kimikimi
Poziom 21

kimikimi

Kobieta (18)

 • w temacie Facet bez prawo jazdy?

  W: Hydepark
  inka111
  Mohmed inka111 kimikimi inka111 Sikorsky Jak bystry i ogarnięty to lepszy od takiego co zdawał 12 razy i jeździ ;)Jak nie ma prawa jazdy i jeżdzi miejskim MPK to nie może być „bystry i ogarnięty”.Tak uważasz? Za kołkiem widuje strasznie niekumatych facetów.Kimi...niekumatych można spotkać wszędzie.
  Posiadanie prawa jazdy nie stawia nikogo na podium doskonałości.
  I nie każdy musi być kierowcą. Po prostu nie każdy nadaje się na kierowcę.Mało kto nadaje się na kierowce a masowe rozdawnictwo dokumentów
  uprawniających do prowadzenia pojazdów jest wynikiem łapówek jakie
  wręczyły odpowiednim osobom firm motoryzacyjne.
  Taaa. Prawda jest taka że faktycznie niektórzy nie powinni nigdy wsiadać za kierownicę.
  O łapówkach nic nie wiem.
  Ale bywa że jest „dużo sprzętu a mało talentu”. I wtedy widać efekty. Np dzisiaj kolo Wrocławia zginęły 3 osoby w zderzeniu 2 aut. Prawdopodobnie komuś się wydawało że jest mistrzem F1. I odleciał w mistrzowskim tempie na tamten świat. Zabierając ze sobą 2 inne osoby.
  Pewnie facet lat od 20 ok 35.
 • w temacie Facet bez prawo jazdy?

  W: Hydepark
  inka111 Sikorsky Jak bystry i ogarnięty to lepszy od takiego co zdawał 12 razy i jeździ ;)Jak nie ma prawa jazdy i jeżdzi miejskim MPK to nie może być „bystry i ogarnięty”.Tak uważasz? Za kołkiem widuje strasznie niekumatych facetów.
 • w temacie Facet bez prawo jazdy?

  W: Hydepark
  Sikorsky Jak bystry i ogarnięty to lepszy od takiego co zdawał 12 razy i jeździ ;)A jak nie potrafi zdac, a chce?
 • w temacie Staram się zrozumieć, co on takiego w sobie ma?

  W: Uczucia
  Sikorsky kimikimi Guest kimikimi Dlaczego mężczyznę stworzono pierwszego? Bo twór zawsze zaczyna się od zera, a potem sie go ulepsza.
  To czemu tak wiecznie stękasz, że żadne zero nie chce się nad Tobą ulitować ? :PMiałam już z 9. Wszyscy dali mi duzo radości, ale po kilku latach związek wyparowywał.Musisz jeszcze jednego złapać. Pełne, parzyste liczby lepiej wyglądają ;)Ale musi być przystojny, najlepiej młody wysportowany policjant.
 • w temacie Staram się zrozumieć, co on takiego w sobie ma?

  W: Uczucia
  Guest kimikimi Dlaczego mężczyznę stworzono pierwszego? Bo twór zawsze zaczyna się od zera, a potem sie go ulepsza.
  To czemu tak wiecznie stękasz, że żadne zero nie chce się nad Tobą ulitować ? :PMiałam już z 9. Wszyscy dali mi duzo radości, ale po kilku latach związek wyparowywał.