ireneo
Poziom 21

ireneo

Mężczyzna (66)

 • w temacie By na rzetelną wiedzę zaspokoić apetyt muszę kupować droższe pakiety

  W: Polityka
  buc3
  buc1 Też oglądam tylko TVN-24, TVN24- bis, Superstację, Polsat. Inych nie jestem w stanie wytrzymać dłużej, jak kilka sekund.
  Wyłącz tv - włącz myślenie.
  gdybyś włączył myślenie, co jest retoryką, bo co masz włączyć, wiedziałbyś, że on
  TVTRWAM nie ogląda. Bo włączył myślenie.
 • w temacie Dlacsego telewizja nie pokazuje uroczystości innych religii?

  W: Religia
  [cytat][/cytat]GrzegorzNE stevn ireneo stevn Za " publiczną " stoi w większości elektorat o korzeniach rzymsko katolickich, więc idywidualne chciejstwo, nie jest brane pod uwagę.twoja wiedza nadal kwalifikuje cię do niewierzących. Publiczna, panie teisto kochany, to opłacana z publicznych składek. To z kolei oznacza, że wszyscy, bez względu na chcie4jstwo muszą płacić dla dobra wspólnego. To jeszcze nie jest rzymsko-katolickie.Zgoda. To dlaczego stacje tv wydają mnóstwo kasy na oglądalność? Wśród tej oglądalności zasiada najszersza rzesza wychowanków z wyznania rzymsko katolickiego, dla której telewizja dobiera tworząc szerokie spectrum publicystyczne.I tu jest pies pogrzebany. Zasciankowe myslenie. Kto sie dorwal to wladzy ten niech uzywa publicznej telewizji jako tuby dla wlasnych ideologii. Wolne media w totalitaryzmie maja trudnosc by funkcjonowac. A wielbiciele takiego czy innego wielkiego brata lubia byc traktowani jak trzodamoherom wystarczą kołchoźniki, byle były litanie i msze oaz PISprawda
 • w temacie Koniec forumowego gangsterstwa?

  W: Polityka
  Majdan wykończył komunistyczny rząd. Tu też boją się o taki sam rząd.. Lepiej teho słowa przy pisie nie wymawiac.
 • w temacie Takie ekspoze , każdy dureń wygłosić może

  W: Polityka
  taie ireneo taie Blandare51 Pomozecie?Nie słuchałem ale popełnił plagiat ?
  Akurat nie. On kasę woli wydawać sam. Póki ma. Gierek nie miał. Bilion długu nazywasz posiadaniem kasy - no to faktycznie Gierek był biedakiem - tyle długu nie miał.Z tyum zadłużeniem jesteśmy na ostatnim , 27 miejscu, obecnie. Byliśmy jakoś tak na 4-tym za styropianowego PO w koalicji.