ireneo
Poziom 19

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie CZYŻBY PiS-ka DOBRA ZMIANA?

  W: Polityka
  kartki na żywność mają dostawać najbiedniejsi. Ciekawe, czy Tadeusz R. będzie je przyjmował jako dary rencistów.
 • w temacie Kot z alergią

  W: Porady
  a po co coś jeszcze? Zrób co zalecił fachowiec od kotów.
 • w temacie Zadajmy sobie pytanie czy chcemy by platforma powróciła do władzy?

  W: Polityka
  ~gość
  ireneo Dwa lata temu, podczas kampanii wyborczej, Konstanty Radziwiłł podkreślał, że 6 procent PKB na służbę zdrowia przeznaczają np. Czechy i utrzymywał, że w Polsce jest to możliwe do osiągnięcia w ciągu dwóch, trzech lat. Ówczesny kandydat na senatora twierdził, że duża część Polaków uważa ochronę zdrowia za jedno z najważniejszych zadań państwa. Dodał również, że "w wielu krajach zachodnich wydatki na leczenie przekraczają nawet 10 procent PKB".
  Zatem 8 lat nie było zmarnowane. Radziwiłł chce na to dziesięciu lat. Ech, z ciebie agitator jak z kozie półkuli trąbka.
  Zatem? Na jakiej podstawie "zatem"? PO niewiele robiła, to jest prawda. Popytaj lekarzy o Arłukowicza to powiedzą ci, że to szkodnik.
  PiS chce 6 PKP tylko tego nie da się zrobić w jeden rok. Podali nawet datę do 2021, przy stopniowym i systematycznym, corocznym zwiększaniu wydatków na Służbę Zdrowia.
  Nie przeczytałeś mojego komentarza. spróbuj z namysłem.
 • w temacie Kobiety kobiety kobiety

  W: Uczucia
  Wie, a jeśli była na nie, to przebywając z od czasu dio czasu, realizuje jakiś własny cel. Bywa, że dla sprowokowania kogoś z którym wie, że mogłaby być.
 • w temacie By się przekonać, trzeba zobaczyć, bo sam przecierałem oczy ze zdumirenia. Gliński zaspał?

  W: Polityka
  sarna ireneo sarna Hejka;-))
  Udała Ci sie Córka, wie czym Tatusia zaskoczyć.;-))
  Witaj Izo:-) Też piszesz z roboty? Kiedy byłaś w Bułgarii zaskoczyła mnie rezerwacją hotelu pod Barceloną, dobrze, że tylko na cztery dni. Na grudzień styczeń kombinuje tani lot do Izraela. Tu, w tym temacie napomknąlem, że na dłuższy weekend się załapię też. Ale to może być w każdej chwili, zależnie od trafienia w okazję. Jakiś filmik, jak z Katalonii wtedy ułożę. Wiesz, ta jest pod ręką, albo to ja jestem pod ręką Jej starsza siostra pewnie dołączy do protestujących. A więc kolejne zaskoczenie mnie czeka, Życzę Ci miłego dnia:-))Nie , ja się dopiero wybieram, a tak mi się nie chce, bo na dworze tak pięknie, ale cóż nie ma zmiłuj , komu w drogę temu lacie;-))

  A nic sie nie pochwaliłeś, że odwiedziłeś Hiszpanię;-) No to życzę następnych udanych niespodzianek;-)
  To tak w skrócie bo poprzedni wpis mi skasowało wr..., a teraz musze juz lecieć..
  Tobie również życze miłego dnia pa;-)*A jak miałem pisać jeśli byłaś "zawieszona? Pa, pa:-))*
 • w temacie Słowo PODWYŻSZYŁA oczywiście tym szmatom z TVN-u przez gardło nie przejdzie

  W: Polityka
  idzienowe ireneo http://tvn24b(...)15.html
  Kliknij na link, a wysłuchasz rzetelnej informacji od fachowców niezależnych od Nowogrodzkiej.Jest wzrost gospodarczy ,jest spadek bezrobocia te współczynniki mówią same za siebie.Możecie walić w majty ale tak jest.
  Zaklinajcie rzeczywistość ale tego się nie da oszukać , JEST SPADEK BEZROBOCIA , JEST WZROST GOSPODARCZY.
  AMEN.Mógłbyś choć raz na temat? Bo może o choinkach pogadamy - będą tańsze czy droższe? Wróć zatem to wklejki tego kolesia, przeczytaj jego brednie a potem oceń z czym się je mój komentarz.
 • w temacie Zadajmy sobie pytanie czy chcemy by platforma powróciła do władzy?

  W: Polityka
  Dwa lata temu, podczas kampanii wyborczej, Konstanty Radziwiłł podkreślał, że 6 procent PKB na służbę zdrowia przeznaczają np. Czechy i utrzymywał, że w Polsce jest to możliwe do osiągnięcia w ciągu dwóch, trzech lat. Ówczesny kandydat na senatora twierdził, że duża część Polaków uważa ochronę zdrowia za jedno z najważniejszych zadań państwa. Dodał również, że "w wielu krajach zachodnich wydatki na leczenie przekraczają nawet 10 procent PKB".
  Zatem 8 lat nie było zmarnowane. Radziwiłł chce na to dziesięciu lat. Ech, z ciebie agitator jak z kozie półkuli trąbka.