• w temacie Zróbmy Brytyjczykom ....kuku!!!

  W: Polityka
  Chamsin Tak abstrahując od robienia kuku Brytyjczykom przypomnę wszystkim że Franciszek Kornicki nie ma na swoim koncie ani jednego zwycięstwa powietrznego, ale za to napisał ciekawą książkę ;)

  Zamiast się trudzić nad tworzeniem wirtualnych polskich bohaterów w RAF proponował bym zastanowić się nad tym jakim to cudem geniusze wirtualnej rzeczywistości historycznej nie wpadli na prosty pomysł by promować takich asów lotniczych jak Stanisław Skalski? Który też służył w RAFie ale nie tylko służył, dosłownie walczył, strącając 18 niemieckich samolotów w trakcie II Wojny Światowej.

  Kornicki niestety nie zestrzelił nic, gdyby nie jego książka nawet nie wiedział bym że on istniał.... Np Douglas Bader ten na 2 miejscu plebiscytu, a którego nikt sztucznie - wirtualnie nie promuję jest autentycznym asem myśliwskim z ponad 22 zestrzelaniami na kącie, napisano o nim wiele książek i nakręcono kilka filmów dokumentalnych. O jego istnieniu wiem od bardzo dawna...

  Kornicki taki współczesny wirtualny "bohater"....
  Skalski kolego dla PISiorków jest nie do przyjęcia bo wrócił do kraju i został Polskim lotnikiem w PRL,wychowując setki dobrych pilotów.Dla nich jest porównywalny z niemieckim asem Michelinem(przepraszam mogę się mylić) który zginął w 42 w wyniku wypadku a który zestrzelił 150 alianckich samolotów..
 • w temacie Szkoła zaoczna

  W: Hydepark
  Futura, Nova,Socrates, Żak a który pracodawca przyjmnie absolwenta po takiej "Sorbonie"? Mniemam że żaden.
 • w temacie Przestał mi się ten chrzest podobać.

  W: Polityka
  Aby spełnić akt apostazji musiałem z 2 świadkami zgłosić się do plebana.Tam po wysłuchaniu jego bełkotu jaki to robię błąd życiowy zostałem oficjalnie skreślony z ksiąg parafialnych jako katolik.Oczywiście moje dane pozostały u klechy że byłem tam ochrzczony.
 • w temacie PIS nie ma z kim przegrać wyborów...

  W: Polityka
  Po pierwsze sondaże kłamią bo sa zamawiane pod konkretną publikę.
  Po drugie do wyborów jeszcze rok więc wszystko się może zmienić bo w samorządach głosujemy na konkretnych ludzi a nie partie.
 • w temacie Pożyczka ze sprawdzonego źródła

  W: Hydepark
  Idź do banku ale jeśli uważasz że ci nie dadzą i interesują cie parabanki to ci współczuję.Parabanki jesli nie bedziesz płacił w terminie krociowych rat zedra z Ciebie ostatnią koszule a autko sprzeda komornik za grosze jakiemuś kolesiowi.