ireneo
Poziom 16

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie Widocznie jestem z innej gliny, jeśli potępiam chwalebne dla innych czyny

  W: Polityka
  Judas Zoofilia stanowiła poważny problem w średniowiecznej, katolickiej Polsce, szczególnie w rejonach wiejskich pastuszkowie mieli kosmate kochanki służące do uwolnienia buzujących hormonów.

  Autorzy wschodniosłowiańskich penitencjałów (ksiąg pokutnych) twierdzili, że seks z ptactwem jest bardziej grzeszny, niż ze ssakami.

  Hiszpańscy mnisi byli zdania, że na większą karę zasługuje ten, kto dopuszcza się stosunków z małymi zwierzętami, niż z dużymi.
  Nie znałem tego. Bóg pewnie kazał Adamowi wypraktykować samice dojrzałe. Jak on to poznawał. Tu łatwo o pedofilie. Jak ci zakonni to rozróżniali?
 • w temacie Jak długo administracja będzie tolerować tego rodzaju "Życzenia"?

  W: Do Admina
  Soraya
  ireneo twój trollujący wpis z zerem empatii wobec śmiertelnie chorego dziecka - Chcesz "zgnoić" obecny rząd i w tym celu chorobę, nieszczęście dziecka, rodziny wykorzystujez.
  To twoja reakcja na sugestię, aby zamiast miesięcznych opłat na Kaczyńskiego, przeznaczyć kwotę, wskutek braku refundacji budżetowej, no przedłużenie dziecku życia.
  Stanęłaś w obronie Kaczyńskiego, przeciwko takiemu rozwiązaniu.
  Mało, zaproponowałaś abym sam się tym zajął. Nie dziwię się w tej sytuacji jej reakcji. Jest matką. To bolesne dla matek, taka tragiczna sytuacji dziecka. Dla mnie też bolesne, gdyż nie mam jak dziewczynce pomóc. Rząd mógłby. Moja propozycja to nie abstrakcji. Rząd miliony rocznie wydaje na wyprowadzenie wdowy z traumy po śmierci, przed 7 laty mężów. W sytuacji realnego zagrożenia życia, prowadzi jakąś pyskówkę i targ. Po śmierci, ta matka złotówki nie dostanie na leczenie się z tramy i bezsenności. To jest podłe. Trudno na pochwałę podłości nie reagować. Tego nie zrozumiesz, bo z wpisów wynika, że nie zrozumiałaś. Tobie współczuć? Jakieś żarty.
  Ty nie wiesz, ile mam emaptii i myślę, że się nie dowiesz. Empatia...to tylko słowo na tym forum . Słowo tak bardzo dumnie brzmiące, a być może dla niektórych nic nie znaczące. Słowo, wykorzystywane szczególnie przez ciebie do rozliczenia osób, którym chcesz dołozyć.
  Słowo, które zgrabnie wiązesz z wydarzeniami w kraju, ba świecie, kościołem, rządem ...a dlaczegóż nie potrafisz ...raz po ludzku oddzielić tych spraw? Tu jest ten watek ...można przeczytać ...twoje zrozumienie empatii http://forum.(...)3071408
  Nie chce mi się czytać linków..Wiem co pisze i po co. Wiem że nie na też obowiązku życzyć dobrze kiedy ma się ochotę życzyć źle. Dlaczego nie?
 • w temacie Zabawa "Skojarzenia II"

  W: Hydepark
  Marduk1986
  stevn
  Marduk1986
  Madzia222 świnka Piggy
  muppety
  fraglesi
  [image]0006RO0DLR210WMB[/image]
  ulica sezamkowa
  edukacja
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Marduk1986 ireneo Marduk1986 Madzia222 warcabyszachygra planszowamonopolakcyza
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Marduk1986 Madzia222 warcabyszachygra planszowa
 • w temacie Zabawa "Skojarzenia II"

  W: Hydepark
  Marduk1986 ireneo Marduk1986 ireneo Marduk1986 Fantababelkiszampankaganiecniewyparzona gębaszczekaczka
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Marduk1986 ireneo Marduk1986 ireneo Marduk1986 Operacja BarbarossaStalingradKonstanty RokossowskiStrategszachistaplanszowiec