kimikimi
Poziom 21

kimikimi

Kobieta (17)

• w temacie Czy wojsko przydałoby się współczesnym mężczyznom ?

W: Hydepark
    kiker
    kimikimi
    kiker
    1916 Mamy równouprawnienie zatem wojsko dla wszystkich, a nie tylko mężczyzn.
    Jestem za poborem, z niejednego niedorajdy wojsko zrobiło mężczyznę, podobnie jak nie jedną kobietę wojsko sprowadziło na ziemię ;)
    Doskonałe wypowiedz ....nic ujać nić dodać :) Lepiej nie da się to wytłumaczyć.Pozdrawiam.
    Jak mężczyzna zacznie rodzic to wtedy będzie prawdziwe równouprawnienie.
    Jak byśmy mogli rodzić to byście były nie potrzebne natura nas podzieliła na obowiazki. To kobiety chcą równouprawnienia mają to i rodzą dzieci.Nic się nie zmieniło.
    Ja nie chce, dla mnie to wypaczenie.
  • w temacie Życie po śmierci?

W: Religia
    Konstantynowicz Albo życie po życiu,jak dla mnie to reinkarnacja jest bardziej wiarygodna niż Jahwe i jego sąd ostateczny,myśląc nad tym dochodzę do wniosku że reinkarnacja ma sens,a sąd ostateczny to bezsensowny twór
    Ale jaki sens? Przecież nie spotykasz swoich bliskich, masz inne życie, los, aby znowu wszystkich utracić, to nie wytłumaczenie.

kiker
    1916 Mamy równouprawnienie zatem wojsko dla wszystkich, a nie tylko mężczyzn.
    Jestem za poborem, z niejednego niedorajdy wojsko zrobiło mężczyznę, podobnie jak nie jedną kobietę wojsko sprowadziło na ziemię ;)
    Doskonałe wypowiedz ....nic ujać nić dodać :) Lepiej nie da się to wytłumaczyć.Pozdrawiam.
    Jak mężczyzna zacznie rodzic to wtedy będzie prawdziwe równouprawnienie.

vffsfdfg Nic nie wiesz o ,,służbie'' wojskowej. Wziąłem w cudzysłów bo to nie ma niczego wspólnego ze służbą. Wojsko to cyrk i absolutnie nic ponad to. W zależności od tego jak się delikwent umie ustawić może tam mieć niebo na ziemi, nudę dłużącą się nie do wytrzymania albo piekło które trudno znieść. Roli wychowawczej polegającej na tym że po wojsku chłopak staje się mężczyzną nie ma tam żadnej i jest to tylko idiotyczny mit.
    Ja miałem takie wojsko do którego wróciłbym dziś bo było ono pasmem nieprzerwanej zabawy i śmiechu.Spokojnie, ja stawiam tylko tezy, np. do obalenia;)
  • w temacie Wielu mężczyzn jest skreślonych przez kobiety

W: Seks
    ~gość kimikimi ~gość Robcio85 ~gość Robcio85 gdybym miał do wyboru ciebie lub odkurzać to wybrałbym 2 opcje Pmyślisz, że tak "sprząta" jak i tematy zakłada ? ;Pwypolerowane, tu i tam:))może to też jejhttp://facet.(...),356333 tylko techniki nie opanowała ;PAle masz radochy z tego gościa:) Zwyczajnie nie lubię kłamców i sztuczności ...
    Pasuje mi tu cytat z Seksmisji "A ty cyganie se tu cycki będziesz przyprawiał ..." ;PNo cóż, aby oduczyć Ciebie trolowania moich tematów - zamykam je dla takich gości. Pozdrawiam,
  • w temacie Wielu mężczyzn jest skreślonych przez kobiety

W: Seks
    ~gość Robcio85 ~gość Robcio85 gdybym miał do wyboru ciebie lub odkurzać to wybrałbym 2 opcje Pmyślisz, że tak "sprząta" jak i tematy zakłada ? ;Pwypolerowane, tu i tam:))może to też jejhttp://facet.(...),356333 tylko techniki nie opanowała ;PAle masz radochy z tego gościa:)