kimikimi
Poziom 21

kimikimi

Kobieta (18)

 • w temacie Rewelacyjna piosenka numer jeden w Szwecji

  W: Hydepark
  Guest To disco rąbanka a nie POP ... aby nie powiedzieć wprost, że to disco polo :P
  ale ładne chwytliwe.Dance. . Duzo polactwa krytykuje i dyskredytuje ja po angielsku, ale wielu docenia w YouTube. Zdolna kobieta, perfekcyjny angielski. Nie musisz byc zachwycony/
 • w temacie Moje spotkanie z internetowym Adonisem.

  W: Uczucia
  Figofago1 Przecież by i tak cię nie chciał. Popatrz na siebie! Może dawno nie miał kobiet i chciał sobie bzyknać ale to nie było nic poważnego, bo ty nie jesteś poważna ani normalna. A w dodatku ten okropny wygląd .
  Jestem ładna. jesteś złośliwy kotku.
 • w temacie Chłopak z przeszłością…

  W: Uczucia
  Czy wy ludzie nie potraficie się już inaczej poznawać jak przez internet? Tam sami oszuści.Ja korzystam z portali VIP ze skanami z dowodów.
 • w temacie Panowie zaliczaja kobiety ...

  W: Uczucia
  ~walentynek Podobno piękne nie są wierne i na odwrót tak więc nie wiadomo czy mężczyzna szukał tej jedynej czy tylko dla sportu. Jako facet sugeruję abyś nie pakowała się w takie układy. Dlaczego ? Zależy Tobie na związku z facetem czy nie ? Jeśli tak i na pierwszej randce godzisz się na szybki numerek to facet który szuka tej jedynej już nigdy więcej się z Tobą nie umówi. Będzie się bał związku z kimś kto równie szybkie numerki może mieć z innymi.A który normalny facet bzyka sie na pierwszej randce ?