ireneo
Poziom 18

ireneo

Mężczyzna (66)

• w temacie dlaczego objawienia przekazywane są analfabetom, czy półanalfabetom?

W: Polityka
    sarna Dlaczego "analfabetom"?
    Otóż wydaje mi sie , że nawet jakby sam Jezus stanął przed takimi uczonymi jak Ty i cuda czynił to i tak byście nie uwierzyli.
    Bo wierzy sie i kocha sercem drogi Panie;-)
    To może odpowiem jak uczony uczonej.Gdybym zobaczył, to wiara już mi nie byłaby potrzebna. Miałbym empiryczne doświadczenie.By nie traktować zwrotu tautologicznie, dodam - zmysłowe. Czuy kocha się sercem? Oj, tutaj mam wielkie wątpliwości,. Zgodziłbym się z ujęciem serca jako instrumentu sygnalizującego wiarę w kochanie.:-)) Bo tak na prawdę to nigdy nie wie się...
  • w temacie Fajny film wczoraj widzialem....

Lilith1
    ireneo
    gugu77
    ireneo a to godzi się oglądać cokolwiek z Depardieu?
    Ja go lubie!
    Putin też. To odniesienie miałem na uwadze. Nie jestem pewny, czy manifestowanie takiej sympatii możne być u nas uznane za neutralne patriotycznie.
    Depardieu uciekł w rosyjską rzeczywistość ze względów finansowych, gdzie patriotyzm?
    Ja to się tam nie znam na tych wszystkich cudach, ale dla mnie Depardieu jest zwykłą szują... sobaka niech jego...
    Przecież wyraziłem oburzenie, wskazując, że neutralnie do takiego zachowania, polski patriota podejść nie powinien. Czy szuja? chyba za daleko, proszę Li. Weźmy pod lupę naszych elitarnych. Przecież dla uniknięcia podatków mają wysoką kwotę wolną, a poza tym ich pensje są wspomagane wysokimi premiami, też by odbarczyć finanse od podatków. Gość nie gorszy od elit tutejszych, nad Wisłą:_)
  • w temacie dlaczego objawienia przekazywane są analfabetom, czy półanalfabetom?

Lilith1 ~Anielka polanka3 ~Anielka ireneo ~Anielka W większości przypadków były to dzieci. Każdy był kiedyś analfabetą, czy półanalfabetą.

Dzieci mają szczere serce, są prawdomówne, kochane. Mają całe życie przed sobą i długo swoimi słowami mogą poświadczyć objawienie. Dzieci najlepszy materiał na jasnowidzów. Te stare to kantują, serca mają brudne.
    A co do twojej tezy o długości potwierdzania to nie. Te fatimskie szybko się przekręciły. Jak możesz coś klepać nie będąc w temacie? Oj, chyba szybko coś i ktoś ci się objawi, mimo wiekowego zaawansowania. Prezentujesz te szlachetne dziecięce walory.Święta Łucja dos Santos urodziła się w 1907 roku, zmarła w 2005 roku w wieku 98 lat.
    Pozostałe dzieci zmarły rok po roku na krótko po objawieniach. Matka Boska zabrała je do siebie. Taka była jej wolna. Dzieci najprawdopodobniej również chciały dołączyć do Matki Boskiej.

Święta Łucja, która była zakonnicą do końca życia poświadczała objawieniom jakie miały miejsce w 1917 roku.
    Żadnego objawienia w stylu wiary w Fatimie nie było...jeśli takie zjawisko miało miejsce, to nie to mocy Bożej. Bo z mocy Bożej nie skazano by niewinne dzieci na śmierć.
    Jezus żadnego swego ucznia nie zabrał ze sobą, tylko posłał wszystkich, żeby głosili Ewangelię na cały świat. Jeśli masz wiarę w Boga, to słuchaj Jego słowa.To co tak naprawdę zdarzyło się 13 maja 1917 w Fatimie Pani zdaniem? Przecież niewyjaśnione zjawiska widziały setki ludzi. Dzieci widziały kobietę - Matkę Boską, która do nich przemawiała.Dzieci widziały... a pieśń brzmi po dzień dzisiejszy. Dzieci wyróżnione przez bóstwo. Trójka jest już cudowna, ale losu dzieci, jako części społeczności, w niczym to nie poprawiło. Dalej traktowane są jako smarkate i głupie:-) Dorosłym, tak olanym, powinno być głupio, a oni się jak głupie cieszą.
  • w temacie Jest podejrzenie, że islamiści chcą zamordować Papieża w rocznicę Objawień Fatimskich!

Lilith1 ~gość ireneo ~gość ireneo z opinii o ISIS, wynika, że oni chcą mordować Franciszka we wszystkie święta chrześcijańskie, wszystkie objawienia i wszystkie posty. a może i nawet w miesięcznice.ISIL, nie ISIS.
    Jak masz ochotę na żarty to się przejedź do chłopaków na pustynię. Ucieszą się. W podzięce zrobią film z tobą. Zostaniesz jednorazową gwiazdą. Coś ty taki ograniczony, z kościoła przyszedłeś? Pustynie w Polsce mamy od dawna. Oj, do obłędu ci bliziutko. W "paleniu głupa" ci nie dorównam. Jedni palą głupa, inni zioło... dobrego masz dostawcę.A toś mi przy...gadała. Może lep[iej wypadłbym paląc zioło? Ale dla poklasku, tym bardziej tutaj, to nie zaryzykuję. Zostanę przy głupie:-)
  • w temacie Produkty poprawiające koncentrację

W: Porady
    Lilith1 zbigniew1933 gugu77 Amfa?Ten specyfik jest już sprawdzony, podobno popularny na dyskotekach.Ginie tradycja w Narodzie... co z naszym słowiańskim spirytusem?Chyba jest, czy może ktoś przepędził? :-) Cukier przecież nie tanieje, wiec popyt jest.
  • w temacie by urodzić mógł się ktoś, umrzeć musi jakieś.

Lilith1 ireneo Lilith1 Prócz nas, kogo ŻYCIE obchodzi?Witaj o poranku. Gratulacje, jesteś już pełnoletnia:-))
    Dwie panie zajrzały, miłe i już nikt więcej. Co do deklaracji chrześcijańskiego traktowania bliźniego, to tłok nawet byłby. Dobrze, że póki co nie znalazłem pochwał dla pana Radziwiłła,
    Dojrzałość będzie oblewana? :-)) oczywiście, z umiarem, pani L:i:-)Pani... ale po co? Pani? a to cezura kolejnego etapu. Błędy od tej pory są kosztowniejsze.
    A po co? Może po to aby życzyć przejścia etapu odpowiedzialności za siebie bez przeszkód? :-)
    W oi9nhymtemacie zauważyłaś, słusznie, że człowiek jest stadny. Takie życzenia są poniekąd zrewaluowaną deklaracja nie tylko życzliwości, ale i ewentualnego wsparcia :-).

Lilith1 ireneo Lilith1 Prócz nas, kogo ŻYCIE obchodzi?Witaj o poranku. Gratulacje, jesteś już pełnoletnia:-))
    Dwie panie zajrzały, miłe i już nikt więcej. Co do deklaracji chrześcijańskiego traktowania bliźniego, to tłok nawet byłby. Dobrze, że póki co nie znalazłem pochwał dla pana Radziwiłła,
    Dojrzałość będzie oblewana? :-)) oczywiście, z umiarem, pani L:i:-)Tak, jestem. Od jakiegoś czasu mam ten limit wymaganych lat.
    Zgodnie z wieloodłamową, chrześcijańską tradycją... podpalmy stosy. Niech skwierczą źli i jeszcze gorsi, i ich ofiary. Jutro my nimi będziemy...Ależ Li, w realne Ci nie zaglądam, jakże bym śmiał. W tym świecie rozkwitasz zdumiewająco szybko. Nie tak dawno pączek, a teraz jaki kwiatuszek:-))
    Co do jutra. Przed Tobą sporo tego, które już za mną. Kiedyś jednak i Ty mnie dogonisz. Wtedy powspominamy:-) Póki co ufaj swojemu lekarzowi. Jest w każdym z nas. Czasem trzeba mu co nieco podrzucić a da radę. Mało kto, a może z małymi wyjątkami nikt nie ma pojęcia ile razy dał radę Wystarczy abyśmy to nasze laboratorium utrzymywali w jak najlepszym stanie. Oczywiście bez przesady. Żyć też trzeba od czasu do czasu:-))
    Bycie ofiarą innych, da się wybaczyć. Bycie ofiarą samego siebie zasługuje na politowanie. Ciebie to,Li,k nie dotyczy. Myślisz, więc jesteś:-)

Lilith1 Prócz nas, kogo ŻYCIE obchodzi?Wiele było krzyku o próby sprywatyzowania szpitali. Nie bardzo wiem czy takie były, ale nawet gdyby założyć że tak, to te decyzje są niczym innym jak podążaniem tym samym krokiem. Szpital to zdrowie. I ok. A leki? Leki to już zdrowe życie, "panie kochanku" . Choć nie wiem czy on z tych. Może, bo rozgarnięty zbytnio nie jest:-))

Lilith1 Prócz nas, kogo ŻYCIE obchodzi?Witaj o poranku. Gratulacje, jesteś już pełnoletnia:-))
    Dojrzałość będzie oblewana? :-)) oczywiście, z umiarem, pani L:i:-)