ireneo
Poziom 19

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  ~gość
  ireneo
  Nie należy ponad potrzeby mnożyć bytów. Tak jak ty to i dziecko potrafi.
  Ale, nie zaprzeczysz, ze jesteś tez i Irenką.
  A jak wolisz i dlaczego? babciu. Bo widzisz, ze spełnieniem twojej prośby może być problem. Inna babcia jest pewna iż jestem 70 - letnim dziadkiem. Nie da się więc spełnić tak przeciwnych pragnień dwóch babć. Któraś będzie zawiedziona. To jednak nie wszystko, gdyż inna wie iż jestem 27 letnim bandytą ze Stalowej Woli.
 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  ~gość
  ireneo
  ~gość Czy administracja może zrobić porządek z tym chorym psychicznie trollem co się bucek przedstawia? Przecież tych głupot się już czytać nie da.
  Z tobą gorzej. Nic nie napisałeś. Gdybyś nie był chorym psychicznie trollem, to klepnąłbyś tu ripostę, że poszłaby wszystkim, nie tylko jemu, w piety. Ciasno macie pod kopułą jeśli jedynie odnosicie się personalnie. Ile trzeba mieć wiedzy by pisać : dziadek, idioto, brednie, wynocha, pedał, tęskni za komuną, ubek, esbek, panienka, . Wulgaryzmów nie wymieniłem, ale znacie je lepiej ode mnie., Przy najgorszej woli nie da się nie przytaknąć - Tak wystarczy być kompletnym durniem by to pisać bez umiaru.
  Sam skończ personalne zagrywki, a raczej twoje domysły, domniemania. Wstydu i honoru za grosz nie masz.
  http://forum.(...)1661609
  Zastanawia mnie przyczyna patologicznego zachowania tego z jabolem. Chyba trafnie wywodziłem powody takie4go , nienaturalnego (chyba sam przyznasz ) zachowania. Poza tym to odpowiedź . Ktoś, myślę że słusznie, zauważył, iż powodem może być molestowanie go w dzieciństwie prze matkę. To jest sensowne. Stawia się poprzez nadawanie żeńskiego imienia, jako silniejszym wobec, jakiejś osoby , by odreagować agresją na dręczące wspomnienia z dzieciństwa czy młodości.
 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  ~gość
  ireneo ~gość Czy administracja może zrobić porządek z tym chorym psychicznie trollem co się bucek przedstawia? Przecież tych głupot się już czytać nie da. Z tobą gorzej. Nic nie napisałeś. Gdybyś nie był chorym psychicznie trollem, to klepnąłbyś tu ripostę, że poszłaby wszystkim, nie tylko jemu, w piety. Ciasno macie pod kopułą jeśli jedynie odnosicie się personalnie. Ile trzeba mieć wiedzy by pisać : dziadek, idioto, brednie, wynocha, pedał, tęskni za komuną, ubek, esbek, panienka, . Wulgaryzmów nie wymieniłem, ale znacie je lepiej ode mnie., Przy najgorszej woli nie da się nie przytaknąć - Tak wystarczy być kompletnym durniem by to pisać bez umiaru.
  ble ble ble ble
  Tak każdy dziadku potrafi
  I nie wiem na co położyłeś akcent . Na ble ble ble czy na dziadka? Inny by napisał-babciu. Bałwanic już nie każdy potrafi. Co ci dowiodłem. A kiedy twoje bałwanienie byłoby trafniejsze? gdybyś naPISał - Tak, dziadku, każdy potrafi. Nie należy ponad potrzeby mnożyć bytów. Tak jak ty to i dziecko potrafi.
 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  ~dziadek Do POpapranego buca nr. 1 w tym kraju: - uderz w stół, a komuch lub SBek się odezwie! Zabolało, co? Stresik i tęsknota za POPZPR-czej cię garnął? Pełna kompromitacja i nieuctwo nie tylko w tym temacie. Szkoda więcej słów do takiego osobnika, jak ty. Zmądrzej, a wtedy bierz się za jakieś w ogóle pisanie... Nieuctwo we wszystkim? a jak mu to dowiedziesz? Jeśli nie, to jesteś kolejnym intelektualnym zerem. Mogę na zasadzie - kopiuj wklej - każdy twój wpis tak opatrzyć.: Idiota, wracaj do przedszkola. Mogę tez z inwektywami. No, z inwektywami nie mogę. Ale wy możecie bez obrzydzenia.
 • w temacie CZY RELIGIA TORUŃSKA JEST RELIGIĄ KATOLICKĄ???

  W: Polityka
  ~gość Czy administracja może zrobić porządek z tym chorym psychicznie trollem co się bucek przedstawia? Przecież tych głupot się już czytać nie da. Z tobą gorzej. Nic nie napisałeś. Gdybyś nie był chorym psychicznie trollem, to klepnąłbyś tu ripostę, że poszłaby wszystkim, nie tylko jemu, w piety. Ciasno macie pod kopułą jeśli jedynie odnosicie się personalnie. Ile trzeba mieć wiedzy by pisać : dziadek, idioto, brednie, wynocha, pedał, tęskni za komuną, ubek, esbek, panienka, . Wulgaryzmów nie wymieniłem, ale znacie je lepiej ode mnie., Przy najgorszej woli nie da się nie przytaknąć - Tak wystarczy być kompletnym durniem by to pisać bez umiaru.
 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Marduk1986 zaścianekgrajdołek
 • w temacie LITERÓWKA

  W: Hydepark
  Marduk1986 Anno Dominiinterwał