kimikimi
Poziom 21

kimikimi

Kobieta (17)

 • w temacie Czy niektórzy mężczyźni przepuszczają kobiety na drodze?

  W: Hydepark
  sarna
  kimikimi
  sarna No oczywiście na przejściu dla pieszych, a tym bardziej jak stoi fajna laska ;-),
  Ale na drodze obowiazują znaki drogowe , a nie jakieś dżentelmeńskie gesty.
  Czyli w autach jako kierowce nie przypuszczają?
  Kimi, sorry, -a co Ty z księżyca spadłaś, ze takie pytania zadajesz ? Nie jeździsz samochodami?;-))
  nie
 • w temacie Mam do Was pytanie

  W: Hydepark
  ~szperacz kimikimi ~szperacz kimikimi ~szperacz kimikimi nieważne, to tylko 22 złote, niech się zachłysną:) Szkoda dawać dziadom, lepiej przepić.no szkoda, na tych dziadów pasienie to mi szkoda.
  W dodatku urzędniczka nie była zbyt uprzejma. Jak już będziesz miała prawko to ją przejedziesz :DAle wszystkie były brzydkie i niezgrabne, żadnej ładnej;) Kimi... wolisz dziewczyny? Tyle się o chłopach nawypisywałaś, a jednak dziewuchy Cię kręcą :-)Nie, po prostu babska zemsta, same brzydule.
 • w temacie Mam do Was pytanie

  W: Hydepark
  ~szperacz kimikimi ~szperacz kimikimi nieważne, to tylko 22 złote, niech się zachłysną:) Szkoda dawać dziadom, lepiej przepić.no szkoda, na tych dziadów pasienie to mi szkoda.
  W dodatku urzędniczka nie była zbyt uprzejma. Jak już będziesz miała prawko to ją przejedziesz :DAle wszystkie były brzydkie i niezgrabne, żadnej ładnej;)
 • w temacie Mam do Was pytanie

  W: Hydepark
  ~szperacz kimikimi nieważne, to tylko 22 złote, niech się zachłysną:) Szkoda dawać dziadom, lepiej przepić.no szkoda, na tych dziadów pasienie to mi szkoda.
  W dodatku urzędniczka nie była zbyt uprzejma.
 • w temacie Mam do Was pytanie

  W: Hydepark
  ~szperacz kimikimi ~szperacz kimikimi To jest stary akt zgonu i na takim papierze posiadam.
  Ale od 2015 sa takie wydruki i nie wiem czy tylko taki papier obowiązuje.Dokument jest dokumentem dopóki widać pieczęcie i mole drzewne go nie zjadły. Akt zgonu jak akt własności, nie traci ważności.

  A przy okazji http://piekar(...)na-stecA jak już dokonałam opłaty skarbowej za nowe akty, to kasa przepadała?
  Akty jeszcze nie sa gotowe.Jeżeli w formie znaków skarbowych i już przyklejone i ostemplowane, nikt Tobie kasy nie zwróci. Musiałby urzędnik z własnej kieszeni bulić.z opłatomatu, potwierdzenie na papierku, dopiero poszedł wniosek o akty