• w temacie elewacja zewnętrzna

  W: Porady
  U mnie jest klinkier, proponuje jednak wcześniej sprawdzić jak układać takie płytki, bo wbrew pozorom nie jest to takie proste i oczywiste :)
  http://kmk-klinkier.pl/porady/32/jak-ukladac-plytki-klinkierowe?

  To co mnie zachwyciło w klinkierze to trwałość i estetyczny wygląd :D
 • w temacie laserowe usuwanie blizn

  W: Babskie sprawy
  Cóż mogę powiedzieć.. ;)
  Proponuje zajrzeć tutaj - http://zaufan(...)-ogolna . Na stronie znajdziecie listę klinik, w których wykonywany jest konkretny zabieg. Do tego opis kliniki, zdjęcia i certyfikaty. Można tez umówić sie online lub zadać pytanie na forum :)
 • w temacie Aparat ortodontyczny u dorosłego

  W: Hydepark
  Moim zdaniem doskonałym rozwiązaniem są aparaty nakładkowe. Nosi się je tyle samo zwykły "tradycyjny" aparat na stałe. Plus jednak jest taki, że w każdym momencie można go ściągnąć i praktycznie go nie widać :) Więcej informacji możecie znaleźć tutaj: http://zaufan(...)isalign - co więcej można od razu zapisać się online do specjalisty :)
 • w temacie Spodnie wrangler jakość, opinie

  W: Męskie sprawy
  ~JarekMazy Wranglery są całkiem dobrej jakości, chociaż uważam że trochę za drogie, chociażby w USA można je kupić za grosze, gdzie u nas są raczej spodniami z wyższej półki. Jak szukasz jakiejś tańszej alternatywy to zajrzyj na tą stronę http://www.sa(...)ski.pl/ , często są tutaj ciekawe artykuły na temat odzieży. Ja od siebie mogę polecić Trolla i Top Secret.
  Top Secret to fajna marka, ja już od dłuższego czasu kupuję spodnie w Vistuli http://vistul(...)spodnie - szczerze, w końcu nic mi się nie przeciera ani nie niszczy.. Dobry materiał i fajne fasony :)
 • w temacie wiara w boga

  W: Religia
  Dla mnie ludzie mogą wierzyc w co chcą, ale niech nie łączy się to z polityką, wojnami i całym złem świata. Na razie to właśnie wiara prowadzi do tego co nazywa się "piekłem".