ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie No to jezioro przestawimy gdzie osiedle, w miejsce po jeziorze, osiedle, i fajnie będzie, no nie?

  W: Polityka
  Sprawdzili przy okazji umiejętność czytania krótkiego fragmentu roty. Fornalka, bo przecież każdy z nich sprzeniewierzył się. dla dwóch za długa. Szyszko się pierdyknął i poprzestawiał wyrazy, natomiast Kamiński nie zaliczył - ominął istotny wyraz -zawsze. Chyba, że celowo, by zostawić sobie furtkę dla decyzji. Miernoty, proszę ja was i nas.
 • w temacie Wigilia a kościół

  W: Religia
  ~gość
  ireneo
  ~fenix niedziela jest dniem świętym więc trzeba iść, a wigilia jest dla wszystkich bo Jezus narodził się na świat dla każdego . Jest okazja by wierzący i ateiści w tym dniu razem świętowali.
  teiści mają co świętować a niewierzący?
  otwarcie kolejnej butelki
  do tego niewierzącym potrzeba świąt teistów? A niby dlaczego mają otwierać kolejną butelkę. By się potykać o uchlanych rozmodlonych?
 • w temacie A co by było gdyby taki incydent wydarzył się w Polsce?

  W: Polityka
  ~antyKłamca
  Jezus
  dzienpierwszy2
  Jezus W Szwecji zdarzyło się to w kontekście ostatnich doniesień o uznaniu przez Trampa stolicy Izraela i jest wynikiem napięć Izraela i świata arabskiego.

  Gdyby to było w Polsce powodem byłyby rosnące nastroje nacjonalistyczne.


  Gdyby zabito czarnoskórego człowieka w kraju afrykańskim nikt nie dostrzegł by w tym czynu rasistowskiego. Ale gdyby to zdarzyło się w np. w Polsce czynnik rasistowski byłby brany pod uwagę.
  Właściwie o tym właśnie piszę. Antysemityzm przypisano Polakom , podczas gdy Polska z antysemityzmem ma niewiele wspólnego, poza tym , że jest wspaniałym workiem do bicia.


  Trzeba w końcu powiedzieć , że antysemityzm jest przestępstwem również wtedy, gdy wykroczeń dokonują arabowie.

  W tym wypadku rzeczywiście zapalnikiem jest polityka Trampa, ale nie może to usprawiedliwiać próby spalenia dzieci żydowskich.


  Fragment o antysemityźmie arabskim w Szwecji....a skoro w Szwecji , to o antysemtyzmie szwedzkim


  "W 2011 roku Centrum Szymona Wisenthala ostrzegało Żydów przed podróżą do południowej Szwecji, cytując dane dotyczące antysemickich ataków, których w Malmö przeprowadzono 400 na społeczność liczącą... 800 Żydów. Mecz Szwecja-Izrael w związku z masowymi protestami dotyczącymi Strefy Gazy odbywał się bez udziału publiczności.

  Ta przemoc miała ciche poparcie władz. Burmistrz Malmö Ilmar Reepalu uważał, że Żydzi sami ponoszą winę za te ataki, "dopóki nie zdystansują się od Izraela prześladującego Palestyńczyków". Sprawa urosła do takich rozmiarów, że w 2012 roku prezydent USA Barack Obama wysłał swojego specjalnego przedstawiciela do Malmö, by zajął się antysemityzmem na miejscu."

  źródlo :https://wiado(...)913345a
  Nie wiem co Ci napisać, czy Polacy są antysemitami?
  Niech będzie , że kochamy Żydów .
  Chciałbyś spróbować sportu ekstremalnego?
  To idź na pielgrzymkę Radia Maryja w przebraniu Żyda.
  Przecież na ostatniej rocznicy Radia Maryja byli Żydzi i dziękowali
  za ratowanie ich przodków w czasie II WŚ.
  Jesteś bezczelnym kłamcą!!!
  Mogli bo pod ochroną samego pana Tadeusza.l Tam nawet Macierewicz nie podskoczy, a i Andrzej D. ugina karku.
 • w temacie Dlaczego jestem ateuszem? Wedle noblisty z powodu, że mam głupią duszę.

  W: Hydepark
  Z tych bzdetów tego bzdeciarza wychodzi jeno, że że gdy nosiciel duszy się zużyje na amen, to ona zabiera d... w troki i ucieka w obłoki. Ciał, teiści w niebiosach nie szukajcie.Zresztą po co tam ciało, gdzie się nie je, nie pije i nie współżyje.
  A ziemsko to pewnie nieźle by się gimnastykował, by wytłumaczyć jak to się dzieje, kiedy przy utracie funkcjonalności zmysłowej w jakimś stopniu, inne zmysły biorą na siebie część obciążenia. Zjawiska, kiedy zagrożony utraty ciepła mózg odcina dopływ krwi kolejno do ciała /np palce potem stopa, czy dłonie aż po ramiona/ by samemu nie zamarznąć już nijak wytłumaczyć by nie potrafił.
 • w temacie Wigilia a kościół

  W: Religia
  ~fenix niedziela jest dniem świętym więc trzeba iść, a wigilia jest dla wszystkich bo Jezus narodził się na świat dla każdego . Jest okazja by wierzący i ateiści w tym dniu razem świętowali.teiści mają co świętować a niewierzący?
 • w temacie Dlaczego jestem ateuszem? Wedle noblisty z powodu, że mam głupią duszę.

  W: Hydepark
  Sikorsky I ma rację ten australijski profesor. Mózg to tylko narzędzie, sprawnie działający, organiczny "komputer", który sam w sobie nie potrafi stworzyć zjawisk psychicznych. Tobue z tym dobrze, choć z wyższej półki duszy nie nasz. Ja nie dostałem duszy więc muszę utrzymywać łepetynę z tym komputetem organicznym.
 • w temacie Dlaczego jestem ateuszem? Wedle noblisty z powodu, że mam głupią duszę.

  W: Hydepark
  omegaman Tiaaaaaaaaaaaaaaaaa.... "niepowtarzalność" ludzi wystarczająco tłumaczy ilość możliwych kombinacji połączeń neuronów w mózgu, które stanowią o osobowości.on to przewidział. Każdy ma osobistą duszę. Iniestey, nie dziedziczy się jej w genach, bo one materialne.