kimikimi
Poziom 21

kimikimi

Kobieta (18)

 • w temacie Panowie zaliczaja kobiety ...

  W: Uczucia
  ~walentynek Podobno piękne nie są wierne i na odwrót tak więc nie wiadomo czy mężczyzna szukał tej jedynej czy tylko dla sportu. Jako facet sugeruję abyś nie pakowała się w takie układy. Dlaczego ? Zależy Tobie na związku z facetem czy nie ? Jeśli tak i na pierwszej randce godzisz się na szybki numerek to facet który szuka tej jedynej już nigdy więcej się z Tobą nie umówi. Będzie się bał związku z kimś kto równie szybkie numerki może mieć z innymi.
  A który normalny facet bzyka sie na pierwszej randce ?
 • w temacie Czy żona prawie zawsze musi być bita?

  W: Hydepark
  Lilith1
  kimikimi
  Lilith1
  kimikimi
  Lilith1
  kimikimi Lilith1 Jak na to pozwolą jeden raz, będą zbierać manto bez końca gdy tylko "pan i władca" wyrazi na to ochotę. A jak raz się odważy i nie poniesie za to odpowiednich konsekwencji, kobieta jest przegrana... jest Policja, jest rodzina (bracia najlepsi) i jest kuchnia z mnogością sprzętów służących do sprowadzania "wojownika" na ziemię. A najlepiej wywalić takiemu manele za drzwi, razem z nim. Schody wskazane.

  Cześć Kimi :), jeździsz już?Witaj. Mam 23 lekcje. Teraz mam mieć na 30 egzamin wewnętrzny, ale niewiele umiem:(
  Olej forum i zakuwaj przepisy. Na pewno wiele zapamiętałaś z wykładów (o ile masz i na dobrym poziomie). Teraz tylko powtórzyć, nerwy na wodzy i... powodzenia! Będę za Ciebie trzymała :)
  Ale to juz plac manewrowy, teorie mam zdana
  No, to zmienia postać rzeczy... trenuj, kręć kółkiem aż do czerwoności i na egzaminie nie daj się zjeść nerwom :)
  Ale czy moge siebie dokupic z 10 lekcji zanim podejde?
  Pewnie, że możesz. Pogadaj z instruktorem.
  A Ty dokupywałas?
 • w temacie Czy żona prawie zawsze musi być bita?

  W: Hydepark
  Lilith1 kimikimi Lilith1 kimikimi Lilith1 Jak na to pozwolą jeden raz, będą zbierać manto bez końca gdy tylko "pan i władca" wyrazi na to ochotę. A jak raz się odważy i nie poniesie za to odpowiednich konsekwencji, kobieta jest przegrana... jest Policja, jest rodzina (bracia najlepsi) i jest kuchnia z mnogością sprzętów służących do sprowadzania "wojownika" na ziemię. A najlepiej wywalić takiemu manele za drzwi, razem z nim. Schody wskazane.

  Cześć Kimi :), jeździsz już?Witaj. Mam 23 lekcje. Teraz mam mieć na 30 egzamin wewnętrzny, ale niewiele umiem:(Olej forum i zakuwaj przepisy. Na pewno wiele zapamiętałaś z wykładów (o ile masz i na dobrym poziomie). Teraz tylko powtórzyć, nerwy na wodzy i... powodzenia! Będę za Ciebie trzymała :)Ale to juz plac manewrowy, teorie mam zdanaNo, to zmienia postać rzeczy... trenuj, kręć kółkiem aż do czerwoności i na egzaminie nie daj się zjeść nerwom :)Ale czy moge siebie dokupic z 10 lekcji zanim podejde?
 • w temacie Czy żona prawie zawsze musi być bita?

  W: Hydepark
  Lilith1 kimikimi Lilith1 Jak na to pozwolą jeden raz, będą zbierać manto bez końca gdy tylko "pan i władca" wyrazi na to ochotę. A jak raz się odważy i nie poniesie za to odpowiednich konsekwencji, kobieta jest przegrana... jest Policja, jest rodzina (bracia najlepsi) i jest kuchnia z mnogością sprzętów służących do sprowadzania "wojownika" na ziemię. A najlepiej wywalić takiemu manele za drzwi, razem z nim. Schody wskazane.

  Cześć Kimi :), jeździsz już?Witaj. Mam 23 lekcje. Teraz mam mieć na 30 egzamin wewnętrzny, ale niewiele umiem:(Olej forum i zakuwaj przepisy. Na pewno wiele zapamiętałaś z wykładów (o ile masz i na dobrym poziomie). Teraz tylko powtórzyć, nerwy na wodzy i... powodzenia! Będę za Ciebie trzymała :)Ale to juz plac manewrowy, teorie mam zdana
 • w temacie Czy żona prawie zawsze musi być bita?

  W: Hydepark
  Lilith1 Jak na to pozwolą jeden raz, będą zbierać manto bez końca gdy tylko "pan i władca" wyrazi na to ochotę. A jak raz się odważy i nie poniesie za to odpowiednich konsekwencji, kobieta jest przegrana... jest Policja, jest rodzina (bracia najlepsi) i jest kuchnia z mnogością sprzętów służących do sprowadzania "wojownika" na ziemię. A najlepiej wywalić takiemu manele za drzwi, razem z nim. Schody wskazane.

  Cześć Kimi :), jeździsz już?Witaj. Mam 23 lekcje. Teraz mam mieć na 30 egzamin wewnętrzny, ale niewiele umiem:(
 • w temacie Luis Fonsi w TVP..boski?

  W: Hydepark
  Kinia223 kimikimi Wynagrodzenie z Polski oddał w całosci na cele charytatywneNooo, jakoś tam odkupił "winy" :)Bardzo ładnie spiewa na zywo. Moze tak miał w umowie?
 • w temacie Jaki kolor włosów ma pani Malgorzata Waserman?

  W: Porady
  Tris kimikimi Tris sarna Zapytaj Tris , ona ci powie dokładnie jaki to kolor;-)Dziękuję za wytypowanie Sarenko :D

  A tak w kwestii tematu, jeśli chcesz taki kolor, to sama go nie uzyskasz, bo to nie jest robione farbą i nie ma na to nazwy :D , tylko rozjaśniaczem, rozjaśniacz u dobrego fryzjera plus stosowanie regularnie szamponu rewitalizującego, który sprawia, że blond jest właśnie taki chłodny, zimny, a nie ,,żółty", bez fryzjera nic tu nie zdziałasz Kimiś :DKolor marzenie. A choć w przybliżeniu podobna farba? Nie ma, taka nie istnieje, tylko rozjaśniacz, a już tym bardziej, gdy masz ciemne włosy, to tym bardziej, tylko rozjaśniacz :PW sumie trochę pod siwy podchodzi. Ale lodowe blondy są piękne. Nadają szlachetności.
 • w temacie Jaki kolor włosów ma pani Malgorzata Waserman?

  W: Porady
  Tris sarna Zapytaj Tris , ona ci powie dokładnie jaki to kolor;-)Dziękuję za wytypowanie Sarenko :D

  A tak w kwestii tematu, jeśli chcesz taki kolor, to sama go nie uzyskasz, bo to nie jest robione farbą i nie ma na to nazwy :D , tylko rozjaśniaczem, rozjaśniacz u dobrego fryzjera plus stosowanie regularnie szamponu rewitalizującego, który sprawia, że blond jest właśnie taki chłodny, zimny, a nie ,,żółty", bez fryzjera nic tu nie zdziałasz Kimiś :DKolor marzenie. A choć w przybliżeniu podobna farba?