ireneo
Poziom 19

ireneo

Mężczyzna (66)

 • klękać niekoniecznie, było nie było - prezydent, ale kłaniać się uniżeniej to chyba wskazane...

  W: Polityka
  Pani Mazurek wytknęła brak tego osobliwego fetowania obecności towarzysza I sekretarza.
  Tak to uzasadniła:
  "Wszyscy powinniśmy absolutnie z większym szacunkiem traktować Jarosława Kaczyńskiego, bo jest to jedyny człowiek, któremu udało się uzyskać tak ogromny sukces - stwierdziła w środę rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek. Gdybym ode mnie zależało i mogłabym cokolwiek doradzić, to oczywiście, że bym zachęcała do tego, żeby prezydent go witał - dodała." Oczywiście, w domyśle - Mazurkiem. może wkrótce Kaczyńskiego?
  Towarzysz Jarosław pierwszy ukłonnie wita Tadeusza R. W tej uniżoności, Andrzejowi D. w przypadku spotkania Tadeusza R. wypadałoby się ścielić krzyżem.
  Czy to nie za duże wymagania pani Mazurek wobec głowy państwa?
 • Uwaga na świerki, jak kto z miasta. Mogą zabić i basta.

  W: Polityka
  Szyszko ostrzega. Szyszki, jak hurtem mogą też. Brzózka połamała Tupolewa. Nie ma rady, trzeba powycinać mordercze drzewa.
  Nie byłem w lesie ze trzy dekady. Jeszcze upadające świerki ani gałęzie nikogo nie zabiły, ale jak zaznaczył rzecznik Szyszki - Brzózka , wykluczyć tego nie można. Dlatego, odpuszczę wypad do lasu do czasu, kiedy Szyszko wyrżnie wszystkie drzewa.
 • Czy to rzeczywiście dobra zmiana?

  W: Polityka
  Prawactwo hejterskie może się pozytywnie odnieść do trendu, zwalając winę na poprzedników, że umierających pozostawili w spadku po swoich grabieżczych, nieludzkich rządach.
  Oczywistość jest , mimo prawackiego mitomaństwa, oczywista. Za dojnej zmiany ludzie zaczęli umierać

  Styczniowy czerwony punkt wskazał wyższość reżimowego pochówku nad poprzednimi rządami. W grudniu jego apogeum będzie zatrważające. Poprzednio ludność uciekała przed beretami u steru poza granice państwa, a nie żywota jak teraz..
  Rozwiązanie jedno, jeśli nie chcecie znaleźć się w tym czerwonym punkcie - odpiłować ich od koryta.
  Poza zarazą PISowską innej przecież od dwóch lat nie było.
 • A to ci Polak, prymas Polak, postawił ich przed ścianą

  W: Polityka
  Jak się nie ustawią by być przeciw, to głodówka. Bo jak mogą zaprotestować przeciw straszeniu że ich odsunie od tacy? Mogliby głodówką, ale przecież wyjdzie na to samo, co im zauitimatował w te słowa:
  "- Ja staram się mówić wyraźnie, że chrześcijanin nie może zamknąć się przed uchodźcą - mówił w rozmowie z "Tygodnikiem Powszechnym" prymas Polski i ordynariusz archidiecezji gnieźnieńskiej arcybiskup Wojciech Polak. Dodał, że jeśli usłyszy, "że w Gnieźnie odbywa się jakaś manifestacja antyuchodźcza i że na to wybierają się jego księża" to każdy z nich "będzie suspendowany".
  Trafił ich w punkt. Dostojne tęgości zniosą każdy krzyż na plecach wiernych, ale nigdy odsunięcia od tacy. Tacy oni są z powołania.
 • bezczelność operatorów nie zna granic

  W: Polityka
  - Zbliża się panu termin umowy, więc przygotowaliśmy taką atrakcyjną ofertę... - Hm, no dobra. proszę jechać, co tam macie? . - Ble. ble. ble. - No nie, przecież to samo niemal u wszystkich dostanę za tyle----, a może i mniej. - A to samo to na pewno nie, ale chwileczkę, mmmm, widzę, że mogłabym panu obniżyć do... Tu zjechała o 25 złotych w dół.
  Gdyby nawet zjechała w dół ze wszystkim co akurat miała, to, mimo głosu nawet, nawet, (ale co mi po głosie) nie skusiłaby mnie.
  Zaplanowała mnie orżnąć co najmniej na 25 złotych! wstępnie prezentując te rżnięcie jako atrakcję.
  Jest w kraju jaki biznes, który myśli o nas poważnie, czy po Nowogrodzku, jak o ciemnym ludzie?!
 • I tu, panie Pieronek z panem się zgadzam. Mimo, że nauka zawiera błędy. Ale to do obgadania

  W: Religia
  "Aborcja ,,to zabójstwo i nie można tego inaczej nazwać'' - dodawał hierarcha. ,, Ktoś mówi, że to przecież zygota. Dobrze, ale dla Kościoła to początek życia i proszę się nie denerwować, że głosimy taką naukę'' - prosił."
  Dlaczego się zgadzam. Bo nie należy denerwować się cudzymi poglądami. Powinno ich być więcej i więcej. Jak w burzy mózgów, kiedy spośród mądrych i głupszych wybiera się najtrafniejsze.
  Taki kościół odpowiadałby mi. Niech głosi poglądy. Jednak niech przy tym głoszonych poglądów nie traktuje jako niepodlegających kontestacji. No i koniecznym jest aby Kościoła też nie denerwowały. poglądy jego przeciwników. Kochajmy się więc jak bracia, ale dyskutujmy jak poszukujący prawd, a nie mitów.
  A co do tej nauki, no to zarodek człowiekiem nie jest. Panie Pieronek, Nie obce są panu porody istot z wyglądu tylko podobnych do ludzi.
  Gdyby podążać pańską logiką, to wszystko co ma tutaj tytuł powinno być uznane za temat. Ten zaś, jako wolność wyrażania podglądów nie podlegałby aborcji.. A tak nie jest. Dziś mi jeden wyskrobano. Nawet nie wiem jaki, bo płodny jestem. Liczbę zapamiętuję ale który to już nie. Ochrzcić nie zdążyłem:-(
 • Każdy tu sobie rzepkę skrobie

  W: Polityka
  Kościół różańcem staje na granicach przeciwko islamowi, a Andrzej D. chce na gwałt islam do Unii ściągnąć. Jako członkom wspólnoty równych.żadne różańce nie będą przeszkodą by się tu zadomowić z ich religią kusząca, bo młodą, powabną. . Jestem oczywiście za. Z nadzieją, że jeden z ostatnich monopoli się sprywatyzuje wreszcie.
 • Bp. Pieronek jest zazwyczaj - na dwoje babka wróżyła. Pewnie będzie kontent z tego, że go... podsłuchuję.

  W: Polityka
  Z tą oceną się zgadzam,, pewnie jak każdy rozumny Polak. -"Obawa przed uchodźcami została nam zaserwowana przez rząd, przez propagandę'' - stwierdził Pieronek. I wywodził dalej, że skoro Polacy jeżdżą do USA ,,żeby zarabiać", to... mamy wpuszczać uchodźców u siebie, by i im pozwolić zarabiać., ." Nic dodać, poza uchodźcami. I cieszyć się . Katolicy, palący się do ewangelizowania , szczególnie. wszak nie zostaje im nic więcej, jak tylko zarzucić sieć.
 • I po co te miliardy na Antka?

  W: Polityka
  Nad Pomorzem rozpadł się bolid. Ale mógł się nie rozpaść, nie spalić ale gruchnąć w jaką wieżę kościelną albo w Dwór Artusa, czy chałupę Wałęsy.. "Zjawisko trwało niespełna trzy sekundy. Rozpoczęło się na wysokości 104.1 km, a skończyło na 33.8 km. Obserwowana prędkość początkowa to 40.6 km/s, a końcowa 15 km/s." Nikt nic nie zauważył. Gdyby był większy, to potrzebował, przy prędkości końcowej 15km/sek, 2 i pół sekundy by walnąć. To jak obca, /bolid był obcy / rakieta. I walnąłby w te miliardy Antosiowe.