ireneo
Poziom 19

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  Madzia222 nalot
  tumult
 • w temacie W końcu może będą spotkania integracyjne, u cioci celi... 😁😁😁

  W: Polityka
  ~gość
  ireneo jak integracyjne, to Andrzej D. koniecznie ze Zbigniewem Z. Problem z Beatami. Nie znosiłyby się pod jedną celą w takim samym odzieniu. A z kim Antoni M? Chyba tylko ten od zamiatania apteki.
  Znów ci się coś popierdzieliło!

  [image]0006Y63SV545EKOO[/image]
  znowu dajesz się robić w jajo
 • w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  Madzia222 wstręt
  trąd
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  ~gość stevn akukuświrunio :)kuku na muniu
 • w temacie CZYŻBY NA UCZELNI O. RYDZYKA PANOWAŁ RASIZM I DYSKRYMINACJA ??

  W: Hydepark
  ~gość buc1 Ta uczelnia jest dla mnie przedszkolem, dlaczego muślę, że nie ma czego żałować. Gdy już padnie czar PiS i religii toruńskej, to takie studia mogą być nic nie warte. W Toruniu jest reżim demokratyczny.Jakbyś wiedział matołku ilu absolwentów tej szkoły pracuje w twoim ukochanym TVNenku to byś takich bzdur nie pisał. wymień jednego. jeśli nie wskażesz, to naPISzę co można o tobie myśleć.
 • w temacie A to ci Polak, prymas Polak, postawił ich przed ścianą

  W: Polityka
  Wnioskuję, że pan Polak podobnie odniesie się do kleszych hejtów w mediach, czy w internecie, bo takie też są. Frondę już może zamknąć.
  A wierni, wszystkie owieczki i baranki, którym do łepetynek przychodzi jedynie idiotyczne - a ty ilu przyjąłeś, zrozumieli powinność chrześcijańską? A ona nie polega na zagnieżdżaniu mieszkaniowej ciasnoty potrzebującymi pomocy. To zadanie państwa. Trzeba od was tylko empatii.