ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (67)

 • w temacie Jest to postanowienie na tyle wzniosłe, by znalazło naśladowców?

  W: Hydepark
  taie
  ireneo
  Judas
  taie
  Marduk1986
  taie Jak to piszesz w dziale TURYSTYKA to co reklamujesz ORBIS czy JUVENTUR ?
  Turystyka,bo to ostatnia podróż będzie,prosto do nieba :)
  To ja zamawiam wielokrotny - REINKARNACJA" - powinien być ze zniżką.
  Przyjacielu, chrześcijanie długo wierzyli w istnienie wielu wcieleń.

  Dopiero w VI wieku cesarz Justynian usunął z Biblii fragmenty, które o tym mówiły, a na soborze konstantynopolitańskim drugim zakazano wiary w reinkarnację pod karą śmierci z ręki religijnego kata.
  Z reinkarnacji nici. Będzie wypalona co do paznokcia. Naukowo to poruszyłem, ku pognębieniu serc, w temacie powyżej.
  Nie jesteś w stanie tego udowodnić - jeśli chodzi o ten "grajdołek" jakim jest układ słoneczny może tak .
  Ale WSZECHŚWIAT ?
  Dowód w innym temacie, powyżej. Na reinkarnacje jest szlaban
 • w temacie Jest to postanowienie na tyle wzniosłe, by znalazło naśladowców?

  W: Hydepark
  Judas taie Marduk1986 taie Jak to piszesz w dziale TURYSTYKA to co reklamujesz ORBIS czy JUVENTUR ?Turystyka,bo to ostatnia podróż będzie,prosto do nieba :)To ja zamawiam wielokrotny - REINKARNACJA" - powinien być ze zniżką.Przyjacielu, chrześcijanie długo wierzyli w istnienie wielu wcieleń.

  Dopiero w VI wieku cesarz Justynian usunął z Biblii fragmenty, które o tym mówiły, a na soborze konstantynopolitańskim drugim zakazano wiary w reinkarnację pod karą śmierci z ręki religijnego kata.Z reinkarnacji nici. Będzie wypalona co do paznokcia. Naukowo to poruszyłem, ku pognębieniu serc, w temacie powyżej.
 • w temacie Jeśli nie da się nie umrzeć dwa razy, w tym raz w mękach, to ja się na to nie piszę.

  W: Polityka
  Już nic nie zmienię, ale to skutkiem małej wiary. Gdybym był wielkiej nigdy nie chciałbym umrzeć stary. A jak mi rozróży przeznaczenie? A tak:
  - Przede wszystkim będą to te same ciała, które mamy dziś. Potwierdza to św. Paweł słowami: „Trzeba, ażeby to, co zniszczalne, przyodziało się w niezniszczalność, a to, co śmiertelne, aby się przyodziało w nieśmiertelność” (1 Kor 15,53)."
  Zatem "Pozostaje bowiem ten sam kształt i te same zasadnicze właściwości ciała. Tak samo ciała po zmartwychwstaniu pozostaną co do istoty te same, chociażby brakło w nich niektórych pierwotnych, nieistotny'
  Biedne niemowlę Chazana. Jak ono stanie przed Panem i co z wymowy zrozumie z połową mózgu? Zresztą zaraz potem zostanie bezpardonowo spopielone. A te po aborcji. Biedactwa. Przecież to będą i miliardy zarodków.
  Kochani, jak macie koło trzydziestki, zmiatajcie. Głupio będzie tym co mi dekady wypominają, a okaże się że staną przy mnie starsi, pokurczeni i straszniej ode mnie śmierdząc.
 • w temacie Jest to postanowienie na tyle wzniosłe, by znalazło naśladowców?

  W: Hydepark
  GorolspozaTatyr ireneo
  Ciekawe, jak w tym wszechświecie znajdujesz górę i dół. To jakbyś szukał początku i końca. Na rozum, jeśli komu sie tak uda, bez mieszania myślenia z wiarą, to początek, jest w nieskończoności, końcem zarazem. Odpowiednio góra dołem. Zdaję sobie sprawę, że wiara tego nie trawi. Jakże to? niebo tam gdzie piekło? Na rozum tak wychodzi.Tjaaaaaaaa! Sorry, że nie pomyślałem "filozofie"
  że góra z dołem dla Ciebie takim mozołem,
  pewnie to samo u Ciebie z lewą i prawą?
  Przepraszam serdecznie za stres.

  Weź se w dłoń prawą siano a słomę w lewą,
  to nic trudnego nawet dla tak tępego.
  Kiedy powiem siano skręć w prawo,
  kiedy zaś słoma powiem, to w lewo
  - kumasz teraz kolego?

  Teraz z górą i dołem.....
  Weź se ubabraj stopy w krowieńcach
  - muszą być świeże a dla komfortu ciepłe wybierz.
  a na głowę czapkę se wdziej.
  Kiedy powiem krowieniec, to siądź se a nawet se legnij,
  kiedy zaś powiem czapkę zdziej albo czapkę wdziej,
  to zadrzyj łeb.....OK?


  Z szacunkiem.  We wszechświecie nie ma stron. Rozdzielenie oznaczałoby koniec jedne / np. prawej/ by oznaczyć początek innej. "Wszech " z definicji taką ewentualność wyklucza. Prioblem czysto filozoficzny, z potrzebą posługiwania się logiką. Trapić się o lewicę i prawicę we wszechświecie nie musisz. Ciebie nie dotyczy. Wszak miałeś początek, więc będziesz miał i koniec. To zamyka temat.
 • w temacie Jest to postanowienie na tyle wzniosłe, by znalazło naśladowców?

  W: Hydepark
  taie Marduk1986 taie Jak to piszesz w dziale TURYSTYKA to co reklamujesz ORBIS czy JUVENTUR ?Turystyka,bo to ostatnia podróż będzie,prosto do nieba :)To ja zamawiam wielokrotny - REINKARNACJA" - powinien być ze zniżką.A płaciłeś dotąd za tę obecną formę? Chyba nie wiesz która to.
 • w temacie Jest to postanowienie na tyle wzniosłe, by znalazło naśladowców?

  W: Hydepark
  Marduk1986 ireneo Marduk1986 taie Jak to piszesz w dziale TURYSTYKA to co reklamujesz ORBIS czy JUVENTUR ?Turystyka,bo to ostatnia podróż będzie,prosto do nieba :)Należysz do tych egzemplarzy, dzięki którym można zaoszczędzić czas, tworzywo. Bez wątpienia podobnych miał na Myśli Demostenes mówiąc - mądrej głowie dość po słowie.Pewnie Demostenes miał na myśli mądrzejszych ode mnie :)Myślę, że nie miał większych wymagań. Dla niego tłumaczenie w koło Macieju było utrapieniem, z powodu wady wymowy. Uproszczając, to na forum by dostał kręćka. Zdarza się, że i 100 słów mało.
 • w temacie Jest to postanowienie na tyle wzniosłe, by znalazło naśladowców?

  W: Hydepark
  Marduk1986 taie Jak to piszesz w dziale TURYSTYKA to co reklamujesz ORBIS czy JUVENTUR ?Turystyka,bo to ostatnia podróż będzie,prosto do nieba :)Należysz do tych egzemplarzy, dzięki którym można zaoszczędzić czas, tworzywo. Bez wątpienia podobnych miał na Myśli Demostenes mówiąc - mądrej głowie dość po słowie.
 • w temacie Jest to postanowienie na tyle wzniosłe, by znalazło naśladowców?

  W: Hydepark
  GorolspozaTatyr Krucafuks, co za smród!
  Stop, stop, stop! ...szanowny dymie,
  proszę obrać se kierunek ku dołowi
  - kategorycznie to mówię.

  Skoro raczysz nieść po tym Kolesiu smród,
  to przeca on nos Diaska piści i podnieca.
  To tlko dla świętych są niebiosa
  a dla niewiarków piekielne czeluście....Hej!!Ciekawe, jak w tym wszechświecie znajdujesz górę i dół. To jakbyś szukał początku i końca. Na rozum, jeśli komu sie tak uda, bez mieszania myślenia z wiarą, to początek, jest w nieskończoności, końcem zarazem. Odpowiednio góra dołem. Zdaję sobie sprawę, że wiara tego nie trawi. Jakże to? niebo tam gdzie piekło? Na rozum tak wychodzi.