ireneo
Poziom 20

ireneo

Mężczyzna (66)

• w temacie NIECH ŻYJE ZJEDNOCZONA OPOZYCJA

W: Polityka
    ireneo
    stevn
    ireneo
    Lilith1 Jakim prawem pedofile zakładają tematy?

http://forum.(...)hlopcow

Zgłaszajcie wszystkie jego tematy do usunięcia. Zboczeńcom mówimy NIE!
    nie sądzisz że jakiś dureń wpisze Cv podpisane Twoim nickiem? Pewnie nie czytałaś, że jestem pedofilem. A jeszcze na Twojej liście znajomych. Wielu wyrażało oburzenie, jakim prawem jestem na forum. Z pewnością tematy zgłaszają do usunięcia. Może zagrać już sobie samemu (od)marsz żałobny, a jaki usatysfskcjonuje: Chopin, Beethoven, Mozart?
    Iruś, domyślasz się jak w zakładach penitencjarnych osadzeni traktują pedofilów?
    Spodziewam się jak podobnych tobie idiotów. I nie jestem iruś dla bałwanów.
    Jesteś jednym z nielicznych prymitywów z jakimi było mi dane się "spotkać".
  • w temacie kursy rysowania dla moherowego dziadka

Lilith1 ireneo Lilith1 ireneo [image]0006PJWWKOQM03G1[/image]Jarosław w latach średnich!
    Ale prostych figur nie potrafisz... ooo! Ta umiejętność zaklepana jest wyłącznie dla "pierwszo klasistów"może Ty jaką inną figurę prostą znasz , ja żadnej innej tak prostej i jeszcze prostackiej jak ta.Nie taka znowu prosta ta figura, trzeba się trochę ołówkiem namachać... czy z racji demencji prostactwo może być usprawiedliwione?
    Jeśli to nie demencja (wczesna jakaś), to musi być poważna choroba. Od pewnego czasu... "wiedz, że coś się dzieje".
    Narka :), spokojnych snów.3,4 minuty machałem, a i tak zbyt wiele czasu na ten marny atłas. W średnim wieku, może i wart byłby godziny, jeśli byłoby go stać lub jego totumfackich
  • w temacie Spotkania z dziewczyną a ciągłe logowanie na portalu randkowym

W: Uczucia
    Lilith1 ireneo póki spotyka się z tobą, to znaczy, że nie trafiła na innego. Irku... bądź poważny. Jak spryciula to nawet z siedmioma będzie się umawiać. Każdy na inny dzień tygodnia :D
    Żeby nie było, faceci też są w stanie spotykać się z kilkoma dziewuchami. I nawet imion nie mylą...jakbym przewidział, że zbyt skrótowo. Poprawiłem dwa kroki dalej by nie wypaść niepoważnie "Może mało precyzyjnie napisałem. Nie wiesz z kim się też spotyka. Inny też nie wiej. Widać szuka. Może odrabia teraz casting. Chcesz, to czekaj. Miłości nie widzę. Jeśli na niej ci zależy. "
  • w temacie kursy rysowania dla moherowego dziadka

Lilith1 ireneo [image]0006PJWWKOQM03G1[/image]Jarosław w latach średnich!
    Ale prostych figur nie potrafisz... ooo! Ta umiejętność zaklepana jest wyłącznie dla "pierwszo klasistów"może Ty jaką inną figurę prostą znasz , ja żadnej innej tak prostej i jeszcze prostackiej jak ta.
  • w temacie czy twoja religia spełnia warunki religii prawdziwej?

W: Religia
    stevn KarolP12 stevn KarolP12 stevn KarolP12 cyklpo KarolP12 cyklpo cyklpo nauka o czyśćcu powstała w 593 r dlaczego tak późno i dlaczego nie ma żadnych wzmianek że o czyśćcu z wcześniejszych lat bo czyściec został uznany za na naukę chrześcijańską dopiero w 593r zobacz obrazek który zamieścił stevn już wiesz czym jest ta wasza tradycja? ta wasza tradycja to jedynie wymysł zaczerpnięty z pogaństwa bo w Biblii nie ma słowa czyściec ani żadnego innego odpowiednika tego słowa w Biblii nigdzie nic nie pisze o takim miejscu jak czyściec więc pogańską tradycję mam gdzieś !!!! tak więc czyściec nie ma nic wspólnego z Biblią opiera się jedynie na tradycji ale na pewno nie na słowie Bożym a skoro czyśćca nie było aż do 593r to jak mogę wierzyć w jego istnienie!!! KarolP12 CO zatkało cię Już ci odpisałem sekciarzu tylko tyle umiesz powiedzieć bo jesteś w błędzie zaślepiony pogańską sektą ale nie będę i tego tłumaczył bo tego nigdy nie pojmiesz a wiesz dlaczego bo wolisz żyć w kłamstwie! powiem ci jedno to w co wierzysz to wymysł oparty jedynie na tradycji nie umiesz udowodnić że czyściec istnieje bo wiesz że czyściec nie istnieje wersety które podałeś nie miały nic wspólnego z czyśćcem na siłę próbujesz udowodnić istnienie czegoś czego nie ma podajesz wersety które nie mówią nic o czyśćcu tylko o bluźnierstwie przeciw duchowi świętemu! więc niczego mi nie udowodniłeś bo w podanych przez Ciebie wersetach nie ma słowa czyściec więc jak na razie to Ty wychodzisz na sekciarza nawet stevn Ci pokazał na obrazku kiedy powstała nauka o czyśćcu ale to do ciebie nie dociera jak chcesz mi udowodnić swoją rację to pokaż mi w Biblii że pisze w niej o takim miejscu jak czyściec czekam bo te dowody niczego nie dowodzą!!!!Czego nie rozumiesz sekciarzu. Napisałem ci gdzie w Piśmie Świętym pisze o czyśćcu a ty dalej pyskujesz zacietrzewiony. Ty widzisz co chcesz wiedzieć a nie jest to z całą pewnością prawda.
    Nie opieraj się o kretyńską wklejkę heretyka który też nie uznaje prawdy o czyśćcu bo to żenujące. heretyk, który był wcześniej katolem jak Ty z zaślepkami na oczach i zatyczkami w uszach ;)To heretyk ma klapki na oczach z samego faktu że jest heretykiem
    Jak tyb:))Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem ślepoko Ty jedna??! O zaślepkach i zatyczkach napisałem pod kątem katoli katolu Ty jeden o rozdwojonej jak widać i niespójnej jaźni.Już ci napisałem heretycki świrze, że klapki na oczach mają heretycy z samego faktu, że są heretykami. Jak ty na ten przykład. [image]0006PJVUFO5LOLY4[/image]znaczy jak nie bzykam to grzeszę