• w temacie Wałęsa znowu ma gorączkę?!

  W: Polityka
  ~Polka Należy Pana Wałęsę leczyć bo to nie jest normalne co On pisze o Polskim rządzie
  Nikt poważnie nie traktuje wypowiedzi Wałęsy i na tym powinna zakończyć się dyskusja.
 • w temacie Pozwolono nam samodzielnie myslec

  W: Polityka
  Kinia223
  Sikorsky Dawno nikt tak wyraźnie nie zdradził Polski na arenie międzynarodowej. To jest zdrada dyplomatyczna, działanie na szkodzę państwa polskiego. Na tych ludzi powinna czekać policja na lotnisku w Polsce. Sprawy zaszły za daleko, konsekwencje powinny zostać wyciągnięte.
  Taaa, a gdzie w prawie jest napisane, że europosłowi nie wolno poprzeć rezolucji PE dotyczącej własnego kraju?
  Wolno ale nie wypada z czysto politycznej kalkulacji. Jesteśmy przekornym narodem i nie cierpimy jak ktoś wytyka nam błędy.
 • w temacie Jak wyglądałby świat bez kobiet?

  W: Hydepark
  taie
  jax55 Jedna kobieta, którą znam powiada, że wszyscy faceci to durnie i zapewne ma rację skoro wymyślają takie pytanie. A odpowiedz jest tylko jedna, świat składałby się z samych durni, wliczając w to mnie.
  A jesteś pewny(a) że tematu nie założyła jakaś chora feministka - nie lubiąca facetów ?
  Pewny to nie jestem, zwłaszcza, że jest wzmianka o świecie bez nas. Może to transwestyta a może tak jest jak wspomniałeś, tylko co za sens zadawać pytanie co by było jak mnie by nie było.
 • w temacie O jakim zwycięstwie mówi prezes Kaczyński?

  W: Polityka
  Zenobia45 A któż to może wiedzieć jaką wojnę ma w głowie. Pewnym jest tylko, że długoterminową;)
  Prezes powinien udać się na urlop do Tworek, może lekarze ustaliliby jaką wojnę prowadzi.
 • w temacie Jak wyglądałby świat bez kobiet?

  W: Hydepark
  Jedna kobieta, którą znam powiada, że wszyscy faceci to durnie i zapewne ma rację skoro wymyślają takie pytanie. A odpowiedz jest tylko jedna, świat składałby się z samych durni, wliczając w to mnie.
 • w temacie ,,DOBRA ZMIANA" - MA JESZCZE ROZPIERNICZYĆ PAŁAC KULTURY

  W: Polityka
  Zwolennicy minionych czasów, chcą zatrzeć wszystko co przypomina PRL. Pytanie, po co? ano po to, aby po zatarciu śladów, można byłoby wprowadzić metody rządzenia z owych czasów. Jak na razie wszystko idzie w tym kierunku.
 • w temacie Wypowiedź Macierewicza pełna głupot.

  W: Polityka
  Podkreślając swoją anty-rosyjskość Macierewicz próbuje odsunąć podejrzenia jakie padają pod jego adresem. W czyim interesie on działa.
 • w temacie Ostatni przemarsz nazistów przez Warszawę - czyli skąd lewackie media czerpią inspiracje do...

  W: Polityka
  polanka3 rafal333 polanka3 I rząd wraz z mediami reżimowymi zachwycał się tym faszystowskim marszem...jednak, gdy cały świat zaczął to krytykować, rząd i te media powoli sie z tego wycofują. Tylko p.premier schowała głowę w piasek, bo nie jest świadoma co ma powiedzieć. Z kolei prezydent zdecydowanie potępił faszystowski marsz. Cóż rząd broni swój elektorat !No właśnie,..i czy rząd może się szczycić takim elektoratem, potępianym przez cały świat.
  Nic dziwnego, że rząd ma negatywną opinię w świecie.A czyj elektorat dał ciche przyzwolenie na niesienie owych transparentów przez elektorat PiS-u.
 • w temacie Czy polskie dzieci rzeczywisćie tyją?

  W: Hydepark
  Około 16% dzieci jest otyłych, faktycznie żaden problem. Jak będzie ponad 50% to wtedy można ewentualnie prowadzić rozważania czy jest to problemem czy poczekać do 100%.