ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (67)

 • w temacie Już kilka godzin po akcie samospalenia ktoś napisał sprayem na tym murze: „To było tutaj....

  W: Polityka
  ~skandal
  ireneo
  ~skandal
  ireneo
  ~skandal Temu z Niepołomic znudziło się życie a Jolancie Brzeskiej chciało się żyć i walczyć o siebie i współlokatorów i co? Jest morderstwo - nie ma morderców!!!!!!!
  A co to ma do rzeczy. Temu z komisariatu wrocławskiego też chciało się żyć. I chcieli nieboszczyka zamieć pod dywan. Przecież można w lasku , gdzie jej zwłoki znaleziono poustawiać pamięć ogników. O co ci biega?
  Jest zasadnicza różnica między samobójstwem a zabójstwem. Satanistyczna młodzież nie widzi niczego nadzwyczajnego w samobójstwie, uważa to za rytuał i co? też zasługuje pomniki pamięci? Przecież mamy wolną wolę... każdy samobójca korzysta z wolnej woli.
  Przeczytaj, napisał, wypunktował . Nie będziesz bałwanił, gdy posiądziesz wiedzę.
  Irek bądź rozsądny, powody do samobójstwa to mieli ludzie wyrzucani z kamienic gdzie mieszkali od zakończenia wojny, niektórzy lądowali w piwnicy niestety, ale żaden z nich nie targał się na własne życie. Samo-Podpalacz wspomniał coś o nieprzestrzeganiu Konstytucji i , a ja zapytam co to za konstytucja i co to za Trybunał, które nie ochroniły ludzi bezprawnie wyrzucanych na ulicę? Czy dla takich banalnych instytucji warto się było podpalać? Głupota!!!
  Konstytucja chroni. Dziś statystycznie zostanue 20 kobiet zgwałconych, 2 zostanie zamordowanych. Też z braku ochrony konstytycyjnej?
 • w temacie Czy prezydent Andrzej Duda ma „klapki na oczach”

  W: Polityka
  ~Stanisław Zgadzam się z autorem tematu. Prezydent niestety zawiódł, przestraszył się. Obawiam się, że uwierzył w to, że może być prezydentem wszystkich Polaków. To niestety jest niemożliwe. Nic jednak jeszcze nie jest stracone. Należy rozmawiać z Prezydentem Andrzejem Dudą. Wszystko jeszcze jest przed nami.
  E, to już dawno z tą wiarą. Szybko odebrał z szatni legitymację PIS-anki.Zaraz też nawoływał do głosowania na PIS. PIS to wszyscy Polacy?
 • w temacie Czy prezydent Andrzej Duda ma „klapki na oczach”

  W: Polityka
  ~mejfrej ireneo ~mejfrej Ten artykuł jest dla ludzi myślących, czy hasło sędziego ludzie Ziobry mogą usprawiedliwić bez prawie? W kultowym filmie sami swoi bo użyte podobne hasło Kargul które miało zdyskredytować, czy w państwie prawa hasło Ziobro ma zamknąć drzwi do kariery? Młodym sędziom? Czy sędzia Żurek zapomniał ze sędzia ma być apolityczny?to jaki ten sędzia, za którego dokumenty podpisała jego mamusia? No przecież za fałszowanie p;odpisów on miałby sądzić. Nic nie kumasz?
  co ty, atramentem sympatycznym już piszesz? A co masz do ukrycia kiedy pusto, wiesz w czym.
 • w temacie Już kilka godzin po akcie samospalenia ktoś napisał sprayem na tym murze: „To było tutaj....

  W: Polityka
  ~gość1 ireneo ~gość1 ~skandal Temu z Niepołomic znudziło się życie a Jolancie Brzeskiej chciało się żyć i walczyć o siebie i współlokatorów i co? Jest morderstwo - nie ma morderców!!!!!!!O Brzeskiej Iruś ani słowa. Jakby w ogóle sprawy nie było. Jeszcze ci napisze, że to nic wspólnego nie ma z samopodpaleniem tego nieszczęśnika.

  Coraz bardziej się utwierdzam, że Iruś to płatny troll na Interii. O Brzeskiej to pisałem w 2013 roku. O tym "Szarym" dzielnym człowieku wtedy napisać nie mogłem. Zapytasz dlaczego o więzieniu Wyszyńskiego nie piszę? Przestań rujnować swoje szare komórki.Nie wciskaj mi tutaj kitu. może konkretniej, przykład, nie wstydź się, nawet z błędami
 • w temacie Już kilka godzin po akcie samospalenia ktoś napisał sprayem na tym murze: „To było tutaj....

  W: Polityka
  ~skandal ireneo ~skandal Temu z Niepołomic znudziło się życie a Jolancie Brzeskiej chciało się żyć i walczyć o siebie i współlokatorów i co? Jest morderstwo - nie ma morderców!!!!!!!A co to ma do rzeczy. Temu z komisariatu wrocławskiego też chciało się żyć. I chcieli nieboszczyka zamieć pod dywan. Przecież można w lasku , gdzie jej zwłoki znaleziono poustawiać pamięć ogników. O co ci biega? Jest zasadnicza różnica między samobójstwem a zabójstwem. Satanistyczna młodzież nie widzi niczego nadzwyczajnego w samobójstwie, uważa to za rytuał i co? też zasługuje pomniki pamięci? Przecież mamy wolną wolę... każdy samobójca korzysta z wolnej woli.Przeczytaj, napisał, wypunktował . Nie będziesz bałwanił, gdy posiądziesz wiedzę.
 • w temacie Czy prezydent Andrzej Duda ma „klapki na oczach”

  W: Polityka
  ~mejfrej ireneo Widzisz, zastanowiłbym się nad takim sędzią, który zaświadczenie że jest zdrowy w dniu 29 października wtyka z datą wydania 31 października. Albo ma na koncie 6-cio krotne łamanie przepisów drogowych., Nie jakiś tam batonik. 6 razy. A nie wiadomo ile razy nie złapany. Czy taki pod stołem koperty nie weźmie. Tyle powinno ci starczyć, by napisać - kurcze, nie wiedziałem jaki ja byłem głupi. No, podobnie poseł PIS się wypowiedział, co przeglądał te Ziobrowe dokumenty. Kaszana.Ten artykuł nie jest dla fanatyków ale dla ludzi myślących którzy zadają sobie pytanie czy 265 kandydatów na asesorów nie spełniało wymagań lub nie byli ludźmi Ziobry, przykro ale przedstawiciele KRSu sami domagają się zmian.No błagam. Wymagane egzaminy ukończenia szkoły, nie ma. Co jeszcze chcesz? Ziobro zaprzysięga bez dyplomu studiów. Dyplom dołączony 30 października. No błagam...,
 • w temacie Czy prezydent Andrzej Duda ma „klapki na oczach”

  W: Polityka
  ~mejfrej ireneo Widzisz, zastanowiłbym się nad takim sędzią, który zaświadczenie że jest zdrowy w dniu 29 października wtyka z datą wydania 31 października. Albo ma na koncie 6-cio krotne łamanie przepisów drogowych., Nie jakiś tam batonik. 6 razy. A nie wiadomo ile razy nie złapany. Czy taki pod stołem koperty nie weźmie. Tyle powinno ci starczyć, by napisać - kurcze, nie wiedziałem jaki ja byłem głupi. No, podobnie poseł PIS się wypowiedział, co przeglądał te Ziobrowe dokumenty. Kaszana.Ten artykuł nie jest dla fanatyków ale dla ludzi myślących którzy zadają sobie pytanie czy 265 kandydatów na asesorów nie spełniało wymagań lub nie byli ludźmi Ziobry, przykro ale przedstawiciele KRSu sami domagają się zmian.Myślący wysłuchali dowodów KRS. Ziobro jedynie wybełkotał, że to polityczny akt. KRS podało konkrety, pokazało przykładowo dowody. Już trybisz?
 • w temacie Już kilka godzin po akcie samospalenia ktoś napisał sprayem na tym murze: „To było tutaj....

  W: Polityka
  ~gość1 ~skandal Temu z Niepołomic znudziło się życie a Jolancie Brzeskiej chciało się żyć i walczyć o siebie i współlokatorów i co? Jest morderstwo - nie ma morderców!!!!!!!O Brzeskiej Iruś ani słowa. Jakby w ogóle sprawy nie było. Jeszcze ci napisze, że to nic wspólnego nie ma z samopodpaleniem tego nieszczęśnika.

  Coraz bardziej się utwierdzam, że Iruś to płatny troll na Interii. O Brzeskiej to pisałem w 2013 roku. O tym "Szarym" dzielnym człowieku wtedy napisać nie mogłem. Zapytasz dlaczego o więzieniu Wyszyńskiego nie piszę? Przestań rujnować swoje szare komórki.
 • w temacie Czy prezydent Andrzej Duda ma „klapki na oczach”

  W: Polityka
  ~mejfrej Ten artykuł jest dla ludzi myślących, czy hasło sędziego ludzie Ziobry mogą usprawiedliwić bez prawie? W kultowym filmie sami swoi bo użyte podobne hasło Kargul które miało zdyskredytować, czy w państwie prawa hasło Ziobro ma zamknąć drzwi do kariery? Młodym sędziom? Czy sędzia Żurek zapomniał ze sędzia ma być apolityczny?to jaki ten sędzia, za którego dokumenty podpisała jego mamusia? No przecież za fałszowanie p;odpisów on miałby sądzić. Nic nie kumasz?