ireneo
Poziom 16

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie skojarzenia

  W: Hydepark
  Marduk1986
  Madzia222
  psychiatra
  psychotropy
  psychika
 • w temacie "Przyjaciel z bonusem"

  W: Uczucia
  gość Witam :) źle się wyraziłam. To on pierwszy zaczął mnie zagadywac na tematy, które nie dotyczyły pracy. Następnie proponował, że odwiezie mnie do domu, gdy konczylam swoją zmianę. Zawsze pierwszy pisał wiadomość.

  Frustracja0o0Nie zawsze jest tak samo. Może, jeśli bardzo ci zależy, te doświadczenia ci się przydadzą. Trzecią żoną była podległa mi 18-latka. Kiedy miałem 14 lat, to się właśnie urodziła. Postarzała się ze mną o 7 lat. Nauczyła się ode mnie dużo, tak że, kolejne siedem lat nie były dla niej "chude" Dzieci nie mieliśmy, bo ja już czworo miałem, z innych siódemek. No, to można, zwłaszcza, że twój szef miał zaledwie 7 lat kiedy się urodziłaś. Kurcze, nomen omen, same siódemki. Ostatnia siedem lat młodsza.
 • w temacie Chrześcijanie, oczywiście i katolicy, nie mam dobrej nowiny. Z wieczności nici.

  W: Religia
  pintapalec ireneo Zostawcie w spokoju Jezusa. On tu niepotrzebny. Takie schodzenie w Nowy testament to robienie z bożej gęby chewy. To nie Szydłowa,co raz tak a raz inaczej. Macie czarno ba białym, że wasz czas jest tu i teraz, a jutra nie zaczniecie od zera. Akurat, tak sobie poumieracie a potem odżyjecie i będziecie już jak bóg wieczni. A pomyślał kto czym byłoby żyć wiecznie? Bo to się nie da skończyć gdyż kto ma już dość. Chyba trudne do wyobrażenia. I do tego żyć wiecznie i nic nie robić ,przecież to można już po roku dostać pierdolca z nic nie robienia.No bo chyba tam w niebie pan bozia nie ma żadnej manufaktury coś tworzącej ..Wyobrażacie sobie takie wieczne życie ,bez żadnego zajęcia i nierobienia?? I tylko wpatrywanie i modlenie się do pana bozi ??To naprawdę jest problem. Kiedy coś nam się dłuży, mamy jakąś alternatywę. Tu żadnej. A na pewno nie będziemy mieli szansy stworzenia sobie jakiegoś świata i ulepienie chłopka, co by się nam kłaniał.
 • w temacie "Przyjaciel z bonusem"

  W: Uczucia
  Jeśli ty zaczęłaś to zbliżanie, to źle rokuje. między wami jest zależność. Gdyby on zaczął, sytuacja byłaby optymistyczniejsza. Możesz zacząć oddalać się. Nie wykluczone, że obecnie jest na etapie opowiadania "zbliżającej" się, że nie jest pewny swoich uczuć, więc poradzi jej poczekać, bo myśli o rozstaniu.
 • w temacie Wielu zastanawia się, w czym tkwi tajemnica poukładanego życia ateistów. Oto wskazówka

  W: Polityka
  dziadek16 rapingpuppies Ateizm niestety nie jest dla wszystkich. Nie kazdy chce gwalcic i mordowac tyle co ja, a religiantow czesto od tego powstrzymuja jedynie przykazania dekalogu. I jak tu miec w takiej sytuacji poukladane zycie bedac ateista?Komuna tez straszyła kapitalizmem........ W ten sposób chciała zyskać nawiedzonych fanatyków do utrzymania swojej pozycji....... A teraz komuniści pod przykrywką wiary .... mieszają w głowach swoich zastraszonych wyznawców religii Smoleńskiej i straszą ....ateistami....
  Marnują cenna energię, którą powinni przeznaczyć na wyłapywanie czarnych owiec, rujnujący ich wizerunek, jako wierzących.
 • w temacie Wielu zastanawia się, w czym tkwi tajemnica poukładanego życia ateistów. Oto wskazówka

  W: Polityka
  pokrzywa Czy ateiści naprawdę mają poukładane życie?
  Trudno powiedzieć, bo prawdziwych ateistów, którzy ateizm świadomie wybrali i przemyśleli ten wybór, jest niewielu, podobnie jak prawdziwie wierzących.
  Większość ludzi nie ma wyrobionego zdania w kwestii istnienia Boga i dostosowując się do otoczenia oraz dla własnej wygody przyjmuje postawę "wierzących" lub "niewierzących".Wyjątki są, ważne, że niewiele. Globalnie rozumny łatwiej się poukłada, niż ze zniewolonym umysłem. Zrobiłem takie przeciwstawienie,m gdyż rozumny umysłu zniewolić nie pozwoli.
 • w temacie Wielu zastanawia się, w czym tkwi tajemnica poukładanego życia ateistów. Oto wskazówka

  W: Polityka
  rapingpuppies Ateizm niestety nie jest dla wszystkich. Nie kazdy chce gwalcic i mordowac tyle co ja, a religiantow czesto od tego powstrzymuja jedynie przykazania dekalogu. I jak tu miec w takiej sytuacji poukladane zycie bedac ateista?Jest, jest. świadczy o tym stały spadek zaglądających na ołtarze. Zostało jakie 50% , co trapi biskupów bo z tak nielicznych to i Salamon tacy nie zapełni. Zachętą jest pewne, wolne, spokojne życie bez strachu wobec dojonego przez pasożytów życia w ułudzie, która aż bije w oczy.
 • w temacie Szymon z Cyreny zamiast Jezusa na krzyżu

  W: Polityka
  Mojżesz jedynie wolą boga a nieprzyrodzonymi zdolnościami laskę zamieniał w węża. Czyżby Pan lub jego syn prztdaną mu mocą nie mógł, zamiast mocować się z.głazem, zamienić go w.gołębia z gałązką oliwną? Usypianie strażników zwiększyło tylko utrapienia niewinnym. Wszak mieli pilnować. Powiastka ulepiona prymitywnie, choć adresatami lotni nie byli.