ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (67)

 • w temacie WOŚP zagrała (opluwała PIS ) w 20 państwach

  W: Polityka
  Lilith1
  ireneo
  Lilith1
  ireneo
  Lilith1 Korea z północy też?
  Niestety. Towarzysz Kim grzeczniee ale stanowczo odmówił współuczestnictwa w demontażu dojnej drużyny. Przekazał przy okazji braterskie pozdrowienia, Atlas myśli Kim Ir Sena, wielkiemu polskiemu bratu.
  W końcu jakiś sprzymierzeniec... nie zginiemy :D
  kiedyś im pomagaliśmy, teraz mogą się zrewanżować. Zamiast tarcz lepsze będą nawet dwie ich wyrzutnie rakiet które ustawimy na Moskwę. OTK będzie można przemianować na OHP im M70
  Dzięki temu Moskwa będzie całkowicie bezpieczna, koreańskie rakietki trafiają w cel z dokładnością do 500 km, czasem bywają fuksy.
  Oj, gdyby Fidel żył... mielibyśmy drugiego sojusznika.
  DSpoko, wyrzutnia byłaby na Nowogrodzkiej. A z celnością u Koreańczyków jest podobnie jak u Amerykanów. Teraz nie staje kanonier przed szczerbinką i muszką a przed klawiaturą. A ta daje polecenia takiemu samemu systemowi. Ta literka, ta, jeszcze hasło i Enter. reszta jest milczeniem.
 • w temacie W obronie przewodniczącego Ryszarda Czarneckiego

  W: Polityka
  ~Urszula
  buc1 Ale to waszym pisowskim zdaniem, bo moim nie. Poczytaj sobie, co znaczy szmalcownik? Pani poseł pełniła swoje obowiązki do, których została powołana przez swój elektorat. Bra po a takie pieniądze, jak wszyscy posłowie..
  Obrzydliwa kobieta, donosiła na swój kraj, i jeszcze ten paszkwil, nagonka na Polskę w którym wzięła udział. Dla mnie ta kobieta jest skreślona.
  Dobrze, że nie jest już Premierem, prawda? Pora teraz na prezydenta. Ten donosił na swój kraj w Nie3mczech i Anglii..
  Gdyby donosił, jak niektórzy posłowie na PIS, na PO. Nie, oni na Polskę w ruinie donosili.
 • w temacie porażająca głupota sałatkowej

  W: Polityka
  Air842 Glupota ?Przeciez panna Krysia chce zyc na pustynii , to musi sie izolowac nawet od nauk Jezusa Chrystusa pustynia i pusta głowa? Apogeum jej głupoty wyraziła by chęć prowadzenia tam dodatkowo pustelniczego żywota. Jajbynie chciała, pewnym jest, że nie wie czego od niej Bóg oczekuje
 • w temacie JUTRO OWSIAK ZNÓW BĘDZIE GOLIŁ FRAJERÓW

  W: Polityka
  KarolP12 madox66 Karolku a czy ty już przegoniłeś sprzed swojego koscioła wolontariuszy jak to zrobili ministranci w Tychach? No to jeszcze napisz oświadczenie(jest dostepne w internecie) że nigdy ty i twoja rodzina nie życzycie sobie korzystać ze sprzętu kupionego przez WOŚP.Madoksik, po raz kolejny, jak co roku słyszę ten sam szczek o jakimś śmiesznym oświadczeniu, nie mam z tym problemu. Tylko czy ty czy inna frajerzyna podpisze oświadczenie, że nie będzie korzystać ze sprzętu zakupionego przez pisowską władzę przez pisowskiego ministra i nie chce być leczony przez lekarza który podpisał klauzulę sumienia :))strasznie porąbana wypowiedź. Nie masz problemu z tymi klauzulowymi, zakładają ci spiralę bez oporu, skrobią po gwałcie?! To masz farta. A z tym sprzętem. Patrzysz a nie myślisz i pewnie tak się potykasz, że klepiesz jak potłuczony. PIS łachy nie robi z zakupami sprzętu. On ma kasę nie ze zbiórek a z obowiązkowego podatku i jego psim obowiązkiem jest sprzęt kupować. Wiem że nie trybisz różnicy. Może inni zatrybią.
 • w temacie ciapate chmury zbierają się nad nami

  W: Polityka
  buc1 Hahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahahahahahahahahahahaha, dobre, a na końcu samego Orbana, to z radości. W Polsce byłby też zagrożony Kaczyński.makabra. Taki muzułmanin, gdy go tylko obrzezają, myśli tylko aby pohańbić białą rasę a potem z tą rasą wysadzić się w powietrze.
 • w temacie W obronie przewodniczącego Ryszarda Czarneckiego

  W: Polityka
  Ty powinieneś zapiznać się z rezolucją nad którą głosowano. Czarnecki niczegi oisanego nie rozumie. Chcesz być taki sam tłuk? Póki co, jesteś.
  Ja też jestem sznalcownij fdyż sprzeciwiam się łamaniu prawa przez I sekretarza KC PIS i jego maszczonych przydupasów. Szydłowa jest też szmalcownikiem bo występując przeciwko kandydaturze Tuska chciała osłabić autorytet i pozycję Polski w Unii.
  Teraz już jestem putinowskim trolem, ale lepsze to niż bycie idiotą.
 • w temacie WOŚP zagrała (opluwała PIS ) w 20 państwach

  W: Polityka
  Lilith1 ireneo Lilith1 Korea z północy też?Niestety. Towarzysz Kim grzeczniee ale stanowczo odmówił współuczestnictwa w demontażu dojnej drużyny. Przekazał przy okazji braterskie pozdrowienia, Atlas myśli Kim Ir Sena, wielkiemu polskiemu bratu. W końcu jakiś sprzymierzeniec... nie zginiemy :Dkiedyś im pomagaliśmy, teraz mogą się zrewanżować. Zamiast tarcz lepsze będą nawet dwie ich wyrzutnie rakiet które ustawimy na Moskwę. OTK będzie można przemianować na OHP im M70