• w temacie Repolonizowanie Polski, całej Polski!

  W: Hydepark
  Pogrzebacz
  taie
  Pogrzebacz
  taie A co ci zostało jeszcze polskiego ?
  Góry i rzeki ? Bo jezior to już nie był bym taki pewny.
  Czyli metodą Bieruta NACJONALIZACJA WSZYSTKIEGO ?
  Kobiety też chcesz mieć wspólne jak obiecywano w CCCP ?
  Nie trzeba żadnych przepisów.
  Wystarczy ludzka świadomość.

  Kupujesz chleb z zagranicy? Na jego sprzedaży zarobi trochę jedynie kasjerka w hipermarkecie ale ile one zarabiają to pewnie wiesz. Reszta pójdzie za granice.

  Kupujesz chleb z Polski zarobi polski rolnik który zasiał parzenicę polski młynarz który zmielił ziarno polski piekarz który upiekł chleb polski sprzedawca który go sprzedał do tego kilku polskich kierowców którzy przewozili składniki od rolnika do młynarza, od młynarza do piekarza, od piekarza do sklepu, zakład który sprzedał rolnikowi i młynarzowi maszyny. I tak dalej... Wszyscy Ci którym dałeś prace zapłacą w Polsce podatek by było na drogi, szkoły i szpitale itd.

  Tak samo z każdym innym produktem.

  Sam możesz sprawić, że zasiadając kolejny raz do gazety by znaleźć prace, na stronie pojawią się oferty pracy bo okaże się, ze w Polsce potrzeba więcej kierowców piekarzy młynarzy rolników Poczujesz pewności siebie założysz rodzinę, zajrzysz kolejny raz do gazety, a tam kolejne oferty pracy dla przedszkolanek, nauczycieli itd.

  A morał z tego prosty zacznijmy wspierać się nawzajem kupując własne produkty płacąc sobie na wzajem za pracę. Przestańmy popierać polityków, którzy dla ciepłej europosady ustawiają nas w kolejce za Grecja, Cyprem itd..

  Pamiętaj 590 kupuj polskie produkty
  Po pierwsze o 30 lat za późno.
  Po drugie tak myślał tow. Wiesław w latach 60 - pomarańcze i cytryny miałeś raz w roku.
  Polska miała 0(zero)zł zadłużenia ale nikomu się nie podobała taka szara - oraz "czysta" pod ogórek.
  Za późno to jest dopiero po śmierci.
  :))))) dobre...
 • w temacie Poznałem "żołnierza wyklętego" ...

  W: Hydepark
  ~dla durnia Sam jesteś wyklęty durniu. Kiker idź już spać, a we śnie porozmawiaj z wyklętymi. Boże coś Polskę durniami obdarzył. Musztarda, po obiedzie:((Pewnie nie załapiesz, bo się wylogowałeś - "nie mów do mnie po "imieniu" ,bo pomyślą ,że jesteśmy braćmi... :)