• w artykule ​Episkopat zajął się narzeczonymi i rozwodnikami

  W: Fakty

  W ARTYKULE nie ma nic kontrowersyjnego, wprost przeciwnie o Kościele jest pozytywnie. Komentarze zupełnie nie na temat za to pokazują jacy ateiści i inni antyklerykałowie sa nieszczęśliwi: nie potrafią dotrzymać przysięgi małzenskiej,która przeciez z własnej woli jako dorośli ludzie składają. O swoją niedojrzałośc oskarżają Kościół który przecież do niczego ich nie zmusza. Próbują się dowartościować,że pewnie inni sa gorsi mówiąc o księżach,ale żadnego osobiście nie znając. Wszystko to bardzo żałosne.

 • w artykule ANR zawieszony

  W: Biznes

  ZA co właściwie Kopacz zawiesiła zarząd ANR? Przecież to są działania CBS i prokuratury. CBS i prokuratura tez będzie zawieszona?

 • w artykule ANR zawieszony

  W: Biznes

  CENA MINIMALNA to cena ustalona przez rzeczoznawcę majątkowego. Czyli rolnicy płacili tyle na ziemię ile ona była warta. Więc jak można mówić o stratach skarbu państwa? No chyba że nie dopuszczali do przetargów innych rolników to co innego..

 • w artykule Zabronili dzieciom oglądać zaćmienie

  W: Fakty

  Niestety ale człowiek jest z natury religijny. Po prostu składa się z ciała, psychiki i ducha. I albo będzie miał tę duchowość prymitywną jak ludzie w czasach pierwotnych (czyli będzie ateistą lub animistą) albo będzie miał te duchowość dojrzale ukształtowaną. Zyc bez duchowości to zyc jak zwierze.

 • w artykule Zabronili dzieciom oglądać zaćmienie

  W: Fakty

  porównaj sobie świat stworzony przez kulturę chrześcijańską i ateistyczną lub animistyczną. I komu zawdzięczamy ponad 100 milionów ofiar w samym XX wieku...

 • w artykule Najnowszy sondaż CBOS dotyczący religijności w Polsce

  W: Fakty

  Ludzie którzy mówią że katolicy wierzą w ker WYNIESLI TO ZE SWOICH DOMÓW RODZINNYCH. Pewnie u nich na zabitej dechami wsi jedynYm człowiekiem wykształconym był ksiądz i był jedynym autorytetem dla ciemnej mamusi i pijanego tatusia. Od tego są też antyklerykalne obsesje wmawianie katolikom włąsnej,patologicznej mentalności.