• w temacie KLER KSZTALTUJE POLSKĘ

  W: Polityka
  KarolP12
  madox66
  KarolP12
  madox66
  KarolP12 Nie wiem ile spośród kilkuset tysięcy podpisanych pod projektem ustawy zakazującej przesłanki eugenicznej ludzi to duchowieństwo ale z całą pewnością zdecydowana mniejszość. Więc debilny tytuł tematu.
  Klechy stanowią znikomy procent ale w każdej parafii była lista poparcia dla tego projektu.
  Ciekawy jestem ile procent z popierających to stare zasuszone babki i dziadki,mniemam że jakieś 80%.
  Czarci protest to w większości indywidua, których nikt nigdy nie tknie.Może być z 80%
  "Modlą się pod figurą a mają Diabła za skórą" bardzo trafne w przypadku większości katoli przyslowie....
  W życiu nie spotkałem człowieka, który by pasował do tego kretyńskiego przysłowia. Może dlatego, że to wymysł katofobów.
  Karolku,tak mawiała moja babcia,osoba bardzo religijna a jednocześnie myśląca.Ty jesteś religijny ale nie myślący.
 • w temacie Pomoc drogowa, holowanie

  W: Hydepark
  ~Jarek55 Ja także korzystałem z usług pomocy drogowej. Miałem awarie silnika i mój pojazd musiał być odholowany do warsztatu. Skontaktowałem się z www.adkarzarzycki.pl i po 40 minutach byli już u mnie na miejscu.Kłamiesz nie miałeś żadnej awarii silnika,jesteś zwykłym trollem reklamowym pajacu.
 • w temacie A gdybym był Lewakiem!

  W: Polityka
  Dokładnie Piotrusiu....mój kuzyn z USA całe życie był za prawicą,klerem i narodowym wyzwoleniem,niestety po ostatnich "dotacjach" dla Rydzyka i wielgachnych nagród dla jełopów od Szydełka zmienił orientację polityczną.....ma już głeboko gdzies Polskie Piekielko.
 • w temacie Czy warto brać kredyt gotówkowy?

  W: Hydepark
  ~maciej Z kredytem to zawsze jest problem, tyle procedur a i tak okazuje się że nie mogą przyznać z jakiegoś powodu, dlatego ja polegam na vivus i załatwiam formalności przez ich stronęhttps://www.v(...)vus.pl/ na szczęście nie miałem żadnych problemów z nimiHe,he,Viwus a potem krawacik na szyjkę....RRSO 300%
 • w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  Centralna Polska,ponury dzień i tylko+3 stC.A Pogodynka tyle obiecywała? Czyli Telewizja kłamie?Pozdrowionka dla wszystkich:))
 • w temacie KLER KSZTALTUJE POLSKĘ

  W: Polityka
  KarolP12 madox66 KarolP12 Nie wiem ile spośród kilkuset tysięcy podpisanych pod projektem ustawy zakazującej przesłanki eugenicznej ludzi to duchowieństwo ale z całą pewnością zdecydowana mniejszość. Więc debilny tytuł tematu. Klechy stanowią znikomy procent ale w każdej parafii była lista poparcia dla tego projektu.
  Ciekawy jestem ile procent z popierających to stare zasuszone babki i dziadki,mniemam że jakieś 80%.Czarci protest to w większości indywidua, których nikt nigdy nie tknie.Może być z 80%"Modlą się pod figurą a mają Diabła za skórą" bardzo trafne w przypadku większości katoli przyslowie....
 • w temacie "Dojna Zmiana" zabrała się za kierowców.

  W: Polityka
  Zgadza się że to my wszyscy zapłacimy ale ta kasa najpewniej wyląduje w budżecie celem zalatania dziur albo...na nagrody dla ciężko pracujacych nierobów zwanych ministrami.