• w temacie CZY PROKURATURA ZBADA KTO FINANSUJE PROTEST W SEJMIE ?

  W: Polityka
  z budżetu to dostała? Summa summarum to dobrze, bo niepełnosprawnego doić nie będzie.
  Zajmij się jeszcze Caritasem. Oni ze złotówki na niepełnosprawnych biorą 70 groszy, a ministrowie ze złotówki jaką dali Caritasowi zabiorą 20 groszy. Ci za nic..
 • w temacie Dlaczego Ojciec Święty gardził Kaczyńskimi?

  W: Hydepark
  ~nie rudy a twój tusssk to wzioł ślub kościelny jak miał już 2 dużych dzieci tuż przed wyborami by/d/le się dorwać do koryta-ot taki fałszywy
  Czy tussek to ksywa Lecha K? Gdyby, to miał w dniu ślubu trzyletnią córkę. Dopiero wówczas ją ochrzcił. Zaoszczędził łącząc ślub z chrzczeniem trzylatki.
 • w temacie Czy wiarygodność polityka ......

  W: Polityka
  Rezy][cytat kogo=ireneo Wiem , że sześć kropek po wyrazie oznaczają zaburzenia osobowości.piszącego. Podobnie jak wstawianie kilku wykrzykników, czy znaków zapytania. Na pewno nie ma to nic wspólnego z polską interpunkcją. Stąd domniemania zaburzeń. Rozchwianie emocjonalne nie powinno być bagatelizowane. Może doprowadzić do zaburzeń somatycznych, podobnie jak stres. Konsekwencją może być: Astma oskrzelowa; Choroby niedokrwienne serca; Cukrzyca;
  Nadciśnienie tętnicze; Nadczynność tarczycy; Choroby skórne i postaci otyłości.
  U mnie twoje wywody powodują jedynie rozwolnienie ....
  [][/cytat
  Typowa reakcja, charakteryzująca twój stan objawowo. Gdyby kto inny zwrócił ci ostrzegawczą uwagę, organizm zachowałby się podobnie.
 • w temacie Ale Wałęsa zrobił...

  W: Polityka
  tom100
  ireneo po co miał się przepychać w stadzie obiecujących, coś konkretnego, pisuarów?
  Za to przepycha się w stadzie zakłamanych lemingów.
  myślę, że nazwanie lemingami nie znajduje uzasadnienia. Podobnie błędne byłoby zastosowanie, jako pejoratywne, porównania. Te 5 kobiet, z upośledzonymi dziećmi, walczy, ale o godne życie na czas, kiedy ich nie będzie.
 • w temacie Czy wiarygodność polityka ......

  W: Polityka
  Wiem , że sześć kropek po wyrazie oznaczają zaburzenia osobowości.piszącego. Podobnie jak wstawianie kilku wykrzykników, czy znaków zapytania. Na pewno nie ma to nic wspólnego z polską interpunkcją. Stąd domniemania zaburzeń. Rozchwianie emocjonalne nie powinno być bagatelizowane. Może doprowadzić do zaburzeń somatycznych, podobnie jak stres. Konsekwencją może być: Astma oskrzelowa; Choroby niedokrwienne serca; Cukrzyca;
  Nadciśnienie tętnicze; Nadczynność tarczycy; Choroby skórne i postaci otyłości.
 • w temacie Ale Wałęsa zrobił...

  W: Polityka
  po co miał się przepychać w stadzie obiecujących, coś konkretnego, pisuarów?
 • w temacie Nagrody dla warszawskich urzędników!

  W: Polityka
  ~gość Ci z Ratusza niby nagrody dostawali za dobrą pracę i by korupcji nie było.

  To jak to z tym było, gdy "największą kwotę nagród otrzymał były dyrektor BGN Marcin Bajko, który dostał ponad 330 tys. zł. Ponad 218 tys. zł nagród otrzymał - jak powiedział Kaleta - główny podejrzany w aferze reprywatyzacyjnej, były wiceszef BGN Jakub R. Była naczelniczka w BGN Gertruda J.-F., obecnie przebywająca w areszcie, otrzymała ponad 85 tys. zł."

  Dostali, wzięli ...a korupcja była!

  Teraz niech to oddadzą  Ministrowie dostawali, potem ich wylali, marnotrawstwo została, a nawet spotęgowane poprzez nie zwrócenie kasy, a obdzielenie nią Caritasu i siebie.
 • w temacie WUJEK BOLESŁAW DOBRA RADA ZNÓW DAŁ PLAMĘ

  W: Polityka
  Czmychnął? Toż dłużej tam był od Dziwisza. Ten to dopiero zwiał.?
  A czmychnął Janosik z sali bhp. Co do tej startującej, no to z PISu wystartowałaby na wokandę. A chęć startu jest dobrym pomysłem. łatwiej doprosić się od dojnej drużyny, by udojonym podzieliła się, po Caritasie, z niepełnosprawnymi ludźmi.