• w temacie Nie wiem jak dla Was , ale dla mnie to niewyobrażalne ...

W: Polityka
    dzienpierwszy2
    ireneo
    dzienpierwszy2
    ireneo niewyobrażalne bredzenie. To pożar wybuchł bo lodówka się zapaliła. Mam nadzieję że nie Polar
    Tak właśnie myślałem ,lodówka się zapaliła ...to nic dziwnego.

I ona podpaliła cały budynek , to też nic dziwnego ...

Polary się "najbardziej podpalają " , to najbardziej wybuchające lodówki na świecie...
    ach, myślisz nie a piszesz -tak: Lodówka wybuchła i podpaliła wieżowiec ...i zginęło ponad 70 osób . A gdyby pisać jak się myśli, naraziłbyś się komuś, bo w tej sytuacji to się narażasz, wiesz na co.
    Może uproszczę ...lodówki , miksery , pralki , golarki do miejsc intymnych ...nie wybuchają .

Może to dla Ciebie być dziwne , ale tak są skonstruowane...że nie wybuchają.
    To nie uproszczenie a zmiana twojego stanowiska. To dla mnie3 nie dziw3ne, że wprost tego nie przyznajesz.
  • w temacie OBYWATELU MINISTRZE - TO WYSTĄP PAN Z KOŚCIOŁA

jak kościół ich może podeprzeć, gotowi kościołem się podetrzeć. Na przykład w spawach in vitro, czy wolnych albo nawet kiedy wjeżdżali trzema królami w dnie wolne. Kiedy od kościoła dochodzi rada by coś wziąć na barki, to już kościół obrzydliwie brzmi dla partii.
  • w temacie Nie wiem jak dla Was , ale dla mnie to niewyobrażalne ...

dzienpierwszy2
    ireneo niewyobrażalne bredzenie. To pożar wybuchł bo lodówka się zapaliła. Mam nadzieję że nie Polar
    Tak właśnie myślałem ,lodówka się zapaliła ...to nic dziwnego.

I ona podpaliła cały budynek , to też nic dziwnego ...

Polary się "najbardziej podpalają " , to najbardziej wybuchające lodówki na świecie...
    ach, myślisz nie a piszesz -tak: Lodówka wybuchła i podpaliła wieżowiec ...i zginęło ponad 70 osób . A gdyby pisać jak się myśli, naraziłbyś się komuś, bo w tej sytuacji to się narażasz, wiesz na co.
  • w temacie Hipokryzja na ołtarzu / cz. 1

W: Religia
    zabili go i uciekł, tak mówi sie o podobnych ofiarach. Gdyby umarł, no to jeszcze bym rozumiał te celebry. In jak On jak Copperfield - zniknę ale zaraz powrócę. O jak powiedział tak zrobił. Gdyby się uparł, to sam by z krzyża zeszedł. Bo co to dla boga.
  • w temacie LITERÓWKA

W: Hydepark
    ~gość ireneo ~gosc ireneo Laila44 misza55 odwód dowóddaktyloskopiaadolffajfussyffurman
  • w temacie Co oznacza brak miesiączki częsty?

W: Babskie sprawy
    ~gosc]ireneo]~gosc][cytat kogo=ireneo][cytat kogo=~Zyzio [cytat kogo=~nuna [cytat kogo=~Zyzio że z klepkami masz strasznie na bakier, świadczy twoje ułomnie wnioskowanie, iż głupek udzieli ci sensownej odpowiedzi.. To jest głupie. Witaj zatem w kompanii. To mi przypomniało odpowiedź Juliusza Cezara. Wolę być pierwszym na wsi niż drugim w Rzymie.
    Jesteś mądry, więc wniosków ci nie podrzucam.