ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (67)

 • w temacie jak robi się politykę pod ideologię. Znane jako - każdy sobie rzepke skrobie.

  W: Polityka
  altus64 Co by nie powiedziec o "komunistach" to jednak mieli klase zostawiajac Pilsudskiego w krypcie wawelskiej. Porownujac osiagniecia Pilsudskiego i Jaruzelskiego wynik nie jest taki jednoznaczny. (zamach majowy,rzady sanacji ,Bereza, itd.)
  Zacząłbym od napaści na kresy pod okupacja bolszewicką. Ta wyprawa kijowska przyniosła pół miliona nieboszczyków Ostateczną konsekwencja byt Katyń. to jego dzieło. On pod niego podłożył kamień węgielny , tolerując bestialstwo w traktowaniu jeńców sowieckich.
 • w temacie Przysięgam, że będę wychowywać swoje dzieci przeciwko PiS😂

  W: Polityka
  ~diagnoza Jeżeli ktoś w twojej rodzinie okradał Państwo Polskie i teraz ponosi tego konsekwencje to doskonale rozumiem twój ból i frustracje. Proponuję zbojkotować 500+ i spokojnie zająć się podziemnym nauczaniem swoich dzieci, z naciskiem na PIS jako opcję ścigającą wszelkiego rodzaju złodziei, oszustów i aferzystów. Jeżeli masz inne powody to zamów sobie w możliwie szybkim terminie wizytę u psychiatry.
  Uwierzę kiedy poliże. Podaj tych "dorwanych" przez PIS. Wiem, że kilku policjantom uwikłanym w morderstwo zatrzymanego, pozwolili zwiać od odpowiedzialności z sowitym wynagrodzeniem za mataczenie.
 • w temacie Przysięgam, że będę wychowywać swoje dzieci przeciwko PiS😂

  W: Polityka
  Nie wdrażaj im niechęci do kogokolwiek. Naucz ich poszanowania innych ludzi, uczciwości, szacunku dla nauki, respektowanie odmienności, tolerancji Do tego krytycyzmu wobec wulgarnego języka, a wówczas będą akurat takie, jakie chcesz aby były. Przyzwoite, dbające o własną godność i honor, będą przeciwne do PIS-u. Tak Ci dopomóż bóg.
 • w temacie Zbiórka na Gowina

  W: Polityka
  Trzaskowski ma jeszcze 20 gr choć nie dostał premi a blondyn jest na debecie. Nieudacznik jak całe polit biuro PIS
 • w temacie Ach ten Wasik

  W: Polityka
  Sisi1 A jeśli na zdjęciach to nie jest p. Wąsik? Zdajesz sobie sprawę z pomówień i oszczerstw?
  Nazwanie kogoś koordynatorem to najgorsze z pomówień, wiem o tym. Tu pomówionym jest Wąsik, koleś kolesiów.
 • w temacie Ach ten Wasik

  W: Polityka
  Sisi1 Specjalizujesz się w wyszukiwaniu wszelkiego rodzaju świństw.
  Nie wiem dlaczego, ale nie mogę dodawać grafiki. Z twojej ulubionej strony
  https://pikio.pl/politycy-po-przylapani-w-knajpie-schetyna-musial-trzymac-sie-kolegi/

  Politycy również potrafią się dobrze bawić. To właśnie udowodniło dwóch czołowych działaczy PO. Zostali przyłapani w knajpie, wychodząc Schetyna musiał się trzymać kolegi.

  Myślę, że to tez cię będzie bawić. Mężczyzna z mężczyzną pod rączkę.przeczytaj dokładnie treść tematu. Ty powinnaś zpięć razy. W treści podałem powód zajęcia się tym gnojkien
 • w temacie Co rusz jakiś minister jęczy - dlaczego mają mieć więcej moi zastępcy!

  W: Polityka
  aliada Wątpliwe, żeby zrozumiał, wszak to minister... Ale fakt: ministrowie to funkcjonariusze partii, wice- powinni być wysokiej klasy specjalistami. I czym gorzej sobie radzą ministrowie, tym im potrzeba więcej tych zastępców. Teraz jest stu wiceministrów; jeszcze tylu nie było nigdy. Do tego mają ukrywaną, grupę czy grupkę doradców i asystentów. Bywa, że za bardzo solidne pieniądze. Do tego aparat partyjny jak ten Misiewicz. Tych każdyma spore stadko. /gabineciki polityczne/
 • w temacie Komentarz Roberta Felusia, redaktora naczelnego Faktu ... Gowin biedował będąc w rządzie Tuska

  W: Polityka
  kiedy był w rządzie Tuska kasował 17,500 co miesiąc. Spodziewał siętyle co tydzień. Gdyby nie boska opieka zmarłby z głodu. Tusk nie dbał o ministrów. Jeszcze jedna kadencja a nie mielibyśmy żadnego ministra. Kopaczowej nawet nie mielibyśmy, zagłodzonej na śmierć. Mógł im ulżyć ale żałował nagród. Tow. Jarosław ma lepsze serce. Emerytom odejmie a ministrowi doda. Niech żyje Gowin. Dać mu jeszcze sto tysięcy.
 • w temacie Służba zaczyna wierzgać

  W: Polityka
  stasiek papadopulos ireneo papadopulos buc1 Hipokrytka Szydło taki herezje obiecywała na wiecach wyborczych i podczas każdego wystąpienia. Jako dowód podam około 80 firm padło od stycznia do. dziś, to absolutny rekord w powojennej Polsce. Patrząc cna skalę podwyżek w sklepach, energii elektrycznej i czynszów mieszkalnych, to 500+ stało się 250+. A co powie pozostałość społeczeństwa, renciści, emeryci i pracownicy za najniższą krajową. Przecież podwyżki nie zostały zrekompensowane. ,, Domina zmiana ". Hołocie ochłap, a sobie miód.Larum wielkie w społeczeństwie się nie podnosi z powodu wciąż rosnących kosztów utrzymania, gdyż weszło nam już w krew, dawanie przyzwolenia na drenaż portfeli.
  Czasy, gdy ludzie wychodzili na ulice z powodu podwyżek cen kilku produktów już nie wrócą, dziś zamiast protestować tkwimy w "demokratycznym letargu", nie zdając sobie sprawy(mając to w czterech literach...) jakie świadectwo wystawiamy sobie.
  wtedy protestowano państwowo. Dziś trzeba by prywatnie, A to może się skończyć papierkiem do UP.. Strajki w rząd nie uderzą bezpośrednio. Wtedy tak.Wynika z tego, że lud ciemiężony przez komunę miał w razie czego więcej do powiedzenia niż dzisiejsze "wolne" społeczeństwo....
  Toż to ironia w najczystszej postaci:(. ironia były rządy PO-PSL w tedy strzelano kopano zamykano podpalano prowokacje na każdym kroku i dojenie Polski przez mafię i złodziei -Kolesie POwkie a tedy mordują na komisariatach