• w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  misza55
  madox66 Witacie, dopiero wróciłem z Bytomia,droga OK ale nie ma co poganiać osiołka bo kilka stłuczek było,pozdrowionka.
  Cześć Madox :))
  Mam nadzieję że Ty wyszedłeś bez szwanku :))
  No nie Miszka ,za stary lis jestem:)0
 • w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  Witacie, dopiero wróciłem z Bytomia,droga OK ale nie ma co poganiać osiołka bo kilka stłuczek było,pozdrowionka.
 • w temacie CZY ANTYSEMITYZM I RAZIZM JEST OZNAKĄ TOLETACJI

  W: Polityka
  KarolP12 W istocie sporym problemem jest na forum pojawianie się w dużej liczbie komentarzy rasistowskich. Antypolonizm, antykatolicyzm i antyklerykalizm to plagi niszczące to forum. Dlatego najlepiej byłoby antypolskich i antyklerykalnych świrózynęw zbanować i w ogóle nie dopuszczać do głosu. Wyłącznie ludzi normalnych.
  Karolku zażyj leki....dzisiaj jest dzień anty rasistowski a ty plujesz....pokazywali w TV dziewczynę,Polkę tylko mającą cienmą cerę....wiesz co płakać się chcialo bo niby Warszawa to stolica a "prawdziwi polacy" zachowywali sie w stosunku do niej jak....bydło.
 • w temacie Rocznica wstąpienia Polski do NATO

  W: Polityka
  Szwnowny kolego, jako amatorsko interesujacy sie historią ll wojny światowej wiem doskonale o tym. Moj post był di "Górala" który wszędzie widzi Madoxa.
 • w temacie Samochód na ślub

  W: Polityka
  No widzisz," jeden woli ogórki inny teściowej corki" jak to mówi przysłowie.Żaden problem w obecnych czasach znaleźć samochód do ślubu.Dzwonisz do kilku propozycji z netu i pytasz sie o ceny i po kłopocie.
  Z własnego doświadczenia wiem że nie różnią sie za bardzo, masz wybór tylko w marce samochodu.Na forum nie korzystaj z linków bo to sa naganiacze flot samochodowych.Powodzenia.
  Aha szukaj samochodu jak najbliżej swojego domu bo za dojazd placi się osobno.
 • w temacie Rocznica wstąpienia Polski do NATO

  W: Polityka
  "Góralu" spod Elblaga coś ci sie pod tym kapeluszem zwoje poplataly.Wszędzie widzisz Madoxa....a białe myszki też widzisz? Nie chlaj tyle to bedzie ok.
 • w temacie Samochód na ślub

  W: Polityka
  Witaj, moja córka nie chciała limuzyny ani żadnego współczesnego pojazdu, uparla sie na zabytkowy i koniec.Oczywiście w necie jest sporo propozycji i po krótkim poszukiwaniu znaleźliśmy samochód o jakim marzyła.
  Cena za usługę była nawet niższa od cenników jakie mają limuzyny a wynosiła 200 zł/h.A ma marginesie, user powyżej ma troche racji bo podawanie linków i nazw firm to spam.Z poważaniem.
 • w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  Witam wszystkich, zima wraca, u mnie pruszy śnieg i jest 0,5 stC na plusie.Pozdrowionka trzymajcie się ciepło:))