• w artykule ​Sprzęt wojskowy z czasów ZSRR ratuje ludzi w Rytlu

  W: Motoryzacja

  ...może to i obciachowy sprzęt pamiętający Chruszczowa i Breżniewa ale jak widać- nie zawodny jak zauważył autor newsa.Na bezdrożach Syberii to podstawowy sprzęt ,moim zdaniem to b dobry sprzęt dowodzi tego że jest dobrej klasy.Jedna rzecz co martwi to , to że zaczyna brakować kadr do obsługi i jakby nie stara rezerwa....Proste urządzenia są mniej awaryjne i Bogu dziękować że tam nie ma elektroniki.Uwagę kieruję do adoratorów nowoczesnej elektroniki ,wszystkie te nowe wynalazki pie przą się jak matka z łobuzem a stare działają.Po wojenny sprzęt pali na dotyk 8 letnie auto pasowało by od razu złomować.Rdzewieją już na desce kreślarskiej a elektronika je tylko dobija.Cóż z tego jak na 100 metrów doleci w 4,5 sekundy jak zrobi to 3 razy a stary poleci może 12 sekund ale poleci nawet 1000 razy i nie zawiedzie.Nie obwiniałbym PO ani też nikogo że to taka nasza pozostałość po poprzednikach ,ważne jest jak to funkcjonuje.Ruski T53 wygrał drugą wojnę światową bo był prosty i Ruscy naklepali ich jak gł upi śrubek.Zachodnia technologia klęczała na bezdrożach,błotach i mrozach.To tyle....Sprzęt w którym się jeździ na parady pod krawatem w lesie do niczego się nie nadaje,nawet przy przewożeniu rannych były by problemy.

 • w artykule "SZ" o "antyniemieckiej kampanii PiS": Urzędowe zniesławienie

  W: Fakty

  Nie trza PISu ani Kaczyńskiego aby tępić niemiecki fałsz i obłudę.Polacy jak nikt wiedzą z czym mają do czynienia.Zapamiętajcie szwaby-Polacy nie z taką propagandą walczyli i nie przerobią nas żadne wasze szykany.Prędzej dojdzie do wojny a nie ustąpimy,bo mamy rację.Nacja fałszywców post nazistowskich.

 • w artykule Rumunia gotowa przyjąć blisko dwa tys. nowych uchodźców

  W: Fakty

  Pomykaczy pustynnych powinno się chipować ,każdego który wyjdzie za swoją strefę zastrzelić bez tłumaczenia.Nie ma się co dziwić Rumunom rządzą po swojemu i niech nawet 2 000 000 przyjmą ,żeby tylko gołostopce pustynne nie wędrowali po całej Europie jak im się podoba.

 • w artykule Erdogan wzywa, by głosować przeciw Merkel

  W: Fakty

  .......Gabriel nazwał wypowiedź Erdogana "bezprecedensową ingerencją w suwerenność" Niemiec...... a co zrobiła Merkelka adorując Tuska?Co robi PE z Polską?Hipokryci. BARDZO DOBRZE ERDOGAN POWIEDZIAŁ.

 • w artykule Kolejne samobójstwo w warszawskim areszcie

  W: Fakty

  Na śledczaku mają osadzeni wiele rzeczy a sznurowadło to jakaś kpina dla mas.Albo się sam wiuchnął albo mu pomogli.Na gostka z US stawiałbym że mu pomogli.