ireneo
Poziom 16

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie Okrągły Stół 89`

  W: Polityka
  To było i w II RP. Jednego nieszczęścia uniknęli jako konsekwencja stołu, PiSu. Na to nie ma szczepionki, co widać po słupkach
 • w temacie półtora miliona to dwa lata życia Nikoli

  W: Polityka
  Kajetana
  Soraya
  Kajetana


  Chcesz to powtórzę tak chciałabym żeby spotkało cie to na co obecnie jestes nieczula, czyli zebys zdychala pod plotem albo żebyś zapadła na jakąś nieuleczalną chorobę i żebyś mogła liczyć tylko na swojego zapyzialego boga i ksiezuli, i zdychala w meczaeniach, z calego serca, może wtedy ockniesz się bo durnota z Ciebie aż bije :D
  Będę mówić do Ciebie w sposób jako chce i nawet ublizajac, będę cie określała takimi epitetami na jakie uważam że zaslugujesz, bo dla mnie jesteś dno. Zrozumiano!?
  Ty nie jesteś kobieta, Ty jesteś pusty zakuty pozbawiony empatii babiszon :D

  Miłego dnia :D
  Przepraszam, ale ty coś bierzesz, czegoś nadużywasz? Ty niby taka życia broniąca, a mnie śmierci życzysz?
  nieee, mam taki charakter....głupote tępie i nie toleruję. I mówię o tym wprost, bez dyplomacji, kultury i grzeczności czyli bez owijania w sreberka. Każdemu wg zasług.
  Wtrącę się do tej wymiany z poczucia dbania o sprawiedliwość. Jej zxasługi są jeszcze większe.. Ale dobre i to. Może by jeszcze dodać jaki order uskrzydlonej głupoty?
 • w temacie Po co on te wieprze hodował?

  W: Polityka
  Judas
  ireneo
  Judas
  ireneo Judas ireneo Judas ireneo Judas ~Wredny Ireno!
  Twój umysł ,jak sam o sobie piszesz jest bardzo bystry,ale pozwolisz ,że pewne sprawy mętne wyjaśnię ,o gdybyś ty taki szacunek miał do Boga jak do tej ideologii Lenina syna Marksa i Engelsa,to zapewne byłbyś jakimś źródłem dla innych.
  O to moja odpowiedź dla ciebie Ireno.
  Kain nie był pasterzem trzód,lecz uprawiał rolę,to Abel był pasterzem trzód ,jest on pierwszą ofiarą mordu dokonaną przez swojego brata Kaina.
  Dobro i zło z jednej matki,takie proste liczenie,skutek grzechu,albo inaczej potomstwo Kaina ma na sobie znamię mordowania dobra.
  ,,Trzoda"
  grupa zwierząt, zwłaszcza domowych, np. bydła, owiec, kóz...

  Może inaczej, istniał dawno temu w Grecji pewien mit,że Herakles ukradł trzodę wołów Gerionowi i podaroweł te woły Herze,czy jakoś tak.

  P.S.
  Dlatego bystrzaku uważaj co piszesz na temat Biblii ,bo ktoś może strzec słów tej księgi Objawienie 22:7
  Pozwól że zadam Ci pytanie Przyjacielu...po co Noe zabierał świnie na arkę, wiadomo że od urodzenia były "nieczyste" a czysty świat to było boskie marzenie.

  Po drugie, z bożych tekstów dowiadujemy się że sam Jezus miał do czynienia z wieprzami sadowiąc w nich demony.

  To może oznaczać , że ktoś kontynuował rozmnażanie nieczystych jak diabli świń, w jakim celu?

  Przecie wiemy że ni żydzi ani muzułmanie nie hodują świń.a skąd wiesz, że wziął te świnie? Do potopu jeszcze był nakaz żywienia się roślinamiSkoro brał jak leci po parze z gatunku... m innymi. krowy, kozy i owce musiał też wziąć świnie, inaczej by ich nie było na tym łez padole.

  Nadal się zastanawiam jak skompletował owsiki i jak je przewoził?
  a pasożyty? przecież islamistów też jeszcze nie było, Miał w rodzinie, więc nie Kaczyński tu nie piep....A te wieprze, jak to wieprze, pewnie koryto jakieś zobaczyły, no to się przemyciły.Na dodatek dał schronienie bakcylom chorób wenerycznych, rzeżączkę oraz syfilis...ciekawe w jakim celu, Pan mu kazał?No cóż, Noe był trunkowy, a każdy pijak to wiadomo. Wiemy co uchlany Lot wyrabiał z córkami. To jakieś perpetuam mobile. Wszak uratowany z Sodomy. Wygląda, że był w niej najgorszy.
  Widocznie zapatrzeni na Lota biblijni uprawiają wyuzdany seks z dziewczynkami...chłopcami jednako.
  Genetyka, jak mi bóg miły, bo co innego. Coś w DNA się poprzestawiało od tego katalizującego żaru. Gdybym to zapodał w tamtym genetycznym temacie, wykleili by mnie od czci i wiary za prawdę. Zaprawdę nie mogę pojąć jak im wygodnie tarzać się w kłamstwie.
  Kłamstwo jest usprawiedliwione i z góry rozgrzeszone w przypadku gdy chodzi o tzw. dobro kościoła...nawet zabójstwo usprawiedliwiają.
  Nawet przy przymróżenia oka, rzeczywistość aż skrzeczy z poparciem. Przecież stąd wzięło się usprawiedliwiające dla prokuratorów nieudaczników ,dyletantów i podnóżków uczynnych - działanie w imię dobra społecznego. Gdyby zapytać Andrzeja D. czy Beatę Sz jakie to dobro, to chórem wydarliby się - dojna drużyną.. I to byłaby ta jedna jedyna prawda, jaką powiedzieliby, jako wyjątek potwierdzający regułę.
 • w temacie Miliony umarły przez szczepienia

  W: Hydepark
  a, pies pogrzebany w ilości i długości szczepienia się. To byłaby metoda, gdyby nie ludzka zachłanność. Bo przecież można by po kropelce, a nie całość co pod tłokiem. Inna rzecz, że takiemu fachmanowi należałby się Nobel. Wskazówka jedna. Jak kto nie potrafi niech się nie pcha. W tej dziedzinie wymiany, stwórca stworzył samca hurtownikiem na amen.
 • w temacie Czemu trwonicie czas na pisanie na forach

  W: Hydepark
  rapingpuppies stevn [image]0006RJDZEWC3CF7N[/image]Na zacmienie czekaja a pani juz sie udar wdal...widać ze idzie klepnąć w google o nazwę środka pednego
 • w temacie Zabawa "Skojarzenia II"

  W: Hydepark
  stevn usterka (o ile mi wolno coś podobnego wkręcić...)Userka ze stworzeniem wadliwym może się kojarzyć. Zatem - bubel
 • w temacie Jak długo jeszcze będziemy głusi na krzyk prześladowanych ludzi

  W: Polityka
  Judas ireneo Lilith1 Judas Lilith1 Na szczęście nie urodziliśmy się w strefie wpływów islamskich i takiej nie chcemy mieć we własnej Ojczyźnie.
  Każdy ma swoje miejsce na Ziemi i niechaj się go trzyma, i niechaj nie niesie swoich "dóbr kulturowych" tam, gdzie tego nie chcą.
  Działa we wszystkie strony.Słowianie onegdaj nie chcieli czcić ukrzyżowanego Boga z Izraela, lecz został narzucony im siłą a z tym różne kultury począwszy od wielkiej emigracji żydów do naszego zbożnego kraju.

  Doszło do tego że Polacy wyrzekli się własnej kultury, własnych Bogów uznając kulturę hebrajską za lepszą i biorąc ją za swoją.

  Sugerujesz, że czas na islam? Lepszy od hebrajskiej wiary?Z jego wywodu najbliżej jest do wierzeń słowiańskich. Ponieważ religia wlecze się za społecznościami w każdej kulturze, więc zakładając, że jest koniecznością dziejową, to niech będzie bliższa ciału. Nam tę koszulę zrabowano w bandycki sposób. Służalczo czcimy symboliczny rok rozdarcia genetycznego pnia naszej kultury, tradycji i dziedzictwa, co jest zgrozą.Brzmi jak muzyka dla mych uszu..."rok rozdarcia genetycznego pnia naszej kultury"...pięknie napisane.Jeden doceni, kilkoro zakwiczy. Tak się dzieje, kiedy wiedza tak częsta na smyczy.
 • w temacie Joanna Senyszyn szydzi z Katolików?

  W: Polityka
  ~Polska Kilka lat temu najlepiej ocenił i ją skompromitował pan Wojciech Cejrowski mówiąc do niej dosadnie że " Z głupkami się nie dyskutuje , głupków się ignoruje ! "
  To tyle w temacie pani Seneszyn...
  Więcej nie ma sensu...Wojtek powiedział o niej już wszystko...On to wziął z własnych doświadczeń. Mądry z nim nie chciał gadać.
 • w temacie Cytat na mądry dzień , bez wersów

  W: Polityka
  rapingpuppies Dzieki religii nawet wiejski idiota moze poczuc sie jak Einstein bo nikt nie smie sie z nim sprzeczac.No, no, to już może być materiał na przednią sentencję.
 • w temacie Zabawa "Skojarzenia II"

  W: Hydepark
  Marduk1986 ireneo Marduk1986 ireneo Marduk1986 ireneo Marduk1986 aliada Marduk1986 białkożyciecywilizacjanaukawiedzadociekliwośćwścibskośćpodgladactwosąsiadka za firanąuserka