuje? pewnie mu się to po nocach śni... i jak w Uchu prezesa, śni mu sie, że Donek dzwoni i do słuchawki mu mowi - 27 do 1 :D
  a przewodniczyć jakiejś unii może szanse ma?
  Odmówiłby taktycznie, mimo chęci szczerej. Angielskim bardzo by się pokaleczył, zwłaszcza, że on występuje podwójnie. Za siebie i s pamięci brata, zmordowanego przez kanalie. Ziobro nie dał rady, to ten musiałby zasłonić się patriotyzmem. zresztą sztućce też trzeba tak jakoś po francusku.
 • w temacie Czy Jarosław Kaczyński ma szanse przewodniczyć Uniii?

  W: Polityka
  Sikorsky Gdyby Kaczyński miał pójść w ślady Tuska musiałby pewnie zlikwidować jakieś polskie zakłady, może LOT, może zlikwidować polskie kopalnie? itp. Generalnie musiałby zdobyć jakieś punkty i nagrody u Merkel. Poza tym musiałby okłamać Polaków, że nigdzie się nie wybiera. I najważniejsze musiałby kierować największą mafijną partią, która nieudolnie wyzyskiwałaby ten kraj przez 8 lat na wszelkie możliwe sposoby. Dużo tego. Przebić Tuska w zasługach dla Niemiec to nie lada wyczyn. Długo będziemy pewnie czekać na takiego drugiego Tuska. I długo jeszcze Tuska nie zapomnimy, mając na uwadze zadłużenie polski za jego partii. A po co, wziąłby pożyczkę u Gossowej. W zamian dałby jej jakąś synekurę, jak teraz.
 • w temacie Czy Jarosław Kaczyński ma szanse przewodniczyć Uniii?

  W: Polityka
  Sisi1 ireneo abce BOŻE UCHOWAJ !Bruksela spisiła by się. Nawet sprzątaczki były by PISanki, Babcie iiii klozetowe tyż.no, nio, cóz za kunszt kultury. Prawie wszyscy zarobkujący Polacy za granicą (nawet ci dobrze wykształceni) są sprzątaczkami, babciami, klozetowymi, (czytałam, że bardziej dziadków klozetowych potrzebują). Dzieje się tak, poniważ nie wszystkim pracodawcy za darmo naukę języka obcego proponują. Nie to co p. Tuskowi.protegowanemu p. Merkel

  Przed wyborem na "króla" Europy z naszych pieniędzy tak p. Tusk szlifował j. angielski

  "I will polish my english (wypoleruję swój angielski) - zapowiedział Donald Tusk (57 l.) pod koniec sierpnia, gdy został królem Europy. Okazuje się jednak, że polerował swój angielski od lat! Wkuwał słówka i gramatykę podczas indywidualnych lekcji za... pieniądze podatników! Zapłaciliśmy za to 100 tys. zł."

  Po wyborach Unia, czyli znów podatnik swój grosik dokładał.na pewno ci dziadkowie by chcieli, aby ich do unijnych klozetów wzięli. Na plecach tow. Jarosława szanse byłyby. Tusk mimo braku tak dostojnej podpórki dostał się. Nawet przy zapienionym proteście Szydłowej.