• kto wózkiem zaatakuje władzę, to władza mu ten wózek zamieni na pieluchę.

  W: Polityka
  W konkretach niepełnosprawni przegrali z potęgą kierowniczej partii. Rząd odparł atak 5 kobiet i 7 niedoskonałych ciał. Bez strat, a nawet z zyskiem. Takim jest wprowadzenie nowego podatku. Pamiętam jak zaklinali się - tak nam dopomóż Bog - podatków nie wprowadzimy. Czyżby wymodlili ten protest? Załapali się dzięki temu na kolejne dojenie
 • 500 a 500+

  W: Polityka
  500+ dano wszystkim. W mniejszym stopniu biedzie i nędzy, w przeważającej liczbie, zasobnym. Bez ograniczeń, a wiec i tym w spółkach państwowych, którzy zarabiają i po 600 tys.+. Dla przykładu, Ziobro bierze. Zatem masówka. W przypadku niepełnosprawnych, postulat dotyczy podniesienia o tę kwotę zasiłków. Taki Jaki już tu nie ma interesu, bo nie dotyczyłoby jego dziecka, a może i dzieci. Dotyczy to wielu posłów PIS, bo mają sporo takich niepełnosprawnych. Oni dlatego są przeciw, bo nie dostaną. Inaczej w przypadku nagród. Byli wszyscy za.
 • Irlandia opuszcza ciemnogród

  W: Polityka
  Przytłaczająca referendalna większość za za światłem. Trzydzieści procent za średniowieczną stęchlizną. Zgodzili się na 12 tygodni. To nawet 4 dni więcej niż ustalił św. Tomasz Przy okazji zrównano w prawach płody. do przyjęcia duszy.. Wszystkie mają przejmować płody nie wcześniej jak w 84 dniu.
 • Wszędzie mamy mamy

  W: Uczucia
  Najpierw mama przed łóżeczkiem,
  mamą, pani przedszkolanka,
  z mamą mamy pierwsze lekcje,
  mamą staje się wybranka.

  W domach zawsze mam najwięcej,
  znaczą w każdym trud codzienny,
  stając się domowym szczęściem,
  od losu darem bezcennym.

  W symbolicznym dniu pamięci,
  kwiecąc trud wasz i wysiłek,
  życzę: niech się każdej szczęści
  - życia towarzyszki miłe.
 • Ten się smieje, kto się ostatni śmieje

  W: Polityka
  Janosika protest ucieszył. A conto groźby zrujnowania gospodarki, zrobił dojenie bogatych.. Oczywiście nie po to by dać biednym, ale tak sobie uzasadnił. Lud ciemny na to nie zabuczał, bo dobry Janosik. Tu jeden zero dla niego. I teraz zaczęły się schody. Chwalenia się dotąd nie było końca. Zebrali furę forsy, że nawet wszystkim pisuarom gotowi byli ścielić banknotami koryto, a nawet dać na tornistry. Te tornistry to zwiastun wyborów samorządowych. Jak nie zagłosować na dobrego pana.. Niestety, te pięć kobiet, zdeterminowanych walką o bezpieczeństwo egzystencjalne dzieci pokazało, że Janosik jest nagi. Scenariusz obiecanek rozdawnictwa runął. Górnikom nie obieca, nauczycielom też nie, pielęgniarkom też nie i wszystkim innym też nie. Gdyby się wyrwał, jak z tymi tornistrami to zaraz zapyta, nawet ciemny lud - jak to, dla nieszczęśników nie było, a dla tych się znalazło? No i sprawa kiełbasy wyborczej się rypła. A jak tak, to ostatnim śmiejącym się Janosik nie będzie.
 • Radni dali radę

  W: Polityka
  Można sobie o wskazanych poczytać. Podam przykład jednego który siedem razy zmądrzał, uniżonością wobec I sekretarza KC PIS. I tak to, co mu PIS dała:
  radnym był. Zanim trafił do zarządu spółki brał rocznie 62 tysiące. Gdy posadzili go / jeszcze nie to / w zarządzie spółki zgarnął rocznie 430 tysięcy. Rekordzistą nie jest. Inny wyrobił 20-to krotność zarobków sprzed spółkowania. Tak to przy pisie powodzi sie.
  I drobna uwaga. Płaciu8 za to pan, pani. Ja też.. Myślę, że będą za pisem razem z najdalszą rodziną.
  Ja tam nie mam nic do kupowania głosów, jeśli za partyjne, choć i tak dotowane przez państwo.
 • Rolników trzeba zdelegalizować

  W: Polityka
  krytykują premiera. Gdyby tylko, ministra rolnictwa jeszcze skrytykowali. Zdelegalizować jak im, demokratycznie wybrany, rzad się nie podoba
 • Co oni wyrabiaja z tym Jarosławem

  W: Polityka
  Trzy tygodnie babraniny, a przecież wystarczyłoby zawieźć go do Sanktuarium Lourdes. Do Częstochowy nie, bo tam bywał. Taniej Garbarka, ale on i bogaty, a i rząd niepełnosprawnego wesprze.
 • Kibolstwo ma się dobrze

  W: Polityka
  Jak zaradzić, by miało się nijak? Wystarczy kilkakrotnie podnieść ceny biletów. Kibolstwo rekrutuje się z obszczymurków. Nie wydolą. A by mecze nie stały się elitarna rozrywka, to kluby jakąś, znaczną, część z dochodów od majętnych, przeznaczyłyby na dotowanie niezamożnych, ale nie zaćpanych, prymitywów.
 • Wcale bym się nie zdziwił

  W: Polityka
  Gdyby kontynuowana była nagrodowa polityka, aby, w kolejce, wesprzeć Rydzyka. Jego zboże poletko medialne. Najpierw Komtur toruński musiałby zafiksować jakąś dobroczynność. Zaraz potem, przez niedopatrzenie, Janosik przyznałby wszystkim ministrom nagrody. W reakcji na oburzenie opozycji, zadecydowałby że wszyscy nagrodzenie przekażą kasę na cele dobroczynny inicjowane przez Komtura..
  Pożytek miałaby dojna drużyna, bo odpis od podatku i parafia medialna, gdyż danina bez opodatkowania. Dadzą radę, a co NALEŻY się!