• w temacie jak depilować miejsca intymne?

W: Porady
    Dokładnie, kremy pomagają w zapobieganiu podrażnieniom, poza tym po takim goleniu też możesz zastosować jakieś nawilżanie w postaci balsamu, itp. Dodatkowo pamiętaj o tym, żeby odkazić maszynkę bo niestety w inny sposób można sobie zrobić krzywdę dodatkową nadkażając taką wydepilowaną skórę.
  • w temacie ile kosztują soczewki? Opłaca się?

Osoby które korzystają z soczewek i tak muszą mieć w domu okulary, żeby funkcjonować w niektórych sytuacjach. Złapie Cię katar albo dostaniesz podrażnienia oczu i nie założysz wtedy soczewek i albo będziesz ślepić przez cały dzień albo założysz tradycyjne szkła na nos. Ja bym nie chciała nosić soczewek bo przeraża mnie pomysł wkładania sobie tego do oczu. Wiem że można się przyzwyczaić ale i tak brrrr :)
  • w temacie uciązliwy grzyb co pomoze

Oj to w starych kamienicach to niestety nie trudno o grzyba :( Wilgoć i problemy z wentylacją a przy tym np. brak ocieplenia budynku robi środowisko idealne do pleśni. Może trzeba pogadać z fachowcami na temat wentylacji i wilgotności budynku i nawet zgłosić sprawę do administracji. Jeśli w tym budynku jeszcze ktoś mieszka to może mają podobne problemy w mieszkaniach.
  • w temacie Ile gotować ryż

Mnie się wydaje że to zależy czasem faktycznie od jakości ryżu. Te niektóre marketowe ryże są słabe gatunkowo, mają papierowy posmak i faktycznie potrafią się kleić po ugotowaniu jeśli przegotuje się je choćby o minutę dłużej. Bywam nieogarnięta w kuchni więc ryż dość często mi się rozgotowuje. Myślę, że musisz po prostu czujniej pilnować gotującego się ryżu w woreczku albo kupować sypki i sprawdzać na bieżąco kiedy jest gotowy.
  • w temacie Jakie pamiętacie śmieszne historyjki z dzieciństwa?

W: Hydepark
    Jak miałam ok. 7 lat to ogłosiłam rodzicom, że wyjeżdżam do... Afryki. Ponieważ mi nie chcieli uwierzyć to się zezłościłam, wzięłam walizkę i zaczęłam pakować zabawki. Ale pomysł podróżowania szybko mi się ulotnił z głowy bo nie byłam w stanie podnieść później tej walizki z zabawkami i zaczęłam płakać :)
  • w temacie nerw promieniowy - jakie są objawy porażenia?

Do tego czasu to już chyba wypadałoby pójść do lekarza? Ja kiedyś po imprezie poszłam spać w niewygodnej pozycji i następnego dnia nie mogłam się ruszać bo sobie coś naciągnęłam w szyi. Trzymało mnie trzy dni, przestraszyłam się, że mi wypadł dysk albo coś takiego bo koleżanka bardzo młodo też dostała dyskopatii. Na szczęście dobrze się to wszystko skończyło.
  • w temacie uciązliwy grzyb co pomoze

Pleśnie robią się jak jest wilgotno i jest nieprawidłowy przepływ powietrza. To stare mieszkanie albo w pobliżu zbiorników wodnych? Czasem trzeba przemalować, zedrzeć wszystkie tapety i płytki żeby się pozbyć pleśni.
  • w temacie co to jest power chat ?

Mnie się wydaje że powerchat to określenie na chat gdzie mogą pisać ludzie z różnych krajów, z całego świata. Kiedyś była moda na pisanie na chacie pamiętam jak sama się w to bawiłam, ale używałam tylko polskojęzycznych czatów bo z angielskim miałam zbyt duże problemy.
  • w temacie Liść senesu a odchudzanie

Ja bym jednak odradzała picie wszelkich herbatek przeczyszczających. One naprawdę potrafią zniszczyć zdrowie. Później ludzie zaczynają mieć problemy z wypróżnianiem bo zupełnie rozleniwiają im się jelita i trzeba cały czas przyjmować takie środki przeczyszczające żeby w ogóle skorzystać z toalety. Jeśli ktoś chce się odchudzić to powinien pomyśleć o aktywności fizycznej ja na przykład bardzo polecam bieganie :) Poza tym takie bieganie też pozytywnie działa na pracę jelit.
  • w temacie Chipsy bananowe zamiast chipsów z ziemniaka?

Ja bym je przyrządziła w takim razie tak jak zwykłe chipsy z ziemniaków. Pokroić banany na supercienkie plasterki, zanurzyć w rozgrzanym oleju albo fryturze aż się przypieka na chrupiąco a później posypać przyprawami albo sola. Nie jadłam czegoś takiego nigdy to nie wiem czy to wychodzi na słodko czy na słono? Brzmi ciekawie, jak są gdzieś do kupienia to chętnie się za nimi rozglądnę.