• w temacie koniec Pałacu Kultury?

  W: Polityka
  misza55
  TR300 Zamek Królewski to dla ciebie niewystarczająca wizytówka???
  przez 700 lat Warszawa funkcjonowała bez Pałacu Kultury i jakoś nie było z tym problemu...
  Zamek Królewski został odbudowany w latach 70-tych ubiegłego wieku ...
  No ale komuchy go odbudowali,też go trzeba zburzyć.
 • w temacie Za chwilę debata o Polsce w PE. Sala wypełniona po brzegi

  W: Polityka
  Kinia223][cytat kogo=Sikorsky Michał Boni to taki zawodowy donosiciel. W PRL donosił do SB to teraz znakomicie się odnalazł. Wazelina dzisiaj popłynie strumieniami.

  Janusz Lewandowski współtwórca Programu Powszechnej Prywatyzacji. Programu, który nazwany został „najdroższą porażką III RP”. Porażką, bo stał się wylęgarnią afer, korupcji, nielegalnych transakcji na których wzbogacili się politycy i sprzyjający im biznesmeni.

  Róża Maria Gräfin von Thun und Hohenstein, która bardzo mocno wspierała przyjęcie nawet milion uchodźców rocznie do Europy, i której idee nie przypadkowo są zbieżne z ideami promowanymi przez spekulanta i człowieka odpowiedzialnego za liczne zło na tym świecie, miliardera Sorosa.

  Jeszcze parę gwiazdek donoszących na Polskę pewnie się znajdzie.
  Nie ma żadnych dowodów, że Michał Boni na kogokolwiek doniósł. Sam mówił, że zobowiązanie podpisał (pod szantażem), ale nigdy nie współpracował z SB. [/cyta

  A TW Wolfgang,pan Przyłębski to pewnie donosił....opozycji?
 • w temacie Lincz na Polsce.

  W: Polityka
  egle]
  Marduk1986
  egle [cytat kogo=tom100 -orgia polskich donosicieli.
  Wynik glosowania pokazuje ze chodzi nie tylko o polskich donosicieli.. wlosow z glowy bym jeszcze nie rwala.. w koncu Kaczynski odtrabil sukces w walce z unia.. a to strateg nad strategi....
  Geniusz normalnie,gdyby 10 kwietnia nie wysłał brata do Katynia,to by nie miał powodu do szczekania na Rosję,nie miałby też tematów zastępczych w postaci wraku i nieistniejącego teraz rosyjskiego imperializmu.Genialny strateg może stracić wielu pionków z gońcami w tutce,teraz Jaro próbuje zrobić Władkowi szach mat,ale na rosyjskiej szachownicy Król z Hetmanem zasłonięci masą pionków,wież,skoczków i gońców. Polityka ponoć wymaga ofiar ;)
  Zauwaz ze jarek obecnie wiecej na zachod szczeka, nawet juz nie belkocza ze do Hagi z wrakiem poleca... ofiary sie niestety same skladaja.. przy urnach...[/cyta

  A co ciekawe prawie wcale nie wygraża się Putinowi i nie skrzeczy aby oddać wrak.Czyżby zwrot we wschodnią,czystą rasowo stronę?
 • w temacie Polscy naziole na Marszu Niepodległości

  W: Polityka
  Iwona19 rubiam76 Iwona19 rubiam76 Iwona19 rubiam76 Iwona19 Blandare51 Iwona19 Judas Iwona19 To nie jest żaden nazizmSugerujesz że to tylko polski katolicyzm?Patrzysz na marsz niepodległości tylko przez pryzmat tego co podają niektóre media. I tak samo jeśli chodzi o ludzi, którzy tam chodzą. Ja mogę napisać o sobie, że mam poglądy nacjonalistyczne choć w żaden sposób nie jestem nazistką czy faszystką. Zauważ, że media raz nazywają uczestników marszu nazistami a raz faszystami, tak jakby same nie widziały różnicy między jednym a drugim. Ja dzielę nacjonalizm na taki, który nawiązuje do wartości chrześcijańskich i taki, który z nimi nie ma nic wspólnego czyli nacjonalizm pogański (faszyzm, nazizm, komunizm). Chyba nie napiszesz mi, że jestem nazistką"Patrzysz na marsz niepodległości tylko przez pryzmat tego co podają niektóre media. " - te niektore media to media w calym cywilizowanym swiecie! Nic na to nie poradzę, że przekazują to co im TVN przedstawiTVN blokuje zachodnich korespondentów? Zresztą i wschodnich...
  Świat jest zbulwersowany. Ja też.
  Marsze były a Dzień Niepodległości to nie nowość kilkuletnia.
  Zanim powstały bojówki Narodowców, DZ.N był przyjemnością i dumą.

  Moje pokolenie w nastoletnim okresie opuszczało prl.
  Cieszyliśmy się demokracją. Przez chwilę panowała moda na Skinheadów.
  Zrobili z nimi porządek. Dzisiaj wracają i nazywają siebie "patriotami"...

  ale zachód jest opanowany przez lewactwoPozwolisz, że najpierw wyjaśnię, gdyż większość krzykaczy nie rozumie pojęć, których używa.


  słownik języka polskiego
  lewactwo «skrajnie lewicowe poglądy polityczne»
  Do skrajnej lewicy na ogół zaliczane są poglądy zaliczane do komunizmu i anarchizmu.

  A teraz poproszę o konkretne przykłady i określenie jaki "zachód" masz na myśli.

  Ja terminem lewactwo określam wszelką lewicę.
  Do czego prowadzą długotrwałe rządy lewicowe to świetnie pokazuje przykład Szwecji, która już jest całkiem wyniszczona"Określać" Droga Koleżanko, sama, możesz swojego psa i nazwać go "Lewak" lub ukochanego, może mu się spodoba.
  Nie masz prawa wprowadzać publicznie, własnych określeń bez ostrzeżenia, że są własne i niezgodne z definicjami.
  W taki sposób przyczyniasz się do szerzenia niewiedzy i dezinformacji.

  Jeżeli chodzi o zachodni przykład Szwecji to:

  Przepraszam, faktycznie nie wyjaśniłam Ci kierunków geograficznych.

  ---------------------Północ--------------------

  Zachód---------------------------------Wschód

  -------------------- Południe------------------

  Szwecja jest na północy...

  Obok Norwegii jest jednym z krajów w których najlepiej się żyje...
  Fakt prowadzi politykę socjalną.

  A Pis? 500+ i inne wynalazki to co? socjal...
  Nie traktuj mnie jak idiotkę.
  No dobra... Szwecja może nie jest najlepszym przykładem. Lepszy przykład to Francja. Zamach terrorystyczny za zamachem. Ludzie giną. Ciężarówki z towarem nie mogą spokojnie tam przejeżdżać. Chaos na ulicach miast. Stan wyjątkowy. Czyja to jest sprawka jak nie tych lewicowych rządów?Iwonko.proszę daj już sobie siana z Naszym Dziennikiem i radyjkiem Ojdyra.co ty bredzisz o tym że ciężarówki nie mogą przejechać....Byłem tam 2 miesiące temu i żadnych problemów i chaosu nie było...a zamachy? W USA biały prawak wystrzelał ludzi w kościele...
 • w temacie Ile czasu trwa ręczne mycie samochodu?

  W: Porady
  ~mistka Co o tym sądzicie - http://www.ca(...)ie-auta ?
  Godne uwagi? Mam wrażenie, że po klasycznym czyszczeniu auta, jest ono podobnie brudne zanim dojadę do domu. Czy po takiej metodzie mogę spodziewać się czegoś więcej? Co mówią Wasze doświadczenia? Widocznie masz dwie lewe ręce że nie potrafisz ręcznie wymyć auta.A może napiszesz ile kosztuje spamowane przez ciebie mycie bo jak mniemam z kilkadziesiąt zł.trzeba wybulić,ręcznie wymyjesz za free.
 • w temacie Za chwilę debata o Polsce w PE. Sala wypełniona po brzegi

  W: Polityka
  tom100 madox66 Zapomnieliscie jak za czasów PO europosłowie PIS Z Ziobra na czele co rusz kapowali do UE?Oj szybko zapomnieliscie...To musi być nie prawda bo nic nie pamiętam.To ,krótką masz pamięć Tomusiu,oj krótką.
 • w temacie szeryf u władzy

  W: Polityka
  stasiek madox66 Tomus podaj mu drabinke bo go jakoś słabo widać.Nie dosyć że konus to jeszcze tchórz.No ale to mu od stanu wojennego pozostało...szkoda bo nie było wtedy Teleranka...takiś odważny bo bo lewacy z brukseli cię poparli --towarzyszu---
  Słyszałem że towarzysze są w u Putina dokąd prowadzi was Komtur,na zachodzie nigdy nie było komunizmu,,..
 • w temacie KAWA czy HERBATA...?

  W: Hydepark
  Niepotrzebnie wczoraj chwaliłem wczoraj pogodę, dzisiaj znowu ponuro
  Pozdrowienia:))
 • w temacie ostre słowa Sikorskiego

  W: Polityka
  Uwaga, banda płatnych anonimowych trolli opłacanych przez Faraona opanowała forum.