kimikimi
Poziom 21

kimikimi

Kobieta (17)

 • w temacie Ewa fitneska milionerka?

  W: Hydepark
  niegrzecznaa Kołczing to intratne zajęcie ;))
  Mi sie zdaje ze to wszystko jest wzięte na kredyt.
 • w temacie Czy w moim wieku mogę się jeszcze zapisać na angielski?

  W: Polityka
  Aviator74
  kimikimi Awiatorze, co to za dziwny znak, o co tu chodzi?


  Czy w tej sytuacji, skręcając w prawo na skrzyżowaniu, wjedziesz na drogę z pierwszeństwem?
  Dlaczego dziwny? To znak ustąp pierwszeństwa, a pod nim znak informacyjny wskazujący drogę z pierwszeństwem przejazdu.
  Skręcając w prawo wjeżdżasz na drogę z pierwszeństwem i musisz ustąpić wszystkim z twojej lewej strony poruszających się po drodze z pierwszeństwem.
  Awi, a gdy będę zdawać egzamin teoretyczny w siedzibie mojej szkoły jazdy, to ile dostane pytań na teście?
 • w temacie Ewa fitneska milionerka?

  W: Hydepark
  ~gość A po co komuś obliczać ? niech każdy liczy swoje nie cudze.
  Wiem, ale obliczyli.
  Tylko chyba to przesada.
 • w temacie Nowy polski mister 2017:)

  W: Polityka
  Kinia223 kimikimi Kinia223 kimikimi Kinia223 kobieta444 Trzeba przyznać, że w PIS-ie są najprzystojniejsi posłowie: P.Jaki, T.Poręba, M.Morawiecki, B. Kownacki, D.Tarczyński (mój ulubiony) Jarosław Krajewski i kilku przystojniaków których nazwisk nie pamiętam. A ten, na zdjęciu ten też fajny. Natomiast w PO i Nowoczesnej same wybryki natury:)))))Jaki i Tarczyński? Niby o gustach się nie dyskutuje, ale... Kontrowersyjne kandydatury. A co do innych partii... No chyba takiemu Trzaskowskiemu z PO nic pod względem wyglądu nie można zarzucić? Albo ja się nie znam na męskiej urodzie :)Trzaskowski to burak, nie kłania się kobietom na powitanie.Tego nie wiem, nigdy go nie spotkałam, niemniej co do wyglądu nic mu zarzucić nie można. Tak mówią euro parlamentarzystki, a jeśli chodzi o wygląd, to zdecydowanie nie w moim typie:) Pewnie te z PIS - też bym się im nie kłaniała :D Nasi posłowie jakoś urodą nie grzeszą - z pewnością na tle Jakiego czy Tarczyńskiego Trzaskowski wygląda bardzo dobrze.Nie wiem czy z pis, ale kobieta to kobieta, a on facet/
 • w temacie Nowy polski mister 2017:)

  W: Polityka
  Kinia223 kimikimi Kinia223 kobieta444 Trzeba przyznać, że w PIS-ie są najprzystojniejsi posłowie: P.Jaki, T.Poręba, M.Morawiecki, B. Kownacki, D.Tarczyński (mój ulubiony) Jarosław Krajewski i kilku przystojniaków których nazwisk nie pamiętam. A ten, na zdjęciu ten też fajny. Natomiast w PO i Nowoczesnej same wybryki natury:)))))Jaki i Tarczyński? Niby o gustach się nie dyskutuje, ale... Kontrowersyjne kandydatury. A co do innych partii... No chyba takiemu Trzaskowskiemu z PO nic pod względem wyglądu nie można zarzucić? Albo ja się nie znam na męskiej urodzie :)Trzaskowski to burak, nie kłania się kobietom na powitanie.Tego nie wiem, nigdy go nie spotkałam, niemniej co do wyglądu nic mu zarzucić nie można. Tak mówią euro parlamentarzystki, a jeśli chodzi o wygląd, to zdecydowanie nie w moim typie:)
 • w temacie Nowy polski mister 2017:)

  W: Polityka
  Kinia223 kobieta444 Trzeba przyznać, że w PIS-ie są najprzystojniejsi posłowie: P.Jaki, T.Poręba, M.Morawiecki, B. Kownacki, D.Tarczyński (mój ulubiony) Jarosław Krajewski i kilku przystojniaków których nazwisk nie pamiętam. A ten, na zdjęciu ten też fajny. Natomiast w PO i Nowoczesnej same wybryki natury:)))))Jaki i Tarczyński? Niby o gustach się nie dyskutuje, ale... Kontrowersyjne kandydatury. A co do innych partii... No chyba takiemu Trzaskowskiemu z PO nic pod względem wyglądu nie można zarzucić? Albo ja się nie znam na męskiej urodzie :)Trzaskowski to burak, nie kłania się kobietom na powitanie.