• Czyszczenie okapu bez szorowania

  W: Porady
  Kładziesz patelnię na kuchence, odpalasz palnik, włączasz okap i... wstyd. Patrzysz w górę, a na niegdyś czystym filtrze okapu aż roi się od brudu i tłuszczu. Tracisz apetyt na jedzenie. Czy jest jakiś sposób, by wyczyścić brudny okap? Oczywiście. Wystarczy zafundować jego filtrowi oczyszczającą kąpiel w zmywarce. Jeśli Ci się podoba ten film to zostaw łapkę w górę oraz za subskrybuj kanał, ponieważ bardzo motywuje to do dalszej pracy.
 • Jak wyczyścić białe buty

  W: Porady
  Białe buty tracą nieco na uroku, kiedy ich kolor niknie pod warstwą brudu. Wrzucanie ich do pralki wydaje się czasem drastycznym pomysłem, który może się skończyć tym, że obuwie trzeba będzie po prostu wyrzucić. Można jest wyczyścić i na dać im drugiej nowości bez używanie do tego środków chemicznych. Wystarczy że użyjesz magicznej gąbeczki
 • Jak wyczyścić przypalony garnek?

  W: Porady
  Komu z nas przynajmniej raz w życiu nie zdarzyło się przypalić garnka? A to późniejsze czyszczenie? Niejednego przysporzyło o zawrót głowy. Czy to zawsze musi być takie skomplikowane? Obejrzyj film zastosuj ten gadżet u siebie w domu.
 • Sposób na trzaskające szuflady

  W: Porady
  Jeśli masz już dość trzaskających szaf, szuflad, drzwi itp. Obejrzyj tan film i zastosuj prosty domowy sposób a pozbędziesz się zbędnego hałasu praktycznie za darmo.
 • Jak czyścić pędzle do makijażu?

  W: Porady
  Na pędzlach do makijażu gromadzi się wiele zarazków i bakterii które mogą powodować wyskakiwanie na naszej twarzy różnych niespodzianek. Poza tym, utrzymywanie pędzli w czystości sprawi, że posłużą one nam o wiele dłużej niż jeśli będą brudne. Jak je czyścić? To bardzo proste. Obejrzyj ten film i zastosuj.
 • Lód na patyku - jedzenie bez wybrudzeń

  W: Porady
  Jeśli chcecie dać dziecku loda na patyku a boicie się że od razu wybrudzi się.... Wystarczy że zastosujesz jeden z dwóch sposobów a obydwoje będziecie mieli frajdę z rodzinnej wyprawy na lody.
 • Owocowe kieliszki DIY

  W: Porady
  Planujesz imprezę i chce ją urozmaicić weź zastosuj tej sposób i na pewno zaskoczysz swoich znajomych. Kieliszki będą ładnie wyglądały oraz napój będzie cały czas zimny
 • Domowy dystrybutor do napojów

  W: Porady
  Ciekawy dystrybutor do napojów zamkniętych w butelkach to wspaniały gadżet do domu i biura, który nie tylko spełnia swoją funkcję, ale również stanowi ciekawą dekorację blatu. Po odchyleniu kraniku uwalnia strumień, a my możemy ugasić pragnienie bez konieczności ciągłego odkręcania i zakręcania butelki.