• Choinka DIY 2017

  W: Porady
  Macie jakieś ciekawe pomysły na nietypowa choinkę Bożonarodzeniową? Ja wykonałem ją w M&M's. Jeśli macie jakieś inne ciekawe pomysły piszcie!!!
 • Jak samemu zapiąć bransoletkę?

  W: Porady
  Niektóre bransoletki bardzo ciężko jest zapiąć samodzielnie i zwykle prosimy kogoś o pomoc. Co jednak gdy nikogo nie ma w domu? W tym filmie przedstawiam prosty trik, który pomoże Ci w prosty domowy sposób samodzielnie zapiąć bransoletek.
 • Jak przechowywać ubrania

  W: Porady
  Dzieci bardzo szybko wyrastają ze swoich ubranek. Najczęściej w bardzo dobrym stanie albo wręcz idealnym stają się bezużyteczne. Bardzo często chowamy je dla kolejnego potomka. Co zrobić aby zachowały świeżość i nie zostały pożarte przez mole! Wystarczy do pudła, czy też kartonu włożyć otwarte opakowanie z mydłem w kostce, które odstraszy mole i nada delikatny świeży zapachy..
 • Jak szybko obrać buraki

  W: Porady
  Co zrobić,żeby łatwo obrać buraki ugotowane w skórce? Buraki należy ugotować do miękkości.Gorące buraki odlać i natychmiast zalać zimną wodą.Obierać ciepłe buraki w wodzie palcami(bez użycia noża).Podważona palcami skórka lekko schodzi.Metoda sprawdzona i godna polecenia.
 • Jak wieszać obrazy?

  W: Porady
  Jak wieszać obrazy? kiedy kupisz nowy obraz lub pomalowaliście ściany stoicie przed trudnym zadaniem powieszenia obrazu, ramki itp na ścianę tak aby jej nie wybrudzić. Wystarczy że użyjesz prostej sztuczki z widelcem a na pewno poradzisz sobie z tematem bez problemu. Wieszanie obrazu stanie się przyjemne i zawsze możesz zaimponować drugiej osobie...
 • Jak umieszczać zdjęcia w ramce

  W: Porady
  Jeżeli lubisz fotografie to na pewno posiadasz duże wywołanych zdjęć. Kiedy wkładasz je do ramki i powieszasz na ścianie, wtedy zdjęcie się przekrzywia. Znalazłem prosty domowy sposób na poradzenie sobie z taką sytuacją. w załączeniu film
 • czyszczenie ścian z zabrudzeń

  W: Porady
  Ściany, jak każda inna część domu, również mogą się zabrudzić. Szczególnie, jeśli mieszkasz z dziećmi-artystami... na filmie pokażę Państwu jak w prosty domowy sposób poradzić sobie z zabrudzeniami przy pomocy magicznej gąbeczki.