• w temacie - wespół w zespół...

  W: Hydepark
  ~student
  jumar69 zbyszek z Pragi widzę że prawdziwy polak , zastanawia mnie tylko to dlaczego z Pragi ? Wyjechał za chlebem? Poza tym wspomina tu komunę o której wie tylko z opowiadań, więc cóż biedak może dziś na ten temat wiedzieć skoro nic nie widział i nie żył w tamtych o wiele uczciwszych czasach. Jedno tu tylko można przyznać .Kler miał na pewno gorzej ale był wtedy na właściwym sobie miejscu , zajmował się religią a nie polityką i mamoną.
  Praga, to też dzielnica Warszawy - szkoda, że się o tym nie wie...
  Ano dworzanie z Warszawy tak mają że nazwa dzielnicy jest ważniejsza od stolicy. W Krakowie to inaczej widać.
 • w temacie Przeszczep fekalny nadzieją dla ludzkości

  W: Hydepark
  zbigniew1933
  jumar69 coś w tym jest. ale wydaje mi się że tu na tym forum za często zbliżamy się do pedofilii. No i coś to musi oznaczać też.
  Dlaczego przeszczep medyczny nazwany fekalnym kojarzy Ci się z pedofilią?
  Za dużo gówna za mało realiów
 • w temacie Buldożki francuskie - istny szał popularności

  W: Hydepark
  koleżanki zanim będziecie mieć buldożka proponuję zwiedzić polskie azyle, dla psów które po jakimś czasie są przez was wyrzucane po okolicznych wsiach i pozostawiane na zagłodzenie ponieważ te psy zupełnie nie radzą sobie same w obcym dla nich środowisku.
 • w temacie Apel smoleński zagłusza Świeto Niepodległości.

  W: Polityka
  Skoro został na siłę wprowadzony to przecież należałoby go też na siłę wyprowadzić . Ludzie walczyli o niepodległość by rozwinąc swój kraj i poprawić sobie w nim byt . A katastrofa Smoleńska cóż fakty mamy takie że była to prywatnie zorganizowana wycieczka i wymuszone na wojskowych pilotach lądowanie bez widoczności lądowiska. Był to popis głupoty naszych głównodowodzących którzy do dziś nie chcą się do tego przyznać.
 • w temacie Gdzie i dla kogo tanie leki?

  W: Hydepark
  No jak to dla kogo? Dla ludzi . Ale tylko z tego lepszego sortu w końcu widziały gały kogo wybierały.
 • w temacie Czy warto interesować się Biblią?

  W: Hydepark
  Oczywiście że warto Każdy wierzący powinien wiedzieć w co tak naprawdę wierzy . biblia jest napisana stosunkowo prostym tekstemktóry każdy umiejący czytać powinien przeczytać i zrozumieć pod warunkiem że będzie szukał prawdy a nie cudów które wyczytują w tym tekście nawiedzeni przekonani do tego że oni wiedzą lepiej.gdyż są bliżej pana ponieważ żywią się z jego spiżarni.
 • w temacie Jakich obecnie przyjaciół ma rząd pisowski i czy ich ma ?

  W: Polityka
  cóż za zwątpienie no jak tak można ? Ojca Tadeuszka nie znacie? No to jak świętym zostanie?Przecie święty musi być szanowany i znany. Przecie cały PiS do Tadeuszka po wskazówki jeździ , nawet na czerwonych światłach nie mają czasu się zatrzymywać i taranują tych co się zatrzymali. Tak do Tatunia im spieszno, w jego obszerne ramiona.
 • w temacie Czy Polska wypowie wojnę Chinom?

  W: Hydepark
  polak Katolik przecie potrafi bo jego fantazja i wia są niczym nie ograniczone Czyli głupota jest naszą główną cechą narodową. Niemniej jednak nasi wybrańcy narodu postawili tylko na NATO które też zaczyna się sypać i zostaniemy sami na tym łez padole . A nasza armia istnieje tylko w propagandowych mediach Nasze śmigłowce zamieniono na 500+i co? Teraz z tych nieszczęsnych dzieci będziemy robić tarczę antyrakietową? A może tymi świętymi krzyżykami się zasłonimy ? lub opasłym klerem? to nasz fanatyczny naród tak wybrał i ponad 30 lat łudzisię że Ukraińcy nas obronią.