kimikimi
Poziom 21

kimikimi

Kobieta (17)

 • w temacie Czy pupa po

  W: Hydepark
  Guest zmarszczki ....
  ile trzeba wolnego czasu w nadmiarze by nadawc z dwóch przeglądarek? znudzony stary kawaler ?
 • w temacie Mam 50 lat

  W: Hydepark
  inka111
  kimikimi
  madox66 Moja szwagierka w wieku 52 lat zrobiła prawko i yeraz dopiero czuje sie niezależna, ku uciesze mojego kuzyna...
  Daje to niezależność?
  Tak. Kimi wiadomo nie każdy może być kierowcą. I nie każdy musi nim być.
  Ale posiadanie auta i wcześniej oczywiście prawka daje niezależność, wygodę i oszczędność czasu.
  Ja dzisiaj nie wyobrażam sobie życia bez własnego auta. Ale wiele lat chociaż mogłam nie jeżdziłam samochodem. Składało się na to wiele spraw ale w końcu jak kupiliśmy mi autko.....muszę przyznać że uwielbiam nim jazdę.
  Pogoda, ciężkie siaty z zakupami i zaoszczędzony czas to powody dla których warto je mieć. Poza tym bezpieczeństwo. Wracając wieczorem z kina czy spotkania...wsiadasz do auta, blokujesz drzwi, puszczasz muzę i jazda do domku !
  Jeżeli tylko czujesz się na siłach...próbuj . Do odważnych świat należy !
  I polecam auta z automatyczną skrzynią biegów.
  A jak mi się zepsuje auto na środku drogi? nie umiem naprawiać/ zmienia koła.
 • w temacie Kto nami rządzi - ręce opadają

  W: Polityka
  Kajetana
  Soraya Dzieci koleżanki mają po 10, 12 i 3 latka( Zespół Downa). Guzik wiecie, co ci rodzice przezywają, co ich dzieci. Leczenie w USA wyłącznie. Rodzice tych dzieci i każdy z nas powinien wcześniej zrobić badania genetyczne. Niestety mało kto to robi. Albo tym nie wie luib lekceważy.
  Wszystkich chorych nie uratujemy, wszystkim nie pomożemy. Taka jest prawda. ale nie...trzeba znaleźć winowajcę. I na nim wywalić swoje frustracje.
  Wszystkim miłego dnia. Szkoda czasu na to pisanie,
  A Ty co wiesz o tutejszych forumowiczach?
  Downa nie trzeba leczyć w USA (straszne pierdolery opowiadasz Sorayo) choć wszystkim rodzicom dzieci upośledzonych należą się wg mnie wysokie zapomogi od państwa które obecnie KAŻE rodzić.
  Ależ sorayo uratujemy nawet umierających, przynajmniej tych ktorzy mają szansę przeżycie, gdyż przetaniemy wspierać kościoły i inne instytucje wyznaniowe. Kościoły niech wspomagają owieczki.

  Czy wiesz głupia kobieto ze niedługo nawet tobie przestanie przysługiwać z NFZ chemia gdy zachowujesz na raka?
  i po sie znowu wywyższasz nad innymi? i tak zgnijesz w grobie jak inni
 • w temacie Jak smakuje i przytula młody mężczyzna?

  W: Uczucia
  Kajetana kimikimi Kajetana kimikimi Kajetana kimikimi Kajetana Nie wiesz? Szkoda...to Ty na zdjęciu? stara już jesteś jak ja:( ale nie narzekam.:D :Dmasz młodszego?

  ;-) czy ja na głupią wygladam żeby z głupimi sie dzielić informacjami i sobie? :DRozumiem ze uwazasz sie za lepsza ode mnie i mna pogardzasz ? Ale w grobie i tak zgnijesz jak każdy a nie ta lepsza. Po co sie wywyzszac za życia? oczywiście że zgnije albo się sfajcze w piecu... i nawet duszy nie mam. Ale przynajmniej nikt mnie nie będzie wspominał jako pustaka. ;)
  Ja będę.
 • w temacie synek mamusi moj maz

  W: Uczucia
  Kajetana abce abce Skoro jesteście młodymi osobami to i rodzice są też jeszcze stosunkowo młodymi ludżmi . Pewnie nie są jeszcze emerytami. W takiej sytuacji w jakiej Wy jesteście to rodzice pomagają młodym . Może są bezrobotni ? To wtedy oni powinni starać się o zasiłek i szukać pracy . Macie trudną sytuację rodzinną tym bardziej , że spodziewacie się potomka . To można wszystko uzgodnić z rodzeństwem . To rodzice powinni zadbać o swój byt a Wy możecie im pomóc znależć pracę.Dobrze świadczy o Twoim mężu , że pomaga rodzicom. Ale powinien wziąć pod uwagę Waszą sytuację , porozumiewać się z Tobą przed podjęciem decyzji . Musicie razem ustalić jaki jest stan finansowy Jego rodziców , ich potrzeby materialne i podjąć właściwą decyzję razem z rodzeństwem formy pomocy.Jego rodzice nie sa niedołężni żeby im pomagać tylko bezrobotni...więc niech się wezmą.do roboty. Tyle w temacie. Praca jest ale dla tych ktorzy chcą pracować...choćby na czarno.w grobie nie bedziesz juz pracowac
 • w temacie Jak smakuje i przytula młody mężczyzna?

  W: Uczucia
  Guest egle Kajetana egle Justyna260 kimikimi Kajetana Nie wiesz? Szkoda...to Ty na zdjęciu? stara już jesteś jak ja:(Moja znajoma góralka zawsze mawiała, że stara to jest d...., bo nie ma zębów.Goralki to madre kobiety i bardzo doswiadczone :)No nie powiedziałabym egle...bywają propisowskie idiotki... :D :D to z pewnoscia nie goralki, tylko pomieszkujace kobity w gorach :DRóżne są ... możesz wierzyć na słowo :Pznowu wylazłeś z nory użytkowniku, nie masz innych zajęć tylko babskie fora?
 • w temacie Jak smakuje i przytula młody mężczyzna?

  W: Uczucia
  Justyna260 kimikimi Kajetana Nie wiesz? Szkoda...to Ty na zdjęciu? stara już jesteś jak ja:(Moja znajoma góralka zawsze mawiała, że stara to jest d...., bo nie ma zębów.:)