• w temacie Rewelacyjna piosenka numer jeden w Szwecji

  W: Hydepark
  Guest To disco rąbanka a nie POP ... aby nie powiedzieć wprost, że to disco polo :P
  ale ładne chwytliwe.Dance. . Duzo polactwa krytykuje i dyskredytuje ja po angielsku, ale wielu docenia w YouTube. Zdolna kobieta, perfekcyjny angielski. Nie musisz byc zachwycony/
 • w temacie Moje spotkanie z internetowym Adonisem.

  W: Uczucia
  Figofago1 Przecież by i tak cię nie chciał. Popatrz na siebie! Może dawno nie miał kobiet i chciał sobie bzyknać ale to nie było nic poważnego, bo ty nie jesteś poważna ani normalna. A w dodatku ten okropny wygląd .
  Jestem ładna. jesteś złośliwy kotku.
 • w temacie Chłopak z przeszłością…

  W: Uczucia
  Czy wy ludzie nie potraficie się już inaczej poznawać jak przez internet? Tam sami oszuści.Ja korzystam z portali VIP ze skanami z dowodów.
 • w temacie Panowie zaliczaja kobiety ...

  W: Uczucia
  ~walentynek Podobno piękne nie są wierne i na odwrót tak więc nie wiadomo czy mężczyzna szukał tej jedynej czy tylko dla sportu. Jako facet sugeruję abyś nie pakowała się w takie układy. Dlaczego ? Zależy Tobie na związku z facetem czy nie ? Jeśli tak i na pierwszej randce godzisz się na szybki numerek to facet który szuka tej jedynej już nigdy więcej się z Tobą nie umówi. Będzie się bał związku z kimś kto równie szybkie numerki może mieć z innymi.A który normalny facet bzyka sie na pierwszej randce ?
 • w temacie Czy żona prawie zawsze musi być bita?

  W: Hydepark
  Lilith1 kimikimi Lilith1 kimikimi Lilith1 kimikimi Lilith1 Jak na to pozwolą jeden raz, będą zbierać manto bez końca gdy tylko "pan i władca" wyrazi na to ochotę. A jak raz się odważy i nie poniesie za to odpowiednich konsekwencji, kobieta jest przegrana... jest Policja, jest rodzina (bracia najlepsi) i jest kuchnia z mnogością sprzętów służących do sprowadzania "wojownika" na ziemię. A najlepiej wywalić takiemu manele za drzwi, razem z nim. Schody wskazane.

  Cześć Kimi :), jeździsz już?Witaj. Mam 23 lekcje. Teraz mam mieć na 30 egzamin wewnętrzny, ale niewiele umiem:(Olej forum i zakuwaj przepisy. Na pewno wiele zapamiętałaś z wykładów (o ile masz i na dobrym poziomie). Teraz tylko powtórzyć, nerwy na wodzy i... powodzenia! Będę za Ciebie trzymała :)Ale to juz plac manewrowy, teorie mam zdanaNo, to zmienia postać rzeczy... trenuj, kręć kółkiem aż do czerwoności i na egzaminie nie daj się zjeść nerwom :)Ale czy moge siebie dokupic z 10 lekcji zanim podejde?Pewnie, że możesz. Pogadaj z instruktorem.A Ty dokupywałas?
 • w temacie Czy żona prawie zawsze musi być bita?

  W: Hydepark
  Lilith1 kimikimi Lilith1 kimikimi Lilith1 Jak na to pozwolą jeden raz, będą zbierać manto bez końca gdy tylko "pan i władca" wyrazi na to ochotę. A jak raz się odważy i nie poniesie za to odpowiednich konsekwencji, kobieta jest przegrana... jest Policja, jest rodzina (bracia najlepsi) i jest kuchnia z mnogością sprzętów służących do sprowadzania "wojownika" na ziemię. A najlepiej wywalić takiemu manele za drzwi, razem z nim. Schody wskazane.

  Cześć Kimi :), jeździsz już?Witaj. Mam 23 lekcje. Teraz mam mieć na 30 egzamin wewnętrzny, ale niewiele umiem:(Olej forum i zakuwaj przepisy. Na pewno wiele zapamiętałaś z wykładów (o ile masz i na dobrym poziomie). Teraz tylko powtórzyć, nerwy na wodzy i... powodzenia! Będę za Ciebie trzymała :)Ale to juz plac manewrowy, teorie mam zdanaNo, to zmienia postać rzeczy... trenuj, kręć kółkiem aż do czerwoności i na egzaminie nie daj się zjeść nerwom :)Ale czy moge siebie dokupic z 10 lekcji zanim podejde?