• w temacie PARANOI RELIGIJNEJ W SZKOLE.CIĄG DALSZY..

  W: Hydepark
  Judas
  jaboltak
  Judas
  jaboltak
  Judas W pogoni za świętością nasz kraj w którym już rządzą Jezus i Maria gawiedź posuwa się do największych magicznym absurdów w parciu do byle jakiego zbawienia by przypodobać się Panu.
  O! Następna wieszczka Judytka ;)))
  Opanuj się Przyjacielu poskrom też drżenie ud na widok mojego awatara.

  Nie krzywdzę nikogo pisząc to co myślę w przeciwieństwie do katolików nie ubliżam przepełniony miłosierdziem.
  Z tymi katolikami to macie kłopot nie lada... ;)))

  PS A czy ja krzywdzę kogoś jak też piszę to co myślę niebogo ?
  Piszesz co myślisz czy raczej myślisz o czym piszesz?

  Ponawiam prośbę opanuj się choć trochę, drżące uda przed snem mogą prowokować sraczkę.
  Sądzisz kogoś wg siebie?
 • w temacie Do bardziej ode mnie oblatanych w madrości bożej zapytanie - jak jest z tym drugim policzkiem?

  W: Religia
  Jezus W Biblii jeśli coś jest napisane to nie znaczy , że musi oznaczać to co jest napisane ale bardzo często oznacza coś innego.
  To jak z tą zagadką, co to jest wisi na drzewie, jest kolorowe i śpiewa? Może to być cokolwiek np. śledź. Wisi bo go powiesili, jest kolorowe bo pomalowali a śpiewa żeby było trudniej.

  Trzeba mieć w sobie Ducha żeby zrozumieć a najlepiej się na nowo narodzić.Sugerujesz reinkarnację ?
 • w temacie PARANOI RELIGIJNEJ W SZKOLE.CIĄG DALSZY..

  W: Hydepark
  Judas jaboltak Judas W pogoni za świętością nasz kraj w którym już rządzą Jezus i Maria gawiedź posuwa się do największych magicznym absurdów w parciu do byle jakiego zbawienia by przypodobać się Panu.O! Następna wieszczka Judytka ;)))Opanuj się Przyjacielu poskrom też drżenie ud na widok mojego awatara.

  Nie krzywdzę nikogo pisząc to co myślę w przeciwieństwie do katolików nie ubliżam przepełniony miłosierdziem. Z tymi katolikami to macie kłopot nie lada... ;)))

  PS A czy ja krzywdzę kogoś jak też piszę to co myślę niebogo ?
 • w temacie PARANOI RELIGIJNEJ W SZKOLE.CIĄG DALSZY..

  W: Hydepark
  pintapalec jaboltak pintapalec jaboltak pintapalec jaboltak A co ty Pindeczko preferujesz? Ja odpowiem szczerze, z dyni to tylko lubię pestki z krucyfiksem mam tylko do czynienia przy okazji pogrzebów... To co na pogrzebach jako kościelny z krzyżem idziesz na czele pochodu ??Skąd ty masz takie wiadomości? Zatrudniasz się jako płaczka ?;)))

  Rozumiem, z czegoś trzeba żyć ;)))Jeszcze nie zauważyłem, żadnego anonimowego oszołoma parafialnego, na tym forum z tobą włącznie, żeby coś rozumiał..I vice versa .No przecież takich anonimów jak ty to tu jest mnogo to musicie być sobie vice versa ,jak żeby inaczej..Ja anonim??? Toć twoja fantazja nie zna granic...;)))

  PS Tak samo jak ktoś się z tobą nie zgadza to jest oszołomem parafialnym...
 • w temacie PARANOI RELIGIJNEJ W SZKOLE.CIĄG DALSZY..

  W: Hydepark
  pintapalec jaboltak pintapalec jaboltak A co ty Pindeczko preferujesz? Ja odpowiem szczerze, z dyni to tylko lubię pestki z krucyfiksem mam tylko do czynienia przy okazji pogrzebów... To co na pogrzebach jako kościelny z krzyżem idziesz na czele pochodu ??Skąd ty masz takie wiadomości? Zatrudniasz się jako płaczka ?;)))

  Rozumiem, z czegoś trzeba żyć ;)))Jeszcze nie zauważyłem, żadnego anonimowego oszołoma parafialnego, na tym forum z tobą włącznie, żeby coś rozumiał..I vice versa .
 • w temacie CZYM JEST POLSKI KATOLICYZM ??

  W: Religia
  pintapalec ~gość hahahahahahah - oj pinta, pinta. Ty naprawdę jesteś PINTA.No oczywiście że jestem pinta ,taki jest mój nick.bo nie jestem takim anonimowym jełopą jak ty..To oczywista oczywistość anonimowy jełopku..Nie Pinta, tylko Pindeczka Cycu ;)))
 • w temacie CZYM JEST POLSKI KATOLICYZM ??

  W: Religia
  pintapalec
  To do twoim kościele , dla was owiec i baranów, mszę prowadzi pleban świnia ?? i zamiast beczeć to chrząka .I rozumiecie go ??Nie wiem, ja nie mam wiadomości z pierwszej reki jak ty ;)))