• w temacie SKOJARZENIA - TROCHĘ ROZRYWKI

  W: Hydepark
  sarna
  irusiowj
  sarna
  irusiowj ]Dołek:) / Ela ma dwa,. a ja miałem psy, znaczy jedna żona mi psa dała we wianie i polubiliśmy się. Kiedy mnie ... wiadomo, wyniosłem się i wilk zdechł. Owczarka też miałem ale ukradli:(
  Wzgórze./rozumiem, jak można takiego psa ukraść jeśli sam jego wygląd odstrasza?;-)/
  Łono:) /biały potulny i przymilny szczeniak odstrasza? /
  Natury. /nie napisałeś , że to był szczeniak/
  Witaj:)) Dary:) / fakt,m uszło mi jakoś, Mam nadzieję, że trafił w dobre ręce. Obok była szkoła i uciekał. Pewnie garnął się do dzieciaków /'
 • w temacie kto komu, bardziej potrzebny w domu?

  W: Hydepark
  sarna irusiowj Myśliwym nie byłem. Raz zdarzyło mi się złowić rybkę. Tzebna było wyjąć haczyk. Chyba z tą rybką płakaliśmy. Czy przeżyła? Do wody wrzuciłem. Nie wiem. Naturę szanuję. Przecież nie będę stawał Lisicy w poprzek:) ,Nawet Lisi wybór jest wyborem motywowanym. Jednak wolę Sarenki. Lisicę omijam z daleka. Niech idzie tam, na kogo czeka:)No to miała rybka szczęście, że na Ciebie trafiła;-)
  Witaj, dzięki niej miały szczęście i te, na które już nie chciałem się zasadzać. Nigdy też nie przymierzałem się do polowań. Fotografie tak, trochę a propos - nie trafiłem na sarny i nie mam . Może pomogłabyś, mając taki nick:)
 • w temacie Sprawa Donalda K

  W: Hydepark
  stasiek czemu kłamiesz --dostał wezwanie 1 marca --nie ma cię wstyd powski przekrętaczu ---=umiecie tylko kłamać ///A temu - ""Wezwanie podobno zostało wysłane 1 marca - mówił rzecznik rządu. "
  Rzecznik woli użyć terminu - ;podobno.
 • w temacie Polska zdradzona przez UE .. .

  W: Polityka
  Polska zdradzona przez gminę. Prezes Polski zaproponował by wójtem był Misiewicz, a dziadostwo apatriotyczne wybrało Kowalskiego. Zdradzili Polskę..
 • w temacie Sprawa Donalda K

  W: Hydepark
  Lilith1 Tusk się nie stawi.
  To nie są zagrywki, bo ktoś kogoś nie lubi i go będzie nękać. Sam Prezes Prezesów stwierdzić miał: - Ja mogę na każdą świętość przysiąc, że się dzisiaj o tym dowiedziałem. To nie ma nic wspólnego z moją osobą, bo to chyba o to chodziło, że to jest jakieś osobiste nękanie - odpowiedział prezes PiS.
  I wszystko jasne, "to nie ja, to oni"!

  Czytaj więcej na http://fakty.(...)=chromePrzezes Polski chciałby tego, ale Tusk o tym wie i dlatego się stawi. Rezultat? Kolejna kompromitacja namaszczonych.
 • w temacie Takie pytanie sobie....

  W: Hydepark
  Posłowie, którzy decydują o losach ciemnego luda mają kwotę wolną od opodatkowania na tyle, aby podatków nie płacić.
 • w temacie mamo , tato, nie ociągaj się z mówieniem o pierwszym razie skrzatom

  W: Hydepark
  egle sarna Jestem staroświecka i nie żałuję, że w staroświeckich zasadach wyrosłam, wiem co piszę, żeby nie było;-) nie wiem, czy dobrze interepretuje, ale jesli, to staroswieckie zasady nie sa zle, kwestia tylko, kiedy zaczyna i konczy sie granica slowa tabu... u mnie w domu wszystko bylo tematem tabu, ale mimo wszystko odnalazlam odpowiedzi na nurtujace mnie pytania, na szczescie wczesniej w teorii, dopiero po latach w praktyce :)hm, pewnie na nieszczęście dla niedoszłych praktykantów:")