ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie Islam rozszerza swoje wpływy.

  W: Hydepark
  Blandare51
  ireneo
  Mohmed
  ireneo przydałoby się, Katolicy gwałcą beż opamiętania. Uwzględniając statystykę dwadzieścia gwałtów będzie zgłoszonych. A ile nie zgłoszonych?.
  Nie kłam kłamstwo jest grzechem wobec Allaha.
  My muzułmanie gwałcimy więcej wy katolicy jesteście amatorami w tej dziedzinie.
  15 latek zgwałcił 60 latkę w kościele. 27 latek zgwałcił 64 latkę w ubikacji wagonu. Coś dodać? Chyba to, że czekało tam jeszcze dwóch w kolejce. Polacy z dziada pradziada.
  ...a na religie chodzili?
  religie są w środku naukowego dnia, więc raczej powinni. Nie wyobrażam sobie do czego mogliby być zdolni gdyby jeszcze na te lekcje nie chodzili.
 • w temacie Dajcie mi media do ukarania. Powód znajdę sobie sam...

  W: Polityka
  taie
  Sikorsky ireneo Sikorsky Co z resztą zarzutów? Czy TVN też się do nich odniósł?Tak, zwłaszcza, ze tej reszty była drobina. Poza nieostrymi. Powinieneś wywnioskować z tego. Gdyby reszta była solidna nie trzeba by kłamać. A tę grzeszność popełnił nie kto inny jak religiolożka, Karp. To cię powinno zaciekawić.Główny powód to podsycanie nastrojów Polaków podczas grudniowego ciamajdanu.

  „W wielu monitorowanych przez nas audycjach pojawiała ostra krytyka koalicji rządzącej, nie to jednak było przedmiotem naszej decyzji, co zarzucają nam krytycy”

  „Tak więc nie stronniczość zadecydowała o nałożeniu kary. Trzeba podkreślić, że ze wszystkich przeanalizowanych programów tylko w TVN24 KRRiT dopatrzyła się naruszenia prawa, w tym art. 18 ust. 1 i 3 ustawy o radiofonii i telewizji”

  „TVN ma prawo sympatyzować z opozycją, jednak relacje sprawozdawców mogły podsycać agresję prowadzącą do tragicznych w skutkach wydarzeń, jakie miały już miejsce w niedalekiej przeszłości.”

  „Tak niska kara nie może w żaden sposób wpłynąć na sytuację finansową nadawcy, ma być jednak czytelnym sygnałem, by działał w poczuciu odpowiedzialności za słowo, raczej obniżał temperaturę sporu w społeczeństwie niż ją podsycał. Zwłaszcza w trudnych dla tego społeczeństwa momentach konfrontacji poglądów, które nieuchronnie niesie ze sobą demokracja”

  KRRiT

  W twoim ukochanym ustroju nazywało się to
  Główny Urząd Kontroli Publikacji i Widowisk
  A twoim idolom marzy się knebel.
  Kojarzenie mnie z dojną drużyną, to największy idiotyzm, jaki od lat można tu wyczytać.;
 • w temacie Dajcie mi media do ukarania. Powód znajdę sobie sam...

  W: Polityka
  taie Już o to pytałem w podobnych tematach .
  Jestem ciekaw jak się pisowska CENZURA będzie tłumaczyć przed jankeskimi adwokatami i kto zapłaci koszty sądowe ?
  Bo w to że Scripps Network Interactive zapłaci choć 1 centa to nie uwierzę.
  Pamiętam powiedzenie "Nadgorliwość gorsza od faszyzmu"
  Ktoś chciał się przypodobać Faraonowi o Papieżowi z Torunia.
  Jeśli wuj Sam ma udziały i wolno mu będzie skarżyć przed swoimi sądami, to biada nam, biada. Tam takie bitwy toczą się o miliony dolarów. A uzasadnienie faktyczne - choćby podważenie wiarygodności nadawcy i ewentualne wyliczenie strat z tego tytułu.
 • w temacie boje się seksu...

  W: Uczucia
  Nie uprawiaj seksu dlatego, że chłopak chce. Poczekaj aż ty zechcesz. Lata bez znaczenia. Może jutro, pojutrze, a może za rok. Spoko. O chłopaka, jeśli będzie ci na nim jeszcze zależeć się nie martw. Miły gest z twojej strony ugotowi go w parę minut. Nawet jeśli jemu już zależeć nie będzie.
 • w temacie Dajcie mi media do ukarania. Powód znajdę sobie sam...

  W: Polityka
  Sikorsky Co z resztą zarzutów? Czy TVN też się do nich odniósł?Tak, zwłaszcza, ze tej reszty była drobina. Poza nieostrymi. Powinieneś wywnioskować z tego. Gdyby reszta była solidna nie trzeba by kłamać. A tę grzeszność popełnił nie kto inny jak religiolożka, Karp. To cię powinno zaciekawić.
 • w temacie Islam rozszerza swoje wpływy.

  W: Hydepark
  Mohmed Lilith1 Mohmed ireneo przydałoby się, Katolicy gwałcą beż opamiętania. Uwzględniając statystykę dwadzieścia gwałtów będzie zgłoszonych. A ile nie zgłoszonych?.Nie kłam kłamstwo jest grzechem wobec Allaha.
  My muzułmanie gwałcimy więcej wy katolicy jesteście amatorami w tej dziedzinie.Gwałcicie jak leci i co popadnie czy są jakieś wytyczne i normy?Są wytyczne i normy żeby gwałcić jak leci i co popadnie.Bracia bliźnuacy 15 lat zgwałciło jedenastoletnią siostrzyczkę, zaszła. . Jakiś komentarz może?
 • w temacie Islam rozszerza swoje wpływy.

  W: Hydepark
  Mohmed ireneo przydałoby się, Katolicy gwałcą beż opamiętania. Uwzględniając statystykę dwadzieścia gwałtów będzie zgłoszonych. A ile nie zgłoszonych?.Nie kłam kłamstwo jest grzechem wobec Allaha.
  My muzułmanie gwałcimy więcej wy katolicy jesteście amatorami w tej dziedzinie.15 latek zgwałcił 60 latkę w kościele. 27 latek zgwałcił 64 latkę w ubikacji wagonu. Coś dodać? Chyba to, że czekało tam jeszcze dwóch w kolejce. Polacy z dziada pradziada.
 • w temacie Łańcuch światła w obronie status qou

  W: Polityka
  yeti48 Lilith1 Status co???
  Ręce i nogi się załamują!Gdyby to chodziło o Status Quo ( wielka literą oba wyrazy ) to sam bym bronił.
  Chocby za rewelacyjny w tamtych czasach album "In the army now"

  ;)dobra dobra. Qou???