• Kolejne podwyżki OC!

  W: Hydepark
  Po ponad 50% wzroście polis w ubiegłym roku, w ciągu najbliższych miesięcy polscy kierowcy dostaną kolejny cios. Czekają kolejne(!) podwyżki. Wpływ na daną sytuację mają odszkodowania.
  Czy dojdzie do takiej sytuacji, że średnio-zamożna rodzina nie będzie w stanie utrzymać swojego pojazdu?

 • Wzrost poparcia PO

  W: Hydepark
  W sondażu przeprowadzonego na zlecenie „Rzeczpospolitą” wynika, iż po sromotnej porażce PiSu na arenie międzynarodowej stopniała przewaga partii nad plasującą się na drugim miejscu Platformą Obywatelską, ponadto sonduje się, że efektem spadku jest również nieprzemyślana ustawa dot. wycinki drzew.
  Czy PO zdoła wyprzedzić partię PiS?
 • Tego aktora zabraknie w nowym sezonie „Kiepskich”?

  W: Hydepark
  Ten sitkom czyli serial komediowy, w którym występuje tzw. humor sytuacyjny jest znany chyba każdemu Polakowi, który ogląda telewizję. Mowa o Świecie według Kiepskich. W ostatnich dniach pojawił się medialny szum (kto wie, czy w ogóle uzasadniony?) jakoby z roli miał zrezygnować jeden z kluczowych aktorów. Chodzi o Ryszarda Kotysa, wcielającego się w serialowego Mariana Paździocha.
  Z mediów można wyczytać, że aktor podupadł na zdrowiu i jego obecność stoi pod sporym znakiem zapytania.
  Czy brak tak charakterystycznej postaci byłaby kluczowa w kontynuacji serii?
  Osobiście uważam, że „Kiepscy” bez Paździocha który jest śmieszna parodią starszego pana nie bylby już takie same.
 • Kowalczyk zakpił z ludzi cierpiących na nowotwór!

  W: Hydepark
  Niegdyś członek reprezentacji olimpijskiej w piłce nożnej w Barcelonie z którą zdobył srebrny medal - dziś uważany za pijaka, skandalistę i rozmienionego na grosze faceta, który raz na jakiś czas lubi wywołać skandal wokół własnej osoby.
  Tym razem na swoim koncie twitterowym zakpił z osób cierpiących na nowotwór. W błyskawicznym tempie internauci nie zostawili na Kowalczyku suchej nitki. Wśród nich byli chociażby dziennikarz Krzysztof Stanowski czy spiker Legii i zawodnik MMA Łukasz „Juras” Jurkowski, który z mocnych słowach zareagował na wypowiedź byłego piłkarza.
  Czy jego wypowiedź przekracza granicę dobrego smaku?
 • Stało się! Bartłomiej Misiewicz wraca z urlopu.

  W: Hydepark
  Rzecznik MON po stosunkowo długim okresie absencji spowodowanej urlopem. Najprawdopodobnie rychły powrót Misiewicza spowodowany jest decyzją sądu, która oczyszcza rzecznika z zarzutu dotyczącego naruszenia prawa w grudniu 2015, poprzez wkroczenie do Centrum Kontrwywiadu NATO w asyście Żandarmerii Wojskowej.

  Ostatnimi czasy nad Bartłomiejem Misiewiczem zbierały się „czarne chmury”. Media szeroko rozpisywały się nt. wyprawy do białostockiego klubu nagłośnione przez warszawskiego biznesmena Zbigniewa Stonogę, a także salutowanie i trzymanie mu parasola przez oficerów.