• w temacie Jak wybrać dobry serwis samochodowy?

  W: Męskie sprawy
  ~foks
  ~brown Najlepiej z polecenia Tak trafilem do Auto Serwisu Wadowicka w krakowie.Bywam dość często biorąc pod uwagę ilość naszych samochodów- mam sporą rodzinę. Świetni fachowcy, znają się na rzeczy, do tego przyzwoite ceny i przeglądy za free. Teraz ja polecam każdemu znajomemu, który szuka serwisu.
  Tak, moim skromnym zdaniem to warsztat nr 1 w krakowie. Troche straciłem nerwów i kasy u kilku partaczy, dopiero w auto serwisie wadowicka poczułem,że auto jest w rękach fachowców.
  A po czym spamerze poczułeś? Po chudości portfela czy może po czymś innym?
 • w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  Lilith1 Dzień szary, owinięty wszechobecnym smogiem, bez nadziei na choćby odrobinę słońca. Cóż, nie zawsze niebo czyste, nie zawsze śpiewają ptaki, nie zawsze ma się to, co by się zamarzyło.
  Kawa i w drogę, jak zwykle...
  Spokojnego dnia i dużo słońca, w sercach :)
  Witaj Lilith,wspominasz o smogu,no cóż w Krakowie i na Sląsku to problem....ale na wsiach również,wychodzę na dwór a tam smród palonych plastików i węgla brunatnego.Wtedy uciekam do domu i zastanawiam sie po kiego licho kupiłem wypasiony piec 5 generacji na ekogroszek.,pozdrawiam cię serdecznie.
 • w temacie Wielka awantura w Parlamencie Europejskim PO vs PiS

  W: Polityka
  Hm, i nagle jak nastał PISlam zrobiło sie cudownie, zniknęły afery,złodzieje siedzą w pace, a Putin tak się wystraszył Antkowych partyzantów że wrak nam przyniósł w zębach.Iwona w jakim ty świecie żyjesz? Kto ci taką indokrynacje zrobił?Wszystkie, powtarzam wszystkie rządy po 89 roku mają wiele za uszami.PIS po 2 latach rządów również a internauci w ankiecie radia Zet wystawili mu note 3-.
 • w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  Witam wszystkich, wprawdzie na niebie chmury ale na horyzoncie weekend widać.Pozdrowionka:))
 • w temacie Polscy naziole na Marszu Niepodległości

  W: Polityka
  taie][cytat kogo=madox66

  A widziałaś Wrocław? Tam "patrioci" z kibolskimi szalikami na ramionach i z kominiarkami na twarzy,lżyli,kopali i opluwali kobiety które miały baner o treści stop faszyzmowi.Tego też nie widziałaś? To chyba w klasztorze żyjesz.To nie tak - niektórzy widzą co chcą
  Słyszałem wypowiedź Błaszczaka jak twierdził że nie widzial żadnych banerów.[/cytat

  Pewnie podobnie jak userka Iwona ogląda tylko TVKura,tam bardzo się starano aby nie pokazać nacjonalistyczno-faszystowskich banerów.
 • w temacie Polscy naziole na Marszu Niepodległości

  W: Polityka
  Iwona19 madox66 Iwona19 madox66 Iwona19 tak wyglądał Marsz NiepodległościCzyli te inne stacje TV również zagraniczne pokazywały jakiś montaż albo może marsz lewaków.Weź obejrzyj BBC lub CNN bo na TV Kura prawdy nie zobaczysz.Ale wrealu24.pl nagrywało to wszystko na żywo. Jaki montaż tutaj? Nic nie było wycinaneA widziałaś Wrocław? Tam "patrioci" z kibolskimi szalikami na ramionach i z kominiarkami na twarzy,lżyli,kopali i opluwali kobiety które miały baner o treści stop faszyzmowi.Tego też nie widziałaś? To chyba w klasztorze żyjesz.skoro nie są faszystami to dlaczego mają zaakceptować baner z kłamliwym napisem o nich?Podobno jesteś kobietą i do tego katechetką a piszesz jak ....ech odechciało mi się pisać...