ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (67)

• w temacie ludzie, oni naprawdę dają radę!

W: Hydepark
    ~gość
    ireneo
    ~gość
    ireneo
    ~gość Rozmowa telefoniczna może odbywać się przy pomocy tłumacza. Nie ma z tym żadnego problemu. Zapewniam cię Ireczku, że nie musi być go widać na zdjęciu :)

Znowu SBeku temat ci nie wyszedł.
    ale telefon to chyba powinien być włączony, co? bo o tym ten temat a nie o tłumaczu, panie kościelny
    Stary i głupi już jesteś SBeku.

Udowodnij mi, że telefon nie jest włączony. Udowodnij mi, że zdjęcie pochodzi faktycznie z rozmowy Szydło z May.

rozumiem, panie kościelny, że jedyne teraz co cie trapi to to , czy aby ta mistyfikacja reżimowa jest prawdziwa. więc jest prawdziwa, panie kościelny stary. możesz teraz i ty przyłączyć się do milionowego grona pukających się w czoło na widok tej agitki.
    Nic o treści rozmowy nie napiszesz?
    A może chcesz jeszcze o kolorze żakietu coś napisać? że nieodpowiedni, że brzydki...
    Może jeszcze chcesz coś o biżuterii napisać? że za brzydka
    Może o butach i o fryzurze?
    Zastanów się stary SBeku. Masz jeszcze dużo możliwości.
    Barbara vel inaczej. A co mnie obchodzi o czym jeśli PBS jest, co widać i nawet nie słychać, odcięta od eteru. Może nawet o tym co ma ... Marynia. Ona i tak do siebie. Bo rząd sam sie zagada.

~gość ireneo ~gość Rozmowa telefoniczna może odbywać się przy pomocy tłumacza. Nie ma z tym żadnego problemu. Zapewniam cię Ireczku, że nie musi być go widać na zdjęciu :)

Znowu SBeku temat ci nie wyszedł. ale telefon to chyba powinien być włączony, co? bo o tym ten temat a nie o tłumaczu, panie kościelnyStary i głupi już jesteś SBeku.

Udowodnij mi, że telefon nie jest włączony. Udowodnij mi, że zdjęcie pochodzi faktycznie z rozmowy Szydło z May.

rozumiem, panie kościelny, że jedyne teraz co cie trapi to to , czy aby ta mistyfikacja reżimowa jest prawdziwa. więc jest prawdziwa, panie kościelny stary. możesz teraz i ty przyłączyć się do milionowego grona pukających się w czoło na widok tej agitki.
  • w temacie las kabacki a las smoleński...

~gość ireneo o jakości treści świadczy to, że by ją tu wylać potrzebne było wylogowywanie się. A tak w ubrankach, to już wstyd przyznać się do głupoty? nic nie rozumiem z tego. O co ci biega panie kościelny. Przecież masz moje ubranko. Ja nie chcę abyś występował tu w kilku., Myślisz, że w innym tego bym nie napisał? a tak w ogóle, to po co ci , kto napisał, ważne a to co napisał, panie kościelny.

taie ireneo taie A skąd wiesz ze nasi w Londynie nie nauczyli Majowej polskiego ? Patrząc na niemy telefon, to mogli nauczyć ją telepatii.Słyszałeś o Kaszpirowskim ?nie ten przykład. On nie potrzebował głuchego telefonu. dawaj dalej, ale bardziej a`propos

~gość Rozmowa telefoniczna może odbywać się przy pomocy tłumacza. Nie ma z tym żadnego problemu. Zapewniam cię Ireczku, że nie musi być go widać na zdjęciu :)

Znowu SBeku temat ci nie wyszedł. ale telefon to chyba powinien być włączony, co? bo o tym ten temat a nie o tłumaczu, panie kościelny

taie A skąd wiesz ze nasi w Londynie nie nauczyli Majowej polskiego ? Patrząc na niemy telefon, to mogli nauczyć ją telepatii.
  • w temacie las kabacki a las smoleński...

~GOść ireneo ~GOść
    Myślę, że nie na miejscu jest taki wpis. Śmierć ludzi jest najwiekszą tragedią, a Ty próbujesz robić z tego jakieś podziały. myślisz, że nastąpi wyrównanie odszkodowań za śmierć w państwowej maszynie? myślisz, że ich nazwiska Macierewicz dopisze do apelu poległych, bo wtedy nie byłoby podziałów. A jeśli nie to z uwagami o tym dzieleniu szoruj na Nowogrodzką. .Może więc lepiej zamiast o antypatii do mnie, odnieść się do treści tematu, albo ominąć i mnie i temat. Szukaj dla sygnalizowania swojej sympatii innych, strawniejszych, masek.
    A najlepiej to takie personalne klepnąć do koperty.