• Czy kiedyś facet was zdradził? Jak sobie z tym poradziłyście?

W: Babskie sprawy
    Dwa lata temu odkryłam, że mój już były chłopak mnie zdradził i to nie raz :/ Do dzisiaj nie mogę się z tym pogodzić, oczywiście od razu się rozstaliśmy, gdy wszystkie jego zdrady wyszły na jaw, w ciągu 2 lat związku zdradził mnie z 2 dziewczynami. Świat mi się zawalił jak się o tym dowiedziałam, bo wydawało mi się, że jesteśmy dla siebie stworzeni: takie same poczucie humoru, te same pasje etc. Nadal mam uraz do facetów i omijam ich szerokim łukiem. Myślę, że już nigdy nikomu nie zaufam. Czy którąś z was facet zdradził? Jak sobie to poukładać w głowie?
  • Ile obecnie kosztuje wesele?

W: Babskie sprawy
    Dziewczyny, jestem zatrwożona. Zawsze marzyło mi się wielkie wesele na 100-150 osób, ale chyba będę musiała zrezygnować ze swoich planów. Chodziłam ostatnio z narzeczonym po różnych lokalach i ceny od osoby zaczynają się średnio od 200 zł (najczęściej jest to najuboższe menu). Do tego przecież jeszcze dochodzi zespół muzyczny, fotograf/kamerzysta, samochód, ksiądz i aż strach pomyśleć co jeszcze. Przecież to wyjdzie pewnie z grubo ponad 30 tys. zł. Wy też tyle płaciłyście? Ile obecnie kosztuje wesele? Skąd wziąć na to kasę? Brałyście pożyczki? Oszczędności?