ireneo
Poziom 19

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie Jak ona mogła?! Ona, to Pani prof. Staniszkis.

  W: Polityka
  szanel59
  motylek111 Ale nie było tak, że on wracał pijany i mnie katował. Nie, ja w tym widziałam też coś ciekawego. To mi pozwoliło spojrzeć na przemoc jako na sposób komunikowania - tłumaczyła w rozmowie z "Dziennikiem".


  Jeszcze raz gratuluje autorytetu.
  Moze napiszesz ile polskich kobiet zyje w podobnych zwiazkach?Statystyki sa przerazajace .2015r ofiarami przemocy padlo 70 tysiecy kobiet (to zanotowane, ciemna liczba zapewne jest kilkukrotnie wyzsza) .Rocznie ponad 150 kobiet ginie w wyniku tej przemocy a z samobojstwami z jej powodu to 400 ofiar.Wiec nie chrzan mi tu o prof.Staniszkis.Kiedy popierala kaczora byla cacy .Teraz tylko patrzec jak okaze sie iz byla TW.
  Niedawno czcigodny Adamek wypalił - "rozpuszczone kobiety trzeba lać".
 • w temacie Jak ona mogła?! Ona, to Pani prof. Staniszkis.

  W: Polityka
  sarna
  ireneo
  sarna
  ireneo
  sarna No wiem podobno kobieta zmienną jest, ale ile razy można zmieniać twarz?. Ech. A jeszcze nie dawno mówiła cyt;„Pewnych ludzi przy Komorowskim trzyma już chyba tylko jakiś biznes, bo przecież nie rozum”.
  No to tylko ten brak stołka ją uwiera, bo inaczej trudno ją zrozumieć. Coś ze starej Staniszkis jeszcze zostało. choćby ten sąd - " Zwycięży silniejsza osobowość, a ta należy na pewno do Kaczyńskiego."
  Też tak myślę, że chodzi o ten stołek;-) Ja na jej miejscu korzystałabym już z emeryturki i cieszyła sie życiem.
  Ale to ja, a ja muszę jeszcze trochę tych butów zedrzeć .;-)
  Szoruj do partii. Faroszek da Ci rekomendacje.Znajdzie się etat doradcy. Nie będziesz musiała z domu wychodzić. Jesteś jeszcze obiecująco rozwojowa:-)
  Ja trzeba, to klepnę kilka tematów, które zhejtujesz, zrobisz skriny i będziesz miała plusy, że hej:-)
  No to tera Cie zawiodę,- już wolę te buty uczciwie drzeć;-))
  A i jeszcze coś,- nie hejtuję tematów, jak już to grzecznie sie wypowiadam;-)
  Oj tam, jsak dla chleba, to trzeba:-) To byłby taki myk. Ja opsy na towarzyszu Jarosławie, a Ty, że jestem eSBek. Ale jak nie chcesz, to szoruj zelówki. Ciekawe kto więcej zdziera. Ty czy Zu:-)
 • w temacie Czy wyjazd na studia zagraniczne są dobrym pomysłem

  W: Porady
  stiffnecked ireneo Wiadomość o tym, że zdasz maturę, zasmuciła mnie. Tak szkoda mi tych matur. Zeszły całkiem na psy.Dzieki temu dzienpierwszy moze sie radowac, ze Polacy maja najlepsze wyksztalcenie.Tak sądziłem, że on i takiej matury nie ma.
 • w temacie Jak ona mogła?! Ona, to Pani prof. Staniszkis.

  W: Polityka
  sarna ireneo sarna No wiem podobno kobieta zmienną jest, ale ile razy można zmieniać twarz?. Ech. A jeszcze nie dawno mówiła cyt;„Pewnych ludzi przy Komorowskim trzyma już chyba tylko jakiś biznes, bo przecież nie rozum”. No to tylko ten brak stołka ją uwiera, bo inaczej trudno ją zrozumieć. Coś ze starej Staniszkis jeszcze zostało. choćby ten sąd - " Zwycięży silniejsza osobowość, a ta należy na pewno do Kaczyńskiego." Też tak myślę, że chodzi o ten stołek;-) Ja na jej miejscu korzystałabym już z emeryturki i cieszyła sie życiem.
  Ale to ja, a ja muszę jeszcze trochę tych butów zedrzeć .;-)Szoruj do partii. Faroszek da Ci rekomendacje.Znajdzie się etat doradcy. Nie będziesz musiała z domu wychodzić. Jesteś jeszcze obiecująco rozwojowa:-)
  Ja trzeba, to klepnę kilka tematów, które zhejtujesz, zrobisz skriny i będziesz miała plusy, że hej:-)
 • w temacie By się przekonać, trzeba zobaczyć, bo sam przecierałem oczy ze zdumirenia. Gliński zaspał?

  W: Polityka
  sarna ireneo sarna ireneo sarna Hejka;-))
  Udała Ci sie Córka, wie czym Tatusia zaskoczyć.;-))
  Witaj Izo:-) Też piszesz z roboty? Kiedy byłaś w Bułgarii zaskoczyła mnie rezerwacją hotelu pod Barceloną, dobrze, że tylko na cztery dni. Na grudzień styczeń kombinuje tani lot do Izraela. Tu, w tym temacie napomknąlem, że na dłuższy weekend się załapię też. Ale to może być w każdej chwili, zależnie od trafienia w okazję. Jakiś filmik, jak z Katalonii wtedy ułożę. Wiesz, ta jest pod ręką, albo to ja jestem pod ręką Jej starsza siostra pewnie dołączy do protestujących. A więc kolejne zaskoczenie mnie czeka, Życzę Ci miłego dnia:-))Nie , ja się dopiero wybieram, a tak mi się nie chce, bo na dworze tak pięknie, ale cóż nie ma zmiłuj , komu w drogę temu lacie;-))

  A nic sie nie pochwaliłeś, że odwiedziłeś Hiszpanię;-) No to życzę następnych udanych niespodzianek;-)
  To tak w skrócie bo poprzedni wpis mi skasowało wr..., a teraz musze juz lecieć..
  Tobie również życze miłego dnia pa;-)*A jak miałem pisać jeśli byłaś "zawieszona? Pa, pa:-))*A o innych komunikatorach zapomniałeś?;-) Spoko, myślę, że tym razem nie zapomnisz;-)

  Dobry wieczór;-)*Witaj. Pewnie bym je sobie przypomniał, gdybym wiedział, że tulisz złote piaski:-)
 • w temacie Jak ona mogła?! Ona, to Pani prof. Staniszkis.

  W: Polityka
  sarna No wiem podobno kobieta zmienną jest, ale ile razy można zmieniać twarz?. Ech. A jeszcze nie dawno mówiła cyt;„Pewnych ludzi przy Komorowskim trzyma już chyba tylko jakiś biznes, bo przecież nie rozum”. No to tylko ten brak stołka ją uwiera, bo inaczej trudno ją zrozumieć. Coś ze starej Staniszkis jeszcze zostało. choćby ten sąd - " Zwycięży silniejsza osobowość, a ta należy na pewno do Kaczyńskiego."