kimikimi
Poziom 21

kimikimi

Kobieta (18)

• w temacie IDĄ ŚWIĘTA.... JAK TAM U WAS?

W: Hydepark
    Blandare51
    kimikimi Kocham święta, najpiękniejszy czas w mojej rodzinie:)
    Myślę, że jest nas wiele... tak zakochanych....
    To jest wspaniałe, Wigilia, Kościół, rodzina, uwielbiam polskie, katolickie święta, tak jak Brytyjczycy kochają własna walutę.
    Należy pielęgnować, własne zwyczaje narodowe, nasze pochodzenie, historię, to nasze najcenniejsze dziedzictwo:)
  • w temacie Czy ktoś mi wyjaśni...

W: Do Admina
    prowincjusz2
    an1ka
    1916
    Kamyczka
    Ale nie ma żadnej informacji od jakiej ilości punktów zależy dany poziom.
    np.7 tys. punktów i wskakujemy na poziom 10 itd.
    Bo takiej informacji o poziomach nie ma i nie będzie ;)
    Dobranoc :)
    Z tego wniosek, że przyznawanie poziomów zależy od ...znajomości z moderatorami lub od ich dobrego albo złego humoru. Bo jak inaczej wytłumaczyć brak informacji na ten temat ? :)
    Ja wiem tylko że za 40 tyś pkt dostaje się poziom 21 a za ostrzeżenie odejmowane jest 10%. Czyli trzeba mieć minimum 44 tyś aby nie stracić poziomu za upomnienie.
    42328 punkty - poziom od roku 18:)
  • w temacie Zwrot z podatku dochodowego

W: Porady
    Jeśli dorosłe, pracujące dziecko posiada rentę zdrowotną z jakiegoś tytułu, to potem w PIT musi zawsze dopłacać do zwrotu od podatku, nawet 500 zł.
    Tak państwo sobie odbiera ulgi pracodawcy, który zatrudnia niepełnosprawnego.
  • w temacie Samobójstwo = tchórzostwo czy odwaga?

W: Uczucia
    Marcin65 Odniose sie do pierwszego wpisu
    Otóz nie zawsze ucieczka od długów czy problemów czy tez zawodu miłosnego powoduje chęc samobójstwa.
    Czasami jest to zwykłe stwierdzenie ze w dzien w dzien to samo.
    Zastanawianie sie po co to wszystko,dla kogo sie człowiek męczy skoro i tak walnie w kalendarz.
    Dzieci nie piszą,dla swiata nie istnieje stał sie niewidzialny.Wstaje idzie do pracy,wraca zje obiad,poczyta,pooglada cos,kładzie sie spi,rano wstaje idzie do pracy i tak w kółko
    Tylko dla kogo i po co?

Nie wnikam czy to odwaga czy tchórzostwo.
    W pewnych przypadkach jest to zysty racjonalizm i wyliczenie sobie ze nikogo to i tak nie bejdzie i szkoda będzienie wielka lub zadna
    Czysta matematyka

W jego przypadku chyba tak było codziennie praca w ochronie czyli cieciowanie za 4 zł na rękę, miał wyuczony zawód do którego chciał wrócić, ale że nie był juz młody, to go nie chcieli zatrudnić w zawodzie.

Leander10 Samobójstwo popełnia ten, kogo przerosły problemy, nie znalazł pomocy u innych, dusił w sobie cały ból. Jakże często przechodzimy obojętnie obok kogoś bliskiego, kto ma wielkie problemy, bagatelizujemy ich wielkość - bo dla nas "ten wielki problem" jest blahostką. Nie potrafimy zrozumieć drugiego człowieka i dlatego tak często pozostają samotni i samotnie umierają.Niestety żyjemy w takich czasach że każdy ma podobne problemy zwłaszcza finansowe czy miłosne, dlatego nie użalamy się nad jednostką która ma podobne di czasu aż ... no własnie:(

kiker Człowiek który targa się na swoje życie to człowiek chory ,często potrzebujący pomocy.Depresja to choroba i skutki tej choroby są różne. W Anglii chorzy na depresją otrzymują rentę. W Polsce jest to wyśmiewane!

Odpowiadając na pytanie w temacie -Samobójstwo to nie jest ani jedno ani drugie -to jest akt destrukcji,eksterminacji własnego życia co prowadzi innych do popełnienia podobnego czynów,naśladownictwa, gdyż nie otrzymają należytej pomocy.Targanie się na życie to rozpacz dla całej rodziny.naprawdę otrzymują rentę?

WildD Samobójstwo = selekcja naturalna.

Zamiast szykować sobie śmierć lepiej zgłosić się do psychiatry.Niczego nie szykuje, może poczytaj powód dla którego założyłam temat, a nie oskarżaj ludzi o coś nie związanego z tematem... gosh...

Felicyta5 przygnębiający tematW racy kolega kilka dni temu popełnił samobójstwo, dlatego mnie naszło, miał długi, nie miał za co żyć a żebraczą pensje z umowy o dzieło za prace w ochronie w całości zgarnął komornik.