• w temacie Jak dokonać apostazji?

W: Polityka
    Hm,dla mnie pomimo tego że nie chodzę do kościoła apostazja nie jest najważniejsza,poprostu nie mam kontaktu z tą sektą a apostazja...po co mam robić jakiś show,użerać się z klechami,sprowadzać świadków,pisać jakieś oświadczenia,nigdy się nie zapisywałem i wypisywał się nie będę
  • w temacie nie mogę schudnąć

W: Babskie sprawy
    Przeczytałem wszystkie posty i powiem jedno,na dłuższą metę ani dieta Dukana (rozwala nery) ani inne kapuściano-śrudziemnomorskie diety na wielę sie nie zdadzą.Mój kolega na specjalnych prochach schudł w miesiąc 15 kg a po następnym przybrał 18 kg,jest jeden sposób MŻ (mniej żreć) powiem tak brzydko.Ja po rzuceniu papierosów przytyłem 18 kg,wtedy całkowicie odstawiłem pieczywo,tłuszcze ,panierowane mięso i słodycze oraz oczywiście minimum godzina dziennie jakichkolwiek ćwiczeń(może być praca fizyczna).Posiłki jadam przygotowane na parze lub na elektrycznym grillu,z mięsa drobiowego,oraz dużo ryb i po 3 miesiącach spadło mi 12,5 kg,poza tym cholesterol mam w normie i nie bolą mnie inne "podroby" Tak więc cudowne diety i proszki można między bajki włożyć no chyba że ktoś chce nabijać kasę cwaniaczkom których wielu nawet na tym forum,pozdrawiam i życzę schudnięcia
  • w temacie Ile musiałaby kosztować benzyna żebyscie przestali jeździć?

W: Męskie sprawy
    Za bardzo nie przejmuję sie tymi cenami,fakt niskie nie są ale ja zawsze tankuję pod korek,ale mój samochód spala 4 litry na setkę (1,4 TDI)a leszcze co to tankują za 50 zł podjeżdżają klamotami z 2,5 litrowymi silnikami i do tego kombi taki samochód musi łyknąć swoje
  • w temacie Paranoja w służbie zdrowia!!!!!!!!!

Hm a ja dzisiaj chciałem usunąć bolącego zęba i co i kicha w ponad 40 tysięcznym miasteczku po południu nie przyjmuje żaden lekarz,podobno NFZ nie podpisał umowy,oczywiście stomatolodzy pracują i chętnie by mi usunęli ale za 120 zł,podziękowałem łyknąłem 2 ibupromy i myślę że doczekam do rana aby w pracy go wyrwać,I DLATEGO SIĘ PYTAM PO CO JA PŁACĘ TAK WYSOKIE SKŁADKI NA TEGO POSKOMUNISTYCZNEGO TRUPA JAKIM JEST SŁUŻBA ZDROWIA
  • w temacie Będzie łatwiej o eksmisję najbiedniejszych?

gość Palikot i jego szajka na pewno będą chcieli poniżyć i upokorzyć najuboższych. Tak samo jak głosowali w ustawie emerytalnej. To są po prostu hieny i pałkarze.
    Dlaczego gościu wtrącasz tutaj Palikota,moi sąsiedzi wynajmują mieszkanie od siostrzyczek (podobno przed wojną to mieszkanie należało do kleru) i co miłosierne siostrunie po "odzyskaniu" posesji natychmiast podniosły czynsz o 300% a tych co nie mieli za co zapłacić poprostu wywaliły na zbity pysk nie przejmując się niczym i gdzie tu miłosierdzie katolickie?
  • w temacie Jazda po pijaku - to świadome morderstwo!!

Popieram za jazdę po pijaku dożywotnie odebranie prawa jazdy,a poza tym są jeszcze cwaniaczki co śmigają nie mając wcale prawka,takiemu do tej pory groziło tylko 500 zł mandatu,myślę że niedługo to się zmieni
  • w temacie Nasze przewidywania ? Kto wygra ?

gość Trzeba trochę postraszyć tego złodzieja Platiniego i Polska wygra w cuglach.
    Pokazać przekręty w Lidze Mistrzów. Wygrane u "zaprzyjaźnionych" z UEFA bukmacherów.
    Platini z Blatterem lekko przyduszeni załatwią. Webb posędziuje i Polska Mistrzem.
    No nie gościu nie rozśmieszaj bo zajadów dostanę,marna szansa że z grupy wyjdą,to nie są piłkarze tylko celebryci.Pozostanie nam"Polacy nic się nie stało....."
  • w temacie Kultura w polskiej polityce

gość TEN NIEsiołowski to powinien jeszcze w ryj dostać gnój jeden i skurwysyn że takich czubów musi Polska znosić peowska morda jedna za te słowa że watache trzeba dożnąć i gnoje Tuskowe dorżnęły pod Smoleńskiem Co tu gadać o Niesiole,mamy tu wpis prawdziwego Polaka-katolika,komentarz chyba zbyteczny
  • w temacie Kultura w polskiej polityce

gość Ulubione słowa p. Niesiołowskiego; ćwok, chamski rechot, hołota, hipokryta, amant od 7 boleści, nikczemny dureń, karły moralne,dureń.http://www.yo(...)GlusAEY
    Wybredne słownictwo nie przystoi panu profesorowi. I co tu więcej trzeba, Niesiołowski Polak-katolik a słownictwo jak z rynsztoka,a co do Sakowicz to dziennikarska hiena bezczelnie prowokowała,wiedziała że Niesiol jest nerwowy,nikogo nie zaczepiała tylko jego